Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Islandija - Fly & Drive savarankiška kelionė automobiliu aplink salą  03.04.2018

Kelionės periodas:  2018 05 01 - 2018 09 30

Skrydžiai galimi nuo gegužės iki rugsėjo mėn. pirmadieniais ir penktadieniais. 

Kaina galioja, kol yra laisvų vietų.  

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Nieko nėra unikalesnio kaip stebėti ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties saulėlydį šiaurinėje Islandijoje: saulė leidžiasi į vandenyną, panyra iki pusės ir vėl kyla aukštyn! Islandija - tai šalis, kuri turi ne vieną veidą. Nuotykių ieškotojai tvirtina, kad tai, ką čia patyrė žodžiais sunku apsakyti. Leiskitės į 8 dienų trukmės savarankišką kelionę nuomotu automobiliu ir pajuskite Islandijos dvasią. Pažinsite garuose paskendusią sostinę Reikjaviką, Tingveliro nacionalinį parką, kur susiduria dviejų žemynų litosferos plokštės, įspūdingus krioklius, užburiančius geizerius, fjordus ir kalnuotas dykumas, dėl kurių Islandija praminta mėnuliu žemėje. Savarankiška kelionė automobiliu leis atrasti gamtos stebuklus ir unikalų salos charakterį, o prie kelionės plano priderinti ekspertų parinkti viešbučiai leis maksimaliai mėgautis įspūdžiais. Keliaukite su draugais ar šeima ir patirkite tikrą gyvenimo nuotykį!


SKRYDIS + AUTOMOBILIO NUOMA + 7 N. SU PUSRYČIAIS + ĮDOMI PAŽINTINĖ PROGRAMA
Kelionės kaina: nuo 1590 € asmeniui, keliaujant keturiese vienu automobiliu.

KELIONĖS  PROGRAMA:

Vasaros kelionių išpardavimas 2014

Diena Maršrutas Programa
1 d.
Vilnius - Reikjavikas - Hveragerdi (~100 km)
Skrydis: Vilnius - Reikjavikas. Pasiimsite automobilį oro uoste ir važiuosite į nakvynės vietą Hveragerdi. Ši vietovė yra žinoma dėl karštų versmių bei kelių kontrastingų lavos darinių nepaliestoje gamtoje. Pamatysite versmių įvairovę: nuo mažo gurguliavimo iki didžiausių gamtos sukurtų karštų versmių ir garo baseinų. Grožėsitės senų ugnikalnių krateriais bei naujomis atsivėrusiomis versmėmis užburiančioje kalnų aplinkoje. Nakvynė Hveragerdi apylinkėse.
2 d.
Auksinis žiedas - Gulfosas - Geisiras - Tingveliras - Pufinų kolonijos - pietinė Islandijos pakrantė (~310 km)
Pusryčiai viešbutyje. Aplankysite Tingveliro nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia susiduria Eurazijos ir Šiaurės Amerikos litosferos plokštės. Vėliau aplankysite įspūdingą Gulfoso krioklį, dar žinomą Auksinio krioklio vardu, krintantį iš 32 m aukščio. Pamatysite Strokkuro geizerį - vieną labiausiai lankomų vietų Islandijoje. Geizeris pasirodo žiūrovams kas 5 - 10 min. Toliau važiuodami pietine pakrante pasivaikščiosite po Vik juodosios lavos paplūdimį. Kelionė tęsis per vulkano Eyjafjallajokul apylinkes su įspūdingais Systrafoss ir Seljalandsfoss kriokliais. Pastarasis - vienas iš nedaugelio, kurį galima apeiti aplinkui. Nakvynė Vik apylinkėse.
3 d.
Kirkjubajarkloisturas - Skaftafell nacionalinis parkas - Ledkalnių lagūna (~270 km)
Pusryčiai viešbutyje. Keliausite vaizdingu keliu per žvejų kaimelius, palei Vatnajokudlį, didžiausią Europoje ledyną, apsuptą juodu dykumos smėliu. Vėliau pasuksite link Jokulsarlon ledkalnių lagūnos. Vulkaninės kilmės ežere galėsite pasiplaukioti valtimis aplink ledkalnius. Kelionė tęsis link vieno labiausiai lankomų parkų Islandijoje - Skaftafelio nacionalinio parko. Aplankysite žavingą uosto miestelį Hofną, žinomą kaip omarų sostinė šiaurės Europoje. Nakvynė Hofno apylinkėse.
4 d.
Hofnas - Djupivoguras - Reydafiordas - Egilsstadiras (~300 km) Pusryčiai viešbutyje. Vairuodami išilgai pakrante šalia rytinių fiordų, grožėsitės šarmingais žvejų miesteliais. Pakeliui turėsite galimybę plaukti laivu į Papey salą kur vasarą tūkstančiai marmorų suka savo lizdus. Stodvarfiordur miestelyje aplankysite garsią Petra mineralų bei akmenų vietovę. Nakvynė Rytų Islandijoje.
5 d.
Egilsstadir - kalnuota dykuma - galingiausi kriokliai Europoje - Tekančio ledyno tarpeklis -Husavikas (~310 km)
Pusryčiai viešbutyje. Keliausite toliau per Möðrudalsöræfi aukštumas ir fiordus, pamatysite Dettifoss nepaprasto grožio galingiausiaus krioklius visoje Europoje! Aplankysite stebuklingą pasagos formos Ásbyrgi kanjoną, Tekančio ledyno tarpeklį. Pasivaikščiosite žvejų uoste Husavike, kur stebėsite banginius. Nakvynė Husaviko apylinkėse.
6 d.
Mivatno ežeras - Godafoso krioklys - Akureyri (~130 km)
Pusryčiai viešbutyje. Pakeliui prie Mivatno ežero pasigrožėsite įspūdingu Godafoso dar vadinamu Dievų kriokliu. Apsižvalgysite Myvatno srityje, kuri garsėja laukinių paukščių kolonijomis, taip pat Dimmuborgiro mistiniais vulkanų dariniais ir spalvotais pseudo krateriais. Mivatno ežeras - tai tikras rojus paukščių stebėtojams. Šioje ypatingoje vietovėje pamatysite karštąsias versmes ir fumaroles. Aplankysite šiaurės Islandijos sostinę - Akureyri, čia esantį botanikos sodą, liuteronų bažnyčią, pasigrožėsite senuoju ir naujuoju Akureyrio centrais.
7 d.
Skagafiordas - Reikjavikas (~490 km)
Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite per istorinį Skagafiord regioną, garsėjantį arklininkyste. Galėsite aplankyti seną Glaumbar fermą, įspūdingą senosios Įslandijos architektūros pavyzdį. Toliau tęsite kelionę pro Junaflo įlanką, per Holtavorduheidi plynaukštę, atvažiuosite į Borgarfiorduro regioną. Vakare atvyksite į Reikjaviką. Nakvynė Reikjavike.
 8 d. Reikjavikas - Žydroji Lagūna - Keflavikas - Vilnius (~50 km)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki išvykimo. Pakeliui į Keflaviką, važiuosite į Žydrąją Lagūną - vieną unikaliausių ir populiariausių Islandijos lankomų vietų. Prieš skrydį galėsite atgauti jėgas geoterminiame jūros vandenyje, maloniai pasimaudyti, pasimėgauti gamta ir švariu, švežiu oru. Po maudynių važiuosite į oro uostą, grąžinsite automobilį ir skrisite namo.

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydžiai:  Vilnius - Reikjavikas - Vilnius;
 • rankinis bagažas (iki 10kg/asm.);
 • 7 n. viešbučiuose ir svečių namuose;
 • pusryčiai;
 • automobilio nuoma (Budget klasės);
 • GPS sistema;
 • detali ir kruopščiai suplanuota kelionės programa;
 • išankstinio apmokėjimo SIM kortelė;
 • skubios pagalbos iškvietimas visą parą;
 • Estravel kelionių ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma (jeigu pageidausite);
 • parkavimo išlaidos;
 • apgyvendinimas aukštesnės kategorijos viešbučiuose (jeigu pageidausite);
 • pageidaujantiems registruojamas bagažas;
 • asmeninės išlaidos.
 
DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:
Kaip patogiausia keliauti Islandijoje?
Nuskridus į Islandiją, patogiausia salą apžiūrėti nuomotu automobiliu. Sėdate ir traukiate puikiais Islandijos keliais link gamtos stebuklų. Islandija unikali tuo, kad iki visų lankytinų objektų patogiai privažiuosite asfaltuotais keliais.
 
Kas dažniausiai renkasi Skrist ir važiuok tipo keliones?
Fly & Drive arba Skrisk ir važiuok kelionės tipą Estravel ekspertai rekomenduoja rinktis savarankiškiems keliautojams, norintiems per trumpą laiką automobiliu savarankiškai apvažiuoti visą salą. Tai kelionė draugų kompanijoms bei šeimoms su didesniais vaikais.
 
Kodėl verta rinktis Skrisk ir važiuok kelionę į Islandiją?
Pasirinkę Estravel kelionę Skrisk ir važiuok turėsite visišką laisvę sustoti ten, kur norite ir praleisti laiko tiek, kiek jums reikia. Jūsų laukia nauji nuotykiai ir profesionaliai sudaryta kelionės programa, kuri leis pamatyti daugiau per trumpą laiką. Prie kelionės programos puikiai priderinome viešbučius ir skrydžius. Prireikus visą kelionės laikotarpį Estravel ekspertai teiks patarimus ir rekomendacijas.
 
Kada geriausia skristi į Islandiją?
Vasara yra idealus laikas savarankiškai kelionei automobiliu Islandijoje pamatyti, apvažiuoti daug daugiau negu keliaujant kitais metų laikais.
 
Ką parvežti lauktuvių iš Islandijos?
Islandija garsėja avininkyste, sakoma, kad avių čia gyvena daugiau nei žmonių, todėl nenuostabu, kad šalis turtinga natūralia ir kokybiška vilna, o populiariausios lauktuvės iš kelionės į Islandiją yra vilnoniai gaminiai: megztiniai, kepurės, pirštinės. Taip pat galima įsigyti papuošalų iš lavos, molinių trolių ir kitų suvenyrų su islandiška atributika.
 
Ką veikti Islandijoje?
Be abejonės - keliauti ir grožėtis gamta. Tik Islandijoje pamatysite visus gamtos stebuklus: geoterminiai baseinai, geizeriai, olos, kriokliai. Nuvykę į Islandiją turėsite galimybę išvysti banginius, paukščių kolonijas Savarankiškos kelionės po Islandiją metu su Estravel ekspertų parengta profesionalia programa aplankysite sostinę Reikjaviką, Tingveliro ir Skaftafelio nacionalinius parkus, Kraflos ir Heklos ugnikalnius, Vatnos ledyną, Dyrholaey uolas, Hvitos kanjoną, Gulfosso krioklį, Keridos ugnikalnio kraterį, Žydrąją Lagūną ir dar daugiau.
 
Kokia oro temperatūra Islandijoje vasarą?
Vasarą Islandijoje oro temperatūra svyruoja nuo 10 iki 15 laipsnių šilumos. Oro kaita čia kas 5 min, todėl kartais temperatūra būna aukštesnė nei 20 laipsnių, o kartais reikia ir termo drabužių, apsaugačių nuo vėjo.
 
Kokia valiuta galima atsiskaityti Islandijoje?
Islandijos valiuta - Islandijos krona (ISK). Daugelyje vietų galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis, bet rekomenduojama turėti Islandijos kronų suvenyrams ir kitiems smulkiems pirkiniams. Prekybos centruose galima atsiskaityti net ir eurais, tačiau grąžą gausite kronomis.
 
Ką paragauti Islandijoje?
Islandija pasižymi išskirtiniais produktais - žuvis, džiovintos žuvies gabaliukai, valgomi su sviestu arba kopūstų salotomis, jogurtas, rūkyta ėriena, dešra iš avies mėsos. Islandijoje labai populiari banginių mėsa. Galėsite paragauti ryklio mėsos, rūkytos rajos, valgio iš ruonio pelekų, įvertinti ar kmynų degtinė išties stipri!


 

Estravel - pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje specialistai, įgiję „Visit Iceland" kelionių organizatoriaus sertifikatą. Tai reiškia itin aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir žinias apie Islandiją! Sužinokite apie tai daugiau>>

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius