Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Savarankiška pažintinė kelionė po įkvepiančią Toskaną  14.08.2018

Kelionės periodas: 2018 08 01 - 2018 10 31
                         

Dėl konkrečių datų teirautis kelionių konsultanto.

Pardavimas, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas:
+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

 

Toskana vadinamas Europos renesanso lopšiu. Šis įkvepiantis kraštas garsėja įspūdingais itališkais kraštovaizdžiais bei meniniu palikimu. Savarankiškos kelionės metu aplankysite UNESCO pasaulio paveldo sąrašui priklausančius Florencijos, Sienos ir Gimignano senamiesčius, garsiąją Pizos aikštę ir katedrą ir kitus dėmesio vertus objektus. Toskanos regionui suteiktas skonių Italijos Eataly vardas, kuri vaizdžiai apibūdina koks kraštas turtingas plačiu vynų, sūrių, kumpių asortimentu ir kokie puikūs kulinarai yra italai.

SKRYDŽIAI + 7 N. VILOSE IR VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS + B KATEGORIJOS AUTOMOBILIO NUOMA + ESTRAVEL AUTORINIS KELIONĖS MARŠRUTAS

Kelionės kaina nuo 985 € asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje

KELIONĖS PROGRAMA: 

Diena

Maršrutas

Programa

 

1 - 3 d.

Vilnius - Florencija - Montekatini Termė - Pistoa

Skrydis: Vilnius - Florencija su tarpiniu persėdimu. Atvykę į Florenciją, pasiimsite automobilį ir pradėsite kelionę. Florencija yra muziejus po atviru dangumi saugomas UNESCO. Čia rasite renesansinius Patricijų rūmus, tylius arkadomis apsuptus vidinius kiemelius ir apelsinais kvepiančius sodus. Apsistosite viloje-viešbutyje šalia Florencijos. Kitą dieną keliausite į SPA kurortą - Montekatini Terme, pamėgtą vietinių toskaniečių ir svečių. Taip pat aplankysite stilingą Pistoa, kurioje verta aplankyti katedrą ir šalia jos esančią aštuoniakampę baptisteriją. Nakvynė autentiškame vienuolyne Florencijoje.

3 – 5 d.

Luka - Piza

Ramios Lukos gatvės vingiuoja tarp viduramžiškų pastatų. Už posūkių netikėtai atsiveria bažnyčios, nedidelės aikštės ir kiti ilgaamžės miesto istorijos liudininkai. Luka - buvusi Romos kolonija, miestas, kuriame gimė operų kompozitorius Džiakomas Pučinis. Toliau keliausite į Pizą ir aplankysite UNESCO saugomą senamiestį, pamatysite pasvirusį Pizos bokštą. Dviem naktim apsistosite šarmingoje viloje tarp Lukos ir Pizos.

5 – 6 d.

San Gimignano

San Gimignano - dar vienas UNESCO saugomas perlas. Sakoma, kad Niujorko dangoraižių idėja buvo nusižiūrėta nuo šio miestelio viduramžių bokštų! Nakvynei apsistosite ramiame Toskanos kampelyje, tarp kalvų, kiparisų ir vynuogynų. Tai buvusi XIX a. florentiečių vila. Apsuptoje šimtamečių parkų teritorijoje galėsite atsivėsinti ir baseine!

6 – 7 d.

Siena - Florencija

Siena -  dar vienas UNESCO saugomas miestas! Tai unikalus viduramžių ir renesanso laikų palikimas, kurio centrinėje aikštėje verta praleisti ilgesnį laiką. Atsisėskite terasos šešėlyje, užsisakykite itališkų ledų ir grožėkitės! Paskutines dvi naktis praleisite nuostabioje viloje, nuo kurios baseino terasos atsiveria nepamirštamas Toskanos kraštovaizdis! 

8 d.

Florencija - Vilnius

Pusryčiai viešbutyje. Nuvykimas iki oro uosto. Skrydis namo.

DAŽIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI KELIONIŲ EKSPERTUI:


Koks klimatas Italijos pietuose sezono pradžioje ar pabaigoje?
Gegužės mėnesį nuskridę į Italiją džiaugsitės maloniu klimatu, kuris puikiai tiks ilsėtis ir patogiai keliauti po šalį. Vidutinė oro temperatūra gegužės mėn. yra apie 24 laipsnius dieną ir apie 11 laipsnių naktį. Rugsėjį, spalį vidutinė temperatūra dieną laikosi apie 28 - 22 laipsnius, o naktį apie 14 - 10 laipsnių.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Italiją?
Keliaujant į Italiją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi rekomenduojama turėsi pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 3 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia. 

Ką rekomenduojate paragauti atostogaujant Italijoje?
Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus ir nenuostabu, kad italai laikomi geriausiais kulinarais. Būtinai paragaukite picų - kiekviename regione jos vis kitokios. Italija ne šiaip sau garsėja makaronų tradicijomis - išragaukite gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Pamėginkite skirtingų sūrių ir kumpių, pvz. garsusis burata sūris ar prosčiuto kumpis. Italai labai mėgsta šviežias jūros gėrybes, todėl jų paragauti viešint Italijoje tikrai derėtų. Italijos duonos kultūra taip pat unikali - paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius burnoje tirpstančiu kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Ką aplankysime savarankiškos kelionės metu?
Savarankiškos kelionės automobiliu metu aplankysite Florenciją, Montekatini Termę, Pistoa, Luką, Pizą, San Gimignano, Sieną ir kitus miestus.

Kaip patogiausia keliauti po Italiją?
Italijoje patogiausia keliauti automobiliu. Čia puikiai išvystyta infrastruktūra, geri keliai ir neaukštos automobilių nuomos kainos. Jeigu kelionės metu nenorite vairuoti, galite rinktis kitus būdus pasiekti vieną ar kitą tašką: autobusai, traukiniai, norintiems daugiau komforto rekomenduojame užsisakyti kelionių konsultanto ekskursiją.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Italijoje?
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas Italijoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Italijoje suteiks konsultantas. 
 
Ar yra galimybė pratęsti kelionę?
Taip, galite pratęsti atostogas Italijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitomis savarankiškomis kelionėmis: skriskite ir važiuokite į Portugaliją ar Graikiją. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Kokia valiuta Italijoje? 
Oficiali valiuta Italijoje euras (EUR), todėl skrendant į Italiją nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

Kuo garsus Toskanos regionas?
Toskana - Europos renesanso lopšys. Toskana dar laikoma ir italų renesanso tikrąja gimtine, čia gimė ir dirbo tokios mokslo ir meno įžymybės kaip Frančeskas Petrarka, Dantė, Botičelis, Mikelandželas, Leonardo da Vinci, Galilėjus, Amerigas Vespučis ir Pučinis. Regionas garsėja įspūdingais itališkais kraštovaizdžiais bei meniniu palikimu ir vyno bei maisto kultūra.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Italijoje?
Geriausios lauktuvės iš atostogų Italijoje - maistas. Tai galėtų būti unikalus itališkas vynas, sūriai, kumpiai, skirtingų formų ir spalvų naminiai makaronai ar alyvuogių aliejus.

KELIONĖS PO TOSKANOS REGIONĄ NUOTAIKA:

Kelionė į Toskaną

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai ekonomine klase: Vilnius - Florencija, Florencija - Vilnius;
 • oro uostų mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • 7 n. tradicinėse vilose - viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • Estravel autorinis kelionės maršrutas;
 • automobilio nuoma visam periodui
  (pasiimant ir grąžinant oro uoste);
 • pagrindinis automobilio draudimas.
 • pageidaujantiems sveikatos ir kelionės draudimas;
 • registruojamas bagažas;
 • degalai automobiliui kelionės metu;
 • parkavimo išlaidos;
 • pietūs ir vakarienės kelionės metu;
 • ekskursijos (teiraukitės kelionių konsultato);
 • asmeninės išlaidos.

  

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius