Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Astrid Lindgren pasakų pasaulis Švedijoje  19.02.2019

Kelionės periodas: 

2019 05 15 - 2019 08 25

Kelionės trukmė:  5 d.

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805
Kviečiame leistis į vieną įdomiausių pramogų parkų - „Astrid Lindgren pasaulį", esantį pietų Švedijoje Vimerbiu miestelyje. Čia Jūsų laukia kelionė po rašytojos Astridos Lindgren knygas ir jų herojų pasaulius, kuriuose susipažinsite su pagrindiniais veikėjais, kartu žaisite ir svajosite. Pakeliui į pramogų parką aplankysite kaimyninės Latvijos sostinę Rygą bei didingąjį Stokholmą.
sales@estravel.lt+370 5 212 5805

PLAUKIMAS KRUIZINIU KELTU IŠ RYGOS + 2 N. ASTRID LINDGREN PARKE SU PUSRYČIAIS +  2D. BILIETAI Į ASTRID LINDGREN PARKĄ

Kelionės kaina:

suaugusiam - nuo 390 eur/asmeniui
dviems vaikams iki 12 m - nuo 260 eur, keliaujant su dviem tėvais

 

KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena

Miestas

Maršrutas

1 d.

Vilnius - Ryga- Stokholmas

Ryte pradėsite savarankišką kelionę į Rygą nuosavu automobiliu. Atvykus į Latvijos sostinę, rekomenduojame leistis į pažintį su žavingu senamiesčiu. Išvysite Rygos pilį ir gynybinę sieną, „Trijų brolių“ namus, Domo katedrą, Rotušės aikštę su „Juodagalvių gildijos namais, Rygos Operos rūmus, Laisvės paminklą bei „namą su katinu. Smaližiams rekomenduojame užsukti į patį didžiausią ir žinomiausią šokolado ir saldainių gamintoją Baltijos šalyse - „Laimos šokolado fabriką, kuriame susipažinsite su fabriko ir šokolado gaminimo istorija, saldumynų gaminimo procesu bei turėsite galimybę paragauti skirtingų šokolado rūšių.

16:00 savo automobiliu atvyksite į Rygos „Tallink keltų terminalą ir užsiregistruosite į laivą. 17:40 išplaukimas iš Rygos uosto. Kol plauksite keltu į Stokholmą, pramogaukite laive.  Skanaukite patiekalus švediško stalo restorane „Buffet Tallink, à la carte restorane „The Dining Room arba išsirinkite gardžius užkandžius „The Chef's Kitchen restorane. Mėgaukitės gyva muzika šou salėje, „Star Light palace ir disko ritmais „Club Heaven bare ir, žinoma, dainuokite karaoke „Sky Bar klube. Nepraleiskite progos pasimėgauti roko i pop stiliaus muzika bare „Pub. Mažųjų keliautojų taip pat laukia puikios ir smagios pramogos vaikams. Laive galima sutikti "Tallink" personažą - šunį Lottę, taip pat susipažinti su linksmu klounu Mimo. Vaikų kambaryje visad vyksta žaidimai, konkursai, įvairios rungtys.

Nakvynė kelte, išorinėje keturvietėje kajutėje su langu.

 

 

2 d.

Stokholmas - Vimerby

Ryte gausiai papusryčiausite kelte. Atplaukę iš Rygos uosto prie pat Stokholmo krantų iš laivo galėsite pasigrožėti nuostabia Švedijos salų panorama. Pirmąją dienos pusę rekomenduojame skirti pažinčiai su Stokholmu ir aplankyti žymiausias miesto vietas. Apsilankykite Karalių rūmuose, Parlamento rūmuose, Karališkajame dramos teatre, Riterių bažnyčiose, miesto Rotušėje, Skanseno etnografiniame muziejuje po atviru dangumi, karališkojo didingo laivo „Vaza" muziejuje.

Po pietų automobiliu keliausite link Vimerbiu miestelio, kuris išgarsėjo Astridos Lindgren dėka. Čia rašytoja gimė, augo, praleido dalį ankstyvos jaunystės. Šalia miestelio įkurtas didelis literatūrinis parkas „Astridos Lindgren pasaulis", kuriame Jūs ir apsistosite 2 dienoms. Nakvynė pramogų parko viešbutyje.

3 d.
Vimerby Ryte - pusryčiai pramogų parko viešbutyje, o vėliau - visa diena skirta pramogoms. Linksmybės ir nuotykiai laukia kiekvienam parko kampelyje. Karlsonas vandeniu laisto parko lankytojus, o netoliese stovi ir jo mažas namelis ant stogo. Išvysite ir Pepės Ilgakojinės Vilą Vilaitę, o šalia jos - garsųjį arklį, ant kurio nuolat ropščiasi vaikai. Labai įspūdinga Plėšikų pilis, atkurianti knygos „Ronja plėšikų duktė“ pasaulį. Atpažinsite tris kaimynų namelius iš „Padaužų kaimo vaikų", miestelį, kuriame gyvena Kalis Bliumkvistas ir jo draugai. Žavi ne tik šios iš pasakų atgijusios dekoracijos - čia vyksta trumpi lėlių teatro, dramos, muzikiniai pasirodymai,  atvaizduojantys scenas iš skirtingų A. Lindgren pasakų. Nakvynė pramogų parko viešbutyje.
4 d.
Vimerby - Stokholmas - Ryga

Pusryčiai viešbutyje. Iki pietų dar turėsite laiko pasidžiaugti linksmybėmis pramogų parke, o apie pietus automobiliu vyksite link Stokholmo „Tallink“ laivų terminalouosto. aisvas laikas parke iki pietų pasidžiaugti įdomiausiomis pramogomis. 16 val. prasideda registracija į laivą. 17:40 išplaukimas iš Stokholmo. Pramogos laive.

Nakvynė išorinėje keturvietėje kajutėje su langu.

 5 d.
 Ryga - Vilnius
Ryte - gausūs pusryčiai laive. 10:30 atvykimas į Rygą. Rekomenduojame aplankyti žymųjį Rygos zoologijos sodą, atidarytą dar 1912 metais. Šiandien didelėje zoologijos sodo teritorijoje galite pamatyti tokius egzotinius gyvūnus, kaip tigrai, žirafos, kengūros, panteros, lemūrai. Čia taip pat yra Tropikų namas, kuriame susipažinsite su povandeninio pasaulio gyventojais. Tai puikus gamtos pažinimas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Važiuodami iš Rygos į Lietuvą, užsukite į Rundalės rūmų ansamblį, kuris laikomas vienu žymiausių baroko stiliaus statinių šalyje, kitai vadinamu „mažuoju Versaliu“. Jūsų akis džiugins rūmai ir parkas, kurio forma primena penkių spindulių saulę.

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:


Ar reikalinga viza keliaujant į Švediją?

Keliaujant į Švediją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi rekomenduojama turėti pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesiai nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ką veikti Astrid Lindgren pramogų parke?

Lankydamiesi parke susipažinsite su A. Lindgren knygų herojais, stebėsite pasirodymus ir trumpus vaidinimus. Apsilankysite Karlsono namelyje ant stogo, Pepės Ilgakojinės Viloje Vilaitėje, Plėšikų pilyje, atpažinsite tris kaimynų namelius iš „Padaužų kaimo vaikų", miestelį, kuriame gyvena Kalis Bliumkvistas ir jo draugai.

Ką verta pamatyti Stokholme atostogų metu?

Lankydamiesi Stokholme apsilankykite Karalių rūmuose, Parlamente, Karališkajame dramos teatre, Riterių bažnyčiose, miesto Rotušėje, Skanseno etnografiniame muziejuje po atviru dangumi, karališkojo laivo „Vaza" muziejuje ir kitose lankytinose vietose.

Kiek kainuoja bilietai į Astrid Lindgren pramogų parką?

Bilietai į pramogų parką jau įskaičiuoti į pasiūlymo kainą. Astrid Lindgren pramogų parke galėsite pramogauti dvi dienas.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Švedijoje? 
 
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas Švedijoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Švedijoje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?
 
Taip, galite pratęsti atostogas Švedijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitais pramogų parkais: Heidės ir Serengečio parkai Vokietijoje, Disneilendas Paryžiuje, vandens atrakcionai Kipro Waterworld, Turkija ir Adventure parkas ar Barselonos PortAventura. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Švedijoje?

Viešėdami Švedijoje lauktuvėms įsigykite rankų darbo amatų dirbinių, švediško stiklo, vieną nacionalinių šalies simbolių: medinius Dala arkliukus, kramtomojo tabako ar vietinių amatininkų pagamintų pypkių.

Ką rekomenduojate paragauti Švedijoje?

Tradicinės švedų virtuvės patiekalai, kaip ir kitų Skandinavijos šalių yra pakankamai riebūs, nes dauguma jų gaminami iš mėsos ir žuvies. Estravel ekspertai rekomenduoja pabandyti nacionalinių patiekalų: rūkytos lašišos su krapais „Gravad lax“, grybų sriubos-piurė „Svampsoppa“, bulvinių kukulių su kiauliena „Kroppkakor“, bulvinio apkepo „Janssons frestelse“, o desertui gardaus medaus pyrago „Honungskaka“ ar švediško kekso „Kladdkaka“.

Kaip patogiausia keliauti Švedijoje?
 
Viešojo transporto sistema šalyje yra gerai išvystyta. Visur galima naudotis autobusais, tramvajais, o Stokholme - ir metro. Estravel ekspertai rekomenduoja keltis į Švediją keltu su nuosavu automobiliu. Tokia kelionė bus labai patogi ir leis sutaupyti laiko bei papildomų išlaidų automobilio nuomai Švedijoje. Apie ekskursijas ir ką verta pamatyti keliaujant į Švediją Jums papasakos Estravel kelionių konsultantas.

Kokia valiuta Švedijoje?  

Oficiali valiuta Švedijos krona (SEK), todėl keliaujant į šią šalį valiutos keitimu rekomenduojame pasirūpinti iš anksto.

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:  PAPILDOMAI: 
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • plaukimas kruiziniu keltu Ryga - Stokholmas, Stokholmas - Ryga;
 • B kategorijos automobilio transportavimas keltu;
 • 2 n. keturvietėje išorinėje kajutėje su langu;
 • pusryčiai kelte; 
 • pramogos kelte: gyva muzika, karaoke, diskoteka, naktinė šou programa, žaidimai;
 • įėjimo bilietai į Astrid Langren parką 2 d.;
 • 2 n. apgyvendinimas 4-iečiame parko kambaryje su pusryčiais.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • kuras kelionės metu;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • saunos, restoranai, barai kelte;
 • pietūs ir vakarienės kelte;
 • pietūs ir vakarienės pramogų parko viešbutyje;
 • asmeninės išlaidos.

 

 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius