Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kelionė po Portugaliją automobiliu  16.06.2017

Kelionės periodas: 2018 06 01- 2018 10 31  

Pardavimas, kol yra laisvų vietų.   

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

 

Nuo bangų daužomų skardžių, uolų ir jų arkų bei ramių paplūdimių į Atlanto tolius žvelgianti Portugalija dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis, piligrimystės dvasią ir jūros teikiamus malonumus. Per 9 dienas savarankiškai apkeliaujate patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves nuo Porto iki Lisabonos. Jūsų Portugalija - tai nauji, saulės nugairinti įspūdžiai ir kelionės laisvė.

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Kelionės kaina: nuo 980 Eur asmeniui, keliaujant keturiese

                            nuo 1075 Eur asmeniui, keliaujant dviese

SKRYDŽIAI VILNIUS - PORTAS - VILNIUS + AUTOMOBILIO NUOMA + 8 NAKVYNĖS + PUSRYČIAI

KELIONĖS PROGRAMA:

Data

Maršrutas Programa
1 d. Vilnius-Portas Skrydis į Portą. Pasiimate automobilį Porto oro uoste. Laisva diena pažinčiai su vienu žavingiausių Portugalijos miestų ir jo apylinkėmis. Nakvynė Porte.
2 d. Koimbras Važiuojate į seną Portugalijos universitetų miestą - Koimbrą. Nuostabus Beira Litoralo regionas garsėja terminio vandens šaltiniais. Čia rasite daugybę terminių pirčių.
3 d. Tomaras-Fatima Viešite Tomare - paskutiniame tamplierių mieste. Vykstate į Fatimą - piligrimų miestelį vidurio Portugalijoje. Pasakojama, kad piligrimai čia išsigydo sunkias ligas. Nakvynė Tomare.
4 d. Kastelo De Vide Per kalnų regioną vykstate link Kastelo De Vide (Castelo De Vide) miestelio su senovės žydų kvartalais ir baltų plytų namais. Pakeliui galite aplankyti Marvao pilį.Nakvynė Kastelo De Vide miestelyje.
5 d. Estremosas
Keliaujate į Estremosą - miestą pietryčių Portugalijoje, Evoros srityje. Jis garsėja baltojo marmuro gavyba. Čia stūkso nuostabi pilis, įkurtas marmurinis senamiestis. Nakvynė Evoroje.
6 d. Lisabona
Šiandien atvykstate į Portugalijos sostinę - Lisaboną. Susipažinkite su svarbiausiu šalies uostu ir valdžios būstine. Vienas iš čia esančių universitetų - seniausias Europoje. Paklajokite istorinėmis Lisabonos gatvelėmis. Nakvynė Lisabonoje.
7-8 d. Estorilas Vykstate į Estorilo kurortą. Laisvas laikas ir poilsis. Nakvynės Estorile.
9 d. Estorilas-Vilnius Pusryčiai viešbutyje. Skrydis namo.


KELIONĖS NUOTAIKA:

Kelionė į Portugaliją | Estravel Kelionės į Portugaliją | Estravel Kelionė į Portugaliją, Porto | Estravel
Kelionė į Portugaliją, Lisaboną | Estravel Kelionė į Portugaliją automobiliu | Estravel Kelionės į Portugaliją nuotaika | Estravel
Kelionės į Portugaliją vaizdai | Estravel Kelionės į Portugaliją maršrutas ir pramogos | Estravel Pažintinė kelionė į Portugaliją | Estravel

 

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
  • B klasės automobilio nuoma;
  • 8 nakvynės 3* viešbučiuose;
  • lėktuvo bilietai, oro uosto mokesčiai;
  • pusryčiai kasdien.
  • kuras kelionės metu;
  • registruojamo bagažo mokesčiai.

 

 Keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Portugaliją: 
Mantas (2016 m.): "Labai smagi kelionė lėktuvu, o po to nuomota mašina po Portugaliją. Galima jausti, jog kelionių agentūra rimtai bei nuoširdžiai padirbėjo tiek sudarant maršrutą, tiek parenkant viešbučius - ne tik kainos/kokybės santykio bet ir teigiamų emocijų prasme. Nepersitempiant ir neskubant pavyko visai neblogai pajusti Portugalijos dvasią bei apžiūrėti nemažą dalį jos įdomybių. Labai patiko senas universitetinis miestelis Quimbra, Porto sudarė smagaus bei "atsipūtusio" miesto įspūdį, Lisabonoje krantinė, nuo kurios anuomet galingas portugalų laivynas plaukdavo užkariauti naujų žemių, kėlė mintis apie sąsajas su Lietuva - abi šalys (priešinguose) Europos civilizacijos pakraščiuose, abi kadaise buvo galingos valstybės. Maistas geras, aptarnavimas taip pat, tik gal kiek per įkyriai restoranuose bei užeigose siūlomi mokami papildomi užkandžiai - kai kurie iš jų išties skanūs, bet tenka nemažai atsisakinėti. Beje, „Europcar" nuoma bei techninė pagalba automagistralėje (ypač sekmadienio popietę) dirba toli gražu ne taip kaip Vokietijoje, bet nesklandumus pavyko išspręsti. Apskritai trumpu pabuvimu Portugalijoje likome labai patenkinti."

 Estravel poilsis

Kelionė į Madeirą automobiliu nuo 1169€

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius