Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kruizai: mitai ir tiesa  06.10.2016

MITAS NR.1: kruizais daugiausia keliauja senjorai.

Visos planetos keliautojų gyvenimo ritmas per pastaruosius dešimtmečius smarkiai keitėsi. Keitėsi žmonių mentalitetas, uždarbis, požiūris. Jei anksčiau senjorai laiką leisdavo namie, o kelionės sąvoka dažniau asocijuodavosi su išvykomis pas giminaičius, tai dabar, esant modernioms priemonėms, skirtingiems keliavimo būdams, stipriai į priekį pažengus medicinai – keliauti tapo daug lengviau, o dalis žmonių tikrai gali tai sau leisti. Štai kodėl pirmiausia reikia pastebėti, kad augo ne kruiziniais laivais keliaujančių senjorų skaičius, o keliaujančių senjorų skaičius apskritai. Žmonės tampa drąsesni, o kruizas yra labai patogus būdas mėgstantiems įvairiapusiškas keliones (ar nusiteikusiems tiesiog gerai pailsėti). Šie laivai – lyg moderniausi miestai ant vandens, galintys patenkinti pačių išradingiausių poreikius. Kiekvieną dieną pažintis su skirtingais pasaulio kampeliais, vakarienė puikiuose laivo restoranuose, SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės, miuziklai, koncertai, bėgimo takai, laipiojimas dirbtinių uolų sienomis, bangų simuliatoriai, barai, klubai ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų sako, kad jaunesni žmonės tikrai ras ką veikti. Todėl sakome ne – kruizais keliauja didelė dalis jaunų žmonių, kurie vertina komfortą ir naktį mieliau leidžia patogiose lovose ar geriausiuose pasaulio restoranuose, klubuose, o ne prie vairo ar oro uoste laukdami skrydžio.

 

MITAS NR.2: kruizai nėra skirti šeimoms.

Kruizinių laivų kompanijos, kaip Royal Caribbean ar Carnival, gali pasiūlyti gausybę paslaugų vaikams: žaidimų aikštelės, baseinai, žaidimų kambariai, užsiėmimai su animatoriais ir t.t. Yra kruizų kompanijų, pvz. Disney Cruise Line, kurios orientuotos tik į šeimas su vaikais. Juose didžioji dalis dienos programos skirta mažiesiems keliautojams, laivo personalas atrodo kaip iš tikrų pasakų, gyvi pasirodymai, koncertai vaikams – pilna visos dienos programa, kiekvieną kartą atrodanti vis kitaip. Tėvai patys renkasi, ar leisti laiką kartu su atžalomis, ar palikus vaikus profesionalioje priežiūroje pusdienį skirti sau.

 

MITAS NR. 3: leisti laiką laive – nuobodu.

Turime įtarimą, kad šis mitas skleidžiamas tų, kurie greičiausiai nėra net kojos įkelę į kruizinį laivą! Pirmas iššūkis Jums – susiorientuoti miesto dydžio, koncentruotoje atostogų oazėje ant vandens. Patariame daug laiko dairymuisi neskirti, o pirmiausia suskubti pasidomėti siūlomomis kelionėmis ar pramogomis lankomose vietose (tiesa, tai galima padaryti dar prieš perkant kruizą). Visos kompanijos pateikia galimų ekskursijų aprašus ir kainas. Ekskursijas galima užsisakyti iš anksto arba pačio kruizo metu, tačiau norinčių tikrai būna daug, todėl svarbu suspėti, kol yra laisvų vietų. Tiems, kurie nenori lipti iš laivo dienos metu – jogos, aerobikos treniruotės, mini golfas, krepšinis ir kt. sportinės veiklos, SPA ir grožio procedūros, baseinai, kazino, miuziklai, koncertai, makiažo, maisto ruošimo pamokos. Ir tai tik dalis visų siūlomų užsiėmimų kruizo metu. Daugelis pramogų laive, išskyrus ekskursijas, treniruotes su instruktoriais, SPA ir grožio procedūras, yra nemokamos.

Toliau, sutriuškinę gajausius mitus, pereiname prie klausimų, kurie aktualūs artėjančiam rudens-žiemos sezonui.

 

Estravel Kruizai pasiūlymai

Kada geriausia keliauti kruiziniu laivu – vasarą ar žiemą?

Į šį klausimą nėra neteisingo atsakymo. Kruizų geografija tokia plati, kad skirtinguose pasaulio kampuose bet kuriuo metu galite rasti tiek vasarą, tiek žiemą. Viskas priklauso nuo to, kiek galite išleisti atostogoms. Pati kruizo kaina kartais gali ir mažai skirtis, tačiau reikia įvertinti nuvykimo iki vietos kaštus. Populiariausios kryptys rudenį yra Australija, o žiemą  Karibų jūros regionas, Bahamai, Pietų Amerika, tačiau siūlome neužmiršti ir Pietryčių Azijos, Artimųjų Rytų. Nemažai keliautojų renkasi ir Viduržemio jūros kruizus, kurie šiuo laikotarpiu pigesni, o pažintis su lankomomis vietomis patogesnė, nes nevargina karščiai.

Jau kelinti metai iš eilės taip pat pastebime, kad dalis keliautojų renkasi kelionę kruiziniu laivu per didžiąsias žiemos šventes. Kruizų kompanijos dažnai siūlo patrauklias kainas naujametiniams kruizams, tik svarbu, kuo anksčiau įsigyti kelionę. Pastarųjų metų populiariausi kruizai per Naujuosius Metus buvo po JAE ir Omaną bei į Bahamus iš Niujorko. Atsiliepimai iš keliavusių – patys geriausi. Kam nepatiktų sustikti Naujuosius aplankant bent keletą skirtingų šalių ar siaučiant vakarėlyje su pasaulinio garso žvaigždėmis ant vandens?

 

Kodėl verta keliauti kruiziniu laivu?

Pirmiausia todėl, kad sutaupote laiko – naktį galite ilsėtis, linksmintis baruose ar klubuose, visiškai nesirūpindami persikėlimu nuo taško A į tašką B. Kruizas – du viename – transporto priemonė ir viešbutis ant vandens. Jums nereikia persėsti, persikelti, iš naujo kelionės metu pakuoti daiktų. Vienitelį kartą įsikrausčius į kajutę daugiau nereikės niekuo rūpintis visos kelionės metu.

 

Jeigu apsisprendėte rinktis kruizinę kelionę.

Jei jau apsisprendėte rinktis kruizinę kelionę, pirmiausia reiktų nutarti ko tikitės iš kruizo? Taip pat didelį dėmesį reikia skirti ir pasirenkamai kompanijai bei laivui. Skirtingos kompanijos, skirtingos laivų koncepcijos, skirtingus poreikius turintiems keliautojams. Štai Celebrity Cruises, Cunard Line laivai skirti keliautojams norintiems ramesnių ir prabangesnių atostogų. Royal Caribbean, Carnival kruizai, MSC kruizai puikiai tiks šeimoms dėl daugiau siūlomų pramogų vaikams. Taip pat yra kompanijų, kurios taiko didžiules nuolaidas vaikams, dėl ko šeimos gali ženkliai sutaupyti.

Prisiminkite, kad visada galite rinktis iš dviejų, nes kita, dažnai pamirštama, kruizų rūšis – upių kruizai. Jų išskirtinumas yra tai, kad plaukdami didžiausiomis pasaulio upėmis jie dažniausiai stoja didmiesčiuose, kurių uostai yra pačiame centre. Tai reiškia, kad išlipę iš laivo denio Jūs iš karto atsiduriate senamiestyje, pačioje miesto širdyje, todėl nereikia gaišti laiko transportavimuisi iš/ į uostą.

Kruizai gali būti skirtingos trukmės (nuo 2 dienų iki metų)  bei labai skirtingos geografijos (nuo keletos skirtingų uostų vienoje jūroje iki keletos kontinentų), auga „solo“ (pavieniui) keliaujančių keliautojų skaičius, tad neverta baimintis, kad kelionėje nuobodžiausite ar neturėsite su kuo vakarieniauti. Jei ketinate keliauti kruiziniu laivu pirmą kartą  – rekomenduojame  išbandyti Viduržemio jūrą, nes įspūdingi miestai žvelgiant iš jūros atrodo daug įdomiau.

 

Estravel kruizai1. KRUIZAS PO JAV, BAHAMUS IR KARIBUS

Kelionės periodas: 2019.03.16-2019.10.02

 • Laivas: MSC SEASIDE
 • Skrydžiai: neįskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas: 7n. kruiziniame laive.
 • Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės.
 • Kuo ypatingas šis maršrutas? Ši kelionė nukels  Jus į amžiną vasarą: aplankysite pramogų sostine tituluojamą Majamį ir egzotiška bei kerinčio grožio gamta garsėjančius uostus – Puerto Riką, San Marteną ir Bahamus! Ir visa tai – vos vienos kelionės metu.
 • Pramogos: laive pramogaus kiekvienas keliautojas – jame gausu parduotuvių, restoranų ir panoraminių liftų, apdovanojančių stulbinančiais vaizdais. Atsipalaiduokite baseinuose ir SPA, mėgaukitės vandens pramogomis, leiskite laiką sportuodami, lankykitės teatre, žaiskite boulingą ar kitaip smagiai leiskite laiką!
 
 Estravel kruizai  

2. JUNGTINIŲ ARABŲ EMYRATŲ IR OMANO KRUIZAS
Kelionės periodas: 2019.02.16-2019.03.23 

 • Laivas: MSC SPLENDIDA
 • Skrydžiai: neįskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas: 7 n. kruiziniame laive.
 • Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės.
 • Kuo ypatingas šis maršrutas? Tai labiausiai keliautojų mėgstamas kruizas Artimųjų Rytų regione. Vienos kelionės metu išvysite net tris egzotiškus uostus: JAE perlą Dubajų, Omano pasididžiavimą – Muskato miestą ir bene greičiausiai pasaulyje besivystantį Abu Dabį!
 • Pramogos laive: galėsite pasilepinti SPA procedūromis, atsipalaiduoti saunoje ar pasikaitinti turkiškoje pirtyje. Išskirtiniam Jūsų poilsiui laive įrengti 4 baseinai, treniruoklių salė, Formulės 1 simuliatorius, parduotuvės ir daugybė kitų paslaugų bei pramogų nepamirštamoms atostogoms.
 Estravel kruizai  

3. KRUIZAS PO ITALIJĄ, PRANCŪZIJĄ IR ISPANIJĄ   
Kelionės data: 2019.09.22-2019.09.25

 • Laivas: MSC ORCHESTRA
 • Skrydžiai: neįskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas: 3n. kruiziniame laive.
 • Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės.
 • Kuo ypatingas šis maršrutas? Maršrutas yra išties turiningas: vieno kruizo metu aplankysite net 4 garsiuosius Italijos, Prancūzijos ir Ispanijos miestus: Genują, žavinčią tikra Italijos dvasia, Marselį, garsėjantį Europos bei Afrikos kultūrų persipynimu bei Ibizą ir Barseloną, kuriose susipina miesto ir paplūdimio gyvenimas! 
 • Pramogos: restoranuose mėgausitės kinų, europiečių, italų ir azijiečių virtuvės skoniais, atsipalaiduoti galėsite 3 baseinuose, saunoje ir aromaterapijos kambaryje, o aktyviam poilsiui puikiai tiks golfas, tenisas, sporto centras, jogos bei aerobikos užsiėmimai. Jei norite pasiklausyti gyvos muzikos – rekomenduojame apsilankyti L 'incontro bare.
 Estravel kruizai  

4. ALIASKOS KRUIZAS SU PAŽINTINE PROGRAMA 
Artimiausias išplaukimas: 2019.05.20

 • Laivas: RADIANCE OF THE SEAS (atnaujintas 2016m.)
 • Skrydžiai: neįskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas: 7n. kruiziniame laive, 4 n. 3-4* viešbučiuose.
 • Maitinimas: kruizo metu ir viešbučiuose: pusryčiai, pietūs, vakarienės, kava ir arbata pusryčių metu.
 • Maršrutas: plauksite pakrante, tad puikiai matysite Aliaskos gamtos stebuklus: išvysite garsiusius Hubard ledynus, Aliaskos sostinę Džuną, istorinį Jukono geležinkelį, Čiačiagovo salą, Tongass įlaką ir Vankuverį. 
 • Pramogos: laisvalaikį leisite stebėdami filmus ir vakarinius šou prie baseino, stebėsite gyvos muzikos pasirodymus, aktyviai pramogausite vandens parke, dalyvausite kulinarijos gaminimo pamokose ir dar daugiau!
 Estravel kruizai  

5. MAURICIJUS-SEIŠELIAI-MADAGASKARAS-REUNJONAS

Vienintelis metų išplaukimas: 2019.03.02
 • Laivas: COSTA VICTORIA (atnaujintas 2018m.)
 • Skrydžiai: neįskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas: 14n. elegantiškame laive.
 • Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės, gaivieji ir alkoholiniai gėrimai. 
 • Maršrutas: Įspūdingas maršrutas aplankant gražiausias Indijos vandenyno įvairaus dydžio sala.
 • Pramogos: Vakarinės programos vaikams ir suaugusiems, aktyvus laisvalaikis sporto salėje ir poilsis baseine.
 Estravel kruizai  

6. PIETŲ AMERIKOS KRUIZAS  
Artimiausias išplaukimas: 2019.03.10

 • Laivas: CELEBRITY ECLIPSE
 • Skrydžiai: neįskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas: 7n. kruiziniame laive, 4n. 3-4* viešbučiuose.
 • Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės, viešbučiuose - pusryčiai. 
 • Maršrutas: išvysite garsiusius Hubard ledynus, Aliaskos sostinę Džuną, istorinį Jukono geležinkelį, Čiačiagovo salą, Tongass įlaką ir Vankuverį. 
 • Pramogos: pramogausite laive, 2018m. gavusiame prestižinį apdovanojimą už keleivių patirtis laive. Aktyviai nemokamai ilsėsitės sporto klube, stebėsite pramoginius šou, o už papildomą mokestį galėsite išbandyti SPA, grožio procedūras ir dar daugiau!
 Estravel kruizai  
Artimiausias išplaukimas: 2019.05.11
 • Laivas: COSTA NEOROMANTICA (atnaujintas 2012m.)
 • Skrydžiai: neįskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas: 7n. kruiziniame laive.
 • Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės bei gaivieji ir alkoholiniai gėrimai.
 • Maršrutas: įspūdingiausi Japonijos miestai: Tokijas, Kijotas, Nagasakis, Kagošima, Kobė, Kyushu ir Čedžo salos bei diena Pietų Korėjoje.
 Estravel kruizai  

8. VIDURŽEMIO JŪROS KRUIZAS

Artimiausias išplaukimas iš Romos: 2019.06.15 
 • Laivas: CELEBRITY EDGE (pastatytas 2018m.)
 • Skrydžiai: neįskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas: 7n. naujausiame ir inovatyviausiame kruiziniame laive.
 • Maitinimas: Michelin žvaigždėmis įvertintų šefų gaminami pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai, Gourmet degustacijos ir vakarienės.
 • Maršrutas: Rinkitės iš dviejų įspūdingų Viduržemio Jūros regiono maršrutų išplaukdami iš Romos ar Barselonos. Aplankysite Ispanijos, Italijos ir Prancūzijos grožybes.
 • Pramogos: inovatyvūs miuziklai, interaktyvūs teatralizuoti pasirodymai, pramoginiai šou, poilsis baseinuose, besitransformuojanti pramoginė platforma keliaujanti per laivo aukštus.
 Estravel kruizai  
9. KRUIZAS APLINK PASAULĮ
Vienintelis metų išplaukimas: 2020.01.05
 • Laivas: COSTA DELIZIOSA
 • Skrydžiai: neįskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas: 111n. kruiziniame laive
 • Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžiai, gėrimai pietų ir vakarienės metu. 
 • Maršrutas: įspūdingas maršrutas aplankant įdomiausius pasaulio kampelius, pradedant Venecija. Kelionės metu nemokamai galėsite leistis į 15 skirtingų ekskursijų. 

Baneris_kelioniu ideja

Estravel Roma Taradzevičiūtė

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius