Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kelionė po Bavariją, Tirolį ir Zalcburgą  01.05.2017

Kelionės periodas: 2017 05 01 - 2017 10 31

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805
Bavarija - tai regionas pietryčių Vokietijoje, besiribojantis su Čekija rytuose ir Austrija pietuose. Šio regiono sostine teisėtai tituluojamas Miunchenas, garsėjantis Oktoberfesto švente rudenį ir netylančiomis linksmybėmis bei geru vokišku alumi ištisus metus. Tačiau pati Bavarija žinoma ne tik dėl maisto ar gėrimų, Europoje tai vienas vaizdingiausių maršrutų keliaujant automobiliu. Alpių kalnai su preciziškais vokiškais miesteliaias, ežerais ir pilimis tiesiai ant aukščiausių viršūnių palieka neišdildomą įspūdį kiekvienam, čia bent kartą apsilankiusiam. Keliautojai tituluoja šį kraštą labiausiai žėrinčiu brangakmeniu romantiškosios Europos karūnoje. 
sales@estravel.lt+370 5 212 5805


Kaina nuo 999 Eur asm., keliaujant dviese

KELIONĖS PO BAVARIJĄ, TIROLĮ IR ZALCBURGĄ PROGRAMA:

Diena  Maršrutas Programa
Miunchenas  Skrydis Vilnius – Europos miestas – Miunchenas. Atvykimas. Mašinos pasiėmimas oro uoste. Nakvynė Miunchene. Frauenkirche  gotikos stiliaus katedra, Hofbrauhaus alaus darykla, Scholss Nymphenburg – Karaliaus Liudviko II vasaros rezidencija, Olympic Park – 1972 m. Olimpinių žaidynių simbolis. BMW muziejus.  
Miunchenas - Garmisch - Partenkirchen - Zugspitze  Kelionė link Garmisch-Partenkircheno (apie 1.15 val).
Pažintis su miestu ir pakilimas į Zugspitze kalno viršūnę funikulieriumi. 
Hohenšvangau  Pusryčiai. Kelionė į (apie 1 val.) karališkąją Noišvanšteino pilį. Tai ta pati pilis, kuri matoma Disnėjaus studijos užsklandoje. Jei Bavarijoje būsite tik vieną dieną – vykite į Noišvanštainą. Nakvynė Fussen miestelyje. 
Hohenšvangau - Vatensas - Insbrukas  Kelionė į Vatensą (apie 2.30 val.), kur aplankysite vieną didžiausių krištolo gamyklų pasaulyje – Swarovski Crystal Worlds. Kelionė į Insbruką (apie 20 min.). Šv. Jokūbo katedra, Hofkirche, Imperatoriaus rūmai, Auksinis stogas, Tirolio liaudies meno muziejus – jame eksponuojami vietinio liaudies meno dirbiniai bei amatai. Nakvynė Insbruke.
Insbrukas - Berchtesgadenas - Königssee  Kelionė į Alpių miestelį Berchtesgadenas (apie 4 val.)
Aplankykite druskų kasyklą. Būtinai pasiplaukiokite Koenigssee ežeru – antru didžiausiu Vokietijos ežeru ir užsukite į unikalų vienuolyną pusiasalyje. Nakvynė kalnuose Berchtesgadeno miestelyje.
Berchtesgadenas - Zalcburgas  Pažintis su Zalcburgu. Zalcburgo tvirtovė, Arkivyskupų rezidencija, Šv. Petro katedra, kurioje vargonais skambino W. A. Mocartas, Šv. Petro vienuolynas, 
Pranciškonų bažnyčia, Mirabelės rūmai ir parkas. Namas, kuriame gimė W. A. Mocartas. Nakvynė Zalcburge.
Zalcburgas - Kimo ežeras  - Miunchenas Kelionė link Kimo ežero (apie 1.10 val.). Kruizas Kimo ežeru ir  Herrenchiemsee pilies – muziejaus aplankymas. Bavarijos karalius buvo taip susižavėjęs Versalio pilimo Prancūzijoje, kad nusprendė pasistatyti jos kopiją ežero saloje. Nakvynė Miunchene. 
8 Miunchenas - Vilnius Pusryčiai. Skrydis su oro linijų bendrove Lufthansa namo. 


 
 

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • lėktuvo bilietai;
 • oro uostų mokesčiai;
 • automobilio nuoma 7-ioms dienoms;
 • nelimituotas kilometražas;
 • apgyvendinimas 3* viešbučiuose;
 • pusryčiai kasdien.
 • kuras kelionės metu (pravažiuojama apie 800 km);
 • registruojamasis bagažas;
 • draudimas;
 • kitos nepaminėtos išlaidos. 


EKSPERTO KOMENTARAS:

 • Bavarija (Vokietija). Patirk Miuncheno, Bavarijos sostinės, šurmulį ir žavesį - muziejai, pasaulio garso teatrai, didingos bažnyčios ir rūmai, nuostabūs parkai ir sodai, be to, puikus miestas pirkiniams. Toliau važiuok į pietus, link Austrijos ir grožėkis Bavarijos kaimelių ir miestelių ramybe, didingų pilių ir Aplių apsuptimi. Pasikelk į aukščiausią Vokietijos viršukalnę Zugspitze ir pasigrožėk panorama. Būtinai aplankyk garsiąją Noišvanštain pilį, kurios įkvėptas Disnėjus sukūrė įstabų Pelenės pilies prototipą.
 • Tirolis ir Zalcburgas (Austrija). Važiuodami Austrijos Tiroliu neatsižavėsite išdidžiomis viršukalnėmis ir vaizdingais slėniais, masyviomis uolomis ir žaliomis ganyklomis, mirguliuojančiais kalnų ežerais ir spalvingais ledynais, o pasiekę Zalcburgą, pateksite į muzikos ir kultūros šventovę.
 • Jei ketinate keliauti po salą savarankiškai, rekomenduoju įsigyti kelionių vadovą LONELY PLANET - taip sužinosite ir pamatysite daugiau, turėsite žemėlapius, rekomenduojamus restoranus, aprašytą istoriją ir lankomus objektus.
Ko laukti? Skrisk ir pats atrask romantinės Europos brangakmenius!


Kelionių vadovas BAVARIA
Kaina 26,07 Eur

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius