Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Astrid Lindgren pasakų pasaulis Švedijoje Vimerbiu mieste   07.09.2017

Kelionės datos: 

2017 10 27 - 2017 10 31
2017 10 28 - 2017 11 01
2017 10 30 - 2017 11 03
2017 11 01 - 2017 11 05

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805
Kviečiame leistis į vieną įdomiausių parkų Šiaurės Europoje - į Astrid Lindgren pasakų parką, esantį pietų Švedijoje Vimerbiu miestelyje. Čia Jūsų laukia kelionė po Astridos Lindgren knygas, kur ne tik susipažinsite su jų herojais, bet kartu su jais ir pašėlsite. Pakeliui aplankysite nuostabiąją Rygą bei didingąjį Stokholmą.
sales@estravel.lt+370 5 212 5805
 
PLAUKIMAS KRUIZINIU KELTU IŠ RYGOS + 2 NAKVYNĖS ASTRID LINDGREN PARKE SU PUSRYČIAIS IR ĮĖJIMO BILIETAIS DVIEM DIENOM

Kelionės kaina:

 

Šeimai 2+2 (2 suaugę ir 2 vaikai iki 12 m):
Suaugusiam: nuo 390 €
Vaikui: nuo 260 €
Šeimai 2+1 (2 suaugę ir 1 vaikas iki 12 m):
Suaugusiam: nuo 440 €
Vaikui: nuo 320 €
   
KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena

Miestas

Maršrutas

1 d.

Vilnius - Paryžius Ryte savo automobiliu išvykstate link Rygos. Atvykus siūlome leistis į Rygos senamiesčio pažinimą. Pamatysite Rygos pilį ir gynybinę sieną, "Trijų brolių" namus, Domo katedrą, Rotušės aikštę su "Juodagalvių" gildijos namais, Rygos Operą, Laisvės paminklą bei "namą su katinu". Smaližiams siūlome užsukti pas didžiausią ir žinomiausią šokolado ir saldainių gamintoją Baltijos šalyse - Laimos šokolado fabriką, kur susipažinsite su fabriko ir šokolado gaminimo istorija, saldumynų gaminimo procesu bei turėsite galimybę paragauti skirtingų šokolado rūšių bei skonių.
16:00 atvykimas į Rygos Tallink keltų terminalą. Registracija į laivą.
17:40 išplaukimas iš Rygos uosto. Pramogos laive. Skanaukite patiekalus švediško stalo restorane Buffet Tallink, à la carte restorane The Dining Room arba išsirinkite gardžius užkandžius The Chef's Kitchen restorane. Mėgaukitės gyva muzika šou salėje, Star Light palace ir disko ritmais Club Heaven bare ir žinoma leiskite sau padainuoti karaoke Sky Bar klube. Nepraleiskite progos pasimėgauti rock ir pop muzika bare Pub. Mažųjų keliautojų laukia puikios pramogos vaikams. Laive galima sutikti Tallink mergaitę - šunį Lottę, taip pat susipažinti su linksmu klounu Mimo. Vaikų kambaryje visad vyksta žaidimai, konkursai, rungtys. Nakvynė išorinėje keturvietėje kajutėje su langu.

 

 

2 d.

Paryžius - Disneilendas
Gausūs pusryčiai švediško stalo restorane. Atplaukę iš Rygos uosto prie pat Stokholmo krantų iš laivo galėsite pasigrožėti nuostabia daugybės salų panorama. Na, o per miestui pažinti skirtą dieną siūlome aplankyti visas žymias ir lankomas vietas. Apsilankykite Karalių rūmuose, Parlamente, Karališkajame dramos teatre, Riterių bažnyčiose, miesto rotušėje... O gal Jus sudomins „Skansenas" - pirmasis pasaulyje etnografinis muziejus po atviru dangumi. Jame eksponuojama net šimtas penkiasdešimt įvairiausių stilių pastatų, būdingų Švedijai. Siūlome aplankyti populiariausią Skandinavijoje karališkojo laivo „Vaza" muziejų, kur eksponuojamas didingas, daugiau nei tris šimtus metų jūros dugne išgulėjęs XVII a. statytas karališkojo jūrų laivyno laivas.
Gerokai po pietų išvyksite link Vimerbiu (apie 300 km) miestelio, kuris išgarsėjo Astridos Lindgren dėka. Čia ji gimė, augo, praleido dalį ankstyvos jaunystės. Šalia miestelio įkurtas didelis literatūrinis parkas „Astridos Lindgren pasaulis", kuriame Jūs ir apsistosite dviem dienom. Nakvynė parke esančiame viešbutyje.

3 d.
Paryžius
Pusryčiai. Visa diena skirta pramogoms parke. Linksmybės parke - tai tarsi kelionė po Astridos Lindgren knygas. Nuotykiai laukia nat kiekvieno kampo. Karlsonas vandeniu laisto praeivius, čia galima pamatyti jo mažą namelį ant stogo, Pepės Ilgakojinės Vilą Vilaitę, o šalia jos - garsųjį arklį, ant kurio nuolat ropščiasi vaikai... Labai įspūdinga Plėšikų pilis, atkurianti knygos „Ronja plėšikų duktė" pasaulį. Atpažinsite tris kaimynų namelius iš „Padaužų kaimo vaikų", miestelį, kuriame gyvena Kalis Bliumkvistas ir jo draugai... Tačiau žavi ne tik šios savotiškos dekoracijos - čia vyksta trumpi vaidinimai (lėlių teatro, dramos, miuziklo), vaizduojantys scenas iš skirtingų A. Lindgren knygų. Nakvynė parke esančiame viešbutyje.
4 d.
Paryžius - Vilnius
Pusryčiai. Laisvas laikas parke iki pietų pasidžiaugti įomiausiomis pramogomis. Savo automobiliu vykstate iki Stokhomo Tallink laivų terminalo. 16 val. prasideda registracija į laivą. 17:40 išplaukimas iš Stokholmo. Nakvynė išorinėje keturvietėje kajutėje su langu. Pramogos laive.
 5 d.
 Ryga Pusryčiai. 10:30 atvykimas į Rygą. Rygoje siūlome Jums dar aplankyti žymųjį Rygos zoologijos sodą, atidarytą dar 1912 metais. Šiandien čia galite pamatyti tokius egzotinius gyvūnus, kaip tigrus, žirafas, kengūras, panteras. Čia taip pat yra Tropikų namas, kuriame susipažinsite su povandeninio pasaulio gyventojais. Tai puikus gamtos pažinimas tiek suaugusiems, tiek vaikams.
Pakeliui į Lietuvą, užsukite pamatyti Rundalės rūmų ansamblį, vieną žymiausių baroko stiliaus statinių šalyje, Latvijoje dar vadinamą mažuoju Versaliu. Jūsų akis džiugins rūmai ir parkas, kurio forma primena penkių spindulių saulę.
 
EKSPERTO KOMENTARAS:
  • Kruizinio kelto kajutėse nuo ekonominės C klasės iki prabangių suite tipo yra oro kondicionierius, dušas, tualetas, radijas ir žadintuvas. Kajutėse nerūkoma (yra specialios zonos). Laive gausu restoranų, ir laisvalaikio erdvių: įrengti net keturi restoranai bei kavinės, du barai bei naktinis klubas. Čia ne tik galite mėgautis azartiniais žaidimais kazino ar apsipirkti parduotuvėse, bet ir ilsėtis saunų komplekse su baseinu. Vaikai čia taip pat nenuobodžiaus - specialiai jiems įrengtas žaidimų kambarys!
  • Astrid Lindgren parke gausu suoliukų, specialių vietų piknikams rengti - jei kas nenori valgyti čia esančiose kavinukėse, gali su vaikais puotauti tiesiog ant žolės. Tėveliai gali pasiimti specialius vežimėlius ir į juos susodinti vaikučius, susikrauti visą mantą.
  • Mažiems vaikams tėvai gali pasiimti specialias geltonas apyrankes ir ant jų užrašyti vaiko vardą bei savo telefono numerį, dėl viso pikto, jei vaikas pasimestų.

ĮSKAIČIUOTA:  PAPILDOMAI: 
 • Plaukimas kruiziniu keltu Ryga - Stokholmas - Ryga;
 • Standartinės mašinos transportavimas keltu;
 • 1 nakvynė keturvietėje išorinėje kajutėje su langu su pusryčiais; 
 • Pramogos kelte: gyva muzika, karaoke, diskoteka, naktinė šou programa, žaidimai
 •  Apgyvendinimas 4-iečiame kambaryje parke esančiame apartamentiniame viešbutyje su pusryčiais;
 • Įėjimo bilietai į Astrid Langren parką dviems dienoms.
 • Sveikatos ir kelionės draudimas;
 • kuras kelionės metu;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • saunos, restoranai, barai kelte;
 • papildomas maitinimas; 
 • asmeninės išlaidos.

 


  
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius