Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kelionė automobiliu Ispanijoje  03.05.2019

Kelionės periodas:

2019 05 14 - 2019 10 31

Trukmė: 10 n./11 d. 

Dėl konkrečių datų teirautis Estravel kelionių konsultanto. Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų. 

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805
sales@estravel.lt
Per 11 dienų savarankiškai apkeliaukite gražiausias ir įspūdingiausias Ispanijos vietoves. Pamatykite net 3 UNESCO saugomus miestus, pažinkite unikalią vietovės kultūrą ir istoriją. Tai kraštas, kuris jungia Viduržemio jūrą ir Atlanto vandenyną, Europą ir Afriką, katalikiškas ir islamo tradicijas, todėl čia kiekvienas žengtas žingsnis stebina ir jaudina.
SKRYDIS IŠ VILNIAUS + AUTORINIS ESTRAVEL KELIONĖS MARŠRUTAS + 10 N.  VIEŠBUČIUOSE + PUSRYČIAI + AUTOMOBILIO NUOMA

Kelionės kaina: nuo 1150 EUR/asm., gyvenant dviviečiame standartiniame kambaryje su pusryčiais.

Estravel

KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena

 Maršrutas

 Programa

 1 d.

 Vilnius - Malaga

Skrydis Vilnius - Malaga. Atvykimas. Nuomoto automobilio pasiėmimas Malagos oro uoste. Nakvynė Torremolinos kurorte.

 

2-3d.

 

Toremolina - Granada

Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite vaizdingu keliu iš Torremolinos į Granadą. Vakaras Granadoje. Trečią dieną rekomenduojame skirti Grenados miestui, kuris įrašytas į UNESCO paveldo sąrašą. Čia stovi garsieji Alhambros rūmai su nuostabiais persiškais sodais ir arabiška architektūra. Tai vienas garsiausių architektūros šedevrų pasaulyje. Nakvynės viešbutyje.

 

4-5d.

 

 Granada - Kordoba

Pusryčiai viešbutyje. Kordoba - dar vienas UNESCO saugomas miestas. Čia būtinai rekomenduojame pamatyti visus architektūros vadovėlius puošiančią nežemiško grožio mečetę, kurios skliautai ir kolonos jus nukels šimtmečius atgal į Sevilijos arabiškąjį laikotarpį. Penktą dieną siūlome praleisti Kordoboje ir atrasti senamiesčio grožį, kulinarinį paveldą, vietinių turgų siūlomas gėrybes. Nakvynės viešbutyje.

 

6-7d.

 

 Kordoba - Sevilija

Pusryčiai viešbutyje. Ryte patrauksite link legendinės Sevilijos. Sevilija - UNESCO globojamas miestas. Čia gimė ugningas flamenko, kuriuo pasigrožėti galima daugelyje senamiesčio vietų. Plaza de Torros koridos arenoje vyksta bulių kautynės, akį traukia puošni maurų architektūra, pasivaikščioti kviečia akmenimis grįstų senamiesčio gatvelių labirintas ir viena gyvybingiausių miesto vietų - Alameda de Hércules aikštė. Nakvynės viešbutyje.

 

 8d.

 Sevilija - Gibraltaras

Pusryčiai viešbutyje. Keliaukite į Gibraltarą, kur susitinka Atlanto vandenynas ir Viduržemio jūra, o liesdami kojomis Europą, galėsite matyti Afriką! Tai nepaprastas jausmas, kuri būtina patirti kiekvienam bent kartą gyvenime! Nakvynė viešbutyje.

 

9-10d.

 

Gibraltaras - Marbelija

Pusryčiai viešbutyje. Marbelja - nuostabus kurortas ant Viduržemio jūros kranto. Kelionės pabaigą skirkite poilsiui. Atraskite senamiesčio grožį, skanaukite jūros gėrybių, šviežios žuvies, pasigrožėkite nuostabiomis smėlio kopomis ir paplūdimiais bei išsimaudykite jūroje. Nakvynės višbutyje.

 11d.

 Malaga - Vilnius

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė iki Malagos oro uosto. Nuomoto automobilio grąžinimas oro uoste. Skrydis į Vilnių iš Malagos. 

 

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu?

Didžiausias savarankiškos kelionės pagal Estravel ekspertų sudarytą kelionės Ispanijoje maršrutą pliusas - per 11 dienų apkeliaujate patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietas ir lankytinus objektus Ispanijoje. Keliaudami savarankiškai nuomotu automobiliu patys galite nuspręsti kiek laiko kurioje vietoje norėsite praleisti - būsite savo laiko šeimininkais. Estravel kelionių ekspertai paruošė labai įdomų ir profesionaliai suplanuotą maršrutą pažinčiai su Ispanija, todėl galite neabejoti, kad atostogos bus tikrai įsimintinos.

Ar keliaujant į Ispaniją reikalinga viza? 

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstant į Ispaniją vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Ispaniją?

Skrendant į Ispaniją užtenka su savimi turėti LR piliečio pasą arba tapatybės kortelę. Rekomenduojama, kad asmens dokumentas galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Ispaniją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Ispaniją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Kokia valiuta Ispanijoje?

Oficiali valiuta Ispanijoje euras (EUR), todėl nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo skrendant į Barseloną.

Ką verta paragauti Ispanijoje?

Savarankiškos kelionės metu naudokitės galimybe paragauti ispaniško maisto kiekviename mieste. Pradžiai - vienokąsnio užkandukai, vadinami Tapas. Tradiciniai ispaniškos virtuvės patiekalai: Gazpacho - šalta sriuba iš prinokusių pomidorų, Huevos a la Flamenca - kepti kiaušiniai su daržovėmis, chorizo dešra ir kumpiu, Pescaito Frito - smulki žuvis tešloje kepama alyvuogių aliejuje, Tortilla del Sacromonte - Granados omletas su inkstais, smegenėlėmis, pipirais ir žirneliais, Pato a la Sevillana - troškinta antiena su įvairiais prieskoniais ir chereso vynu, Rabo de Toro - troškinti buliaus uodegos gabalėliai su įvairiomis daržovėmis ir šlakeliu chereso vyno. Būtinai paragaukite tadicinės Paeljos su jūros gėrybėmis ar vištiena ir paskanaukite vietinės Sangrijos.

Ar kelionė tinkama keliauti su vaikais?

Kelionė puikiai tinka keliauti su vyresnio amžiaus vaikais, nes nemažą kelionės dalį praleisite automobilyje. Važinėdami nuomotu automobiliu patys esate savo laiko šeimininkai, todėl tempą pasirinksite tokį, koks bus patogus Jums ir Jūsų šeimai. Ispanija turtinga istorija ir architektūra, tad įdomu bus vyresnio amžiaus atžaloms. Jeigu norėsite vežtis mažamečius vaikus - kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris padės pakoreguoti maršrutą pagal Jūsų šeimos poreikius.

Kokius miestus aplankysite savarankiškos kelionės metu?

Estravel kelionių ekspertai pasirūpino pačia geriausia ir įdomiausia pažintine Ispanijos programa: aplankysite Malagą, Toremoliną, Granadą, Kordobą, Seviliją, Gibraltarą ir Marbeliją. Pažinsite įvairius Ispanijos regionus ir iš arčiau susipažinsite su labai spalvinga ir visame pasaulyje garsia šalies kultūra.

Rekomenduokite, ką paragauti Barselonoje?

Keliaudami po Barseloną išbandykite vieno kąsnio tapas užkandukus. Tradiciniai ispaniškos virtuvės patiekalai: gaspačio – šalta sriuba iš prinokusių pomidorų, hevos a la Flamenca – kepti kiaušiniai su daržovėmis, chorizo dešra ir kumpiu, būtinai paragaukite tadicinės paeljos su jūros gėrybėmis ar vištiena ir vietinės Sangrijos.

Ką parvežti lauktuvių iš Ispanijos?

Lauktuvėms iš atostogų Ispanijoje galite įsigyti vėduoklių, kastanječių, keramikos gaminių, skraisčių. Estravel ekspertai rekomenduoja parsivežti avies ar ožkos sūrių, ispaniško vyno, vytinto kumpio ar alyvuogių.

KELIONĖS NUOTAIKA:

Estravel kelionės po Andalūziją nuotaika | Estravel

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydžiai Vilnius - Malaga, Malaga - Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 8kg/asm.;
 • registruojamas bagažas iki 23kg/asm.;
 • automobilio nuoma (automobilio paėmimas ir grąžinimas vyksta oro uoste);
 • pagrindinis automobilio draudimas;
 • 11 n. 4* viešbučiuose standartiniuose dviviečiuose kambariuose;
 • pusryčiai visos kelionės metu;
 • autorinis Estravel kelionės maršrutas;
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas (dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą);
 • degalai automobiliui;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • papildomas maitinimas kelionės metu;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

 

Estravel kelionių agentūra