Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Pažintinė kelionė po Siciliją ir Maltą nuo 746€  16.04.2018

  

Kelionės datos:

2018 05 16 - 2018 05 23
2018 05 23 - 2018 05 30
2018 05 30 - 2018 06 06
2018 06 06 - 2018 06 13

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

 

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Leiskitės į pažintinę kelionę po Siciliją ir Maltą, kuri praturtins jus nepamirštamais įspūdžiais. Sicilija tarsi Viduržemio jūros centras, kur susitinka itališka elegancija, puikus klimatas atostogoms, gurmaniška Viduržemio jūros virtuvė, vaizdingi kraštovaizdžiai, atvirukų verti paplūdimiai ir UNESCO pažymėtos vietos, kuriose atsispindi graikų, romėnų, Bizantijos, arabų, prancūzų, ispanų, austrų ir britų palikimas. Poilsiaudami Sicilijoje turėsite galimybę aplankyti Maltą - mažytę Europos šalį, kuri keliautojus žavi savo kultūra, istorija ir grožiu.
estravel keliones
PATOGUS SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 7 N. 3* VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS IR VAKARIENĖMIS + EKSKURSINĖ PROGRAMA + PERVEŽIMAI

Kelionės kaina: nuo 746€ asm., gyvenant dviviečiame kambaryje 3* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

KELIONĖS PROGRAMA:

Diena  Maršrutas Programa
1 d. Vilnius- Katanija - Taormina
Skrydis Vilnius - Katanija. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje Taorminos apylinkėse. Laisvas laikas. Vakarienė.
2 d.
Taormina - Alkantara*
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Papildoma ekskursija „Neregėta Sicilija“*: apsilankymas viduramžių miestelyje Kastiljone di Sicilija. Grįžimas į viešbutį. Antroje dienos pusėje ekskursija „Taormina ir Sicilijos virtuvė“: pažintis su Taorminu – vienu gražiausių kurortinių miestų Sicilijos pakrantėje. Ekskursijos metu pasivaikščiosite viduramžių gatvelėmis, pamatysite XV amžiaus pilis, antrą pagal dydį Sicilijoje esantį graikų – romėnų teatrą (įėjimas už papildomą mokestį – 10 €). Pasigrožėsite nuostabiais vaizdais į jūrą ir Etnos ugnikalnį, susipažinsite su Sicilijos virtuvės tradicijomis, tradicinių sicilietiškų ryžių rutuliukų Arancini gaminimo procesu, paragausite vietinio vyno ir brusketos, o vienoje iš konditerijos įmonių bus galimybė paragauti gardžiųjų Cannolo ir tradicinės itališkos Espresso (papildomas mokestis už degustaciją – brusketa, vynas, Arancini, Cannolo, kava – 10 €). Grįžimas į viešbutį. Vakarienė.
3 d.
Taormina - Katanija - Sirakūzai - Malta Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Kataniją ir Sirakūzus. Pervežimas į Kataniją ir pažintinė ekskursija po miestą: apsilankymas Katedroje, Universiteto aikštėje, unikaliame žuvų turguje, pasivaikščiojimas baroko gatvėmis. Pervežimas į Sirakūzus - to paties pavadinimo provincijos sostinę, esančią pietrytinėje Jonijos jūros pakrantėje, vaizdingoje įlankoje, kuri iš vienos pusės ribojasi su Madalenos pusiasaliu, o iš kitos - Ortidžijos sala, kurioje ir prasidėjo miesto istorija. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Sirakūzus aplankant archeologinį parką (įėjimas už papildomą mokestį - 10 €). Apsilankymas pačiose žymiausiose miesto vietose - katedroje (įėjimas už papildomą mokestį - 2 €), Apolono šventykloje, viename didžiausių romėnų amfiteatrų, kuris yra trečias pagal dydį po Koliziejaus ir Veronos arenos.
 Išvykimas keltu į Maltą (uosto mokestis mokamas vietoje*). Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje.
 4 d.
Malta - Vitorioza, Kospikua, Sengleja Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į istorinį trijų miestų rajoną: Vitorioza, Kospikua ir Sengleja, kuris įsikūręs Didžiojo uosto įlankoje. Vitoriozos mieste pasivaikščiosite siauromis miesto gatvelėmis pakeliui apžvelgdami senus pastatus, bažnyčias, pirmąsias riterių sodybas. Nuo Vitoriozos pakrantės tradicinėmis valtelėmis Daisa plauksite vaizdingomis Didžiojo uosto įlankomis. Ekskursija baigsis Senglėjos soduose, kur panoraminėje aikštelėje galėsite pasigrožėti Didžiojo uosto ir St. Angelo forto vaizdais. Antroje dienos pusėje laisvas laikas. Papildoma ekskursija - kruizas* po Didžiojo uosto įlankas ir Marsamxett, aplankomas kurortinis Sliemos miestas. Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį.
 5 d.
Malta - Taormina
Ankstyvas išvykimas iš viešbučio (paruošiamos pusryčių dėžutės). Iš Valetos uosto išplaukiama į Siciliją. Pervežimas į viešbutį Taorminos apylinkėse. Laisvas laikas. Poilsis prie jūros. Vakarienė.
 6 d.
Monrealis* - Palermas*
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Papildoma visos dienos ekskursija į Monrealį* ir Palermą*, kurios metu aplankomas Monrealio miestelis ir katedra, Sicilijos sostinė Palermas bei jo įžymybės: karalių rūmai, katedra, kurioje puikiai dera arabų - normanų architektūra, gotikinis ir klasikinis stiliai, Pretoria ir La Martorana aikštės, Massimo, Politeama ir Kvatro Kanti teatrai. Apsilankymas Saro turguje, kur prekiaujama tradiciniais sicilietiškais skanėstais (norintys turguje gali paragauti sicilietiško maisto – už papildomą mokestį, mokama vietoje – 10 €). Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė.
 7 d.
Agridžentas* - Sicilian Fashion Village*
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Labiausiai lankoma vieta Agridžente – šventyklų slėnis. Tai archeologinis parkas, saugomos UNESCO. Geriausiai išlikusi Tempio della Concordia šventykla buvo pastatytas dar V a. pr. m. e. (įėjimo bilietai už papildomą mokestį – 10 €). Antroje dienos pusėje vykstama į Sicilia Fashion Village išparduotuvę, kur telkiasi daugiau nei 120 parduotuvių. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė.
 8 d.
Taormina - Katanija - Vilnius
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą.
*Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, ekskursijų pradžios laikas, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Nurodytos preliminarios kainos, galinčios kisti priklausomai nuo sezono ar paslaugų teikėjo kainos keitimo.
KELIONĖS NUOTAIKA:

estravel pazintine kelione

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI KELIONIŲ EKSPERTUI:

Kada geriausia skristi į Siciliją?

Aukščiausia temperatūra būna liepą ir rugpjūtį vidutiniškai 26 laipsniai šilumos, o žemiausia - gruodį - vasarį, kai nukrenta iki 10 - 14 laipsnių. Palankiausias metas aplankyti salą yra lietuviškos vasaros mėnesiais.  

Ką verta aplankyti Sicilijoje?

Ilsėdamiesi Sicilijoje pasikelkite į Etnos ugnikalnio viršūnę, Katanijoje aplankykite Romėnų - graikų teatrą, viduramžių miestelį Kastiljone di Sicilija, vieną gražiausių kurortinių miestų Sicilijos pakrantėje Taorminą, Monrealio miestelį ir katedrą, šventyklų slėnį Agridžentą, Sirakūzuose pamatykite Apolono šventyklą, vieną didžiausių romėnų amfiteatrų, ir nuostabaus grožio parką. Sicilijos sostinė Palermas Jus supažindins su karalių rūmais, Palermo katedra, Pretoria ir La Martorana aikštėmis bei teatrais.

Ką verta pamatyti Maltoje?

Nuplaukę į Maltos salą leisitės į ekskursiją po istorinį trijų miestų rajoną: Vitorioza, Kospikua ir Sengleja. Vitoriozos mieste pasivaikščiosite siauromis miesto gatvelėmis, plauksite tradiciniais Daisa laivais, aplankysite Senglėjos soduose, Didžiojo uosto ir St. Angelo fortą, leisitės į kruizą po Didžiojo uosto įlankas, Marsamxett, Sliemos miestus.

Kaip patogiausia keliauti Sicilijoje?

Sicilijoje puikūs keliai ir infrastruktūra. Patogiausia keliauti nuomotu automobiliu. Galite rinktis ir viešąjį transportą - autobusai ir traukiniai kursuoja kiekvieną dieną. Jeigu norite salą pažinti geriausiai - Estravel ekspertai rekomenduoja leistis į pažintines ekskursijas su vietiniais gidais, kurie papasakos daugiau apie salos istoriją, kultūrą ir virtuvę.

Ką parvežti lauktuvių iš Sicilijos?

Iš atostogų Sicilijoje namiškiams galite parvežti vynuogių degtinės Grappa, citrinų likerio Limoncello, aliejaus, gardžių sūrių bei įvairių keramikinių, stiklinių suvenyrų. 

Kuo garsi Sicilijos virtuvė? 

Nuskridę į Siciliją būtinai paragaukite Busiate al pesto trapanese - rankų darbo švieži makaronai su migdolų riešutų pesto, Pane cunzato - burnoje tirpstanti duona įdaryta ančiuviais, pamidorais, bazilikais ir pagardinta alyvuogių aliejumi, įvairiausi sūriai. Ryžių rutuliukai Aranchini, sardinių užkandis Sarde beccafico, aliejuje keptos pupelių miltų Palermo užkandėlės Panelle - tipiški Sicilijos užkandžiai. Viešėdami saloje birželio - liepos mėnesiais pasinaudokite proga paragauti tuno patiekalų - juk tuno sezonas! Paragaukite vietinio vyno ir brusketos užkandžių, o desertui - gaivinantys ledai ar Cannolo pyragėlis ir itališka Espresso

Ką rekomenduojate paragauti Maltoje?

Viešint Maltoje Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti tradicinių įdarytų maltiečių virtuvės pyragėlių, daržovių sriubos su žirniais ir pupelėmis, vietinės triušienos troškinio. Desertui - Mqaret kepti pyragaičiai su įdaru ar Kannoli konditeriniai vamzdeliai, įdaryti rikotos sūriu.

Ar galima atostogauti su vaikais? 

Taip, Sicilija puiki atostogų kryptis poilsiui su vaikais. Pažintinė kelionė patogi tuo, kad keliaudami su vaikais patys planuojate savo laiką - kada norite keliaujate ar leidžiatės į pažintinius turus, kada norite ilsitės.

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydis Vilnius - Katanija - Vilnius;
 • registruojamasis bagažas iki 20 kg/asm.;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • 5 n. 3* kategorijos viešbučiuose Taorminos apylinkėse ir 2 n. 3* kategorijos viešbutyje Maltoje;
 • maitinimas: pusryčiai ir vakarienė (HB) Taorminoje ir pusryčiai (BB) Maltoje;;
 • ekskursijos su rusakalbiu gidu: Katanija ir Sirakūzai; ekskursija Maltoje „Trys miestai“;
 • grupę lydinčio asmens paslaugos;
 • pervežimai pagal kelionės programą;
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • įėjimo bilietai į archeologinius parkus, muziejus ir katedras, keltuvų ir funikulierių bilietai ekskursijų metu;
 • turistinis mokestis - privalomas mokestis mokamas viešbutyje (1,5 eur/asmeniui už vieną nakvynę)
 • maistas ekskursijų metu;
 • gėrimai pietų ir vakarienių metu;
 • uosto mokestis Maltoje – 21 €;
 • papildomos ekskursijos su gidu ir kitos paslaugos*: ekskursija į Monrealį ir Palermą – 55 €; ekskursija į Agridžentą ir Sicilia Fashion Village išparduotuvę – 52 €; ekskursija „Neregėta Sicilija“ – 35 €; Taormina ir sicilietiška virtuvė – 29 €; ekskursija-kruizas Maltoje po Didžiojo uosto įlankas ir Marsamxett – 30 €                   *Papildomoms grupinėms ekskursijoms kainos paskaičiuotos 25 asm. grupei. Jei grupė yra mažesnė, ekskursijų kainos keičiasi arba ekskursijos yra atšaukiamos. Bilietų kainos teirautis lydinčio asmens vietoje;
 • asmeninės išlaidos.

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius