Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kruizas Nilu ir dvi Egipto sostinės nuo 926€   27.07.2017

Estravel kruizas Nilo upe Egipte

Kelionės periodas:
2017 10 28 - 2017 11 04
2017 12 09 - 2017 12 16
2018 03 24 - 2018 03 31

 Pasiūlymas galioja kol yra vietų!   

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Kelionė, kuri pakerės Jus jau nuo pirmųjų minučių. Gerėsitės Egiptą garsinančių senųjų civilizacijų palikimu: piramidėmis, sfinksu, šventyklomis ir faraonų kapais. Pasivaikščiosite senovėje vieno garsiausių pasaulio miesų Aleksandrijos, kuri varžėsi net su Roma, gatvėmis. Gerėsitės žaliuojančiais Nilo krantais, kurių tolumoje matosi besidriekiančios dykumos. Laisvu metu linksminsitės galabėjų vakarėlyje ant denio arba grožėsitės naktine panorama. 

TIESIOGINIS SKRYDIS IŠ VILNIAUS , KELIONĖ 5* KRUIZINIU LAIVU IR DVI EGIPTO SOSTINĖS

Kelionės kaina: nuo 926€ asmeniui, keliaujant dviese.                                

 

KODĖL VERTA RINKTIS KELIONĘ KRUIZU? Keliauti kruizi nėra brangu. Daugelis besidominčių kelionės

kruizais yra įsitikinę, kad kelionės kruiziniais laivais - turtingųjų privilegija. Šiandien tokios kelionės yra dažnai

kainuojančios tiek pat, o kartais ir pigiau,nei įprastos poilsinės kelionės ir ekskursijos į įdomias lankytinas vietas.

 

KELIONĖS PROGRAMA:

Estravel kruizas Nilo upe marsrutas

  1 diena

Skrydis: Vilnius - Hurgada. Vykstate į viešbutį Hurgadoje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Estravel kruizas Nilo upe Egipte

 

2 diena

Labai anksti ryte išvykstate į Luksorą (apie 300 km). Vykstate į laivą. Pietūs. Siūloma **ekskursinė programa dalį senovės Tėbų teritorijos užimančiame Luksore. Monumentalios Luksoro ir Karnako šventyklos garsėjo visame senovės pasaulyje ir traukė turistus nuo graikų bei romėnų laikų. Bene labiausiai lankoma Egipto vieta po Gizos piramidžių - didingas Luksoro Karnako šventyklos kompleksas, kurį senovės egiptiečiai vadino „Ipet-Isut" (tobuliausia vieta). Didžiulės Amenhotepo III kolonos, pastatytos Ramzio II kieme, didingos faraonų skulptūros ir garsioji 3 km ilgio sfinksų alėja, vedanti į Karnako šventyklą, ir šiandien daro didžiulį įspūdį. Puikus senovės Egipto architektūros pavyzdys yra Karnako šventyklos hipostilis, kurio tankų „mišką" sudaro šimtas trisdešimt keturios 23 metrų aukščio kolonos, kurių paviršius padengtas bareljefais. Jų kapitelių, vaizduojančių besiskleidžiančius lotosų žiedus, skersmuo siekia 15 m. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

Estravel kruizas Nilo upe Egipte

3 diena

Pusryčiai. Siūloma **ekskursija vakariniame Nilo krante, kuriame stūkso Memnoso kolosai - dvi masyvios 18 m aukščio akmens statulos, vaizduojančios faraoną Amenchotepą III ir jau beveik tris su puse tūkstančio metų stovinčios Tėbų nekropolyje. Tėbų kalvų papėdėje iš dalies uolose iškirsta įspūdinga pomirtinė faraonės Hačepsutos šventykla - kvapą gniaužiantis reginys. Garsiajame Karalių slėnyje beveik 500 metų (XVI - XI a. pr. Kr.) buvo laidojami karalystės kilmingieji. Įrengdami kapus Tėbų kalvų gilumoje faraonai tikėjosi sukliudyti plėšikams vogti neįkainojamus turtus, palaidotus kartu su jais. Slėnį ypač išgarsino jame atrastas faraono Tutanchamono kapas (įėjimas į vidų - esant galimybei, už papildomą mokestį). Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

Estravel kruizas Nilo upe Egipte

4 diena

Pusryčiai. Plaukiate pro Esną, garsėjančią graikų ir romėnų statiniu - Chnumo šventykla. Perplaukiate Esnos šliuzus. Toliau plaukiate į vakariniame Nilo krante įsikūrusį Edfu miestą. Edfu - **siūloma aplankyti dievo Horo šventyklą. Šventykla pastatyta III - I a. pr. Kr. ir beveik du tūkstantmečius buvusi palaidota po smėliu ir dumblu, yra didžiausia ir geriausiai išsilaikiusi Ptolemėjų šventykla visame Egipte. Nors šventykla palyginti nesena, tačiau labai domina egiptologus, nes jos architektūra gana tiksliai imituoja senesnius faraonų statinius. Atplaukiate į Kom Ombo, garsėjantį savo II a. pr. Kr. pradėta statyti graikų ir romėnų šventykla, skirta dviems dievams: dešinioji pusė - vietos dievui krokodilui Sobekui ir kairioji pusė - dievui sakalui Horui. Atvykus į Kom Ombo siūloma **ekskursija į šią šventyklą. Išplaukiate Asuano link. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

 

Estravel kruizas Nilo upe Egipte

5 diena

Pusryčiai. Siūloma **ekskursinė programa Asuane. Apžvalginė ekskursija po Asuaną: Asuano užtvanka, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nilą ir Nasero ežerą; Pilajų šventykla, kuri Asuano užtvankos statybos metu nuogąstaujant dėl potvynių, iš savo pirmykštės vietos buvo perkelta į kitą Nilo salą; Nebaigtasis obeliskas, kurį pastatyti įsakė faraonė Hačepsuta - didžiausias žinomas senovinis obeliskas. Laisvas laikas. Vakare vykstate į traukinių stotį. Traukiniu (miegamajame vagone) vykstate į Kairą. Vakarienė ir nakvynė traukinyje.

 

Estravel Kruizas Nilo upe Egipte

6 diena

Pusryčiai. Atvykstate į Kairą. Kairas - Egipto sostinė ir didžiausias Afrikos bei arabų šalių miestas. Aplankote *Egipto nacionalinį muziejų, kuriame sukaupta didžiausia pasaulyje senovės Egipto meno dirbinių, menančių turtingą Egipto istoriją, kolekcija. Vykstate į Kairo priemiestį apžiūrėti Gizos *piramidžių - vieno iš septynių senojo pasaulio stebuklų (esant galimybei, apžiūrite vienos piramidės vidų už papildomą mokestį). Al Gizos plynaukštės sergėtojas - Didysis *Sfinksas - seniausia žinoma monumentinė skulptūra, „prižiūrinti" Gizos piramides ir šalia esančias faraonių piramides, šventyklas bei kapus. Apsilankote papirusų muziejuje. Užsukate į didžiausią artimųjų rytų Khan al Khallili turgų - islamiškojo Kairo dalį, įsikūrusią mečečių ir minaretų šešėlyje. Išvykstate į senąją Egipto sostinę Aleksandriją - didžiausią šalies uostą, įsikūrusį prie Viduržemio jūros (apie 225 km). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Aleksandrijoje.
Estravel kruizas Nilo upe Egipte
 

7 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Aleksandriją. Senovėje Aleksandrija buvo vienas garsiausių pasaulio miestų ir varžėsi net su Roma. Aleksandriją bene labiausiai išgarsino vienas Septynių senojo pasaulio stebuklų - 115 - 135 m aukščio Faro švyturys, deja, XIII - XIV a. sugriautas žemės drebėjimų. Apžiūrite jo vietoje pastatytą sultono Kaitbėjaus fortą, aplankote kitą senojo pasaulio palikimą - I - II a. Kom ash-Shuqqafa *katakombas-kapavietę, esančią apytikriai 35 m gylyje. Į šį didžiausią graikų ir romėnų nekropolį Egipte veda spiraliniai laiptai. Ši senovinė kapavietė, spėjama, pradėta statyti kaip turtingos šeimos kripta, vėliau buvo išplėsta į įspūdingą trijų lygių požeminį statinį. Apžiūrite *romėnišką amfiteatrą, esantį beveik pačiame šiuolaikinės Aleksandrijos centre. Aplankote *Montazos rūmų, kur anksčiau gyveno Egipto karališkoji šeima, sodus. Grožitės atstatytu šedevru - naująja Aleksandrijos biblioteka - XXI a. stebuklu. Išvykstate autobusu į Hurgadą (apie 700 km). Nakvynė viešbutyje.
Estravel kruizas Nilo upe Egipte
8 diena

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į Hurgados oro uostą. Skrydis: Hurgada - Vilnius.

 * - mokami objektai ekskursijų Kaire ir Aleksandrijoje metu; turistas moka pats apie 70 $.
** - ekskursinė programa kruizo Nilu metu; turistas moka pats apie 190 $.

Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Kruizo programa taip pat gali keistis priklausomai nuo nenumatytų aplinkybių ir upių navigacijos sąlygų.

     

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • tiesioginis skrydis Vilnius-Hurgada-Vilnius
  visi oro uostų mokesčiai;
 • rankinis bagažas (iki 5 kg/asmeniui);
 • registruojamas bagažas (iki 20 kg/asmeniui)
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicinieriu pagal
  nurodytą programą;
 • 2 nakvynės 3*-4* viešbutyje Hurgadoje;
 • 3 nakvynės 5* kruiziniame laive;
 • 1 nakvynė traukinyje iš Luksoro į Kairą dvivietėje miegamojoje kupe;
 • 1 nakvynė 3* - 4* viešbutyje Aleksandrijoje;
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 3 pietūs, 7 vakarienės;
 • lietuviškai/rusiškai kalbančio kelionių vadovo paslaugos kelionės metu;
 • rusiškai/angliškai kalbančio vietinio(-ių) gido(-ų) paslaugos programos metu;
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu
  (išskyrus vandenį, kavą ir arbatą);
 • arbatpinigiai laivo personalui
  (apie 45 USD/žmogui);
 • programoje nepaminėtas maitinimas;
 • Egipto viza ir formalumų sutvarkymas - apie 26,50 € 
 • miestų turistiniai mokesčiai.
 • Už papildomą mokestį galite pasirinkti poilsį Hurgados kurorte prieš ar po kelionės.

 


Estravel konsultantė Roma Taradzevičiūtė

 


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius