Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Atostogos Gran Kanarijoje  27.09.2018

Kelionės periodas: galimos individualios kelionės, dėl konkrečių datų teiraukitės kelionių konsultanto.                     

Trukmė: 7 n. / 8 d.  

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

Leiskitės į atostogų džiaugsmus gamtos įvairove apdovanotoje Gran Kanarijoje. 360 km puikių smėlėtų paplūdimių ir įspūdinga Maspalomas dykuma sudaro kontrastą žaliajai salos pusei: ugnikalnių krateriai, pinijų miškai, kalnų grandinės, garsusis kaktusų sodas ir guančių urvai. Atsipalaiduokite prie erdvaus baseino arba nerkite į šilto Atlanto vandenyno bangas!
+370 5 212 5805

 

Kelionių pasiūlymai į Gran Kanariją:  


DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kokia temperatūra Gran Kanarijoje žiemą?
Vidutinė oro temperatūra Gran Kanarijoje žiemą svyruoja nuo 18 iki 23 laipsnių šilumos. Netgi žiemą čia galima mėgautis paplūdimio poilsiu ir vandens pramogomis.
 
Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Gran Kanariją? 
Keliaujant į Gran Kanariją su savimi reikia turėti asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ką veikti Gran Kanarijoje?
Poilsinės kelionės metu rekomenduojame aplankyti populiariausias Gran Kanarijos vietas. Pereikite Maspalomas dykumą, keliaukite į garsųjį kaktusų sodą, aplankykite guančių urvus, Caldera de Bandama kraterį, de Nuestra Senora del Pino baziliką, Gran Kanarijos geografinį centrą Krus de Tejeda, Roque Bentaiga ir Roque Nublo monolitus, aukščiausią viršukalnę - Njeveso kalną ir kitas lankytinas vietas. Daugiau apie poilsį Gran Kanarijoje ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Gran Kanarijos puslapyje.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Gran Kanarijoje? 
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Gran Kanarijoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Gran Kanarijoje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti poilsinę kelionę?   
Taip, galite pratęsti atostogas Gran Kanarijoje. Skrydžiai į Gran Kanariją bus vykdomi kiekvieną antradienį, galimos kelionės trukmės yra 7 arba 14 nakvynių. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitomis poilsinėmis kelionėmis į Fuerteventūrą, Marsa Alamą arba žavingąją Madeirą. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.
 
 
Ar rekomenduojate į Gran Kanariją keliauti su vaikais? 
Taip, rekomenduojame atostogauti Gran Kanarijoje su vaikais. Ši kryptis orientuota į poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti laiko poilsiui.

Rekomenduokite, ką paragauti Gran Kanarijoje?
Nuskridę į Gran Kanariją paragaukite keliautojų pamėgtų kanarietiškų bulvyčių su mojo padažu. Tipiški patiekalai Gran Kanarijoje - žuvis ir jūros gėrybės.

Kaip patogiausia keliauti Gran Kanarijoje?
Nuskridę į Gran Kanariją išsinuomokite automobilį arba leiskitės į pažintines ekskurisjas, kurios organizuojamos iš viešbučio. Jums pageidaujant Estravel ekspertai padės išsirinkti pačias įdomiausias ir pasirūpins ekskursijų užsakymu.

Kokia valiuta Gran Kanarijoje?  
Oficiali valiuta Gran Kanarijoje euras (EUR), todėl skrendant į Gran Kanariją nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Gran Kanariją? 
Keliaujant į Gran Kanariją, Lietuvos piliečiams privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite sekdami nuorodą. 

KELIONĖS NUOTAIKA:  Ieškote sau tinkamo kelionės pasiūlymo - susisiekite,  padėsime rasti geriausią sprendimą!

Skambinkite: 8 5 212 5805   |   Rašykite: sales[@]estravel.lt 

 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius