Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Atostogos Fuerteventūroje  10.07.2018

Kelionės periodas:                                        

2018 12 24 - 2019 02 25   

Skrydžiai vykdomi pirmadieniais

Trukmė: 7 n. / 8 d.  

Dėl konkrečių datų teirautis Estravel konsultanto.

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.  

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

 

Keliaukite į Fuerteventūrą, kur ištisus metus galima mėgautis paplūdimio poilsiu ir puikiomis sąlygomis burlenčių sportui! Salos kranto linija tęsiasi 340 km, iš kurių didžiąją dalį užima pasakiški paplūdimiai. Smėlis čia atpučiamas tiesiai iš Sacharos - nuo Fuerteventūros iki Afrikos tėra 115 kilometrų! Salos viduryje plyti įspūdingi kalnai, o vakaruose vyrauja uolėtos pakrantės. Tai fantastiška vieta atostogoms!

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

 
  Kelionių pasiūlymai Fuerteventūroje:

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kokia temperatūra Fuerteventūroje žiemą?
Vidutinė oro temperatūra Fuerteventūroje žiemą svyruoja nuo 18 iki 23 laipsnių šilumos, todėl čia galima mėgautis paplūdimio poilsiu ir vandens pramogomis ištisus metus.
 
Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Fuerteventūrą? 
Keliaujant į Fuerteventūrą su savimi turėkite Lietuvos Respublikos piliečio pasą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ką veikti Fuerteventūroje?
Poilsinė kelionės Fuerteventūroje metu rekomenduojame išnaudoti puikias sąlygas burlenčių sportui, aplankyti garsųjį Sotavento paplūdimį, sostinę Puerto del Rosarijų, El Kastiljo statinį, Betancuria autentišką tradicinį miestelį ir muziejų, Cheese Majorero muziejų, Montana de Tindaya, Ajuy uolas ir kitas lankytinas vietas. Daugiau apie poilsį Fuerteventūroje ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Fuerteventūros puslapyje.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Fuerteventūroje? 
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Fuerteventūroje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Ferteventūroje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti poilsinę kelionę?   
Taip, galite pratęsti atostogas Fuerteventūroje.  Skrydžiai į Fuerteventūrą bus vykdomi kiekvieną pirmadienį, galimos kelionės trukmės yra 7 arba 14 nakvynių. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitomis poilsinėmis kelionėmis Gran Kanarijoje, Marsa Alame arba Madeiroje. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.
 
Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Fuerteventūros?
Estravel kelionių ekspertai iš atostogų Fuerteventūroje rekomenduoja parsivežti ožkos sūrio, ron miel likerio, gaminamo romo ir palmių midaus pagrindu. Puikūs produktai iš alavijų - kremai, geliai, ekstraktai - keliutojų perkami dėl jų gydomųjų savybių, taip pat puikiomis lauktuvėmis bus ispaniškas vynsa, vytintas kumpis ar alyvuogės.
 
Ar rekomenduojate į Fuerteventūrą keliauti su vaikais? 
Taip, rekomenduojame atostogauti Fuerteventūroje su vaikais. Ši kryptis orientuota į poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti keletą valandų poilsiui atskirai nuo atžalų.

Rekomenduokite, ką paragauti Fuerteventūroje? 
Keliaudami po Fuerteventūrą paragaukite iš ožkų pieno spaudžiamų sūrių gueso majorero,laikomų Fueretventūros kulinariniu pasididžiavimu. Užsukę į bet kurį restoraną galėsite paragauti šviežios žuvies, moliuskų ir kitų jūros gėrybių. Furteventūroje šios gėrybės karališko skonio, o ir kainos ganėtinai patrauklios.

Kaip patogiausia keliauti Fuerteventūroje?
Nuskridę į Fuerteventūrą išsinuomokite automobilį arba leiskitės į pažintines ekskurisjas, kurios organizuojamos iš viešbučio. Jums pageidaujant Estravel ekspertai padės išsirinkti pačias įdomiausias ir pasirūpins ekskursijų užsakymu.

Kokia valiuta Fuerteventūroje?  
Oficiali valiuta Fuerteventūroje - euras (EUR), todėl skrendant į Fuerteventūrą nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Fuerteventūrą? 
Keliaujant į Fuerteventūrą, Lietuvos piliečiams privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite sekdami nuorodą. 

KELIONĖS NUOTAIKA:


Ieškote sau tinkamo kelionės pasiūlymo - susisiekite,  padėsime rasti geriausią sprendimą!

Skambinkite: 8 5 212 5805   |   Rašykite: sales[@]estravel.lt 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius