Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 4 sostinės - 3 laivais: Talinas – Helsinkis – Stokholmas - Ryga  21.07.2017

  

Kelionės datos:                    

2017 08 03 - 2017 08 06
2017 08 10 - 2017 08 13
2017 08 12 - 2017 08 15
2017 08 17 - 2017 08 20
2017 08 24 - 2017 08 27

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

  Susisiekti su kelionių konsultantu:

8 5 2125805

 

 Išplaukimas iš Talino galimas kiekvieną dieną.

Pristatome įspūdingą išvyką po Baltijos jūrą net trimis kruiziniais laivais! Aplankykite 4 šiaurės Europos sostines - viduramžišką Taliną, baltose naktyse paskendusį Helsinkį, karališkąjį Stokholmą ir Hansos pirklių miestą Rygą.
KELIONĖ 3 KRUIZINIAIS LAIVAIS + NAKVYNĖ TALINE SU PUSRYČIAIS + PRAMOGOS KRUIZINIUOSE LAIVUOSE

Kelionės kaina asmeniui, keliaujant dviese:
nuo 300 157 € vidinėse B klasės kajutėse;
nuo 365 180 € išorinėse A klasės kajutėse su langu;

KELIONĖS PROGRAMA:

Dienos
Maršrutas
Programa
1 d.
Talinas
Nuvykimas iki Talino. Diena Taline. Nakvynė viešbutyje.
2 d. Talinas - Helsinkis

Pusryčiai. Ankstį ryte nuvykimas iki Talino uosto.
07:30 išplaukimas iš Talino. 09:30 atplaukimas į Helsinkį. Diena Helsinkyje.    
17:30 išplaukimas Helsinkis - Stokholmas. Naktis kruiziniame laive.      

3 d.
Stokholmas
10:30 atplaukimas į Stokholmą. Diena Stokholme. Ekskursinė programa - už papildomą mokestį. 17:30 išplaukimas iš Stokholmo. Naktis kruiziniame laive.
 4 d.
 Ryga
 10:30 atplaukimas į Rygą. Pažintis su Ryga. Vakare grįžimas namo.

 

APIE KELIONĘ: 

Talinas - Šiuolaikinis Talinas apsuptas viduramžio senamiesčiu, kur suderinta sena su jaunu. Klęsinčio miesto centras pilnas biuro pastatų, restoranų, viešbučių ir kavinių, kurias galite rasti kiekvienoje modernioje sostinėje. Miestas aiškiai matomas iš jūros, su dangoraižiais ir senamiesčio vaizdais.

Helsinkis - pastatytas ant Baltijos jūros pusiasalių ir salų, Helsinkis tikras jūrynis miestas. Miestas kvepia jūra, ir pilnas įplaukiančių, ir išplaukiančių laivų.
Miestas priklausomai nuo metų laikų žavi savo grožiu. Pasivaikščiokite po parkus arba apsipirkite moderniose parduotuvėse. Helsinkis siūlo neribotas poilsio ir pramogų galimybes. Galite mėgautis muziejais, gražiomis bažnyčiomis ir įdomiomis istorinėmis vietomis.
  

Stokholmas - Stokholmas maloniai stebina visais metų laikais. Mėgaukitės populiariais muziejais ir pramogų centrais, arba tiesiog pasivaikščiokite po senamiestį ir apsipirkite prekybos centruose, bei parduotuvėse. Stokholmas įdomus kiekvienu metų laiku, tiek renkantis trumpas ekskursijas, tiek pasiliekant mieste šiek tiek ilgiau.

Ryga - yra Baltijos perlas. Ryga įsikūrusi prie Dauguvos žiočių, Baltijos jūros Rygos įlankos pakrantėje. Ryga turi seną istoriją ir turtingą kultūros paveldą. Kadangi Ryga visada buvo prekybos kryžkelėje, ji tapo daugiakultūriu miestu, kuriame yra ką pamatyti - Ryga savaitgaliais yra puikus kelionės tikslas naujiems įspūdžiams ir poilsiui.

 

APIE LAIVUS:  

Pažadinkite savyje keliautoją ir leiskitės į nuotykius Estijoje, Suomijoje, Švedijoje bei Latvijoje - skirtinguose laivuose.
Pradėkite kelionę jūra iš Talino į Helsinkį visiškai nauju bei greitu keltu, kuris pastatytas 2017m. - Megastar, patogiu Star arba didžiausiu Baltijos jūroje laivu - Silja Europa. Helsinkyje apsilankykite mėgstamose turistų vietose ir leiskitės į tolimesnę kelionę su Silja Symphony arba Silja Serenade laivais, kurių promenados sužavės jus ir nepaliks abejingų. Mėgaukitės karališkuoju Stokholmo žavesiu bei Švedijos grožiu. Apsilankę 3 skirtingose šalyse grįžkite namo per Rygą, džiaukitės poilsiu ir pramogomis laivuose Isabelle bei Romantika.

   
 

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
  • Nakvynė 3* viešbutyje Taline su pusryčiais;
  • Kruizas Talinas - Helsinkis - sėdimos vietos Star class, trukmė - 2 val.;
  • Kruizas Helsinkis - Stokholmas pasirinktoje kajutėje;
  • Kruizas Stokholmas - Ryga pasirinktoje kajutėje.
  • sveikatos ir kelionės draudimas;
  • nuvykimas iki Talino ir grįžimas iš Rygos;
  • automobilio transportavimas nurodytu maršrutu - nuo 209,00 eur už lengvąją mašiną;
  • maitinimas laivuose: vieni pusryčiai nuo 10,50 eur/asmeniui, viena vakarienė - nuo 33,00 eur/asmeniui;
  • ekskurinė programa Stokholme rusų kalbą - 20 eur/asmeniui.
EKSPERTO KOMENTARAS:

TALINE

Talino televizijos bokštas aukščiausias pastatas visoje Estijoje - viešbutis yra 314 m aukščio ir atsiveriantis vaizdas yra unikalus ne tik Taline, bet visoje šiaurinėje Europoje. Greitasis liftas pakels Jus į aukščiausią Estijos tašką ir tik per 49 sekundes. Lifto durims atsidarius Jums atsivers nuostabi Talino panorama, Baltijos jūra ir platūs miškai, kurie iš visų pusių supa Taliną. Tie, kurie nebijo aukščio rekomenduojame užlipti ant stiklinių grindų, kur galima mėgautis įpūdingu aukščiu.

Maloniai kviečiame į Miia-Milla-Manda muziejų - žaidimų, žaislų ir gerų draugų pasaulį! Miia-Milla-Manda yra maža ir labai smalsi mergaitė, kuriai patinka užduot daug klausimų, ištirti aplink save esančius daiktus ir ją supantį pasaulį. Laimei atsiranda mažas, geltonas namukas, kuris galėtų atsakyti į visus klausimus, klausytis, žiūrėti, tyrinėti, mokytis, įsisavinti naujų dalykų.Čia su dideliu džiaugsmu laukiami visi vaikai, jų tėveliai ir visi tie, kurie širdyje vis dar jaučiasi vaikais.

Lottemaa. Didžiausias Baltijos šalių teminis parkas - Lotės žemė - gražiame jūros pakrantėje esančiame miške įkurtas Gudručių kaimas. Lotės žemėje galėsite susitikti su Lote, Bruno, Albertu ir kitais Gudručių kaimo gyventojais. Lotės žemėje laukia daugiau negu šimtas pramogų, teminių namų, skanių patiekalų, suvenyrų parduotuvių ir žavingas paplūdimys. Atradimų, idėjų ir nepaprastų nuotykių pakaks visai dienai tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

 

HELSINKYJE

EKSKURSIJA "PAŽINTIS SU HELSINKIU". Geriausias būdas pažinti, pajusti Helsinkį yra paimti ekskursiją ir keliauti dviaukščiu autobusu. Jus nuveš į Senato aikštę, Temppeliaukio bažnyčią, Olimpinį stadioną, Turgaus aikštę, Nacionalinį muziejų, Parlamento rūmus, muzikos centrą ir daugelį kitų populiarių vietų. Įsigykite 24 valandų bilietą, kuris veikia "hop-on/hop-off" (įlipti/išjungti) sistema ir aplankykite miestą iš visų pusių. Eksursijos metu galite naudotis audio gidu 10 skirtingų kalbų.

Atrakcijonų parkas Linnanmäki. Vienas iš labiausiai lankytinų vietų Helsinkyje yra atrakcionų parkas Linnanmäki, kur kiekvienas gali rasti patinkančią pramogą. Linnanmäki yra didelė pramogų ir poilsio vieta visai šeimai. Daug visokiausių pramogų, žaidimų, jaukių restoranų ir kavinių, padarys jūsų laikas, praleistas kartu įsimintina

Sea life. Netoli Linnanmäki pramogų parko rasite vandens pasaulį Sea Life muziejų. Pasinerkite į tropinius vandenis arba tyrinėkite Šiaurės jūros gyventojus. Skaidrus stiklinis tunelis leis jums tyrinėti jūrų fauną visu savo grožiu ir įvairove. Sea Life vandens muziejus turi daugiau nei 30 akvariumių, kuriuose laikoma apie 100 skirtingų rūšių jūros gyventojų. Aplankykite šį nuostabų pasaulį - Jūs patirsite nepamirštamas emocijas, taip pat gausite vertingos informacijos apie vandens ir vandens gyventojų apsaugą.

Zoologijos sodas Korkeasaari. Saloje esančame Korkeasaari Helsinkio zoologijos sode galėsite keliauti aplink pasaulį - iš arktinės tundros iki tropinių atogrąžų miškų, nuo kalnų su didžiulėmis pelkėmis ir lygumomis. Kelionės metu jūs atrasite daugiau nei 150 gyvūnų ir 1000 augalų rūšių iš Suomijos ir kitų šalių. Siekiant išsaugoti natūralią gamtą ir įvairovę, zoologijos sodo darbuotojai rūpinasi saugomų rūšių išsaugojimu ir veisimu.

 

STOKHOLME

Ekskursija po Stokholmą kasdien. Kviečiame jūs vykti į ekskursiją po Stokholmą kartu su gidu. Ekskursijos metu pamatysite ambasados rajoną, svarbiausius Stokholmo kvartalus, miesto centrą ir senamiestį, taip pat kitas gražias ir žymias Švedijos sostinės vietas. Turėsite galimybę pasimėgaut puikia miesto panorama, atsiveriančia iš Fjällgatan, ir sužinoti daug įdomių dalykų apie Stokholmą ir jo istoriją, švedų kasdienybę.

Nemokami Stokholmo muziejai. Nemokamas įėjimas į keturiolika Stokholmo muziejų: Architektūros ir dizaino, Armijos, Rytų Azijos, Etnografijos, Hallwylska, Jūrų, Karališkųjų brangenybių, Šiuolaikinio meno, Nacionalinį, Istorijos, Viduržemio jūros, Švedijos gamtos istorijos, taip pat į Karališkąją monetų saugyklą ir Skoklosterio pilį. Keliaukite į Švediją ir apsilankykite spalvingame, paslaptingame, nepaprastame ir žinių kupiname muziejų pasaulyje!

Ocean Bus ekskursija. Ocean Bus yra autobusas-amfibija, kuri leis Jums pažinti kitokį Stokholmą. Aplankykite svarbiausius sostinės objektus, važinėdami miesto gatvėmis ir plaukiodami jo kanalais. Jus apims iki tol nepatirti jausmai, kai įspūdingas autobusas įvažiuos į vandenį ir prasidės įdomioji kelionės dalis. Ocean Bus nuotykio įspūdžius papildys patrauklūs gido pasakojimai ir anekdotai. Sveiki atvykę ant denio - Ocean Bus ekskursija su staigmenomis!

Vikingų muziejus Vikingaliv. Naujiena! 04.29 durvis atveria muziejus Vikingaliv. Šiame muziejuje pamatykite Švedijos Geležies amžiaus istoriją, remiantis legendinių vikingų požiūriu. Sužinokite daugiau apie paslaptingą ir mitais apipintą to laikotarpio gyvenimą bei išsiaiškinkite, kas yra tiea, o kas - filmų ir istorijų kultivuojami mitai. Susitikite su tikru vikingu, kuris yra suformuotas, atsižvelgus į archeologinių kasinėjimų metu rastus DNR pavyzdžius, taip pat patyrinėkite kasdienį vikingų šeimos gyvenimą interaktyvioje parodoje Ragnfrids Saga.
VASA muziejus. Stokholmo Vasa muziejus yra vienintelis pasaulyje išlikęs 17 a. laivas: vienas žymiausių turistų lankytinų objektų pasaulyje. Tik išplaukęs jis nuskendo jūros gelmėse. Iš jūros laivas iškeltas po 333 metų.

Karaliaus rūmai. Su savo 608-iais kambariais, Stokholmo Karališkieji Rūmai yra didžiausi pasaulyje tarp tebenaudojamų valstybės galvos rezidencijų. Rūmuose rasite Stokholmo įžymybes: karališkus apartamentus, Valstybės Menę, Ordino Kambarį, Iždą, Trijų Karūnų (Tre Kronor) muziejų, Ginklų Kambarį ir Gustavo III antikvarų muziejų.

Technikos muziejus. Technikos muziejuje atrasite įdėjų kaip vystyti mažus ir didelius projektus. Muziejus įpatingai įdomus vaikams, kur visiems žinomus eksperimentus gali išbandyti patys. Muziejus vyksta kūrybingo proto ir minčių galios galimybių paroda „Mega Mind".

SKYVIEW Apžvalgos aikštelė. Viena iš naujausių pramogų Stokholme yra apžvalgos aikštelė SkyView. Apžvalgos aikštelė yra prie multifunkcionalios arenos Ericsson Globe, kuri laikoma ne tik viena populiariausia sporto ir įvairių renginių vieta, bet taip pat tai yra didžiausias pasaulyje sferinis pastatas pasaulyje. Aukštas Ericsson Globe arenos kupolas yra 130 m aukštyje, iš kurio atsiveria nuostabi miesto panorama ir garsieji salų archipelagai.

 

RYGOJE
Latvijos sostinė Ryga - tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Ji įsikūrusi šalies centre, Rygos įlankos pietų pakraštyje, mūsų didžiausios upės Dauguvos deltoje. Rygoje gyvena daugiau kaip 700 tūkstančių gyventojų ir tai didžiausias miestas Baltijos šalyse. Kadangi Ryga formavosi prekybos kelių sankryžoje, mūsų metropolis tapo įvairių kultūrų susikirtimo miestu, kuriame visuomet galima rasti kažką įdomaus. Ryga yra puikus miestas, į kurį galima keliauti savaitgalį ir kuriame galima patirti naujų pojūčių ir pailsėti.

Latvijos nacionalinė opera ir baletas (LNOB) žiūrovus pasitinka sėkmingais klasikinių operų pastatymais, moderniais operos ir baleto šedevrais, vaikų opera ir originaliais latvių kūriniais. Operos mėgėjus ypač džiugina momentai, kai į gimtinės sceną žengia visame pasaulyje žinomos latvių operos žvaigždės. Apsilankykite ekskursijoje po unikalų XIX amžiaus architektūros paminklą! Lydint gidui galima pasivaikščioti po šį pastatą ir sužinoti teatro istoriją, susipažinti su jo kasdienybe ir užkulisiais.

Karo uosto kalėjimas "Kampinis namas" arba Lygatnės bunkeris. Karo uosto kalėjime -galėsite apžiūrėti apie 1900 metus statyto kalėjimo kameras ir karcerį. Lygatnėje susipažinsite su slaptu požeminiu bunkeriu, kuris buvo įrengtas XX amžiaus devintajame dešimtmetyje ir kilus atominiam karui iš čia būtų buvusi valdoma visa šalis. Rygoje aplankykite buvusį Valstybės saugumo komiteto arba KGB pastatą, kuris dar vadinamas "Kampiniu namu" ir kartu su gidu apžiūrėkite kalėjimo kameras.
Praeities liudijimų ieškokite Latvijos etnografiniame muziejuje po atviru dangumi, kuriame įrengtos latvių valstiečių, amatininkų ir žvejų sodybos. Muziejuje sutiksite amatininkus ir galėsite atšvęsi latvių kalendorines šventes.

Keliaukite į alaus dirbtuvę "Aldara alus darbnīca" paragauti naminio alaus ir sužinoti alaus gamybos paslapčių. Savo šeimą palepinkite "Laimos" šokolado muziejuje, kuriame šį skanėstą galėsite pamatyti, paragauti, išgirsti ir pajausti.
 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius