Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Autentiška Portugalija - skrisk ir važiuok!  22.05.2018

Kelionės periodas:

2018 08 15 - 2018 10 31

Kelionės trukmė: 7 naktys

Dėl konkrečių datų teirautis.

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805 

Savarankiška kelionė po Portugaliją - tai unikali galimybė per 8 dienas pažinti gražiausius ir įspūdingiausius šalies miestus: Lisaboną, Evorą, Castelo de Vide, Marvao, Viseu, Bragą, Portą, Koimbrą ir Sintrą. Nenusakomo grožio pakrantės ir geltoni paplūdimiai, besitęsiantys ištisus šimtus kilometrų vakariniu Pilėnų pusiasaliu ir įspūdingi vienuolynai, bažnyčios bei jaukūs istoriniai miesteliai. Pajausite portugališką eleganciją apsistoję Pousada tipo viešbučiuose ir atraskite gražiausia, ką turi šis kraštas, keliaudami patikrintu ir puikius atsiliepimus turinčiu kelionės maršrutu!

SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 7 N. POUSADA TIPO VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS + B KATEGORIJOS AUTOMOBILIS + ESTRAVEL AUTORINIS KELIONĖS MARŠRUTAS

nuo 1380 € asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant Pousada tipo viešbučiuose (standartiniuose kambariuose su pusryčiais (BB);
Estravel kelionės
KELIONĖS PROGRAMA: 

Data

Maršrutas

Programa

1 d.

Vilnius-Lisabona

Skrydis į Lisaboną. Pasiimsite automobilį Lisabonos oro uoste. Susipažinsite su svarbiausiu šalies uostu ir valdžios būstine. Paklajosite istorinėmis Lisabonos gatvelėmis, aplankysite Belemo kvartalą, paminklą atradėjams, Šv.Jeronimo vienuolyną bei gražiausias miesto aikštes: Rossio, Comeercio ir Restauradores. Nakvynė viešbutyje.

2 d.

Lisabona- Evora - Estremosas-Marvao

Pusryčiai viešbutyje. Keliausite į Estremosą - miestą pietryčių Portugalijoje, Evoros srityje. Jis garsėja baltojo marmuro gavyba. Čia stūkso nuostabi pilis ir yra nuostabus marmurinis senamiestis. Toliau keliausite link Evoros - UNESCO saugomo miesto, kurio senamiesčio architektūra viena turtingiausių Portugalijoje. Evoroje aplankysite miesto katedrą, Šv. Dianos šventyklą ir unikalią koplyčią. Nakvynė viešbutyje.

3 d.

Marvao - Castelo de Vide - Manteigas

Pusryčiai viešbutyje. Iš ryto aplankysite Marvao pilį. Toliau per kalnų regioną vyksyte link Kastelo De Vide miestelio, apstatyto senovės žydų kvartalais ir baltų plytų namais. Nakvynė viešbutyje.

4 d.

Manteigas - Viseu - Braga

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Viseu, vadinamą tautos lopšiu. Čia aplankysite pilį ir senąją tvirtovę. Toliau keliausite į piligrimų miestą Bragą, kur lankysite įspūdingą Bon Jesus du Monte šventovę. Lankydami Bragos miestelį, išvysite  jo centrinę aikštę, su čiurlenančiais fontanais ir arkadomis, Katedrą bei Vyskupų rūmus. Nakvynė viešbutyje.

5 d.

Braga - Porto

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė link Porto miesto. Laisva diena pažinčiai su vienu žavingiausiu Portugalijos miestu, kur pamatysite 78 m aukščio Clerigos bokštą, Porto katedrą, žymiąją Ribeirą su siauromis gatvelėmis, Doro upės deltą su puikiais paplūdimiais bei didingus tiltus. Nakvynė viešbutyje.

6 d.

Braga - Koimbra - Condeixa A Nova

Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite į seną Portugalijos sostinę Koimbrą, įsikūrusią prie Mondego upės. Aplankysite seniausią šalies universitetą ir jame esančią biblioteką. Toliau keliausite po Condeixa - A - Nova apylinkes, garsėjančias savo vynuogynais. Nakvynė viešbutyje.

 7 d.
Obidos - Sintra - Lisabona Pusryčiai viešbutyje. Iš ryto vyksite į Obidos miestelį, kuris yra apsuptas storomis viduramžių tvirtovės sienomis. Toliau vyksite į UNESCO saugomą Sintros miestelį, kuriame buvo įsikūrusi Portugalijos monarchų rezidencija. Sintroje galėsite ramiai apžiūrėti Karališkuosius rūmus bei pasivaikščiosite senamiesčio gatvelėmis. Kelionė į Lisaboną. Nakvynė viešbutyje.

8 d.

Lisabona - Vilnius

Pusryčiai viešbutyje. Automobilio grąžinimas oro uoste ir skrydis namo.

KELIONĖS NUOTAIKA:

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI KELIONIŲ EKSPERTUI:

Ką reiškia Pousada tipo viešbutis?
Pousadas ir Quintos - tradiciniai portugališki viešbučiai, įsikūrę buvusiuose vienuolynuose, vietinių kilmingųjų vasarnamiuose ir dvaruose, viduramžių pilyse, kuriose apsistodavo karaliai ir kunigaikščiai. Tokio tipo viešbučius mielai rinkosi legendiniai atlikėjai Frank Sinatra, Maria Callas, širdžių karalienė ir visuomeninkė Eva Peron.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu?
Didžiausias savarankiškos kelionės pagal Estravel ekspertų sudarytą maršrutą tas, kad per 8 dienas apkeliaujate patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves nuo Porto iki Lisabonos. Savarankiška kelionė po Portugaliją dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis ir jūros teikiamus malonumus. Keliaudami savarankiškai patys galite nuspręsti kiek laiko kurioje vietoje norėsite praleisti. Estravel keliautojai paruošė patį geriausią maršrutą pažinčiai su Portugalija, todėl galite neabejoti, kad atostogos bus pačios įsimintiniausios.

Ką verta paragauti Portugalijoje?
Portugališka virtuvė itin spalvinga: turtingo skonio jūros gėrybės ir daržovės ant grilio. O kur dar nuostabūs desertai, priversiantys nusikalsti net besilaikančius griežčiausios dietos. Viešėdami Porte būtinai paragaukite garsiojo Potveino.

Ar kelionė tinkama keliauti su vaikais?
Kelionė puikiai tinka keliauti su vaikais. Važinėdami nuomotu automobiliu patys esate savo laiko šeimininkai, todėl tempą pasirinksite tokį, koks bus patogus Jums ir Jūsų šeimai. Portugalija turtinga istorija ir architektūra, todėl mažieji tikrai liks sužavėti.

Kada geriausia keliauti į Portugaliją?
Negalėtume išskirti specialaus sezono, kadangi Portugalija - universalus kraštas. Klimatas čia nuostabus - ilgos karštos vasaros ir trumpos žiemos, kai minusinė temperatūra laikosi tik kalnuotose šalies dalyse.

Ką pamatysime savarankiškos kelionės metu?
Estravel kelionių ekspertai pasirūpino pačia geriausia pažintine programa: aplankysite garsiausius šalies vienuolynus, įspūdingiausias bažnyčias, susipažinsite su didžiausiais šalies miestais Lisabona ir Portu, lankysite mažus jaukius istorinius miestus ir įspūdingai žalius šalies parkus. Po kiekvienos pilnos įspūdžių dienos ilsėsitės įstabiuose pousada tipo viešbučiuose, palydėdami gražiausius saulėlydžius už Atlanto vandenyno.


 ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
 • prie kelionės programos puikiai priderinti skrydžiai: Vilnius - Lisabona - Vilnius;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8kg/asm.;
 • 7 n. tradiciniuose Pousada tipo viešbučiuose;
 • pusryčiai visos kelionės metu;
 • B kategorijos automobilio nuoma visam kelionės periodui;
 • profesionaliai suplanuota kelionės programa ir kruopščiai atrinktas kelionių maršrutas;
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • registruotas bagažas (jeigu bus reikalingas);
 • poilsis prie vandenyno (teirautis konsultanto);
 • pageidaujantiems aukštesnės kategorijos automobilis;
 • asmeninės išlaidos.


Estravel kelionių konsultantė Solveiga Guščinaitė

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius