Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 4 sostinės - 3 laivais: Talinas – Helsinkis – Stokholmas - Ryga  01.01.2019

  Estravel kelionės

Kelionės datos:                    

 

 

2019 04 19 - 2019 04 23
2019 04 30 - 2019 05 04
2019 05 17 - 2019 05 21

 

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

  Susisiekti su kelionių konsultantu:

8 5 2125805

 

 Išplaukimas iš Talino galimas kiekvieną dieną. Dėl kitų datų teirautis. 

Pristatome įspūdingą išvyką po Baltijos jūrą net trimis kruiziniais laivais! Aplankykite 4 šiaurės Europos sostines - viduramžišką Taliną, baltose naktyse paskendusį Helsinkį, karališkąjį Stokholmą ir Hansos pirklių miestą Rygą.
KELIONĖ 3 KRUIZINIAIS LAIVAIS + NAKVYNĖ TALINE SU PUSRYČIAIS + PRAMOGOS KRUIZINIUOSE LAIVUOSE + KELIONĖ AUTOBUSU

Kelionės kaina asmeniui, keliaujant keturiese:
nuo 290 140 €
vidinėse B klasės kajutėse;
nuo 325 160 €
išorinėse A klasės kajutėse su langu;

Kelionės kaina asmeniui, keliaujant dviese:
nuo 330 180 €
vidinėse B klasės kajutėse;
nuo 365 210 €
išorinėse A klasės kajutėse su langu;

KELIONĖS PROGRAMA:

Dienos
Maršrutas
Programa
1 d.
Vilnius-Talinas
Išvykimas naktiniu autobuso reisu iš Vilniaus. Nuvykimas į Taliną. Nakvynė viešbutyje.
2 d. Talinas

Dieną praleisite Taline. Rekomenduojame laisvą laiką skirti pažinčiai su miestu ir jo įžymybėmis. Nakvynė viešbutyje.

3 d.
Talinas-Helsinkis
Išplaukimas iš Talino į Helsinkį. Laisvas laikas. Dieną rekomenduojame praleisti susipažįstant su miestu.
 4 d.
 Helsinkis-Stokholmas
Diena Stokholme. Vakare išplaukimas į Rygą.
 5 d.  Ryga-Vilnius Dieną praleisite Rygoje. Vakare išvykimas autobusu į Vilnių.


APIE LAIVUS:  

Pažadinkite savyje keliautoją ir leiskitės į nuotykius vienos kelionės metu aplankydami Estiją, Suomiją, Švediją bei Latviją! Kelionės metu 3 skirtingais laivais pasieksite 4 sostines, tad įspūdžių tikrai netrūks. Pradėkite kelionę jūra iš Talino į Helsinkį visiškai nauju bei greitu keltu Megastar, kuris pastatytas 2017 m., patogiu Star arba didžiausiu Baltijos jūroje laivu – Silja Europa. Helsinkyje apsilankykite keliautojų mėgstamose vietose ir leiskitės į tolimesnę kelionę su Silja Symphony arba Silja Serenade laivais, kurių promenados tikrai sužavės ir nepaliks abejingų. Mėgaukitės karališkuoju Stokholmo žavesiu bei Švedijos grožiu. Plaukdami iš Stokholmo mėgaukitės poilsiu ir pramogomis laivuose Isabelle bei Romantika.
   
 

KELIONĖS NUOTAIKA:

 
EKSPERTO KOMENTARAS:

TALINE

Talinas yra apsuptas viduramžius primenančio senamiesčio, kuriame senovės dvelksmas susipina su šiuolaikiškumu. Klęstinčio miesto centre gausu restoranų, kavinių, biuro pastatų ir viešbučių. Nuo jūros atsiveria stulbinantis miesto vaizdas – garsusis senamiestis ir netgi dangoraižiai.

Talino televizijos bokštas – aukščiausias pastatas visoje Estijoje: viešbutis yra 314 m aukščio, o iš jo atsiveriantis vaizdas yra unikalus ne tik Taline, bet ir visoje šiaurinėje Europoje. Greitasis liftas vos per 49 sekundes pakels Jus į aukščiausią Estijos tašką. Lifto durims atsidarius Jums atsivers nuostabi Talino panorama, Baltijos jūra ir platūs miškai, kurie iš visų pusių supa Taliną. Tiems, kurie nebijo aukščio, rekomenduojame užlipti ant stiklinių grindų ir mėgautis įpūdingais reginiais, atsiveriančiais iš aukštai.

Maloniai kviečiame į Miia-Milla-Manda muziejų – žaidimų, žaislų ir gerų draugų pasaulį! Miia-Milla-Manda yra maža ir labai smalsi mergaitė, kuriai patinka užduoti daugybę klausimų, tirti aplink save esančius daiktus ir ją supantį pasaulį. Laimei, atsiranda mažas, geltonas namukas, kuris galėtų atsakyti į visus klausimus, klausytis, žiūrėti, tyrinėti, mokytis ir padėti įsisavinti naujų žinių bei potyrių. Šiame muziejuje su dideliu džiaugsmu laukiami vaikai, jų tėveliai ir visi, kurių širdyje vis dar gyvena mažas bei smalsus vaikas!

Lottemaa. Didžiausias Baltijos šalių teminis parkas Lotės žemė yra įsikūręs Gudručių kaime, apsuptame gražaus miško, esančiame jūros pakrantėje. Lotės žemėje galėsite susitikti su Lote, Bruno, Albertu ir kitais Gudručių kaimo gyventojais. Šiame parke laukia daugiau negu 100 pramogų, teminių namų, skanių patiekalų, suvenyrų parduotuvių ir žavingas paplūdimys. Atradimų, idėjų ir nepaprastų nuotykių pakaks visai dienai ir vaikams, ir suaugusiems.

 

HELSINKYJE

Helsinkis – tikras jūrinis miestas: jis buvo įkurtas Baltijos jūros pusiasaliuose ir salose. Miestas kvepia jūra ir yra nuolat lankomas įplaukiančių bei išplaukiančių laivų. Helsinkio grožis atsiskleidžia su kiekvienu metų laiku vis labiau – tuo įsitikinsite nusprendę pasivaikščioti po parkus, įdomias istorines vietas, bažnyčias ar muziejus. Mieste gausu veiklos norintiems ne tik poilsio, bet ir pramogų.

EKSKURSIJA „PAŽINTIS SU HELSINKIU“. Geriausias būdas pažinti bei pajusti Helsinkį yra sprendimas leistis į ekskursiją keliaujant dviaukščiu autobusu. Jus nuveš į Senato aikštę, Temppeliaukio bažnyčią, Olimpinį stadioną, Turgaus aikštę, Nacionalinį muziejų, Parlamento rūmus, muzikos centrą ir daugelį kitų populiarių vietų. Įsigykite 24 valandų bilietą, kuris veikia „hop-on/hop-off“ (įlipti/išjungti) principu ir pažvelkite į miestą iš visų pusių. Eksursijos metu galite naudotis audio gidu net 10 skirtingų kalbų.

Atrakcijonų parkas Linnanmäki. Viena iš labiausiai lankytinų vietų Helsinkyje yra atrakcionų parkas Linnanmäki, kur kiekvienas gali rasti sau patinkančią pramogą. Linnanmäki yra didelė pramogų ir poilsio vieta visai šeimai. Daug įvairiausių pramogų, žaidimų, jaukių restoranų ir kavinių – galite būti tikri, jog laikas, praleistas su šeima bus įsimintinas. 

Sea life. Netoli Linnanmäki pramogų parko rasite jūros pasaulio gyvenimo paslaptis atskleidžiantį muziejų Sea Life. Pasinerkite į tropinius vandenis arba tyrinėkite Šiaurės jūros gyventojus. Skaidrus stiklinis tunelis leis tyrinėti jūrų fauną visu savo grožiu ir įvairove. Sea Life vandens muziejus turi daugiau nei 30 akvariumių, kuriuose laikoma apie 100 skirtingų rūšių jūros gyventojų. Aplankykite šį nuostabų pasaulį ir patirkite nepamirštamas emocijas!

Zoologijos sodas Korkeasaari. Saloje esančame Korkeasaari Helsinkio zoologijos sode galėsite keliauti aplink pasaulį – iš arktinės tundros iki tropinių atogrąžų miškų, nuo kalnų su didžiulėmis pelkėmis ir lygumomis. Kelionės metu  atrasite daugiau nei 150 gyvūnų ir 1000 augalų rūšių iš Suomijos bei kitų šalių. Siekiant išsaugoti natūralią gamtą ir jos įvairovę, zoologijos sodo darbuotojai rūpinasi saugomų rūšių išsaugojimu bei veisimu.

 

STOKHOLME

Ekskursija po Stokholmą kasdien. Kviečiame jūs vykti į ekskursiją po Stokholmą kartu su gidu. Ekskursijos metu pamatysite ambasados rajoną, svarbiausius Stokholmo kvartalus, miesto centrą ir senamiestį, taip pat kitas gražias ir žymias Švedijos sostinės vietas. Turėsite galimybę pasimėgauti puikia miesto panorama, atsiveriančia iš Fjällgatan, ir sužinoti daug įdomių dalykų apie miestą bei jo istoriją ir švedų kasdienybę.

Nemokami Stokholmo muziejai. Nemokamas įėjimas į 14 Stokholmo muziejų: Architektūros ir dizaino, Armijos, Rytų Azijos, Etnografijos, Hallwylska, Jūrų, Karališkųjų brangenybių, Šiuolaikinio meno, Nacionalinį, Istorijos, Viduržemio jūros, Švedijos gamtos istorijos, taip pat į Karališkąją monetų saugyklą ir Skoklosterio pilį. Keliaukite į Švediją ir apsilankykite paslaptingame, nepaprastame ir žinių kupiname muziejų pasaulyje!

Ocean Bus ekskursija. Ocean Bus yra autobusas-amfibija. Jis leis Jums pažinti kitokį Stokholmą: aplankykite svarbiausius sostinės objektus važinėdami miesto gatvėmis ir plaukiodami jo kanalais. Jus apims iki tol nepatirti jausmai, kai įspūdingas autobusas įvažiuos į vandenį ir prasidės įdomioji kelionės dalis. Ocean Bus nuotykio įspūdžius papildys įdomūs gido pasakojimai ir anekdotai.

Vikingų muziejus Vikingaliv. Šiame muziejuje pamatysite Švedijos Geležies amžiaus istoriją iš legendinių vikingų požiūrio perspektyvos. Sužinosite  apie paslaptingą ir mitais apipintą to laikotarpio gyvenimą bei išsiaiškinsite, kas yra tiesa, o kas tik filmais ir istorijomis grįsti mitai. Susitiksite su tikru vikingu, kuris yra suformuotas atsižvelgus į archeologinių kasinėjimų metu rastus DNR pavyzdžius, tyrinėsite kasdienį vikingų šeimos gyvenimą interaktyvioje parodoje Ragnfrids Saga.

VASA muziejus. Stokholmo Vasa muziejus yra vienintelis pasaulyje išlikęs 17 a. laivas: vienas žymiausių turistų lankytinų objektų pasaulyje. Tik išplaukęs jis nuskendo jūros gelmėse, o iš jūros laivas buvo iškeltas tik po 333 metų.

Karaliaus rūmai. Su savo 608-iais kambariais, Stokholmo Karališkieji Rūmai yra didžiausi pasaulyje iš vis dar naudojamų valstybės galvų rezidencijų. Rūmuose rasite Stokholmo įžymybes: karališkus apartamentus, Valstybės Menę, Ordino Kambarį, Iždą, Trijų Karūnų (Tre Kronor) muziejų, Ginklų Kambarį ir Gustavo III antikvarų muziejų.

Technikos muziejus. Technikos muziejuje atrasite įdėjų kaip vystyti mažus ir didelius projektus. Muziejus ypatingai įdomus vaikams – visiems žinomus eksperimentus jie gali išbandyti patys.

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius