Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Naujieji metai legendomis apipintoje Laplandijoje (Suomijoje) su visa šeima  13.11.2017

Šiaurės pašvaistė Islandija

Kelionės datos:

2017 12 26 - 2017 12 31                            
2017 12 29 - 2018 01 03

PASIŪLYMAS GALIOJA, KOL YRA LAISVŲ VIETŲ

Kelionių konsultantas: 
+370 212 5 5805 
Pasinaudokite puikia galimybe ir aplankykite Kalėdų senelio gimtinę, pakeliui aplankydami Taliną ir Helsinkį. Per 5 dienas Jūs pamatysite nuostabiausias minėtųjų miestų vietas, pamatysite haskių ir elnių fermas, o svarbiausia - išvysite ir pabendrausite su pačiu Kalėdų Seneliu!
  

Kelionės kainos:

• 2017 12 26 išvykimui kaina 466,65 Eur, keliaujant dviese
2017 12 29 išvykimui kaina 549 Eur, keliaujant dviese

KELIONĖ AUTOBUSU  + 5 NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE + PUSRYČIAI + ĮDOMI EKSKURSIJA


KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena: Vilnius – Talinas

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Po pietų atvykstate į Taliną. Lankote modernią *Talino laivų muziejaus ekspoziciją, įrengtą XX a. veikusiuose hidroplanų angaruose, ankstesnėje Petro Didžiojo jūrų tvirtovės teritorijoje. Tai jaunų ir senų nuotykių mėgėjų lobių skrynia, sauganti daugybę neįtikėtinų istorijų. Reta galimybė pabūti tikrame povandeniniame karo laive ir sužinoti apie jūreivių kasdienybę; išbandyti hidroplano skrydžio simuliatorių; pamatyti didžiausią abu pasaulinius karus išgyvenusį garinį ledlaužį Suur Tõll ir daugybę kitų įdomybių. Trumpa ekskursija po jaukų Talino senamiestį apžiūrint Tompėjos pilį, Lossi aikštę su įspūdingu soboru - Aleksandro Nevskio katedra, miesto Rotušę, dominikonų vienuolyną. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena: Laplandija-Helsinkis-Talinas

Pusryčiai. Kelionė per Suomiją Helsinkio link. Pakeliui trumpam sustojate Vaskikelo varpų muziejuje, kuriame eksponuojama apie 150 varpų. Vakare atvykstate į Helsinkį. Keltu keliatės į Taliną. Nakvynė viešbutyje Taline.

 

3 diena: Helsinkis-Laplandija

Pusryčiai. Vykstate į *Ranua zoologijos sodą. Baltomis sniego kepurėmis pasipuošusiame miške vaikštinėdami mediniais takeliais ir tilteliais, grožitės natūralioje aplinkoje gyvenančiais Arkties gyvūnais: lokiais, lūšimis, pelėdomis... Vykstate į *šunų fermą. Klausotės pasakojimo apie šunų auginimą ir veisimą, vaišinatės kava, arbata, o norintieji gali smagiai pralėkti šunų kinkiniu. Vykstate į viešbutį. Norintys vyksta į *naktinį sniegomobilių safarį. Smagiai spausdami vairalazdę užšalusiomis upėmis, miško keliukais lekiate į miško glūdumą kupini įspūdžių ir puikių emocijų.  Nakvynė viešbutyje Laplandijoje, Kemi apylinkėse.

 

4 diena: Laplandija

Pusryčiai. Vykstate į *elnių fermą. Susėdę į elnių traukiamas roges, leidžiatės į safarį: elniams lėtai risnojant, važiuojate užpustytais tundros takais, mėgaujatės samių vaišėmis ir klausotės smagiai nusiteikusių samių pasakojimų apie elnius. Oficialiai kertate poliarinį ratą ir atvykstate į Santa Klauso kaimelį. Jei tarptautine (anglų) kalba parašėte laišką Kalėdų Seneliui adresu - Rovaniemi, Santa Klaus village 96930, Arctice Circle - tai laiškas senelį pasiekė būtent čia. Kaimelyje ranką paspausite tikram Santa Klausui, kurio vardas samiškai skamba itin linksmai - Joulupuki; pašte stebėsite nuoširdžiai triūsiančius nykštukus, grožėsitės suomių amatininkų darbais daugybėje suvenyrų parduotuvėlių, galėsite išsiųsti į namus originaliu Klauso spaudu pažymėtą atviruką. Norintys patirti žiemiškas suomių vaikų pramogas, gali užsukti į Ledo pilį, leistis nuo ledo kalnų ir ropoti ledo tuneliais. Išvykstate Oulu link. Nakvynė viešbutyje prie Oulu.

 

5 diena: Talinas-Helsinkis

Pusryčiai. Vykstate į uostą ir keltu plaukiate į Helsinkį. Artėdami prie Helsinkio grožitės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių - šcherų vaizdais. Trumpa pažintis su Suomijos sostine: Senato aikštė, Finlandijos rūmai, Sibelijaus parkas. Vykstate suomiškosios Laplandijos link. Vakare atvykstate į viešbutį prie Oulu. Nakvynė viešbutyje. 

 

6 diena: Talinas - Vilnius

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Estiją, Latviją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

*-papildomai mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta (~300€ už visus (*) pažymėtus objektus).

Die
ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
 • kelionė autobusu;
 • kelionė keltu Talinas-Helsinkis-Talinas;
 • registruojamas bagažas (iki 20kg/asmeniui);
 • 5 nakvynės viešbučiuose;
 • pusryčiai visos kelionės metu;
 • ekskursijinė programa;
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • maitinimas (pietūs-vakarienės);
 • įėjimo mokestis į lankomus objektus
  (pažymėta (*) programoje);
 • turistiniai mokesčiai.

 

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius