Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Karibų kruizas nuo 599 eur  16.08.2017

 

Kelionės datos:   

2017 10 28 - 11.04
2017 11 25 - 12 02
2018 01 06 - 01 13
2018 01 20 - 01 27
2018 02 03 - 02 10
2018 02 17 - 02 24

Dėl kitų datų teirautis kelionių agento

Išvykimo uostas: Havana (Kuba)
Laivas:
MSC Opera
Kelionės trukmė:
8 dienos, 7 naktys

 Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

 

 

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

 

Kelionė, kuri pakerės Jus jau nuo pirmųjų minučių. Pamatykite gražiausias Karibų jūros pakrantės vietas Kuboje, Jamaikoje, Kaimanų salose bei Meksikoje! Unikalūs kraštovaizdžiai ir autentiškas kultūrinis palikimas, romantiškos pakrantės ir jaukūs miesteliai - tuo gali pasigirti gražiausi Karibų jūros uostai. Kiekvienas iš jų yra savaip patrauklus, tačiau visus juos vienija turistų, poilsiautojų ir keliautojų dėmesys.

 

8 DIENŲ KELIONĖ KRUIZINIU LAIVU + PRAMOGOS KRUIZINIAME LAIVE + NUOSTABŪS KARIBŲ JŪROS VAIZDAI

Kelionės kaina asmeniui keliaujant dviese:

 • nuo 599 € vidinėje kajutėje;
 • nuo 719 € išorinėje kajutėje su langu;
 • nuo 1329 € išorinėje kajutėje su balkonu.

KELIONĖS PROGRAMA:

Data
Maršrutas
Programa
1
Havana, Kuba
Registracija į laivą. Nakvynė laive.
2
Havana, Kuba
Diena Havanoje. Ekskursinė progarma. Nakvynė laive.
3
Havana, Kuba
Diena Havanoje. Ekskursinė programa. 17:00 išplaukimas
 4
Plaukimas Diena jūroje. Pramogos laive.
 5 Montego Bay Jamaica, Jamaika 08:00 atplaukimas. 19:00 išplaukimas.
 6 Georgetown, Kaimanų salos 08:00 atplaukimas. 15:00 išplaukimas.
 7 Cozumel, Meksika 10:00 atplaukimas. 18:30 išplaukimas.
 8  Havana, Kuba

13:30 atplaukimas į Havanos uostą. Išsiregistravimas iš laivo.

APIE KRUIZĄ:

Meksika - Senovės majų ir actekų civilizacija alsuojančios šventyklos, maudynės Karibų džiunglėse, kur vanduo žydresnis už dangų, o nuo uolų kraštų ir aptrupėjusių šventyklų sienų krinta lianos... Laukinis rojus, apribotas tik šilkinių paplūdimių ir vandenyno, pilno banglentininkų, skrodžiančių krištolinį paviršių. Pajuskite Amerikos indėnų muzikos ritmus, išbandykite indėnų autentiškas pirtis, atsipalaiduokite ir viską pamiršę leiskitės vingiuotais ir egzotiškais nuotykių keliais Meksikoje.

Kuba -unikali sala, kurioje rasi įspūdingą gamtos grožį, kultūros paveldą ir itin draugiškus žmones. Kubą būtina pamatyti, kol ji yra unikali, stebinanti ne tik gamtos vaizdiniais, bet ir savo kultūra, stiliumi, retro automobiliais, romu, cigarais, ore plazdančiais muzikos garsais. Tai tarsi kitas pasaulis, kuriame reikia pamiršti mums įprastą gyvenimą ir visą laiką tikėtis ko nors netikėto.

Jamaika -Karibų jūros sala, kurioje rasite regį, tobulus kurortus ir neprilygstamo skonio kavos. Šie šalies akcentai apgaubti tykaus palmių ošimo, rūko, gaivališkai sraunių upių, laukinės gyvūnijos, svajingų Mėlynųjų kalnų ir nepaliaujamo muzikos ritmo.

Kaimanų salos - trys salos, kurių paplūdimiai - vieni gražiausių visame pasaulyje, svečius taip pat pasitinka kerinčiu povandeniniu pasauliu. Spalvingų gyventojų apsupti rifai, į istorijos užmarštį nugrimzdę laivai, prabangūs viešbučiai, neįtikėtinai gardus maistas - tobulos sąlygos tingiam, nerūpestingam poilsiui.


Apie laivą MSC OPERAMSC Opera:

MSC Opera laivas tikrai atspindi savo pavadinimą ir pasižymi savo nuostabiai suplanuota erdve ir bei didybe.   

Visos kajutės yra jaukios ir patogios, yra vidinių kajučių, išorinių su mažesniu ar didesniu langu, daugelis kajučių turi privačius balkonus. MSC Opera pasižymi rafinuotuu bei itališka elegancija, laivas išpuoštas marmuru ir krištolu, o nuostabų vaizdą į vandenyną garantuoja restoranų panoraminiai langai bei atviros ervės.

Keliaudami MSC Opera laivu patirsite komfortišką poilsį ir pajusite itališką dvasią. Kavinėje mėgausitės ekspreso kava su tiramisu, o ledainėje - tikrais itališkais ledais au amaretto. Praleisite laiką su vaikais vaikų klubuose, kinoteatre, mini golfo lauke ar sporto užsiėmimuose. Atėjus vakarui laukia gardi itališka vakarienė, o po jos - išskirtiniai teatro pasirodymai.
Techniniai duomenys: pastatytas - 2004 m., atnaujintas - 2015 m.. Keleivių skaičius - 1712, įgulos skaičius - 728, denių skaičius - 9, kajučių skaičius - 856. Ilgis - 251.25 m., aukštis - 54 m, tonažas - 59058t

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • 7 nakvynės kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės.
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • arbatpinigiai laivo personalui: 9 EUR/dienai;
 • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu (išskyrus vandenį, kavą ir arbatą).
 • Skrydis iki Havanos - už papildomą mokestį.

EKSPERTO KOMENTARAS:

 • Kruizas - tai nepaprasta kelionė įspūdžių ištroškusiam keliautojui. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių - jis viską turi laive, telieka tik mėgautis atostogomis.
 • Kasdien vis naujos šalies pažinimas vaikštinėjant gatvelėmis, lankantis žymiausiuose muziejuose, gurkšnuojant vietinės gamybos gėrimus jaukiuose restoranėliuose ar važinėjantis dviračiais turistų pamėgtais maršrutais. O vakaras ir naktis - laikas kruiziniame laive, kur mėgausitės puikiu sviežiai paruoštu maistu, plaukiosite baseine ar tiesiog klausysitės vandens ošimo denyje.
 • Kruizas, tai aukščiausio lygio viešbutis. Čia rasite galybę restoranų, baseinų, kazino, sporto salių, netgi teatrą ir daugybę kitų pramogų suaugusiems ir vaikams. Jūs galėsite rinktis ar pasilikti laive ir mėgautis aukščiausio lygio paslaugomis, ar vykti į ekskursijas ir pažinti įvairių šalių kultūrą, architektūros šedevrus ir nuostabią gamtą.
 • Plaukiant siūlomos įvairios pramogos: šokių pamokos, konkursai, turnyrai, vandens pramogų kalneliai, sportinės rungtys.
 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius