Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Atostogos Madeiroje  26.02.2019


 

Kelionės datos:                                        

2019 03 05 - 2019 03 12
2019 03 19 - 2019 03 26
2019 04 16 - 2019 04 23
2019 04 30 - 2019 05 07
2019 05 21 - 2019 05 28
2019 06 18 - 2019 06 25
2019 09 24 - 2019 10 01
2019 10 22 - 2019 10 29
2019 10 29 - 2019 11 05 

Skrydžiai vykdomi antradieniais

Trukmė: 7 n. / 8 d.  

Dėl konkrečių datų teirautis Estravel konsultanto.

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.  

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Keliaukite į Madeirą - žalią atogrąžų rojų. Keliautojus į Madeirą vilioja visur žydinčios spalvotos gėlės, žali vijokliai, įspūdingi kriokliai ir kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai. 4000 km nuo Lietuvos nutolusią žemę Atlanto vandenyne žmonės vadina amžino pavasario sala, kurios du trečdalius sudaro gamtos draustinis su nuostabiais pakrantės ir miškų kraštovaizdžiais bei ypatinga augmenija! Keliaudami levadų drėkinimo sistemos takais atrasite pačius gražiausius vaizdus! O Madeiros vynas... Tai vizitinė kortelė, kurią norėsite išsivežti kartu su geriausiais kelionės įspūdžiais!

Geriausias metas keliauti į Madeirą yra pavasaris, nes tuo metu sala atsiskleidžia visu žavumu ir kvapniais gėlių žiedais!
PASIRINKITE JUMS TINKAMIAUSIĄ VIEŠBUTĮ POILSIUI MADEIROS SALOJE:
   
Susipažinkite su Madeiros lankytinomis vietomis
ir išsirinkite viešbutį labiausiai sužavėjusioje salos pusėje:

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:
Kokia temperatūra Madeiroje pavasarį?
Pavasarį oras Madeiroje lepina malonia gaiva - vidutinė oro temperatūra siekia apie 19-21 laipsnių dienos metu. Vanduo įšyla iki 19-20 laipsnių, todėl atostogaujant Madeiroje ankstyvą pavasarį jau galima išmėginti vandens pramogas.
 
Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Madeirą? 
Keliaujant į Madeirą Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ką veikti Madeiroje?
Kelionė į Madeirą apdovanos tūkstančiais žalios spalvos atspalvių! Nuskridę į Madeirą pasižvalgykite po Funšalio senamiestį ir paragaukite bananaso, pakilkite funikulieriumi į Montės kalno botanikos sodą, leiskitės į žygį levadomis, pagaukite vėją Sao Lourenso pusiasalyje, Santanoje susipažinkite su salos praeitimi, užkilkite virš Kabo Žirao skardžio, aplankykite Kamara de Lobos miestelio žvejus, išsimaudykite Porto Monež vulkaniniuose baseinuose, nerkite į Madeiros gėlių festivalio sūkurį, persikelkite keltu į auksinio smėlio paplūdimio Porto Santo salą ir atraskite masinio turizmo nepaliestas vietas. Daugiau apie poilsį Madeiroje ir aktyvias pramogas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Madeiros puslapyje.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Madeiroje? 
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Madeiroje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas pagal Jūsų poreikį. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Madeiroje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti poilsinę kelionę?   
Taip, galite pratęsti atostogas Madeiroje. Skrydžiai į Madeirą bus vykdomi kiekvieną antradienį, galimos kelionės trukmės yra 7 arba 14 nakvynių. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.
 
Rekomenduokite, ką paragauti Madeiroje?
Estravel kelionių ekspertai poilsinės kelionės Madeiroje metu rekomenduoja paragauti anonoso, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių, o gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę paragavę espada - žuvies su bananais ar jautienos patiekalų. Desertui paragaukite poncha - tradicinio alkoholinio kokteilio.

Kaip patogiausia keliauti Madeiroje?
Rekomenduojame po Madeirą keliauti automobiliu. Savarankiškai keliaudami atskleisite tikrąjį salos grožį ir  prisiliesite prie salos gyvenimo ritmo. Kitas būdas pažinti Madeirą - ekskurisiniai turai. Jeigu norite atostogų, kur niekuo nereikės rūpintis - užsakykite ekskursijas iš anksto. Tai padaryti padės Jūsų Estravel kelionių konsultantas.

Kokia valiuta Madeiroje?  
Oficiali valiuta Madeiroje - euras (EUR), todėl nereikės rūpintis valiutos keitimu skrendant į Madeirą.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Madeirą? 
Keliaujant į Madeirą, Lietuvos piliečiams privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite sekdami nuorodą.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Madeirą?
"Ši sala mane pakerėjo gražiomis, kvapą gniaužiančiomis vietomis. Madeira puikiai tinka aktyviam poilsiui. Saloje vienas įdomiausių užsiėmimų vaikščioti levadomis - vingiuojančiais takeliais šalia kalnuose įrengtų drėkinimo kanalų. Pakilti mieste įrengtu funikulieriumi į kalno viršūnę ir leistis medinėmis rogutėmis žemyn - tai nepamirštama patirtis!
 Atostogų metu kas rytą ir vakarą džiugindavo nuostabūs vaizdai pro langą! O ką kalbėti apie maistą... Pigus ir skanus vynas bei kasdien šviežia ir vis kitokia žuvis!" - įspūdžiais iš kelionės po Madeirą dalinasi Jolita.

 KELIONĖS NUOTAIKA:

   

  Ieškote sau tinkamo kelionės pasiūlymo - susisiekite,  padėsime rasti geriausią sprendimą!

Skambinkite: 8 5 212 5805   |   Rašykite: sales[@]estravel.lt 


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius