Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Mauricijus: poilsis rojuje ir golfo laukai  20.10.2018

Kelionės datos:    

2019 01 18 - 2019 01 26

2019 02 03 - 2019 02 11

2019 03 15 - 2019 03 23 

Dėl kitų datų teirautis Estravel konsultanto.
Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

"Iš pradžių buvo Mauricijus, o tik po to atsirado rojus" - yra ​​​​​​​pasakęs Markas Tvenas. Mauricijus garsėja ne tik įspūdingais paplūdimiais, bet ir žaliuojančiais golfo laukais. Suderinkite poilsį su hobiu puikiai praleiskite laiką su draugais, šeima ar kolegomis, nes sportas suvienija! Visus metus šviečianti saulė, balto smėlio paplūdimiai, prabangūs viešbučiai, nepriekaištingas aukšto lygio aptarnavimas ir žinoma, nepaprasta gamta - kviečia atrasti ir pažinti Mauricijaus salos grožį, o Estravel ekspertai rekomenduoja leistis į kelionę, kuri leis suderinti poilsį ir mėgstamą sportą.

PATOGUS SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 7 N. 5* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS IR VAKARIENĖMIS + ĮSKAIČIUOTAS APSILANKYMAS 2 GOLFO LAUKUOSE + EKSKURSIJA PO SALĄ 

Kelionės kaina asmeniui keliaujant dviese: 

nuo 2490 eur asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje viešbutyje Constance Belle Mare Plage 5*

APGYVENDINIMAS:
Gyvensite prabangiame 5* Constance Bella Mare Plage. Estravel kelionių ekspertai pasirūpino, kad viešbutis būtų arčiau Jūsų aistros golfui. Mauricijaus golfo aikštynuose rekomenduojame tobulinti golfo žaidimo įgūdžius. Kiekviena Mauricijaus salos dalis turi po didelę, dailiai sutvarkytą, įvairių kliūčių pilną golfo lauką. Apsistoję Constance Bella Mare Plage savo jėgas galėsite išbandyti trijuose artimiausiuose golfo laukuose su 18 duobučių: The Legend golfo laukas čia pat už viešbučio sienų, The Links pasiekiamas už 4 km, iki Ile aux Gerf Golf - 21 km. Apsistoję viešbutyje Constance Bella Mare Plage golfo aikštynuose The Legend ir The Links galėsite lankytis nemokamai. Į pasiūlymo kainą įskaičiuotas pervežimas iki žaidimo aikštelių, golfo mokykla 1 kartą per savaitę ir golfo įrangos saugykla. 18 duobučių žaidimų paketas - už papildomą mokestį. Estravel ekspertų rekomenduojamas viešbutis labiausiai tinkamas golfo entuziastams, tačiau čia rasite ir daugiau sporto užsiėmimų: 4 teniso kortai, fitneso salė, jogos centras, kaitavimas ar PADI nardymas. Nusprendę atsipalaiduoti galėsite keliauti į viešbutyje įsikūrusį U SPA centrą, 2 saunas, 3 prabangius baseinus,  sukūrines vonias. Leisite laiką žaliuojančiame sode ar leisitės į skonių kelionę 7 restoranuose ir 6 baruose bei kavinėse.  
 

KELIONĖS PROGRAMA:
 Data Maršrutas Programa
1 d. Vilnius-Mauricijus Skrydžiai Vilnius - Mauricijus su tarpiniu persėdimu. Privatus pervežimas į viešbutį.
2 - 8 d. Mauricijus

Poilsis viešbutyje, laisvas laikas pramogoms golfo laukuose. Poilsiaudami viešbutyje aplankykite 3 šalia įsikūrusius golfo laukus: The Legend, The Links, Ile aux Gerf Golf, leiskite laiką 4 teniso kortuose, sporto salėje, jogos centre, kaituokite ar leiskitės į nardymo džiaugsmus. Ramesniam poilsiui viešbutyje įsikūręs SPA centras, 2 saunos, 3 baseinai, sukūrinės vonios, 7 restoranai ir 6 barai bei kavinės kelionėms po skonių pasaulį. Estravel ekspertai rekomenduoja atostogas Maricijuje paįvairinti aplankant Cukraus muziejų, kur galėsite pasimėgauti tradiciniu maistu, pasivaikščioti su liūtais Casela gamtos parke, aplankyti spalvotą Chamarelio žemę, Trou Aux Cerfs nebeveikiantį vulkaną, nuo kurio atsiveria įspūdingi salos vaizdai, Labourdonnais vaismedžių sodus, Flacq turgų, Ile aux Cerfs elnių salą, Casela paukščių sodą, Le Morne pusiasalį, įspūdingas Hindu ir Maheswarnath šventyklas ir kitas įdomias mauricijaus salos vietas. Nepraleiskite progos paplaukioti su delfinais arba apsilankyti La Vanille krokodilų parke. Paviešėkite nemiegančioje salos sostinėje Port Luise. Estravel ekspertai suorganizos Jums nepamirštamus turus polankytinas vietas arba galėsite leistis į savarankišką kelionę pažinti salą. Nakvynės, pusryčiai ir vakarienės viešbutyje.

9 d. Mauricijus-Vilnius Laisvas laikas. Privatus pervežimas viešbutis - oro uostas. 
Skrydžiai Mauricijus - Vilnius su tarpiniu persėdimu.

KELIONĖS NUOTAIKA:

DAŽIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI KELIONIŲ EKSPERTUI:

Koks atstumas nuo viešbučio iki golfo laukų?
Apsistoję viešbutį lengvai pasieksite artimiausius golfo aikštynus: atstumas iki The Legend - 0 km, iki The Links - 4 km, iki Ile aux Gerf Golf - 21 km. Apsistoję viešbutyje Constance Bella Mare Plage golfo aikštynuose The Legend ir The Links galėsite lankytis nemokamai.

Kiek kainuoja golfo žaidimas?
Į pasiūlymo kainą įskaičiuotas pervežimas iki žaidimo aikštelių, golfo mokykla 1 kartą per savaitę ir golfo įrangos saugykla. The Legend ir The Links galėsite lankytis nemokamai. Kainos priklauso nuo pasirinktų duobučių sudėtingumo, kiekio ir laiko. Visos dienos bilietas 18 duobučių paketui kainuoja nuo 171 eur.

Ką veikti viešbutyje poilsiaujant Mauricijuje?
Poilsiaudami viešbutyje aplankykite 3 šalia įsikūrusius golfo laukus, leiskite laiką 4 teniso kortuose, fitneso salėje, jogos centre, kaituokite ar leiskitėsį nardymo džiaugsmus. Ramesniam poilsiui viešbutyje įsikūręs U SPA centras, 2 saunos, 3 baseinai, sukūrinės vonios, 7 restoranai ir 6 barai bei kavinės kelionėms po skonių pasaulį.

Ką verta aplankyti atostogų Mauricijaus saloje metu?
Atostogų Mauricijuje metu nepraleiskite progos aplankyti judrios ir spalvingos šalies sostinės Port Luiso. Sostinė garsėja ypatingu Cukraus muziejumi, kur galėsite pasimėgauti vietiniu tradiciniu maistu. Mylintiems gyvūniją Port Luisas suteiks galimybę pasivaikščioti su liūtais Casela gamtos parke bei išvysti unikalų paukščių sodą. Ekskursijos metu aplankysite Mauricijaus salą garsinančią spalvotąją Chamarelio žemę, Labourdonnais vaismedžių sodus, Flacq turgų, elnių salą, įspūdingas Hindu ir Maheswarnath šventyklas. Itin rekomenduojame pasinaudoti proga paplaukioti kartu su delfinais bei apsilankyti La Vanille krokodilų parke. 

Koks klimatas vyrauja Mauricijuje?
Klimatas Mauricijaus saloje - tropinis. Žiemos sezonas prasideda gegužę ir tęsiasi iki lapkričio: būna ir šilta, ir sausa. Temperatūra svyruoja tarp 21 ir 24 laipsnių šilumos. Nuo lapkričio iki gegužės Mauricijuje yra vasaros sezonas - tuomet temperatūra svyruoja tarp 23 ir 28 laipsnių šilumos.

Koks geriausias būdas pažinti Mauricijaus salą?  
Atostogų metu Mauricijaus saloje siūlome derinti kokybišką poilsį su salos pažinimu, o vienas geriausių būdų tai padaryti - vykti į visos dienos pažintinę Mauricijaus salos grožį atskleisiančią ekskursiją. Ekskursijos metu mėgausitės kvapą gniaužiančiais vaizdais nuo jau neaktyvaus tūkstančių metų senumo ugnikalnio Trou Aux Cerfs.  Aplankysite Curepipe miestelio centrą, garsėjantį kolekciniais laivų modeliais. Vėliau keliausite į Didįjį Basiną - šventą ežerą induistų piligrimams. Po pietų aplankysite mistinę juodąją upę Gorges, Charamel miestelį ir jo spalvingasias apylinkes. Ekskursijos kaina 85  asmeniui - į kainą įskaičiuoti pietūs, Jūsų paėmimas ir parvežimas atgal į viešbutį autobusu, įėjimo mokestis į Charamel kaimelį. 

 

Ką rekomenduojate paragauti Mauricijuje?

Mauricijaus sala nuostabi tuo, kad vienoje saloje galite paragauti beveik visų pasaulio kampelių virtuvių skonių. Mauricijaus gyventojai nebijo eksperimentuoti su maistu ir valgo kreolų, kinų, indų, musulmonų virtuvių patiekalus. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti garsiosios duonos su aštuonkoju Pain vindaye d'ourite, ragu, primenantį Rougaille, pyragaičių Gateaux piments ar Samosas bei atsigerti vietinio romo.

Kaip geriausia keliauti po Mauricijų?
Po Mauricijaus salą galite keliauti nuomotu automobiliu (būtina su savimi turėti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą), autobusu, taksi ar vietiniais lėktuvais, kurie kursuoja tarp 5-ių salos oro uostų.  

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Mauricijuje?
Iš Mauricijaus salos populiaru parvežti butelį vietinio romo. Jeigu norite parvežti originalesnių lauktuvių, galite įsigyti rankų darbo laivą ar saloje kadaise gyvenusio paukščio Dronto suvenyrų. 

Ar reikalinga viza skrendant į Mauricijų?

Nuo 2004 m. vizos Lietuvos Respublikos piliečiams nereikia. Skrendant į Mauricijų svarbu pasitikrinti, kad Jūsų pasas po kelionės galiotų ne mažiau nei 6 mėnesius. Daugiau informacijos keliautojams pateikia URM.

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI: 
 • skrydžiai: Vilnius - Mauricijus - Vilnius su tarpiniu persėdimu;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruojamasis bagažas iki 23 kg/asm.;
 • 7 n. dviviečiame kambaryje viešbutyje Constance Belle Mare Plage 5* su pusryčiais ir vakarienėmis;
 • dienos ekskursija po salą su angliškai kalbančiu gidu;
 • 2 golfo laukai: The Legend ir The Links ir pervežimai iki jų;
 • golfo mokykla 1 kartą per savaitę;
 • golfo įrangos saugykla;
 • pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • pageidaujantiems- kelionės ir sveikatos draudimas;
 • 18 duobučių golfo žaidimai;
 • golfo įrangos nuoma;
 • pageidaujantiems - ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.
  Kelionė į Mauricijų

 


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius