Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Skrisk ir važiuok po dangų Alpių kalnais remiančią Šveicariją  00.00.0000

Kelionės periodas: 2018 06 01 - 2018 11 30                                
Dėl konkrečios datos teiraukitės kelionių konsultanto

Pardavimas, kol yra laisvų vietų

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Mėlyna dangaus žydrynė, saulės vitražai kvapniuose Alpių slėniuose, ore tvyrantis harmonijos ir gausos pojūtis – visa tai patirsite Alpių krašto grynuolėje, Šveicarijoje. Keliaudami svaiginančiu maršrutu, patys nuspręsite kur sustoti: prie kurio tviskančio Alpių ežerio ilgiau iškylauti ar prie kurio krioklio sutikti saulėtekį. Šveicarija viena iš lyderių gražiausių pasaulio šalių TOP 20, kurioje ne tik kvapą gniaužiantys laukinės gamtos stebuklai ir UNESCO paveldas, bet ir nepamirštami įspūdžiai!

Tai nuostabi savarankiška kelionė automobiliu – džiaugsmo odė akims, sielai ir gyvenimo kokybės suvokimui. Puikiai tinka šeimos ar draugų savarankiškoms savaitės atostogoms.

SKRYDŽIAI +  7 NAKVYNĖS 3* - 4*  VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS + AUTOMOBILIO NUOMA + ESTRAVEL PARENGTAS KELIONĖS MARŠRUTAS

Kelionės kaina: nuo 1280€ asmeniui, keliaujant keturiese
                         
nuo 1450€ asmeniui, keliaujant dviese

KELIONĖS PROGRAMA:

Diena

Maršrutas

Programa

1 d.

Vilnius - Ciurichas - Šv. Galenas

Skrydis į Ciurichą su persėdimu. Automobilio pasiėmimas oro uoste, kelionė link žavaus Šv. Galeno miestelio, pakeliui sustojant prie Rhinės krioklių netoliese Šafhauseno. Kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti Šv. Galeno abatiją - UNESCO pasaulinį paveldą. Nakvynė viešbutyje.

2 d.

Šv. Galenas - Lichtenšteinas - Davosas

Pusryčiai viešbutyje. Tęsite kelionę link garsaus kalnų kurorto Davoso. Pakeliui aplankysite „nykštukinę" valstybę Lichtenšteiną, stabtelsite šarmingame ir gilias tradicijas turinčiame kaimelyje Apenzelyje. Romantikos mėgėjai galės paiškylauti gamtoje, besimėgaudami tradiciniu šveicarišku maistu. Tiems, kurie keliauja su mažaisiais rekomenduojame popietę praleisti Heidi Village Apenzelyje. Nakvynė viešbutyje.

3 d.

Davosas - Luganas

Pusryčiai viešbutyje. Dienos kelias ves per kvapą gniaužiantį laukinės gamtos, uolų, upių Graubündeno regioną link Lugano miesto. Patirsite nepamirštamus įspūdžius ir grožėsitės gamta bei puikiai laiką praleisite Šveicarijos Nacionaliniame parke. Nakvynė viešbutyje.

4 d.

Luganas - Cermatas

Pusryčiai viešbutyje. Prieš palikdami Luganą, pasikelkite funikulieriumi į Monte Bre kalną, iš kur atsiveria įspūdingiausi įlankos vaizdai. Dienos kelionėje Jūsų laukia „itališkasis" Tičino regionas nuo Aletsch ledyno iki Materhorno - populiariausio kalno pasaulyje. Rekomenduojame aplankyti tris UNESCO saugomas viduramžių pilis Belinzona miestelyje. Nakvynė viešbutyje.

5 d.

Cermatas ir Montrė

Pusryčiai viešbutyje. Pasivaikščiosite po Cermato ramybės oazę, kurioje nėra auto transporto ir triukšmo. Vėliau važiuosite kontrastingu Valais kantonu link Ženevos ežero krantų ir Montreaux. Rekomenduojame išbandyti kelionę eko traukiniu iš Cermato į Gornergratą. Nakvynė viešbutyje.

6 d.

Montrė - Bernas - Interlakenas

Pusryčiai viešbutyje. Aplankysite Ženevos ežerą Lac Leman, vėliau pasuksite į Interlakeną žaviais Lavaux vynuogynais, užsukdami į viduramžių Fribourgą ir Šveicarijos sostinę Berną. Rekomenduojame trumpam sustoti ir apsilankyti pasakiško grožio Gruyeres - garsaus sūrio „gimtinėje". Nakvynė viešbutyje.

7 d.

Interlakenas - Ciurichas

Pusryčiai viešbutyje. Interlakenas - Brienzo ir Thuno ežerų „jungtis" su nepakartojamais vaizdais į Eigerį, Monchą ir Jungfrauerio kalnus. Grįždami į kosmopolitiškąjį Ciurichą, pakeliui nepraleiskite progos pasižavėti Lucernos senamiesčiu ir Einsiedelno vienuolynu. Aplankykite Grosmunsterio bažnyčią Ciuricho senamiestyje. Turėdami laiko galite išbandyti kruizą Brynco ar Tuno ežerais iš Interlakeno. Nakvynė viešbutyje.

 8 d.

Ciurichas - Vilnius

Pusryčiai viešbutyje. Ankstyvą rytą grąžinsite automobilį oro uoste. Skrydis Ciurichas - Vilnius su persėdimu.

DAŽIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI KELIONIŲ EKSPERTUI:

Koks klimatas Šveicarijoje?

Temperatūra Šveicarijoje vidutinė, tačiau kinta kylant aukštyn. Vasarą temperatūra didžiuosiuose miestuose Ženevoje, Ciuriche, Berne svyruoja apie 17 - 20 laipsnių. 

Ką rekomenduojate paragauti Šveicarijoje?

Šveicarams maisto valgymas - ritualas, todėl ir patiekalai neįprasti ir skirti pasimėgauti skoniu. Nuskridę į Šveicariją paragaukite įvairių šalį garsinančių fondiu, tradicinio šveicariško mušelio - kukurūzų ar kviečių dribsnių, riešutų ir džiovintų vaisių mišinio, Rösti bulvių apkepo, gardžių vietinių pyragų su įvairiausiais įdarais.  

Ką veikti Šveicarijoje?

Atostogaudami Šveicarijoje galite aplankyti gražiausius miestus: Bernas, Bambergas, Liucerna ir kiti. Abejingų nepaliks Ronos ledynas, Arės upė, Reichenbacho kriokliai, Grimselio perėja, First ir Jungfraujoch viršukalnės, Trumelbacho kriokliai, Rotenburgas, Keturių kantonų ežeras ir kitos kvapą gniaužiančios vietovės.

Ar Šveicarijoje iš tiesų labai brangu?

Gyventi Šveicarijoje nėra pigu, tačiau skrydis į Šveicariją ir trumpos atostogos neatsieis taip brangiai kaip galbūt gali atrodyti. Kainos parduotuvėse stipriai nesikandžioja, o štai kavinėse ir restoranuose išleisite daugiau nei įprata Lietuvoje (vidutinė porcijos kaina šveicariškoje kavinėje yra apie 10 - 15 eurų vienam asmeniui, o geri pietūs ar vakarienė restorane kainuos apie 40 - 50 eurų), tačiau, patikėkite, tikrai verta.

Kaip patogiausia keliauti Šveicarijoje?

Atskridę į Šveicariją patogiausiai keliausite išsinuomavę automobilį. Jeigu atostogų metu vairuoti nepageidaujate - galite naudotis autobusais, traukiniais. Labiausiai išplėtotas geležinkelių tinklas. Vienas iš keliavimo būdų yra romantiškas pasiplaukiojimas laivais nuotabiuose Šveicarijos ežeruose.

Kuo garsi Šveicarija?

Šveicarijos vizitinė kortelė - unikali gamta: Alpių kalnai, žavingi ežerai ir grožiu užburiantys laukai. Šalis dar garsėja šokoladu, o apie patikimus šveicariškus bankus ir tikslius laikrodžius kiekvienas esame girdėję ne kartą.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Šveicarijoje?

Iš Šveicarijos galite parvežti tikro šveicariško šokolado, gurmaniškų sūrių pvz. Appenzeller, Emmenthaler, Gruyère, Vacherin, laikrodžių bei įvairių mielų su vietinėmis tradicijomis susijusių suvenyrų. 

Ar yra tiesioginiai skrydžiai į Šveicariją? 

Nėra vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Šveicariją iš Vilniaus, tačiau Estravel kelionių ekspertai pasirūpis patogiais skrydžiais su persėdimu.

Kokia kalba kalba šveicarai?

Šalyje yra trys oficialios kalbos - vokiečių, prancūzų bei italų, bet tai keturkalbė valstybė, nes čia dar kalbama ir retoromanų kalba. 

Koks Šveicarijos piniginis vienetas?

Šveicarijos valiuta: Šveicarijos frankas.

Ar galima keliauti į Šveicariją su vaikais?

Taip, Šveicarijoje galite puikiai pailsėti ir keliauti su vaikais. 

 

KELIONĖS NUOTAIKA:

 

 ĮSKAIČIUOTA:
 • patogus skrydis Vilnius - Ciurichas - Vilnius su persėdimu;
 • oro uostų ir skrydžių mokesčiai;
 • registruojamasis bagažas (iki 20 kg/asmeniui);
 • rankinis bagažas (iki 8 kg/asmeniui);
 • 7 nakvynės geruose 3 - 4* viešbučiuose;
 • pusryčiai viešbučiuose;
 • eko klasės keturvietis automobilis (VW Golf ar pan.) visam kelionės laikotarpiui;
 • pagrindiniai auto nuomos mokesčiai;
 • Estravel autorinė kelionės programa;
 • pagalba ir konsultacijos kelionės metu.
 PAPILDOMAI: 
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • pietūs ir vakarienės kelionės metu;
 • degalai kelionės metu;
 • traukinio bilietai Taesch - Zermatt - Taesch (apie 8 eurus);
 • automobilio parkavimas;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius