Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 JAV: įspūdinga kelionė automobiliu po Vakarinę pakrantę nuo 1999€  27.07.2017
Kelionės data:    2018 02 01 - 2018 05 31                                

Kelionės datą galima derinti individualiai.

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

 
Tavęs laukia net 15 dienų truksiantys nuotykiai ir išskirtiniai vaizdai kelionėje po Jungtinių Amerikos Valstijų vakarinę pakrantę. Didžiojo kanjono peizažai, raižytos pakrantės, garsieji Los Andželo paplūdimiai, Holivudo bulvaras ir kiti žymieji miestai įsuks į vieną įsimintiniausių atostogų scenarijų. Keliaudamas automobiliu nuo Los Andželo iki Las Vegaso mėgausies sava kompanija ir laisve sustoti, kur pageidausit. O kur dar garsiosios Las Vegaso pramogos! Juk „What happens in Vegas, stays in Vegas!"
+370 5 212 5805 

 

SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 14 NAKVYNIŲ 2*-4* VIEŠBUČIUOSE + AUTOMOBILIO NUOMA VISAM KELIONĖS PERIODUI + AUTORINIS ESTRAVEL KELIONĖS MARŠRUTAS PO JAV VAKARINĘ PAKRANTĘ

1999€ nuo   asmeniui už gyvenimą 2*-4* viešbučiuose standartiniuose dviviečiuose kambariuose, keliaujant dviese
 
 
 EKSPERTO KOMENTARAS KODĖL VERTA RINKTIS KELIONĘ PO JAV AUTOMOBILIU:
 • keliauti automobiliu po JAV labai patogu - puikūs keliai, nebrangūs pakelės moteliai. Jei rinksitės nakvynes viešbučiuose, rekomenduoju pasirinkti vieną grandinę (pavyzdžiui, Best Western, Holiday Inn, Hilton ir kt.). Dalyvaudami lojalumo programoje kelionės metu surinksite taškų, kuriuos galėsite panaudoti ateityje;
 • jei rinksitės kelionę kemperiu, tai dėl nakvynės sukti galvos neprireiks, nes viskas bus vienoje vietoje - virtuvėlė, miegamasis ir svetainė! JAV rasite patogiais atstumais išdėliotas kemperių stovėjimo aikšteles, todėl taip keliauti bus ne tik patogu, bet ir pigu!
 
  
 
KELIONĖS AUTOMOBILIU MARŠRUTAS:
 
Kelionė į Ameriką | Estravel 
Diena Maršrutas Programa
1 Vilnius – Los Andželas Atvykstate į Los Andželą, pasiimate automobilį ir įsikuriate viešbutyje.
2 Los Andželas Šį rytą mėgaujatės išsamiu Los Andželo miesto pažintiniu turu, įskaitant šauniąją Santa Moniką, spalvingąjį Holivudą ir prabangųjį Beverli Hilsą. Turite ir galimybę sustoti prie istorinio kelio "Route 66" pabaigos, pamatyti Kalifornijos gelbėjimo stoties bokštelį išgarsintą serialo "Baywatch", pasivaikščioti žvaigždžių alėja ir nufotografuoti įžymųjį Hollywood ženklą. Popiet - laisvas laikas toliau tyrinėti miestą arba prisijungti prie ekskusijos į Universal Studios (už papildomą mokestį), kur bus atskleista filmų gamybos virtuvė.
3 Los Andželas – Palm Springsas Šiandien vykstate į Palm Springsą, žinomą kaip šou verslo žvaigždžių žaidimų aikštelę. Čia gausu golfo aikščių, palmių, prabangių namų. Mėgaujatės dykumos saulėlydžiu prie Jūsų viešbučio baseino.
4 Palm Springsas Prieš išvykstant Finikso link pasimėgaukite rytiniu apsipirkimu išskirtinėse parduotuvėse. Finiksas yra vienas greičiausiai augančių JAV miestų. Tai sąlygoja sausas klimatas ir daug saulėtų dienų.
5 Sedonas Šiandien marios laiko pasidairyti po senovines uolų buveines, žinomas kaip Montezumos pilis. Vėliau keliaujate į Sedoną, miestą įsikūrusį prie raudonojo smiltainio plokščiakalnio.
6 Oak Creek kanjonas – Flagstaff – Didysis kanjonas Šį rytą Jūsų laukia trumpas kelias iki Oak Creek kanjono ir Flagstaff miestelio, kuris gali atrodyti matytas, nes jame buvo dažnai filmuojami vesternai. Tada vykstate į kvapą gniaužiančiais vaizdais iliojantį Didįjį kanjoną. Visa diena pasivaikščiojimui South Rim ir pasigrožėjimui kerinčiais gamtos vaizdais su į 2 km aukštį pasiremiančiomis viršūnėmis ir galingaja Kolorado upe apačioje.
7 Huverio užtvanka – Las Vegas Šiandienos maršrutas veda per Williams ir Kingman - prie vieno didingiausių žmogaus statinių - Huverio užtvankos, kuri žymi Arizonos ir Nevados valstijų ribas. Toliau vykstate į Las Vegą - spindinčią kazino ir pramogų pasaulio sostinę, kur 24 val. per parą galėsite linksmintis ir žaisti azartinius žaidimus.
8 Las Vegas Laisvas laikas Las Vegase. Pasimegaukite šopingu, azartiniais žaidimais ir kitomis pramogomis, kurios paverčia Las Vegasą niekada nemiegančiu miestu.
9 Amargosa dykuma – Mirties Slėnis Ryte atgaukite jėgas. Popiet išvykstate Amargosa dykuma į Mirties Slėnio nacionalinį parką. Zabrikie Point galėsima pasigėrėti šio bekraščio ir nesikeičiančio slėnio panoraminiais vaizdais.
10-11 Siera Nevada kalnai - Tioga perėja - Yosemite parkas Ši diena siūlo visiškai priešingą kraštovaizdį nei diena prieš - Mirties Slėnyje. Vykstate į Siera Nevada kalnus, kur Tioga perėja ir Yosemite parkas užburia savo peizažais - pušų žaluma ir spindinčiomis Yosemite Bridalveil sidabrinėmis vandens kaskadomis. Kitą dieną tęsite kelionę link San Francisko. Nakvynė San Franciske.
12 San Franciskas Diena skirta San Francisko apžvalgai. Lankomiausios vietos Union square - pagrindinė miesto aikštė, Prestidio rajonas. Garsusis "The Golden Gate Bridge" arba "Aukso vartų tiltas", jungiantis San Franciską su Merino apygarda, žvejų prieplauka. Iš čia galima vykti į kelionę laivu į Alkatraso salos kalėjimą.
13 San Franciskas –Monterey Pradedate savo kelionę ryte vykdami per Castroville į Monterey. Aplankysite Cannery Row ir žavų miestelį Carmel. Gėritės pribloškiančiais raižytos pakrantės ir Ramiojo vandenyno vaizdais. Vakare atvyksite į Monterey.
14 Monterey – Los Andželas Ši diena skirta kelionei Ramiojo vandenyno pakrantės greitkeliu, aplankant San Simeon ir Morro Bay kol pasieksite TV serialo išgarsintą Santa Barbaros miestelį.Toliau tęsiate kelionę į kosmopolitiškąjį Los Andželą - Angelų Miestą.
15 Los Andželas – Vilnius Išvykimas iš Los Andželo, automobilio grąžinimas oro uoste. Skrydis namo.

ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
 • skrydžiai Vilnius–Los Andželas–Vilnius
  (su persėdimais Europoje);
 • oro uosto mokesčiai
 • rankinis bagažas (iki 8 kg asmeniui)
 • registruojamas bagažas (iki 23 kg asmeniui);
 • apgyvendinimas 2*-4* viešbučiuose;
 • automobilio nuoma visam periodui;
 • kelionės maršruto detalus planas.
 • bilietai į lankytinus objektus;
 • degalai automobiliui;
 • ESTA (elektroninis leidimas);
 • kelionės ir sveikatos draudimas;
 • asmeninės išlaidos. 

 
 
 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius