Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Toskana: skrisk ir važiuok po įspūdingą kraštą  26.03.2018

Kelionės periodas: 2018 05 01 - 2018 10 31
                         

Dėl konkrečių datų teirautis

Pardavimas, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas:
+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

 

Toskana - vienas labiausiai keliautojų lankomų regionų Europoje, kitaip dar vadinamas Europos renesanso lopšiu. Vietovė garsėja įspūdingais itališkais kraštovaizdžiais bei meniniu palikimu. Savarankiškos kelionės metu aplankysite UNESCO pasaulio paveldo sąrašui priklausančius Florencijos, Sienos ir Gimignano senamiesčius, garsiąją Pizos aikštę ir katedrą ir kitus dėmesio vertus objektus. Toskanos regionui suteiktas skonių Italijos Eataly vardas, kuri vaizdžiai apibūdina koks kraštas turtingas plačiu vynų, sūrių, kumpių asortimentu ir kokie puikūs kulinarai yra italai.

SKRYDŽIAI + 7 NAKVYNĖS VILOSE IR VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS + B KATEGORIJOS AUTOMOBILIO NUOMA + ESTRAVEL PARENGTAS KELIONĖS MARŠRUTAS

Kelionės kaina nuo 985€ asmeniui, gyvent dviviečiame kambaryje

8 DIENŲ SAVARANKIŠKOS KELIONĖS AUTOMOBILIU PO TOSKANĄ PROGRAMA: 

Diena

Maršrutas

Programa

 

1 - 3 d.

Vilnius - Florencija - Montekatini Termė - Pistoa

Skrydis Vilnius - Florencija su tarpiniu persėdimu. Atvykę į Florenciją, pasiimsite automobilį ir pradėsite kelionę. Toskanos širdyje, Florencijoje, pradėsite ir baigsite šią nuostabią kelionę. Florencija - muziejus po atviru dangumi saugomas UNESCO. Renesansiniai Patricijų rūmai, tylūs arkadomis apsupti vidiniai kiemeliai, apelsinais kvepiantys sodai. Apsistosite viloje - viešbutyje šalia Florencijos. Kitą dieną keliausite į SPA kurortą - Montekatini Terme, pamėgtą vietinių toskaniečių ir svečių. Taip pat aplankysite stilingą Pistoa, kurioje ypač verta aplankyti katedrą, šalia jos esančią aštuoniakampę baptisteriją. Nakvynė vienuolyne Florencijoje.

3 – 5 d.

Luka - Pisa

Ramios Lukos gatvės vingiuoja tarp viduramžiškų pastatų. Už posūkių netikėtai atsiveria bažnyčios, nedidelės aikštės ir kiti ilgaamžės miesto istorijos liudininkai. Luka - buvusi Romos kolonija, miestas, kuriame gimė operų kompozitorius Džiakomas Pučinis. Toliau keliausite į Pizą ir aplankysite UNESCO saugomą senamiestį, pamatysite pasvirusį Pizos bokštą. Dvi naktis apsistosite šarmingoje viloje tarp Lukos ir Pisos.

5 – 6 d.

San Gimignano

Dar vienas UNESCO saugomas perlas. Sakoma, kad Niujorko dangoraižių idėja buvo nusižiūrėta nuo šio miestelio viduramžių bokštų! Nakvynei apsistosite ramiame Toskanos kampelyje, tarp kalvų, kiparisų ir vynuogynų. Tai buvusi XIX a. florentiečių vila. Apsuptoje šimtamečiu parku teritorijoje galėsite atsivėsinti ir baseine!

6 – 7 d.

Siena - Florencija

Ir dar vienas UNESCO saugomas miestas! Tai unikalus viduramžių ir renesanso laikais susiformavęs miestas, kurio centrinėje aikštėje verta praleisti ilgesnį laiką, nes ji renesanso inžinierių suprojektuota tiesiog genealiai - atsisėskite terasos šešėlyje, užsisakykite itališkų ledų ir grožėkitės! Paskutines dvi naktis praleisite nuostabioje viloje, nuo kurios baseino terasos atsiveria nepamirštamas Toskanos kraštovaizdis! 

8 d.

Florencija - Vilnius

Pusryčiai viešbutyje. Nuvykimas iki oro uosto. Skrydis namo.

DAŽIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI KELIONIŲ EKSPERTUI:

Koks klimatas Italijos pietuose sezono pradžioje ar pabaigoje?

Gegužės mėnesį nuskridę į Italijoją džiaugsitės vyraujančiu maloniu klimatu, kuris puikiai tinks ilsėtis ir patogiai keliauti po šalį. Vidutinė oro temperatūra gegužės mėn yra apie 24 laipsnius dieną ir apie 11 laipsnių naktį. Rugsėjį, spalį vidutinė temperatūra dieną laikosi apie 28 - 22 laipsnius, o naktį apie 14 - 10 laipsnių.

Ką rekomenduojate paragauti atostogaujant Italijoje?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus ir nenuostabu, kad italai laikomi geriausiais kulinarais. Būtinai paragaukite picų - kiekviename regione jos vis kitokios ir vis geresnės. Italija ne šeip sau garsėja makaronų tradicijomis - galite išragauti gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Pamėginkite skirtingų sūrių ir kumpių, pvz. garsusis Burata sūris ar Prosčiuto kumpis. Italai labai mėgsta šviežias jūros gėrybes, todėl jų paragauti viešint Italijoje tikrai derėtų. Italijos duonos kultūra taip pat unikali - paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Ką aplankyti savarankiškos kelionės metu?

Savarankiškos kelionės automobiliu metu rekomenduojame aplankyti Florenciją, Montekatini Termę, Pistoa, Luka, Pisa, San Gimignano, Siena ir kitus miestus.

Kaip patogiausia keliauti nuskridus į Italiją?

Italijoje patogiausia keliauti automobiliu. Puikiai išvystyta infrastruktūra, geri keliai ir neaukštos automobilių nuomos kainos. Jeigu kelionės metu nenorite vairuoti, galite rinktis kitus būdus pasiekti vieną ar kitą tašką: autobusai, traukiniai arba teiraukitės kelionių konsultanto apie organizuojamas ekskursijas.

Kuo garsus Toskanos regionas?

Toskana - Europos renesanso lopšys. Toskana dar laikoma ir Italų renesanso tikrąja gimtine, čia gimė ir dirbo tokios mokslo ir meno įžymybės kaip Frančeskas Petrarka, Dantė, Botičelis, Mikelandželas, Leonardo da Vinci, Galilėjus, Amerigas Vespučis ir Pučinis. Regionas garsėja įspūdingais itališkais kraštovaizdžiais bei meniniu palikimu ir vyno bei maisto kultūra.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Italijoje?

Geriausios lauktuvės iš viešnagės gastronomijos tėvyne vadinamos Italijos - maistas. Tai galėtų būti unikalus itališkas vynas, sūriai, kumpiai, naminiai makaronai ar alyvuogių aliejus.


KELIONĖS PO TOSKANOS REGIONĄ NUOTAIKA:

Kelionė į Toskaną

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • patogus skrydis į Florenciją ir atgal su persėdimais;
 • oro uostų mokesčiai;
 • rankinis bagažas (iki 8kg/asm.);
 • 7 nakvynės tradicinėse vilose - viešbučiuose;
 • pusryčiai;
 • automobilio nuoma visam periodui
  (pasiimant ir grąžinant oro uoste);
 • pagrindinis automobilio draudimas;
 • Estravel autorinis kelionės maršrutas;
 • pagalba ir konsultacijos kelionės metu.
 • pageidaujantiems sveikatos ir kelionės draudimas;
 • degalai automobiliui kelionės metu;
 • pietūs ir vakarienės kelionės metu;
 • ekskursijos (teiraukitės kelionių konsultato);
 • registruojamas bagažas.

  

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius