Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kanarų salų kruizas: Gran Kanarija, La Gomera, Tenerifė, La Palma ir Madeira   04.07.2017

   

Išvykimo uostas: Gran Kanarija su skrydžiu iš Varšuvos

Laivas: MV Ocean Majesty

Kelionės trukmė: 8 dienos/7nakvynės

Kelionės periodas: 2017 11 07 – 2018 03 27

*Mažiausia kaina 2017 12 12 – 2017 12 19

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

 

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

 Kelionės kaina asmeniui keliaujant dviese:
 • nuo 639,00 EUR vidinėje kajutėje;
 • nuo 679,00 EUR išorinėje kajutėje su langu;
 • nuo 719,00 EUR išorinėje kajutėje Comfort su langu;
 • nuo 759,00 EUR išorinėje kajutėje Deluxe su langu. 
 
 
KELIONĖS PROGRAMA:
 Diena   
Maršrutas
 Programa

Varšuva - Gran Kanarija         
Ryte skrydis Varšuva - Gran Kanarija. Atvykus pervežimas į Las Palmos uostą. Registracija į laivą. Laivas laikas. Pramogos laive. Ekskursija po Las Palmą arba poilsis Las Canteras paplūdimyje. 23:30 išplaukimas.
2
La Gomera - 10 valandų saloje 
10:30 atplaukimas į San Sebastian de la Gomera. Laisvas laikas. Pramogos laive. Ekskursijos po salą. 20:30 išplaukimas.
3
Tenerifė - 2 dienos saloje 05:30 atplaukimas į Santa Cruz de Tenerifė. Laisvas laikas. Pramogos laive. Ekskursjos po salą. Nakvynė laive.
 4  Tenerifė  Laisvas laikas. Pramogos laive. Ekskursjos po salą. 20:00 išplaukimas.
 5  La Palma  08:00 atplaukimas į Santa Cruz de la Palma. Laisvas laikas. Pramogos laive. Ekskursjos po salą. 16:00 išplaukimas.
 6  Madeira  09:00 atplaukimas į Funšalį. Laisvas laikas. Pramogos laive. Ekskursjos po salą. 18:00 išplaukimas.
 7  Gran Kanarija - 2 dienos saloje  16:00 atplaukimas į Las Palmą. Laisvas laikas. Pramogos laive. Arba poilsis Las Canteras paplūdimyje. Nakvynė laive.
 8  Gran Kanarija - Varšuva Išsiregistravimas iš laivo. Pervežimas į Las Palmas oro uostą. Skrydis į Varšuvą.

APIE KRUIZĄ:


Gran Kanarija - trečia pagal dydį Kanarų sala, iš kitų išsiskirianti  savo žaluma. Bet saloje gausu ir plikų uolų laukų. Gamtinės sąlygos daro Gran Kanariją be galo nemonotoniška, įdomia ir įvairia sala. Net iki dviejų kilometrų kylantys kalnai gali lemti gana skirtingas orų sąlygas skirtingos salos dalyse. Plačiau su Kanarų gamta geriausiai susipažinti galima Gran Kanarijoje esančiame Palmitos parke, kuriame išvysite didelę augalų bei gyvūnų įvairovę. Gran Kanarijoje taip pat netrūksta kalnų, užgesusių ugnikalnių kraterių bei stačių, į vandenyną krentančių uolų. Tačiau čia yra ir ramiu smėlėtų įlankėlių, puikiai prižiūrimų paplūdimių, prabangių viešbučių ir gerų restoranų įvairovės ieškantiems turistams.

Galimos ekskursijos:

 • Gran Tour Gran Canaria - trukmė apie 8 val. Kaina: 56,00 EUR/asmeniui
 • Teror&Arucas - trukmė apie 6 val. Kaina: 40,00 EUR/asmeniui
 • Viva Las Palmas - trukmė apie 4,5 val. Kaina: 33,00 EUR/asmeniui
 • Pervežimas iki Maspalomo kopų - trukmė apie 5 val. Kaina: 23,00 EUR/asmeniui

   

 

La Gomera - ši Kanarų salyno ši sala labiausiai susijusi su Kristupu Kolumbu. Kalbama, kad būtent čia jis buvo sustojęs prieš išplaukdamas į Ameriką. La Gomeroje verta aplankyti San Sebastianą - didžiausią La Gomeros miestą ir keltų uostą bei pasivaikščioti po UNESCO saugomą Garačonajaus nacionalinį parka, kuriame galima pasigrožėti kadagiais apaugusiais stačiais šlaitais, kalnų terasose stūksančiomis palmėmis, žydinčiais vijokliais ir reliktiniais lauramedžių miškais.

Galimos ekskursijos:

 • Gran Tour La Gomera - trukmė apie 8 val. Kaina: 55,00 EUR/asmeniui
 • Viva La Gomera - trukmė apie 4 val. Kaina: 30,00 EUR/asmeniui

     

Tenerifė - didžiausia iš visų septynių Kanarų salyno salų. Tenerifė labiausiai traukia savo gamta, unikaliu kraštovaizdžiu. Pats populiariausias gamtos kūrinys - Teidės ugnikalnis. Šio ugnikalnio kraterį iš viršaus pamatyti ryžtingai nusiteikę būna net patys pasyviausi turistai - tai neabejotinai salos, o gal net visų Kanarų simbolis. Tenerifė, turinti net du tarptautinius oro uostus - pietinėje ir šiaurinėje salos dalyje, simboliškai dalinama į dvi dalis: pietinę ir šiaurinę. Pietinėje Tenerifės dalyje visada šviečia saulė, tad kartais ši sala vadinama „amžinu pavasariu".

Galimos ekskursijos:

 • Gran Tour - trukmė apie 10 val. Kaina: 50,00 EUR/asmeniui
 • Viva el Norte - trukmė apie 4 val. Kaina: 32,00 EUR/asmeniui
 • Teide - trukmė apie 5 val. Kaina: 35,00 EUR/asmeniui
 • Taganana and La Laguna - trukmė apie 5 val. Kaina: 35,00 EUR/asmeniui
 • Loro Park - trukmė apie 5 val. Kaina: 53,00 EUR/asmeniui
 • Siam Park - trukmė apie 7 val. Kaina: 56,00 EUR/asmeniui


 

La Palma - penkta pagal dydį Kanarų sala, nuo Tenerifės nutolusi apie 60 km ir 400 km nuo Maroko. Didžiausias šios salos privalumas yra unikalus kraštovaizdis: kanjonai, miškai, kalnai, kurie susiduria su juodųjų vulkanų paplūdimiais, Caldera de Taburiente, mažais miesteliais ir begalė bananų plantacijų - visa tai sukuria begalinį La Palmos grožį. Tanki ir ypatingai žalia gamta suteikia daug galimybių aktyviam poilsiui. Ryškiai žalias kraštovaizdis suteikia salai ir kitą pavadinimą - La Isla Verde - Žalioji sala.

   Galimos ekskursijos:

 • Nacionalinis parkas Caldera De Taburiente - trukmė apie 4,5 val. Kaina: 35,00 EUR/asmeniui
 • Gran Tour La Palma - trukmė apie 6 val. Kaina: 49,00 EUR/asmeniui
 • Pervežimas į Tazacorte - trukmė apie 4 val. Kaina: 20,00 EUR/asmeniui
 • Santa Cruz  - trukmė apie 5 val. Kaina: 27,00 EUR/asmeniui


 

Madeira - Beveik už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų Atlanto bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje visus metus čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Ši sala - tai Portugalijai priklausanti Madeira. Gamtos mylėtojai Madeiroje gali pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriu ir levadomis; naujienų mėgėjams patiks paragauti anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių; gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos į skrandį nuplaus įžymiuoju madeiros vynu... Kad ir ką beveiktumėte Madeiroje, jus visur ir visada lydės ore tvyrantis gėlių aromatas.

Galimos ekskursijos:

 • Madeiros skoniai - trukmė apie 4 val. Kaina: 25,00 EUR/asmeniui
 • Pažintis su Madeira - trukmė apie 7,5 val. Kaina: 79,00 EUR/asmeniui
 • Pasivaikščiojimas levadomis- trukmė apie 5 val. Kaina: 45,00 EUR/asmeniui

* kainos nurodytos už grupines ekskursijas lenkų kalba. Yra galimybė užsakyti ekskursijas salose ir kitomis kalbomis.


ĮSKAIČIUOTA:

PAPILDOMAI:

 • skrydžiai Varšuva-Las Palmas - Varšuva;
 • rankinis bagažas iki 8 kg ;
 • registruojamas bagažas (iki 15 kg/asmeniui);
 • nuvykimas iki jūrų uosto ir atgal;
 • 7 nakvynės kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • Maitinimas - viskas įskaičiuota (soft all inclusive).    
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • uostų mokesčiai - 150 EUR/asmeniui;
 • arbatpinigiai laivo personalui - 5,00 EUR/dienai
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • ultra viskas įskaičiuota maitinimas - 200,00 EUR/asmeniui
 • galimybė prasitęsti poilsį Gran Kanarijoje po kruizo už papildomą mokestį.

 

 

Apie laivą MV Ocean Majesty:

Pabėkite nuo rutinos ir kasdienybės kruiziniu laivu MV Ocena Majesty. 7 naktų kruizas nugabens Jus į amžino pavasario Kanarų salas. Nors laivas ir nedidelis, bet jame atrasite 2 restoranus: pagrindinį ir Lido Garden, kuriuose skanausite įvairius virtuvės šefo paruoštus tarptautinės virtuvės patiekalus, atsigersite šviežiai spaustų sulčių arba mėgausitės ką tik paruoštais desertais. Laive yra 6 barai. Vakare teatre galėsite stebėti šou pasirodymus arba šelti visą naktį diskotekoje. Šis laivas tinkamas pasirinkimas šeimai, nes čia gausu žaidimų, pamokėlių, estafečių. Laive veikia sporto klubas, treneriai veda jogos užsiėmimus. Malonų poilsį ir tikrą atgaivą užtikrins SPA centro paslaugos, atsigaivinsite lauko baseine. Susisiekti su artimaisiais galėsite interneto kavinėje (20 val - 20 EUR).   

Laivo kategorija: 3* Superior. Pastatytas: 1996 m, kiekvienais metais atnaujinamas. Keleivių skaičius: 620. Kajučių skaičius: 273. Įgulos skaičius: 250. Denių skaičius: 10. Ilgis: 135 m., plotis - 19,2 m, tonažas - 10417 t

Maitinimas
All inclusive soft - rytinė kava, pusryčiai (7:30-9:30), pietūs (13:00 - 14:30), vakarienė (19:30 - 21:30). Pietums ir vakarienei - 0,5 ltr stalo vyno arba 1 bokalas alaus/1 stiklinė gaivių gėrimų ir stalo vanduo 0,5l/asmeniui. Popietinė kava/arbata su užkandėlėmis. Vakaro metu nuo 18:30 iki 22:00 kiekvienam suaugusiam priklauso 3 alkoholiniai arba nealkoholiniai kokteiliai arba 1 bokalas alaus ir 2 taurės vyno. Naktipiečiai nurodytame bare. Minibaras papildomas 1,5 lt butelio vandens kasdien.

Ultra all inclusive už papildomą 200 EUR mokestį asmeniui. Neriboti 24 val per parą alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai, pažymėti vyno meniu nustatytuose baruose. Didžiulis pasirinkimas įvairių gėrimų: arbata, espresso kava, capuchino kava, latte macchiato kava, sultys, prosecco vynas, rūšinis alus, vermūtas, viskis, vynas, alkoholiniai ir nealkoholiniai kokteiliai. Papildoma 15% nuolaida rūšiniams alkoholiniams gėrimams buteliuose. 

Eksperto komentaras:
- Tai puikus atostogų pasirinkimas norintiems pažinti gražiausias Kanarų salas vienos kelionės metu už labai gerą kainą.
- Po kruizo yra galimybė prasitęsti poilsį geriausiuose salos kurortuose.
- Iki Varšuvos nuvykti galima savo automobiliu, autobusu arba skristi lėktuvu. Parinksime Jums optimaliausią nuvykimo iki Varšuvos variantą.

 

Kelionės nuotaika: 

 

 

  

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius