Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018 vasaros sezonas
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Islandija - Self Drive 7 nakvynės   20.11.2017

Kelionės periodas:  2018 05 01 - 2018 09 30

Skrydžiai galimi nuo gegužės iki rugsėjo mėn. antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. 

Kaina galioja, kol yra laisvų vietų.  

Norite keliauti?

Turite klausimų? Susisiekite!
+370 5 212 5805

Laiskas Estravel kelioniu konsultantui Tel. +370 5 212 5805 Estravel Facebook: prisijunk!

Islandija - tai Mėnulis, kartais - Marsas. Žemėje tokios vietos negali būti, bet yra. Čia atrasite gamtos stebuklus, didingus kraštovaizdžius ir unikalų Islandijos charakterį. Keliaukite su draugais ar šeima ir patirkite tikrą gyvenimo nuotykį!

8 dienų trukmės pilna nuotykių savarankiška kelionė po gamtos stebuklų pristotintą Islandijos salą.
Įdomiausi nuotykiai, įspūdingos nuotraukos - jūsų, o puikiai sudėliotas kelionės maršrutas - mūsų.
Prie kelionės maršruto idealiai priderintos apgyvendinimo vietos, o nuošaliose Islandijos vietovėse ir tradiciniai islandiški poilsio nameliai su karštųjų srovių voniomis. Ieškantiems maksimalių įspūdžių maudynės Atlanto vandenyne; neribotos galimybės žygių pėsčiomis po geizerių apylinkes ir fiordus; ilgosios islandiškos dienos, kai saulė visiškai nenusileidžia ir daug daugiau....

 

SKRYDIS + AUTOMOBILIO NUOMA + 7 NAKVYNĖS SU PUSRYČIAIS + ĮDOMI PAŽINTINĖ PROGRAMA
Kelionės kaina nuo 1540 € asmeniui, keliaujant keturiese vienu automobiliu.

KELIONĖS APLINK ISLANDIJOS SALĄ  PROGRAMA:

Vasaros kelionių išpardavimas 2014

Diena Maršrutas Programa
1
Vilnius - Keflavikas - Hveragerdi (~100 km)
Skrydis: Vilnius - Reikjavikas. Pasiimsite automobilį oro uoste ir važiuosite į nakvynės vietą Hveragerdi, garsėjančią savo geoterminėmis versmėmis. Ši vietovė yra žinoma dėl karštų versmių bei kelių kontrastingų lavos darinių nepaliestoje gamtoje. Jūs pamatysite versmių įvairovę, nuo mažų versmių gurguliavimo iki didžiausių gamtos sukurtų karštų versmių ir garo baseinų, grožėsitės senų ugnikalnių krateriais bei naujomis atsiverusiomis versmėmis nuostabioje užburiančioje kalnų aplinkoje. Nakvynė Hveragerdi aplykinkėse.
2
„Auksinis žiedas" - Gulfosas - Geisiras - Tingveliras - pufinų kolonijos - pietinė Islandijos pakrantė (~310 km)
Aplankysite Tingveliro nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia susiduria Eurazijos ir Šiaurės Amerikos litosferos plokštės. Toliau išvysite įspūdingą Gulfoso krioklį, dar žinomą Auksinio krioklio vardu, krintantį iš 32 m aukščio. Pamatysite Strokkuro geizerį, kuris iššauna kas 5-10 minučių. Tai viena lankomiausių vietų Islandijoje. Toliau važiuojant pietine pakrante pasivaikščiosite po juodosios lavos paplūdimį Viką. Toliau kelionė tęsis per vulkano Eyjafjallajokul apylinkes su įspūdingais Systrafoss ir Seljalandsfoss kriokliais. Pastarasis - vienas iš nedaugelio, kuri galima aplinkui apeiti. Nakvynė Vik apykinkėse.
3
Kirkjubajarkloisturas - Skaftafell nacionalinis parkas - Didžiausias Europoje nacionalinis parkas - Ledkalnių lagūna - Didžiausias Europoje ledynas (~270 km)
Keliausite vaizdingu keliu per žvejų kaimelius ir palei Vatnajokudlį, didžiausią Europoje ledyną, apsuptą juodu dykumos smėliu. Toliau tęsite savo kelionę prieJokulsarlon ledkalnių lagūnos su plaukiojančiais ledkalniais. Vulkaninės kilmės ežere galėsite pasiplaukioti valtimis aplink ledkalnius. Toliau tęsite kelionę link antro pagal dydį ir vieno labiausiai lankomų parkų Islandijoje - Skaftafelio nacionalinio parko. Aplankysite žavingą uosto miestelį Hofną, žinomą kaip omarų sostine šiaurės Europoje. Nakvynė Hofno apylinkėse.
4
Hofnas - Djupivoguras - Reydafiordas - Egilsstadiras - siaurieji fiordai - statūs kalnai - vaizdingoji pakrantė (~300 km) Vairuodami išilgai pakrante šalia rytinių fiordų, grožėsitės šarmingais žvejų miesteliais. Pakeliui turėsite galimybę plaukti laivu į Papey salą kur tūkstančiai marmorų suka savo lizdus būtent vasarą arba galite Stodvarfiordur miestelyje aplankyti garsią Petra mineralų bei akmenų vietovę. Nakvynė Rytų Islandijoje.
5
Egilsstadir - kalnuota dykuma - galingiausi kriokliai Europoje - Tekančio ledyno tarpeklis - Banginių stebėjimas - Husavikas (~310 km)
Keliausite toliau per Möðrudalsöræfi aukštumas ir fiordus, pamatysite Dettifoss nepaprasto grožio krioklius - galingiausiaus krioklius visoje Europoje! Aplankysite stebuklingą pasagos formos Ásbyrgi kanjoną, Tekančio ledyno tarpeklį. Aplankysite žvejų uostą Husaviką. Nakvynė Husaviko apylinkėse.
6
Mivatno ežeras - Godafoso krioklys - Akureyri (~130 km)
Pakeliui prie Mivatno ežero pasigrožėsite įspūdingu Godafoso kriokliu, vadinamu Dievų kriokliu. Apsižvalgysite Myvatno srityje, kuri garsėja laukinių paukščių kolonijomis, taip pat Dimmuborgiro mistiniais vulkanų dariniais spalvotais pseudo krateriais. Mivatno ežeras - tai tikras rojus paukščių stebėtojams ir visiems tiems, kurie nori patirti ką nors unikalaus ir neįprasto. Šioje ypatingoje vietovėje pamatysite karštąsias versmes ir fumaroles. Aplankysite šiaurės Islandijos sostinę- Akureyą, jo botanikos sodą, liuteronų bažnyčią, pasigrožėti senuoju ir naujuoju Akureyrio centrai.
7
Skagafiordas - Reikjavikas (~490 km)
Važiuosite per istorinį Skagafiord regioną, garsų arklininkyste. Galėsite aplankyti seną Glaumbar fermą, įspūdingą senosios Įslandijos architektūros pavyzdį. Toliau tęsite kelionę pro Junaflo įlanką, per Holtavorduheidi plynaukštę, atvažiuosite į Borgarfiordur regioną. Vakare atvyksite į Reikjaviką. Nakvynė Reikjavike.
 8
Reikjavikas - Žydroji Lagūna - Keflavikas - Vilnius (~50 km)
Laisvas laikas iki išvykimo. Pakeliui į Keflaviką, važiuosite į Žydrąją Lagūną - vieną unikaliausių ir populiariausių Islandijos lankomų vietų. Prieš skrydį galėsite atgauti jėgas geoterminiame jūros vandenyje, maloniai pasimaudyti, pasimėgauti gamta ir švariu, švežiu oru. Po maudynių važiuosite į oro uostą, grąžinsite automobilį ir skrisite namo.

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydžiai:  Vilnius - Reikjavikas - Vilnius su rankiniu bagažu;
 • 7 nakvynės viešbučiuose, hosteliuose, svečių namuose su bendrais patogumais;
 • pusryčiai;
 • automobilio nuoma (Budget klasės);
 • GPS sistema;
 • papildomas vairuotojas:
 • detalus šalies žemėlapis (1:600 000);
 • detalios kelionės programos popierinė ir elektroninė versijos;
 • išankstinio apmokėjimo SIM kortelė;
 • skubios pagalbos iškvietimo telefono linija visą parą.
 • sveikatos draudimas;
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma;
 • apgyvendinimas aukštesnės kategorijos viešbučiuose;
 • didesnis orlaivio ir registruojamas bagažas;
 • asmeninės išlaidos.EKSPERTO KOMENTARAS:
 
 • Tik Islandijoje pamatysite visus gamtos stebuklus: geoterminiai baseinai, geizeriai, olos, kriokliai. Turėsite galimybę išvysti banginius, paukščių kolonijas. Čia susijungia Europa ir Amerika. Mūsų keliautojų saugumas - Estravel prioritetas, todėl šiais metais kelionės į Islandiją pačios populiariausios.
 • Orai Islandijoje ypač permainingi, todėl būtini „Thermo" ir specialaus audinio, apsaugančio nuo vėjo ir lietaus, rūbai. Oro kaita čia kas 5 min.
 • Maisto kainos Islandijoje (ypač prekybos centruose) labai artimos lietuviškoms. Galėsite paragauti ryklio mėsos, rūkytos rajos, valgio iš ruonio pelekų, įvertinti ar kmynų degtinė išties stipri! Keliaujant automobilyje verta turėti užkandžių, nes retai apgyvendintoje šalyje iki artimiausios miestelio parduotuvės ar kavinės gali tekti ilgiau pavažiuoti.
 • Islandijos valiuta - Islandijos krona (ISK). Daugelyje vietų galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis, bet rekomenduojama turėti Islandijos kronų suvenyrams ir kitiems smulkiems pirkiniams. Prekybos centruose galima atsiskaityti net ir eurais, tačiau grąžą gausi kronomis.
 • Savarankiškiems keliautojams. Tinka keliautojams norintiems per trumpą laiką automobiliu savarankiškai apvažiuoti visą salą. Tai kelionė draugų kompanijoms bei šeimoms su didesniais vaikais.
 • Tiesioginis skrydis iš Vilniaus. Vasara yra idealus laikas Islandijoje pamatyti, apvažiuoti daug daugiau negu keliaujant kitais metų laikais.

 

Estravel - pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje specialistai, įgiję „Visit Iceland" kelionių organizatoriaus sertifikatą. Tai reiškia itin aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir žinias apie Islandiją!
http://www.visiticeland.com/plan-your-trip/tour-operators

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius