Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Savarankiškai pažinkite įvairiaspalvę Ispaniją automobiliu  03.07.2018

Kelionėsperiodas: galimos individualios kelionės, dėl konkrečių datų teirautis konsultanto.

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805
Per 11 dienų savarankiškai apkeliaukite gražiausias ir įspūdingiausias Ispanijos vietoves. Pamatykite net 3 UNESCO saugomus miestus, pažinkite unikalią vietovės kultūrą ir istoriją. Tai kraštas, kuris jungia Viduržemio jūrą ir Atlanto vandenyną, Europą ir Afriką, katalikiškas ir islamo tradicijas, todėl čia kiekvienas žengtas žingsnis stebina ir jaudina.
sales@estravel.lt+370 5 212 5805


SKRYDIS IŠ VILNIAUS + AUTORINĖ PAŽINTINĖ PROGRAMA + 10 N.  VIEŠBUČIUOSE + PUSRYČIAI + AUTOMOBILIO NUOMA

nuo 1150 €

gyvenant standartiniuose dviviečiuose kambariuose 4* viešbučiuose kelionės metu, įskaitant pusryčius (BB);
Estravel

KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena

 Maršrutas

 Programa

 1 d.

 Vilnius - Malaga

Skrydis Vilnius - Malaga. Atvykimas. Automobilio pasiėmimas Malagos oro uoste. Nakvynė Torremolinos kurorte.

2 -3 d.

 Toremolina - Granada

 Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite vaizdingu keliu iš Torremolinos į Granadą. Vakaras Granadoje. Trečią dieną rekomenduojame skirti Grenados miestui, kuris įrašytas į UNESCO paveldo sąrašą. Čia stovi garsieji Alhambros rūmai su nuostabiais persiškais sodais ir arabiška architektūra. Tai vienas garsiausių architektūros šedevrų pasaulyje. Nakvynės viešbutyje.

 4 - 5 d.

 Granada - Kordoba

 Pusryčiai viešbutyje. Kordoba - dar vienas UNESCO saugomas miestas. Čia būtinai rekomenduojame pamatyti visus architektūros vadovėlius puošiančią nežemiško grožio mečetę, kurios skliautai ir kolonos jus nukels šimtmečius atgal į Sevilijos arabiškąjį laikotarpį. Penktą dieną siūlome praleisti Kordoboje ir atrasti senamiesčio grožį, kulinarinį paveldą, vietinių turgų siūlomas gėrybes. Nakvynės viešbutyje.

 6 - 7 d.

 Kordoba - Sevilija

 Pusryčiai viešbutyje. Ryte patrauksite link legendinės Sevilijos. Sevilija - UNESCO globojamas miestas. Čia gimė ugningas flamenko, kuriuo pasigrožėti galima daugelyje senamiesčio vietų. Plaza de Torros koridos arenoje vyksta bulių kautynės, akį traukia puošni maurų architektūra, pasivaikščioti kviečia akmenimis grįstų senamiesčio gatvelių labirintas ir viena gyvybingiausių miesto vietų - Alameda de Hércules aikštė. Nakvynės viešbutyje.

 8 d.

 Sevilija - Gibraltaras

 Pusryčiai viešbutyje. Keliaukite į Gibraltarą, kur susitinka Atlanto vandenynas ir Viduržemio jūra, o liesdami kojomis Europą, galėsite matyti Afriką! Tai nepaprastas jausmas, kuri būtina patirti kiekvienam bent kartą gyvenime! Nakvynė viešbutyje.

9 - 10 d.

 Gibraltaras - Marbelija

 Pusryčiai viešbutyje. Marbelja - nuostabus kurortas ant Viduržemio jūros kranto. Kelionės pabaigą skirkite poilsiui. Atraskite senamiesčio grožį, skanaukite jūros gėrybių, šviežios žuvies, pasigrožėkite nuostabiomis smėlio kopomis ir paplūdimiais bei išsimaudykite jūroje. Nakvynės višbutyje.

 11 d.

 Malaga - Vilnius

 Pusryčiai viešbutyje. Kelionė iki Malagos oro uosto. Automobilio grąžinimas ir skrydis į Vilnių.

 

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu?

Didžiausias savarankiškos kelionės pagal Estravel ekspertų sudarytą maršrutą tas, kad per 11 dienų apkeliaujate patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves. Keliaudami savarankiškai patys galite nuspręsti kiek laiko kurioje vietoje norėsite praleisti. Estravel keliautojai paruošė patį geriausią maršrutą pažinčiai su Ispanija, todėl galite neabejoti, kad atostogos bus pačios įsimintiniausios.

Ką verta paragauti Ispanijoje?

Savarankiškos kelionės metu naudokitės galimybe paragauti ispaniško maisto kiekviename mieste. Pradžiai - vienokąsnio užkandukai, vadinami Tapas. Tradiciniai ispaniškos virtuvės patiekalai: Gazpacho - šalta sriuba iš prinokusių pomidorų, Huevos a la Flamenca - kepti kiaušiniai su daržovėmis, chorizo dešra ir kumpiu, Pescaito Frito - smulki žuvis tešloje kepama alyvuogių aliejuje, Tortilla del Sacromonte - Granados omletas su inkstais, smegenėlėmis, pipirais ir žirneliais, Pato a la Sevillana - troškinta antiena su įvairiais prieskoniais ir chereso vynu, Rabo de Toro - troškinti buliaus uodegos gabalėliai su įvairiomis daržovėmis ir šlakeliu chereso vyno. Būtinai paragaukite tadicinės Paeljos su jūros gėrybėmis ar vištiena ir paskanaukite vietinės Sangrijos.

Ar kelionė tinkama keliauti su vaikais?

Kelionė puikiai tinka keliauti su vyresnio amžiaus vaikais. Važinėdami nuomotu automobiliu patys esate savo laiko šeimininkai, todėl tempą pasirinksite tokį, koks bus patogus Jums ir Jūsų šeimai. Ispanija turtinga istorija ir architektūra, todėl mažieji tikrai liks sužavėti. Jeigu norėsite vežtis mažamečius vaikus - kreipkitės į kelionių konsultantą, kuris padės pakoreguoti maršrutą pagal Jūsų poreikius.

Kada geriausia keliauti į Ispaniją?

Skristi į Ispaniją rekomenduojame atslūgus vasaros karščiams. Rugsėjo pabaigoje - lapričio pradžioje orai yra tiesiog fantastiški: temperatūra pakyla nuo 25 - 27 laipsnių, o vanduo įšyla virš 20 laipsnių.

Kokius miestus aplankysime savarankiškos kelionės metu?

Estravel kelionių ekspertai pasirūpino pačia geriausia pažintine programa: aplankysite Malagą, Toremoliną, Granadą, Kordobą, Seviliją, Gibraltarą ir Marbeliją.

Ką parvežti lauktuvių iš Ispanijos?

Lauktuvėms iš atostogų Ispanijoje galite įsigyti vėduoklių, kastanječių, keramikos gaminių, skraisčių. Estravel ekspertai rekomenduoja parsivežti avies ar ožkos sūrių, ispaniško vyno, vytinto kumpio ar alyvuogių.

KELIONĖS NUOTAIKA:

Estravel kelionės po Andalūziją nuotaika | Estravel

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydžiai Vilnius - Malaga - Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 8kg/asm.;
 • registruojamas bagažas iki 23kg/asm.;
 • automobilio nuoma (paiimant ir grąžinant oro uoste);
 • pagrindinis automobilio draudimas;
 • 11 n. 4* viešbučiuose standartiniuose dviviečiuose kambariuose;
 • įskaičiuoti pusryčiai visos kelionės metu;
 • autorinis Estravel kelionės maršrutas;
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • degalai automobiliui;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • papildomas maitinimas kelionės metu;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

 

 

Estravel konsultantė Solveiga
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius