Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Slidinėjimas La Plagne Prancūzijoje  07.12.2018

 Kelionės datos:  

2019 01 19 - 2019 01 26
2019 01 26 - 2019 02 02

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų!

 

                Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

                     +370 5 212 5803 

La Plagne - vienas populiariausių slidinėjimo kurortų Prancūzijoje. Jis tinkamas tiek ramiam šeimyniniam paslidinėjimui, tiek kalnų slidinėjimo mėgėjams, kurių pagrindinis tikslas - kuo didesnis nučiuožtų kilometrų skaičius. Šiame regione didesnė dalis paprastų mėlynųjų trasų, tačiau netrūksta ir raudona bei juoda spalva pažymėtų trasų, skirtų kalnų slidinėjimo profesionalams.         


TIESIOGINIS SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 7 N. APARTAMENTUOSE + PERVEŽIMAI + REGISTRUOJAMAS BAGAŽAS

KELIONĖS KAINA:

nuo 479 asmeniui, keliaujant dviese

nuo 435 asmeniui, keliaujant keturiese


APGYVENDINIMAS:

PLAGNE BELLECOTE 2*, LA PLAGNE, PRANCŪZIJA, BE MAITINIMO

Apartamentai „Plagne Bellecote 2*" - tai įvairaus tipo apartamentus turintis viešbutis netoli Plagne Bellecote kurorto (apie 200 metrų), šalia yra keltuvai ir slidinėjimo trasos. Kiekvienuose apartamentuose yra reikalingi baldai, bei technika (televizorius, virtuvinė technika ir t.t.). Pavalgyti galima viešbučio restoranuose, kurorto centre esančiuose kavinėse ar restoranuose.
 
EKSPERTO KOMENTARAS:
 • La Plagne kurortas yra universalus - jis tinkamas tiek ramiam šeimyniniam paslidinėjimui, tiek kalnų slidinėjimo mėgėjams, kurių pagrindinis tikslas - kuo didesnis nučiuožtų kilometrų skaičius.
 • Šiame regione didesnė dalis paprastų mėlynųjų trasų, tačiau netrūksta ir raudona bei juoda spalva pažymėtų trasų, skirtų kalnų slidinėjimo profesionalams. Čia taip pat veikia naktinio slidinėjimo trasos (Aime la Plagne ir Plagne Centre).
 • La Plagne susideda iš dešimties kalnų kaimelių iš kurių septyni yra pagrindiniai, skirti slidinėjimui: Aime la Plagne (2100 m), Bele Plagne (2050 m), Plagne Soleil (2050 m), Plagne kaimelis (2050 m), Plagne Belekote (1930 m), Plagne Centre (1970 m) ir Plagne 1800 (1800 m). Jie išsidėstę ant kalnų slidinėjimo šlaitų, tarp keltuvų ir slidinėjimo trasų.
 • Čia beveik nėra įprastų gatvių - vietoj automobilių pro viešbučio langą galima išvysti slidinėjančius žmones ir be didelio triukšmo lyniniais keliais praplaukiančias kabinas.
 • Šiuose mažuose kurortuose yra visko, ko reikia poilsiui ir pramogoms: restoranų, barų, prekybos centrų, vaikų darželių ir slidinėjimo mokyklų. Automobilių parkavimas gatvėje visuose kaimeliuose nemokamas, kaip ir visuomeninis transportas iki vidurnakčio. Visi miesteliai turi ir savo ypatumų. Aime la Plagne - daugiaaukščių pastatų kompleksas, iš kurių didžiausias panašus į milžinišką prie kalno prisišvartavusį laivą. Bele Plagne - patogiausias ir simpatiškiausias kaimelis, kur visi viešbučiai pastatyti iš medžio ir akmens. Čia nėra automobilių, o gatvėse pagrindinė transporto priemonė - slidės. Plagne Soleil išsiskiria architektūra ir ramia atmosfera labai primena Savojos kaimelį. Plagne Belekote - dinamiškas funkcionalus kalnų kaimelis, tinkamas šeimoms. Kaimelyje dominuoja stiklas ir betonas, o labiausiai poilsiautojus vilioja baseinas po atviru dangumi.
 • Plagne Centre - tai sporto ir administracinis kurorto centras, kuriame verda naktinis gyvenimas. Ne veltui čia susikerta slidinėjimo trasos ir lyniniai keliai. Plagne 1800, garsėjantis olimpine bobslėjaus trasa, kuri laikoma viena iš techniškiausių pasaulyje.
 • Į La Plagne kurortų kompleksą taip pat patenka vaizdingi Savojos kaimeliai žemutinėje kalnų slėnių dalyje, kurie keltuvais sujungti su kalnų slidinėjimo regionu.
 

ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
 • tiesioginis skrydis Vilnius-Lijonas-Vilnius
 • 5 kg rankinis bagažas;
 • 20 kg registruojamasis bagažas;
 • 7 nakvynės apartamentuose;
 • pervežimai oro uostas-apartamentai-oro uostas.
 • kelionės ir sveikatos draudimas;
 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas;
 • slidinėjimo leidimas (ski pass);
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • aukštesnės kategorijos apartamentai
  (teirautis kelionių konsultanto);
 • maitinimas kelionės metu.
 
 


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius