Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Madeira: skrisk ir važiuok pažintinė kelionė  13.02.2019

Kelionės datos: 

2019 03 05 - 2019 03 12
2019 03 19 - 2019 03 26
2019 04 16 - 2019 04 23
2019 04 30 - 2019 05 07
2019 05 21 - 2019 05 28
2019 06 18 - 2019 06 25
2019 09 24 - 2019 10 01
2019 10 22 - 2019 10 29
2019 10 29 - 2019 11 05 

Dėl kitų datų teirautis kelionių konsultanto.

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Beveik už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų Atlanto bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje visus metus čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Ši sala - tai Portugalijai priklausanti Madeira. Gamtos mylėtojai Madeiroje galės pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriais. Naujienų mėgėjams patiks anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių skoniai, o gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos į skrandį nuplaus įžymiuoju Madeiros vynu. Kad ir ką beveiktumėte Madeiroje, Jus visur ir visada lydės ore tvyrantis gėlių aromatas. Geriausias būdas pažinti Madeiros grožį - savarankiška kelionė automobiliu Estravel ekspertų parengtu kelionės maršrutu!

 estravel poilsis

SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 7 N. 3* IR 4* VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS + AUTOMOBILIO NUOMA 

Kelionės kaina:

nuo 950 € asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant  4* viešbučiuose, įskaitant pusryčius (BB);

 KELIONĖS PROGRAMA:
Diena Maršrutas Programa
1 d. Vilnius  Funšalis Skrydis į Madeirą. Oro uoste Jūsų lauks automobilis. Vyksite į apgyvendinimo vietą. Nakvynė viešbutyje.
2 - 3 d.
Santo da Serra  Pusryčiai viešbutyje. Pažintinę kelionę pradėsite nuo Monte kalno. Čia atsivers nuostabi salos panorama. Toliau vyksite į Santo da Serra. Netoliese yra Parque Natural do Ribeiro,  žinomas dėl savo baseinų su juose plaukiojančiomis žuvimis, o taip pat ir dėl kvapą gniaužiančių natūralių gamtos vaizdų. Nakvynė viešbutyje.
4 d.
Santo da Serra – Porto Moniz Pusryčiai viešbutyje. Pusdienį galėsite pasivaikščioti Madeirai būdingos drėkinimo sistemos levadų takais, salą pažinsite tyrinėdami gamtą iš visai kitos pusės. Nakvynė viešbutyje.
5 d.
Porto Moniz Pusryčiai viešbutyje. Tęsite kelionę automobiliu nurodytu maršrutu link Porto Moniz. Ši vietovė garsėja natūraliais baseinais, apsuptais sustingusios lavos. Čia taip pat turėsite unikalią galimybę panardyti. Nakvynė viešbutyje.
6 - 7 d.
Porto Moniz – Ponta do Sol  Funšalis Pusryčiai viešbutyje. Važiuodami vaizdingu maršrutu, turėsite galimybę sužinoti apie žemės ūkį, gyvulininkystę saloje, apie tradicinius saldumynus, turėsite galimybę įsigyti rankomis gamintų produktų. Nakvynė viešbutyje.
8 d.
Funšalis – Vilnius Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas. Vyksite į Funšalio oro uostą, kur paliksite automobilį. Skrydis namo.

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kokia temperatūra Madeiroje pavasarį?
Pavasarį oro temperatūra Madeiroje maloniai gaivinanti - vidutiniškai apie 19-21 laipsnį dieną. Vanduo įšyla iki 19-20 laipsnių, todėl į Madeirą skrisdami ir ankstyvą pavasarį jau galėsite išmėginti vandens pramogas.
 
Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Madeirą? 
Keliaujant į Madeirą Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ką veikti Madeiroje?
Kelionė į Madeirą apdovanos tūkstančiais žalios spalvos atspalvių! Nuskridę į Madeirą pasižvalgykite po Funšalio senamiestį ir paragaukite bananaso, pakilkite funikulieriumi į Montės kalno botanikos sodą, leiskitės į žygį levadomis, pagaukite vėją Sao Lourenso pusiasalyje, Santanoje susipažinkite su salos praeitimi, užkilkite virš Kabo Žirao skardžio, aplankykite Kamara de Lobos miestelio žvejus, išsimaudykite Porto Monež vulkaniniuose baseinuose, nerkite į Madeiros gėlių festivalio sūkurį, persikelkite keltu į auksinio smėlio paplūdimio Porto Santo salą, atraskite masinio turizmo nepaliestas vietas. Daugiau apie poilsį Madeiroje ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Madeiros puslapyje.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Madeiroje? 
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Madeiroje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Madeiroje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?   
Taip, galite pratęsti atostogas Madeiroje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitomis savarankiškomis kelionėmis, pvz. kelione į Portugaliją ar Italiją. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.
 
Rekomenduokite, ką paragauti Madeiroje? 
Estravel kelionių ekspertai poilsinės kelionės Madeiroje metu rekomenduoja paragauti anonoso, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių, o gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę paragavę espada - žuvies su bananais ar jautienos patiekalų. Desertui paragaukite poncha - tradicinio alkoholinio kokteilio. 

Kaip patogiausia keliauti Madeiroje?
Rekomenduojame po Madeirą keliauti automobiliu. Savarankiškai keliaudami atskleisite tikrąjį salos grožį ir  prisiliesite prie salos gyvenimo ritmo. Kitas būdas pažinti Madeirą - ekskurisiniai turai. Jeigu norite atostogų, kur niekuo nereikės rūpintis - užsakykite ekskursijas iš anksto. Tai padaryti padės Jūsų Estravel kelionių konsultantas. 

Kokia valiuta Madeiroje?  
Oficiali valiuta Madeiroje - euras (EUR), todėl nereikės rūpintis valiutos keitimu skrendant į Madeirą.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Madeirą? 
Keliaujant į Madeirą, Lietuvos piliečiams privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite sekdami nuorodą.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Madeirą?
"Ši sala mane pakerėjo gražiomis, kvapą gniaužiančiomis vietomis. Madeira puikiai tinka aktyviam poilsiui. Saloje vienas įdomiausių užsiėmimų vaikščioti levadomis - vingiuojančiais takeliais šalia kalnuose įrengtų drėkinimo kanalų. Pakilti mieste įrengtu funikulieriumi į kalno viršūnę ir leistis medinėmis rogutėmis žemyn - tai nepamirštama patirtis!
 Atostogų metu kas rytą ir vakarą džiugindavo nuostabūs vaizdai pro langą! O ką kalbėti apie maistą... Pigus ir skanus vynas bei kasdien šviežia ir vis kitokia žuvis!" - įspūdžiais iš kelionės po Madeirą dalinasi Jolita.

KELIONĖS NUOTAIKA:


ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai ekonomine klase Vilnius - Madeira, Madeira - Vilnius;
 • oro uosto mokesčiai;
 • registruojamas bagažas;
 • 7 n. 3* ir 4* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;
 • B klasės automobilio nuoma visam periodui;
 • profesionaliai suplanuota kelionės programa ir kruopščiai atrinktas kelionės maršrutas.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • degalai automobiliui;
 • parkavimo išlaidos;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • aukštesnės kategorijos viešbučių kambariai
  (teirautis kelionių konsultanto);
 • papildomas maitinimas: pietūs ir vakarienės;
 • asmeninės išlaidos. 

Estravel kelionių konsultantė Vyka Večkytė

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius