Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 „Fly and Drive“ Škotija  26.03.2016


Kelionės data: kiekvieną balandžio-rugsėjo šeštadienį Pardavimas, kol yra laisvų vietų
    Kelionių konsultantas: + 370 5 212 5805
 
Ramybė, žaliuojančios lygumos, kalvos ir kalnai, skardžiai, besileidžiantys tiesiai į jūrą ir pulkai ant žemės nusileidusių debesėlių - tai avių bandos šmirinėjančios po pievą, tik retkarčiais kilstelinčios galvas į smalsius praeivius, užhipnotizuotus peizažo. Kelionė automobiliu po šalį - tai puiki proga pamatyti gražiausius Škotijos vaizdus ir gėrėtis jais tiek, kiek panorėsite. Keliaukite po paslaptingą ir kartu nuostabią šalį bei aplankykite gražiausius jos miestus: Edinburgą, Perth, Aberdyną, Inverness, Glencoe, Loch Lomond.
  

Kaina keliaujant dviese nuo 880 Eur asm.

Kaina keliaujant keturiese nuo 750 Eur asm.

KELIONĖ Į ŠKOTIJĄ: PROGRAMA

Diena Maršrutas Programa
1 Kaunas – Edinburgas Skrydis Kaunas – Edinburgas. Edinburgo oro uosto paėmę automobilį vykite į viešbutį nakvynei.
2 Edingurgas – Pertas – Aberdynas Po pusryčių vyksite į Škotijos šiaurę kertant Forth Road tiltą ir toliau važiuosite M90 keliu iki Perto. Aplankysite Scone rūmus. Apsilankymas šiuose rūmuose neįsivaizduojamas be pasivaikščiojimo po didingą Scone rūmų sodą. Tai unikalus Murray Žvaigždžių labirintas sudarytas iš  kelių rūšių bukmedžių, vario ir žalios spalvų, kurie pasodinti taip, kad susidarytų škotiško audinio raštas. Toliau, per Perto apylinkes keliaukite į  Pitlochry miestelį. Rekomenduojama sustoti prie Dochart krioklių esančių netoli Killin miesto. Pasiekę Pitlochry miestą nepravažiuokite „Lašišų laiptų“, jei Jums pasiseks - išvysite lašišų migraciją. Nuo Pitlochry važiuokite link Braemar, tai labai vaizdingas maršrutas per vieną iš aukščiausių taškų Škotijoje. Šios dienos kelionę baikite Aberyno mieste, kur apsistosite nakvynei.
3 Aberdynas – Kerngromo nacionalinis parkas Aberdyno mieste pavaikščiokite senamiesčiu, apžiūrėkite Karališkąjį koledžą bei koplyčią, kuri garsi 16 a. medžio dirbiniais. Aplankykite Duthie parką ir žiemos sodą – gražus 20 hektarų ploto parkas su gėlių sodais, „rožių kalnu“ tvenkiniais, skulptūromis. Žiemos sode auga įvairūs egzotiški augalai, gėlės, paukščiai, žuvys bei vėžliai. Po pietų keliaukite į Kerngromo nacionalinį parką – didžiausią nacionalinį parką Britanijoje. Turėsite galimybę pamatyti retus gyvūnus, tokius kaip kalnų kiškiai, taurieji elniai ir aukso ereliai. Nakvynė Amiemore mieste.
4 Speyside – Inverness Po pusryčių per Speyside važiuokite į Inverness. Speyside – tai puikus miestas išbandyti nacionalinę Škotijos virtuvę. Taip pat turo vienoje gamykloje metu galite susipažinti su nacionaliniais Škotijos gėrimais. Nakvynė Inverness mieste.
5 InvernessInverewe sodai – Inverness Mėgaukitės diena vakarinėje Škotijos pakrantėje. Kelionė per Ullapool - žvejų miestelį, Corrieshalloch Gorge į Inverewe sodus, vadovaujamą Valstybinio paveldo fondo. Šie įspūdingi sodai turi garsią Rododendrų kolekciją bei palmių.  Nakvynė Inverness mieste.
6 InvernessLoch NessGlencoeLoch Lomond Inverness miesto keliaukite į Loch Ness. Sustokite Urquhart pilyje, kuri yra labai vaizdingoje vietoje, taip pat tai vieta, kurioje buvo pastebėta „Nesė“. Toliau keliaukite į Fort William, kuris yra prie antro pagal aukštį kalno Didžiojoje Britanijoje – Ben Nevis. Iš Fort William keliaukite į pietus, per Glenco, kuris tinkamas pasivaikščiojimams bei alpinizmui. Nakvynė Loch Lomond.
7 Loch Lomond – Edinburgas Papusryčiavę keliaukite į Edinburgą. Kai užsiregistruosite viešbutyje, pasimėgaukite popietės pasivaikščiojimu po senamiestį. Tai padės Jums suprasti, kad gamtos grožis yra ne tik užmiestyje, bet ir Škotijos sostinėje. Aplankykite pasaulyje žinomą Karališkąjį botanikos sodą, kuris užima apie 28 hektarus. Pamatykite Karalienės motinos memorialinį sodą, garsiausius alpinariumus bei Kinijos kalvas. Nakvynė Edinburge.
8 Edinburgas – Kaunas Skrydis Edinburgas – Kaunas.


KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
  • skrydis Kaunas-Edinburgas-Kaunas, oro uosto mokesčiai;
  • 7 nakvynės 3-4* viešbučiuose;
  • rankinis bagažas iki 10 kg;
  • automobilio nuoma (A kategorija).
  • registruojamas bagažas (iki 20 kg kaina asmeniui - 35 Eur į vieną pusę);
  • konkrečios vietos rezervacija lėktuve skrydžui: 5,99 Eur asmeniui į vieną pusę.EKSPERTO KOMENTARAS:

 
Gražiausius Škotijos kampelius pasiekti automobiliu bus paprasta ir greita. Be to, toks keliavimas suteikia nevaržomą laisvę ir galimybę mėgautis visais kelionės privalumais. Škotija turtinga savo peizažais, įspūdingais istoriniais monumentais ir savitais gamtovaizdžiais. Kviečiame visa tai patirti!

Solveiga - Estravel kelionių konsyltantė 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius