Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Klausimai - Atsakymai dėl skrydžių perkėlimo į Kauno oro uostą vasaros metu  10.06.2017

1.Kokiu periodu vasaros metu Vilniaus oro uostas neveiks?
Šią vasarą, 2017 m. nuo liepos mėn. 14 d. (00:00 val.) iki rugpjūčio mėn. 17 d. (23:59 val.), Vilniaus oro uostas (VNO) bus uždarytas dėl orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos darbų.Išsamesnės informacijos ieškokite čia.

2.Iš kur skraidys aviakompanijos?
Šiuo laikotarpiu oro linijos savo skrydžius nukreips į Kauno oro uostą (KUN), kuris yra tik valanda kelio nuo Vilniaus miesto centro. Išsamesnės informacijos ieškokite čia.

3.Ar visos aviakompanijos perkelia skrydžius į Kauną?
Skrydžių iš Vilniaus į Kauną neperkels aviakompanijos „Ryanair" ir „Belavia". Nebus vykdomi skrydžiai šiomis kryptimis: Birmingemas, Brėmenas, Chanija, Lidsas, Liverpulis, Madridas, Malta, Minskas.

4.Ar išlieka toks pats skrydžių tvarkaraštis (laikai)?
Dauguma aviakompanijų vykdys skrydžius pagal numatytus laikus (kaip ir į/iš Vilniaus), išskyrus aviakompanija LOT nevykdys vakarinio skrydžio, kuris atvyksta 00:45. Finnair padidins skrydžių dažnį iš Helsinkis - Vilnius - Helsinkis .
Skrydžių tvarkaraštį rekonstrukcijos laikotaroiui jau galima rasti Kauno oro uosto interneto svetainėje: https://www.kaunas-airport.lt/index.php?lang=lt&page=tvarkarastis-ktt

5.Ar tai turės įtakos bilietų kainoms?
Bilietų kainos išliks tokios kaip ir anksčiau, tik reikia atkreipti dėmesį, kad gali padidėti kainos į Ryanair aviakompanijos neperkeltus skrydžius (sumažės vietų pasiūla) į tokius miestus kaip, pvz.: Londonas.

6.Kaip nuvykti į Kauno oro uostą iš Klaipėdos?
Kompanija „Ollex" kiekvieną dieną veža keleivius iš Klaipėdos į Kauno oro uostą, maršrutai suderinti su  skrydžių laikais: Daugiau info
Yra galimybė ir privatiems pervežimams lengvuoju automobiliu iš Jūsų pageidaujamos vietos. Visas paslaugas galima užsakyti Estravel: sales@estravel.lt; Tel.: +370 5 212 5805

7.Kaip nuvykti į Kauno oro uostą iš Vilniaus?

 

„Ollex"greitieji (Express) autobusai važiuoja tarp Vilniaus ir Kauno oro uosto kiekvieną dieną kas 30 min. Autobusų tvarkaraščiai yra suderinti su skrydžių grafikais. Autobusų tvarkaraščius galite rasti čia. Bilietas į vieną pusę kainuoja apie €10, kelionė trunka apie 1 val. 30 min. Ollex autobusų atvykimo ir išvykimo stotelė Vilniuje - prie McDonald‘s restorano, Seinų gatvėje, netoli Vilniaus autobusų stoties. Keleiviams patariama autobusų bilietus įsigyti iš anksto (garantuoti vietas autobuse). Paslaugas galima užsakyti Estravel.


Taip pat rekonstrukcijos metus keleivius iš Vilniaus autobusų stoties į Kauno oro uostą devynis kartus per dieną veš kompanija „Toks", daugiau info.

Estravel teikia paslaugas ir privatiems pervežimams lengvuoju automobiliu ar mini autobusiuku iš Jūsų pageidaujamos vietos, tai labai patogu keliaujant keliems asmenims. Iki 3 keleivių su bagažu užsakome transportą  lengvuoju automobiliu, 4 - 6 keleiviams rezervuojame mini autobusą.

8.Kur galima rasti išsamią informaciją apie visuomeninį transportą ir kt. vežėjus į/iš Kauno oro uostą?
Rekomendacijas, kaip atvykti į Kauno oro uostą, galima rasti Kauno oro uosto interneto svetainėje

9.Prieš kiek laiko rekomenduotina būti Kauno oro uoste?
Rekomenduojama atvykti prieš 2 val.

10.Kokios parkavimo galimybės Kauno oro uoste?
Rekonstrukcijos laikotarpiui automobilių stovėjimo aikštelės priešais Kauno oro uosto keleivių terminalą bus praplėstos. Trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelėje P2 bus daugiau nei 300 vietų, ilgalaikio stovėjimo aikštelėse P1 ir P3 - beveik 1500 vietų.
Svarbu pažymėti, kad keleivius į Kauno oro uostą atvežantys vairuotojai galės naudotis specialia išlaipinimo zona „Kiss and fly", o pasitinkantys atvykstančius galės trumpam sustoti trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelėje P2. Jeigu joje keleiviai užtruks ne ilgiau negu 15 minučių, mokėti nereikės.
Rekomenduojam vietą savo automobiliui rezervuoti iš anksto Estravel.

11.Kokios galimybės apgyvendinimui prieš/po skrydžio Kaune?
Nuo birželio 2 d. šalia Kauno oro uosto veiks viešbutis „AirHotel" www.air-hotel.lt (viso turės 53 kambarius). Paslaugas užsakyti galima Estravel.

12.Kokios paslaugos bus teikiamos verslo keleiviams oro uoste?
Nuolatiniame ir laikinajame terminaluose veiks greitosios keleivių patikros paslauga (angl. Fast Track). Taip pat bus įrengtas laikinas Verslo klubas, į kurį bus galima patekti tiek iš laikino, tiek iš nuolatinio terminalo.

13.Ar yra galimybė įsigyti iš anksto greitą patikrą (angl. Fast Track) Kauno oro uoste?
Paslauga bus teikiama kaip ir Vilniaus oro uoste ir ją galima užsakyti Estravel.

14.Ar yra galimybė įsigyti iš anksto verslo klubo paslaugą Kauno oro uoste?
Paslauga bus teikiama kaip ir Vilniaus oro uoste ir ją galima užsakyti Estravel.

15.Ar bus vaikų žaidimo erdvės Kauno oro uoste?
Liepos 14 d. - rugpjūčio 17 d. vaikų žaidimų aikštelių Kauno oro uoste nebus.

16.Ar bus rūkymo erdvės keleiviams?
Rūkymo zonas galėsite rasti už aviacijos saugumo patikros laikinajame terminale A bei terminalo B (dabartinis Kauno oro uosto terminalas) išvykimo salėje šalia WC.

17.Ar numatyta galimybė įsigyti maisto ypatingų poreikių turintiems keleiviams (vegetarai, alergiškiems)?
Formuojant kavinių ir prekybos vietų asortimentą atsižvelgiama ir į specialių poreikių turinčių keleivių pageidavimus.

18.Ar bus vaistinė Kauno oro uoste?
Vaistinės Kauno oro uoste nebus, tad būtinais medikamentais rekomenduojame pasirūpinti iš anksto. Oro uoste budės greitosios medicinos pagalbos automobilis, kad prireikus, keleiviams būtų suteikta skubi pirmoji pagalba.

19.Ar bus bankomatai, teikiamos banko paslaugos (valiutos keitimas) Kauno oro uoste?
Taip, dabar Kauno oro uoste veikia bankomatas, kuris aptarnauja Danske banko/ Šiaulių banko/ Nordea/ Citadelė klientus. Rekonstrukcijos metu oro uoste jau turėtų veikti ir DnB bankomatas. Taip pat veiks oro uoste esanti „Medicinos banko" valiutos keitykla.

20.Kokios automobilių nuomos kompanijos veiks oro uoste?
Jau dabar Kauno oro uoste veikia šios automobilių nuomos kompanijos: Mobility Lietuva, Litideal (AVIS), Admita, Eurolitcar (Trusticar), Neorent, Balticar (Hertz), Transporent (SIXT), Aviaeuropa, Autocom, Autobanga. Iš Vilniaus oro uosto į Kauną rekonstrukcijos laikotarpiui persikels šios bendrovės: Panek, Green Motion, Eurorenta. Paslaugas galima užsakyti Estravel.

21.Ar bus teikiamos turizmo informacijos paslaugos oro uoste, kurioje vietoje?
Kauno miesto turizmo informacijos centras įsikūręs B terminalo pirmajame aukšte, šalia Narvesen prekybos vietos. Rekonstrukcijos metu ten keleivių lauks centro darbuotojai.

22.Kurioje vietoje veiks Kauno oro uosto informacijos skyrius, kokiu telefono numeriu skambinti?
Oro uosto darbuotojai teiks informaciją ir pagalbą skrydžių perkėlimo laikotarpiu A ir B terminaluose šalia tam skirto informacinio stendo. Taip pat keleiviams informaciją ir pagalbą teikia visą parą veikiantis skambučių centras +370 61244442 (aptarnaujami lietuvių, anglų, rusų kalboms).

23.Kurioje vietoje oro uoste veiks pamestų/paliktų daiktų tarnyba, kokiu telefono numeriu skambinti?
Dėl lėktuve paliktų/pamestų daiktų ar prarasto bagažo reikia kreiptis į skrydį aptarnaujančią antžeminio aptarnavimo bendrovę - „Baltic Ground Services (BGS)" arba „Litcargus". Dėl terminale pamestų ar aviacijos augumo patikroje paliktų daiktų reikia kreiptis visą parą veikiančiu klientų aptarnavimo centro numeriu +370 61244442, o esant oro uoste - kreiptis į aviacijos saugumo patikrą vykdančius darbuotojus.

24.Ar bus teikiamas nemokamas WI-FI Kauno oro uoste?
Taip, Kauno oro uoste veiks nemokamas belaidis interneto ryšys „Invest Lithuania Free WiFi". Per dieną savo išmaniaisiais įrenginiais keleiviai gali juo naudotis 6 valandas.

25.Ar yra numatyti el. lizdai pasikrauti mobilius įrenginius?
Taip, numatyti. Tokių vietų bus išvykimo salėse A ir B terminaluose - išvykimo salėse prie įlaipinimo vartų ir sėdimų vietų zonose.

26.Ar numatytas svečių pasitikimui/išleidimui nemokamas 15 min. parkingas? Kurioje vietoje?
Taip, numatytas. Nemokamas sustojimas išleisti keleivius numatytas juostoje prie pat terminalo („Kiss & Fly" zona), o pasitinkant keleivius galima automobilį 15 minučių nemokamai palikti trumpalaikio stovėjimo aikštelėje P2.

27.Kokiais telefono numeriais rekomenduotina kviesti taksi Kaune?
Rekomenduojama kviesti E-taksi programėle telefone (http://www.etaksi.lt/lt/taksi-iskvietimas-internetu), programa Kaune puikiai veikia, greitai suranda mašiną. Kitos kompanijos kviečiamos tel. +370 37311111 (City Taxi) arba tel. +370 65033554 (Euro Taxi).

28.Ar galima įsigyti SIM paslaugas atvykusiems svečiams Kauno oro uoste?
SIM kortelių galima įsigyti „Narvesen" prekybos vietose. Rekonstrukcijos metu jos bus A ir B terminaluose.

29.Ar Kauno oro uostas pritaikytas keliauti neįgaliesiems?
Taip, Kauno oro uoste teikiamos paslaugos pagal EB 1107/2006 reglamento reikalavimus bei įrengta reikiama infrastruktūra bei neįgaliesiems pritaikyti tualetai.

Informacija ruošta 2017-06-01

Informacijos anglų kalba ieškokite čia.

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius