Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Madeira: skrisk ir važiuok pažintinė kelionė  26.03.2018

Kelionės datos: 

2018 04 14 - 2018 04 21
2018 04 28 - 2018 05 04
2018 05 12 - 2018 05 19
2018 05 26 - 2018 06 02

Dėl kitų datų teirautis kelionių konsultanto.

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Beveik už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų Atlanto bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje visus metus čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Ši sala - tai Portugalijai priklausanti Madeira. Gamtos mylėtojai Madeiroje galės pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriais. Naujienų mėgėjams patiks anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių skoniai, o gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos į skrandį nuplaus įžymiuoju Madeiros vynu. Kad ir ką beveiktumėte Madeiroje, Jus visur ir visada lydės ore tvyrantis gėlių aromatas. 
Rekomenduojame pažinčiai su Madeira rinktis savarankišką kelionę automobiliu, kuri atskleis tikrąjį salos gyvenimo grožį. Estravel ekspertai paruošė geriausią kelionės maršrutą, parinko patogiausius skrydžius ir viešbučius bei yra pasiruošę padėti Jums visais su kelione susijusiais klausimais. Net neabejojame, kad į Madeirą norėsite sugrįžti dar nekart!

 estravel poilsis

SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 7 N. 3* IR 4* VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS + AUTOMOBILIO NUOMA 

Kelionės kaina:

nuo 1099 € asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant 3* - 4* viešbučiuose, įskaitant pusryčius (BB);

 8 DIENŲ SAVARANKIŠKOS KELIONĖS AUTOMOBILIU PO MADEIROS SALĄ PROGRAMA:
Diena Maršrutas Programa
1 d. Vilnius  Funšalis Skrydis į Madeirą. Oro uoste Jūsų lauks automobilis. Vyksite į apgyvendinimo vietą. Nakvynė viešbutyje.
2 - 3 d.
Santo da Serra  Pusryčiai viešbutyje. Pažintinę kelionę pradėsite nuo Monte kalno. Čia atsivers nuostabi salos panorama. Toliau vyksite į Santo da Serra. Netoliese yra Parque Natural do Ribeiro,  žinomas dėl savo baseinų su juose plaukiojančiomis žuvimis, o taip pat ir dėl kvapą gniaužiančių natūralių gamtos vaizdų. Nakvynė viešbutyje.
4 d.
Santo da Serra – Porto Moniz Pusryčiai viešbutyje. Pusdienį galėsite pasivaikščioti Levada takais, salą pažinsite tyrinėdami gamtą iš visai kitos pusės. Nakvynė viešbutyje.
5 d.
Porto Moniz Pusryčiai viešbutyje. Tęsite kelionę automobiliu nurodytu maršrutu link Porto Moniz. Ši vietovė garsėja natūraliais baseinais, apsuptais sustingusios lavos. Čia taip pat turėsite unikalią galimybę panardyti. Nakvynė viešbutyje.
6 - 7 d.
Porto Moniz – Ponta do Sol  Funšalis Pusryčiai viešbutyje. Važiuodami vaizdingu maršrutu, turėsite galimybę sužinoti apie žemės ūkį, gyvulininkystę saloje, apie tradicinius saldumynus, turėsite galimybę įsigyti rankomis gamintų produktų. Nakvynė viešbutyje.
8 d.
Funšalis – Vilnius Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas. Vyksite į Funšalio oro uostą, kur paliksite automobilį. Skrydis namo.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI EKSPERTUI:

Kaip patogiausia keliauti Madeiroje? 

Rekomenduojame po Madeirą keliauti automobiliu. Taip Jums atsiskleis tikrasis salos grožis ir bent truputėlį prisiliesite prie salos gyvenimo ritmo. Vien ko verti vaizdai keliaujant automobiliu!

Ką veikti Madeiroje? 

Nuskridę į Madeirą pasižvalgykite po Funšalio senamiestį ir paragaukite bananaso, pakilkite funikulieriumi į Montės kalno botanikos sodą, leiskitės į žygį levadų laukais, pagaukite vėją Sao Lourenso pusiasalyje, Santanoje susipažinkite su salos praeitimi, pakibkite virš Kabo Žirao skardžio, aplankykite Kamara de Lobos miestelio žvejus, išsimaudykite Porto Monež vulkaniniuose baseinuose, nerkite į Madeiros gėlių festivalio sūkurį, persikelkite keltu į auksinio smėlio paplūdimio Porto Santo salą, atraskite masinio turizmo nepaliestas vietas.

Ar yra tiesioginiai skrydžiai į Madeirą iš Vilniaus?

Tiesioginiai skryddžiai į Madeirą nėra vykdomi, tačiau Estravel kelionių ekspertai pasirūpins puikiai prie savarankiškos kelionės maršruto priderintais skrydžiais su patogiais persėdimais.

Ko paragauti Madeiroje? 

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja paragauti anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių, o gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos į skrandį nuplaus įžymiuoju Madeiros vynu 

KELIONĖS NUOTAIKA:


ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
 • prie kelionės programos puikiai priderinti skrydžiai: Vilnius - Madeira - Vilnius (su tarpiniais persėdimais);
 • oro uosto mokesčiai;
 • registruojamas bagažas;
 • 7 n. 3* ir 4* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;
 • B klasės automobilio nuoma visam periodui;
 • profesionaliai suplanuota kelionės programa ir kruopščiai atrinktas kelionės maršrutas;
 • konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • degalai automobiliui;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • aukštesnės kategorijos viešbučių kambariai
  (teirautis kelionių konsultanto);
 • papildomas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos. 

Keliautojų atsiliepimai apie savarankišką kelionę į Madeirą:
Jolita (2016 m.): "Ši sala mane pakerėjo gražiomis, kvapą gniaužiančiomis vietomis. Madeira puikiai tinka aktyviam poilsiui. Saloje vienas įdomiausių užsiėmimų vaikščioti levadomis - vingiuojančiais takeliais šalia kalnuose įrengtų drėkinimo kanalų. Pakilti mieste įrengtu funikulieriumi į kalno viršūnę ir leistis medinėmis rogutėmis žemyn - tai nepamirštama patirtis!
 Atostogų metu kas rytą ir vakarą džiugindavo nuostabūs vaizdai pro langus! O ką kalbėti apie maistą... Pigus ir skanus vynas bei kasdien šviežia ir vis kitokia žuvis!"

 estravel atsiliepimas

Estravel kelionių konsultantė Solveiga Gusčinaitė

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius