Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 AKCIJA: Viduržemio jūros kruizas naujuoju MSC Meraviglia laivu nuo 499 eur  16.08.2017

Kelionės datos:

 

2017 11 24 - 2017 12 01
2017 12 01 - 2017 12 08
2017 12 08 - 2017 12 15

  Susisiekti su kelionių konsultantu:

8 5 2125805

 

Aplankoma: Ispanija, Italija, Malta, Prancūzija;
Išvykimo uostas: Barselona (Ispanija);
Trukmė: 8 dienos.                                                          
 

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Kelionė, kuri pakerės Jus jau nuo pirmųjų minučių. Pamatykite gražiausias Viduržemio jūros pakrantės vietas Ispanijoje, Italijoje, Maltoje bei Prancūzijoje!
Unikalūs kraštovaizdžiai ir autentiškas kultūrinis palikimas, romantiškos pakrantės ir jaukūs miesteliai - tuo gali pasigirti gražiausi Viduržemio jūros uostai. Kiekvienas iš jų yra savaip patrauklus, tačiau visus juos vienija turistų, poilsiautojų ir keliautojų dėmesys.

estravel keliones

8 DIENŲ KELIONĖ KRUIZINIU LAIVU + PRAMOGOS KRUIZINIAME LAIVE + NUOSTABŪS EUROPOS VAIZDAI

Kelionės kaina asmeniui keliaujant dviese:

nuo 599  499 € vidinėje kajutėje;
nuo 799 599 € kajutėje su langu;
nuo 1199 899 € kajutėje

 APIE LAIVĄ MSC MERAVIGLIA: su balkonu.

naujas laivas

 • MSC MERAVIGLIA - pirmas iš dviejų laivų-dvynių, kuris bus pastytas 2017 metų gegužės mėn. STX laivų statykloje Prancūzijoje. MSC Meraviglia bus didžiausias ir novatoriškiausias kruizinis laivas, kurį pastatė Europos kruizinė kompanija. 315 metrų ilgio laive vienu metu galės keliauti net 5700 keleivių. Šis inžinerijos stebuklas pavergs kiekvieno keliaujančiojo širdį. MSC Meraviglia yra aukštųjų technologijų laivas, kuriame bus pristatytos eilė inovacinių naujovių. Tarp didžiausių naujovių - tai trumpojo nuotolio belaidis internetas, mobilios programėlės ir galimybės naudotis smart prietaisais laivo aplinkoje. Naudojantis šiomis naujovėmis keliautojai galės tarpusavy bendrauti, užsisakyti laivo paslaugas ir ekskursijas, planuoti savo dienotvarkę. Savo išmaniuojo telefono pagalba keliaujantieji galės apmokėti sąskaitas, atsirakinti kajutę, stebėti savo vaikų buvimo vietą laive bei susirasti draugus.
 • Kita laivo stulbinanti naujiena - promenados lubos bus padarytos lyg didžiulis 480 kvadratinių metrų LED ekranas. Sukurtas skaitmeninis dangus transliuos skirtingus koncertus ir renginius, sukurs unikalią atmosferą ir dieną, ir naktį.
 • Atsižvelgiant į keleivių pageidavimus, kruizinė kompanija pristato iš esmės visiškai naujas kajučių kategorijas. Laive atsiras Family, Super Family bei Duplex kajutės. Prabangos oazė MSC Yacht klubas bus dar erdvesnis, jame bus nuosavas solariumas, spa salonas ir restoranas. Laive bus pasirūpinta viskuo, kad kruizinė kelionė būtų tobula bet kuriuo metų laiku ir plaukiant bet kuria kryptimi: didelė restoranų įvairovė patenkins kiekvieno skonį, platus pramoginių renginių pasirinkimas tiek suaugusiems, tiek vaikams, erdvus teatras ir panoraminės erdvės, įspūdingas atrakcionų parkas, sujungtas su atviru vandens atrakcionų parku bei uždara promenada net trijuose deniuose.
 • Visą diena laive vyks įvairios pramoginės programos - gyva muzika, net 10 disco salių, žaidimai ir kiti užsiėmimai. Renginiai šeimoms su vaikais organizuojami kartu su žinomomis firmomis Lego ir Chicco. Laive net 7 skirtingi vaikų klubai.
 • Beieškodami tobulo kruizo idėjų, MSC kruizinė kompanija skelbia ilgalaikį projektą su „Cirque du Soleil" , ir tokiu būdu užkelia pramoginių renginių kartelę kruiziniuose laineriuose. MSC Meraviglia turės specialią erdvę, kurioje vyks net 2 specialiai MSC sukurti Cirque de Soleil pasirodymai. Kiekvieną savaitę svečiai matys net 12 skirtingų Cirque de Soleil šou.
 • Kiekvieno MSC kruizo kvintesencija - puiki virtuvė. 12 skirtingų restoranų bei 20 barų dirbs tik Jums ir pasiūlys Jums įvairiausių šalių virtuves.
estrvavel keliones

 

KELIONĖS PROGRAMA:

Diena  Maršrutas Programa
1 d. Barselona (Ispanija)
Registracija į laivą. 18:00 išplaukimas.
2 d.
Marselis (Prancūzija) 
09:00 atplaukimas.  17:00 išplaukimas.
3 d.
Genuja (Italija) 08:00 atplaukimas.  17:00 išplaukimas
4 d.
Neapolis (Italija) 13:00 atplaukimas. 19:00 išplaukimas. 
5 d.
Mesina (Italija – Sicilija)
08:00 atplaukimas. 18:00 išplaukimas.
6 d.
Valeta (Malta) 08:00 atplaukimas. 18:00 išplaukimas.
7 d.
Plaukimas Diena jūroje. Pramogos laive. 
8 d.
Barselona (Ispanija)
09:00 atplaukimas į Barselonos uostą.

KELIONĖS PROGRAMA:
 • Kruizas - tai nepaprasta kelionė įspūdžių ištroškusiam keliautojui. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių - jis viską turi laive, telieka tik mėgautis atostogomis.
 • Kasdien vis naujo miesto pažinimas vaikštinėjant gatvelėmis, lankantis žymiausiuose muziejuose, gurkšnuojant vietinės gamybos gėrimus jaukiuose restoranėliuose ar vainėjantus dviračiais turistų pamėgtais maršrutais. O vakaras ir naktis - laikas kruiziniame laive, kur mėgausites puikiu sviežiai paruoštu maistu, plaukiosite baseine ar tiesiog klausysitės vandens ošimo denyje.
 • Kruizas tai ne tik komfortiškas viešbutis. Čia rasite galybę restoranų, baseinų, kazino, sporto salių, netgi teatrą ir daugybę kitų pramogų suaugusiems ir vaikams. Jūs galėsite rinktis ar pasilikti laive ir mėgautis aukšto lygio paslaugomis, ar vykti į ekskursijas ir pažinti įvairių šalių kultūrą, pasimėgauti architektūros šedevrais ar tiesiog nuostabia gamta.
 • Plaukiant siūlomos įvairios pramogos: šokių pamokos, konkursai, sportiniai turnyrai, vandens pramogų kalneliai, sportinės rungtys.
KELIONĖS NUOTAIKA:
poilsine kelione
ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • 7 nakvynės kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • pusryčiai, pietūs, vakarienės.
 • skrydis Vilnius - Barselona - Vilnius;
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • nuvykimas iki jūrų uosto ir atgal;
 • arbatpinigiai laivo personalui;
 • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu (išskyrus vandenį, kavą ir arbatą).

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius