Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Verslo klase su Qatar Airlines: Bankokas ir poilsis Pukete  23.11.2018

 Kelionės data:
  

 2019 02 04 - 2019 02 15 

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

  Kelionių konsultantas:

8 5 2125805

 

Dėl kitų datų teirautis.

Pasiūlymas galioja kol yra laisvų vietų.

Vertinantiems patogumą ir svajojantiems apie egzotiškas atostogas turime puikių naujienų! Kelionėms verslo klase QATAR AIRWAYS oro linijomis taikoma AKCIJA! Keliaukite patogiausiu būdu, sutaupykite nuo 1000 eurų asmeniui ir pasinerkite į atpalaiduojantį poilsį Tailande. Išmėginkite SPA malonumus klausydamiesi gongų skambesio, atraskite budistinę ramybę praktikuodami jogą, mėgaukitės tajų virtuvės stebuklais ir leiskitės tyrinėti autentiškų apylinkių. Tai kelionė, kurioje patirsite geriausia, ką gali pasiūlyti Tailandas. 

Šio puikaus pasiūlymo dėka siūlome susipažinti su niekad nebemiegančiu Bankoku ir pailsėti nuo miesto šurmulio Phuket saloje.

VISI SKRYDŽIAI VERSLO KLASE + 7 NAKVYNĖS PUKETE + 3 NAKVYNĖS BANKOKE + PRIVATŪS PERVEŽIMAI + EKSKURSIJOS BANKOKE IR Į PHI PHI SALAS

AKCIJA galioja iki lapkričio 27 d.:

4190 5290 EUR asmeniui, asmeniui, gyvenant 5* viešbučiuose Puketo Karon paplūdimyje ir Bankoko centre.

Kodėl verta skristi su Qatar Airways oro linijomis?

Skristi Qatar Airways oro linijomis - tikras malonumas! Karališkas poilsis ir itin paslaugus aptarnavimas prasideda dar oro uoste ir tęsiasi viso skrydžio metu:
 • 2017 m. Qatar Airways pripažinta antra pasaulyje aviakompanija pagal visų teikiamų paslaugų kokybę;
  gerausias pasaulyje Qatar verslo klubas;
 • greita saugumo patikra Fast Track visuose oro uostuose;
 • verslo klasės paslaugos skrydžių metu: pilnai išsitiesiantys krėslai, naujausi filmai ir muzika, šampanas ir virtuvės šefo pagaminta vakarienė virš debesų;
 • registruotas bagažas net iki 40 kg.
Qatar Airways "Qatar" apdovanojimai:
 • už geriausias pasaulyje verslo klasės paslaugas,
 • už geriausius pasaulyje verslo klasės oro uosto laukiamuosius kambarius,
 • geriausią verslo klasės aptarnavimą Artimuosiuose Rytuose!
Su Qatar Airwais atostogų malonumai prasideda anksčiau!

 

estravel azintine kelione

 • Bankokas - skurdus ir prabangus, varganas ir didingas, senovinis ir šiuolaikinis, despotiškas ir demokratiškas - Tailando sostinė vienas iš retų miestų, gebančių sujungti tokias kontrastingas savybes ir sukelti tokius prieštaringus jausmus. Miestą 1782 metais įkūrė šiuo metu valdančios dinastijos karalius Rama I. Per du amžius Bankoko urbanizacijos veiksnys buvo didžiausia Tailando upė Čao Praja ir nutekamieji kanalai. Dėl išsišakojusio kanalų tinklo Bankokas įgijo dar vieną pavadinimą, kurį jam suteikė europiečiai - „Rytų Venecija".
 • Valanda skrydžio iš Bankoko ir Jūs jau didžiausioje Tailando saloje - Pukete. Salą su žemynine Andamanų jūros pakrante taip pat jungia Sarasino tiltas-pylimas. Jo dėka atostogaujantiems Pukete turistams patogu vykti į nepaprasto grožio vietas ir nacionalinius parkus kaimyninėse Krabi ir Phang-nga provincijose, kur įsikūręs ir Khao Lhak nacionalinis parkas. Puketas - viena populiariausių poilsio vietų pasaulyje. Nepakartojamam Puketo grožiui, daugybei nepaprasto baltumo paplūdimių, ramių įlankų bei skaidriems Indijos vandenyno pakrančių vandenims negali atsispirti daugybė turistų. O turistinis sezonas šioje saloje niekada nesibaigia, nes klimatas čia kinta labai mažai. Netgi lietingojo sezono metu, birželio-spalio mėnesiais, salą lepina saulėtos dienos ir maloni šiluma.

KELIONĖS PROGRAMA:
Dienos
Maršrutas
Programa
1-2
Vilnius - Bankokas Skrydis Vilnius - tarpinis oro uostas- Bankokas. Atvykus, nuvežimas iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje. 
3-4
Bankokas

Pažintis su miestu. Pusės dienos ekskursija po Bankoką.
5
Bankokas - Puketas

Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Puketą. Atvykus pervežimas į viešbutį. 

6-11
Puketas
Poilsis prie jūros. Ekskursija į Phi-Phi salas. 
12-13
Puketas- Vilnius Pervežimas į oro uostą. Skrydis Puketas - Vilnius. 

 

ROYAL ORCHID SHERATON HOTEL TOWERS BANGKOK 5*

Bankoke šis viešbutis yra netoli pagrindinių lankytinų vietų mieste. Šalia viešbučio įsikūrusios parduotuvės, kavinės, restoranai. Puikūs vaizdai pro viešbučio numerių langus atsiveria į miestą ir upę, suteikia harmonijos ir ramybės jausmą lankytojams.
estravel keliones

 

MOVENPICK & SPA KARON BEACH PHUKET 5*

Šveicarijos Moevenpick savininkai pasistengė, kad poilsis šiame viešbutyje būtų kuo „saldesnis“ ir įsimintinesnis, kaip ledai karštą vasarą. Puikios vilos, pastatytos nacionaliniu Tajų stiliumi, gražioje, žalioje teritorijoje, patiks tylos mėgėjams. Viešbutis įsikūręs vaizdingoje vietoje, garsėjančioje puikiu balto smėlio paplūdimiu. Puikūs restoranai, skanus maistas, dėmesingas personalas ir geras aptarnavimas padės turistams jaustis kaip namuose.

estravel poilsis Pukete
 

PUSĖS DIENOS EKSKURSIJA PO BANKOKĄ: 

Šios ekskursijos metu pamatysite istorinę miesto dalį, Gulinčiojo Budos šventyklą ir pasivaikščiosite Smaragdinio Budos ir Karalių rūmų teritorijoje. Gulinčiojo Budos šventykla įkurta 2 amžiaus anksčiau nei Bankokas tapo šalies sostine ir laikoma pačiu seniausiu budistų šventyklų kompleksu mieste. Karaliaus rūmai bene žymiausias architektūros komplekas Tailande. Jo teritorijoje randasi keleta rūmų ir karališkoji šventykla - Smaragdinio Budos šventykla, kurioje yra itin garbinama Tailande Smaragdinio Budos statula. Šventyklų komplekas yra veikiantis ir jame įsikūrusių vienuolių bendrija, kuri organizuoja įvairias ceremonijas ir šventes, kuriose dalyvauja karalius. Švenčių dienomis įėjimas į Smaragdinio Budos šventyklą gali būti apribotas. Keliaujantiems derėtų laikytis taisyklių nustatytų rūmų lankymui: ekskrsijos metu apranga privalo gaubti pečius ir uždengti kojas, taip pat avalynė turėtų pilnai uždengti kulną. Smaragdinio Budos šventykloje fotografuoti yra draudžiama.
DĖMESIO! Ekskursija trunka apie 5val.
 Į ESKURSIJĄ ĮSKAIČIUOTA: Transportas, angliškai kalbantis gidas.

keliones estravel

 

VISOS DIENOS EKSKURSIJA PO PHI PHI SALĄ: 

Phi Phi - tai du mažyčiai Andamanų jūros deimančiukai. Net 90 procentų jų sausumos užima statūs, miškais apaugę, lyg iš pačios jūros dygstantys kalnai. Likę 10 procentų atrodo lyg idealiausia pasaulyje vieta tingiam poilsiui - balto smėlio liežuviai, skalaujami skaidraus lyg krištolas vandens. Lagūnos, jaukūs laukiniai paplūdimiai, kokosų giraitės - tai tikrai vienas nuostabiausių natūralios gamtos kampelių Žemėje. Jūra, saulė ir nuostabios salos - tai vieta, visiškai išvalanti galvą nuo rūpesčių ir dovanojanti galybę neįtikėtinų įspūdžių. Phi Phi salos yra Had Noppharat Thara nacionalinio parko dalis, nuo Puketo salos nutolusios apie 48 kilometrus. Ekskursiją pradėsite plaukdami keltu ir apžiūrėdami: Maya įlanką (būtent čia ir buvo filmuotas garsusis filmas „Paplūdimys" (The beach) su Leonardo Di Caprio), Loh Samah įlanką, Pi-Le ir Vikingų Olas. Išsilaipinsite Phi Phi Don - didžiausioje Phi Phi saloje - Laemtong (Ilgajame) paplūdimyje, kur galėsite užsiimti įvairiomis pramogomis: plaukiojimu, paviršiniu nardym ir kitomis pramogomis. Pasistiprinsite priešpiečiais vietinėje salos užeigoje. Popiet grįšite į Puketo salą ir būsite autobusu nuvežti į viešbutį.

DĖMESIO! Ekskursija trunka apie 10val. 30min. 
Į ESKURSIJĄ ĮSKAIČIUOTA: Transportas, angliškai kalbantis gidas, keltas tarp Puketo ir Phi Phi salų, paviršinio nardymo įranga (snorkelingas), priešpiečiai Laemtong (Ilgajame) paplūdimyje.

 
KELIONĖS NUOTAIKA:
Estravel Tailandas

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • verslo klasės skrydžiai Vilnius - tarpinis oro uostas - Puketas,  Puketas - Bankokas, Bankokas- tarpinis oro uostas - Vilnius su Qatar avialinijomis;
 • visi oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 7 kg/asmeniui;
 • registruotas bagažas: 2 vnt po 20 kg/asmeniui;
 • privatūs pevežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas Bankoke ir Pukete;
 • 3 nakvynės Bankoke 5* viešbutyje su pusryčiais;
 • 7 nakvynės Pukete 5* vešbutyje su pusryčiais;
 • pusės dienos ekskursija po Bankoką;
 • dienos ekskursija į Phi Phi salas.
 • kelionės ir sveikatos draudimai;
 • Tailando viza;
 • papildomos ekskursijos;
 • papildomas maitinimas poilsio mietu;
 • asmeninės išlaidos.

 

EKSPERTO KOMENTARAS:

 • Tinkamas poilsiui klimatas visus metus.
 • Puketo sala - viena pietinių Tailando provincijų ir didžiausia sala, esanti Andamano jūroje.
 • Puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra, aukšto standarto viešbučių kompleksai, rytietiškai paslaugus aptarnavimas.
 • Tailandas - viena seniausių Budizmo kultūros šalių, garsi savo šventyklomis ir kultūra, o Pukete jų tikrai gausu.
 • Tikrai patenkins egzotikos ieškančių poreikius: nuo maisto iki puikių paplūdimių ir tikrų džiunglių.
 • Ieškantiems aktyvaus individualaus poilsio čia sudarytos puikios sąlygos užsiimti įvairiomis sporto šakomis.
 • Tailandas vilioja jaunavedžius. Puketas skirtas būtent jiems, nes gamta ir žmogus čia pasirūpino itin romantiška atmosfera.


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius