Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Astrid Lindgren pasakų pasaulis Švedijoje  26.07.2018

Kelionės datos: 

2018 08 15 - 2018 08 19

Kelionės trukmė:  5 d.

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805
Kviečiame leistis į vieną įdomiausių Astrid Lindgren pasakų parką, esantį pietų Švedijoje Vimerbiu miestelyje. Čia Jūsų laukia kelionė po Astridos Lindgren knygas, kur susipažinsite, žaisite ir svajosite su jų herojais. Pakeliui aplankysite nuostabiąją Rygą bei didingąjį Stokholmą.
sales@estravel.lt+370 5 212 5805

PLAUKIMAS KRUIZINIU KELTU IŠ RYGOS + 2 N. ASTRID LINDGREN PARKE SU PUSRYČIAIS +  BILIETAI Į ASTRID LINDGREN PARKĄ 2 D.

Kelionės kaina:

nuo 370 eur/asm. keliaujant su šeima 2+2 iki 12 m.

nuo 430 eur/asm. keliaujant su šeima 2+1 iki 12 m.

 

KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena

Miestas

Maršrutas

1 d.

Vilnius - Ryga- Stokholmas Ryte savo automobiliu išvykstate link Rygos. Atvykus siūlome leistis į Rygos senamiesčio pažinimą. Pamatysite Rygos pilį ir gynybinę sieną, "Trijų brolių" namus, Domo katedrą, Rotušės aikštę su "Juodagalvių" gildijos namais, Rygos Operą, Laisvės paminklą bei "namą su katinu". Smaližiams siūlome užsukti pas didžiausią ir žinomiausią šokolado ir saldainių gamintoją Baltijos šalyse - Laimos šokolado fabriką, kur susipažinsite su fabriko ir šokolado gaminimo istorija, saldumynų gaminimo procesu bei turėsite galimybę paragauti skirtingų šokolado rūšių bei skonių. 16:00 atvykimas į Rygos Tallink keltų terminalą. Registracija į laivą. 17:40 išplaukimas iš Rygos uosto. Pramogos laive. Skanaukite patiekalus švediško stalo restorane Buffet Tallink, à la carte restorane The Dining Room arba išsirinkite gardžius užkandžius The Chef's Kitchen restorane. Mėgaukitės gyva muzika šou salėje, Star Light palace ir disko ritmais Club Heaven bare ir žinoma leiskite sau padainuoti karaoke Sky Bar klube. Nepraleiskite progos pasimėgauti rock ir pop muzika bare Pub. Mažųjų keliautojų laukia puikios pramogos vaikams. Laive galima sutikti Tallink mergaitę - šunį Lottę, taip pat susipažinti su linksmu klounu Mimo. Vaikų kambaryje visad vyksta žaidimai, konkursai, rungtys. Nakvynė išorinėje keturvietėje kajutėje su langu.

 

 

2 d.

Stokholmas
Gausūs pusryčiai kelte. Atplaukę iš Rygos uosto prie pat Stokholmo krantų iš laivo galėsite pasigrožėti nuostabia daugybės salų panorama. Na, o per miestui pažinti skirtą dieną siūlome aplankyti visas žymias ir lankomas vietas. Apsilankykite Karalių rūmuose, Parlamente, Karališkajame dramos teatre, Riterių bažnyčiose, miesto Rotušėje, Skanseno etnografiniame muziejuje po atviru dangumi, karališkojo laivo „Vaza" muziejų. Gerokai po pietų išvyksite link Vimerbiu miestelio, kuris išgarsėjo Astridos Lindgren dėka. Čia ji gimė, augo, praleido dalį ankstyvos jaunystės. Šalia miestelio įkurtas didelis literatūrinis parkas „Astridos Lindgren pasaulis", kuriame Jūs ir apsistosite 2 dienoms. Nakvynė parko viešbutyje.
3 d.
Stokholmas Pusryčiai viešbutyje. Visa diena skirta pramogoms parke. Linksmybės ir nuotykiai laukia ant kiekvieno kampo. Karlsonas vandeniu laisto praeivius, čia galima pamatyti jo mažą namelį ant stogo, Pepės Ilgakojinės Vilą Vilaitę, o šalia jos - garsųjį arklį, ant kurio nuolat ropščiasi vaikai. Labai įspūdinga Plėšikų pilis, atkurianti knygos „Ronja plėšikų duktė" pasaulį. Atpažinsite tris kaimynų namelius iš „Padaužų kaimo vaikų", miestelį, kuriame gyvena Kalis Bliumkvistas ir jo draugai. Žavi ne tik šios savotiškos dekoracijos - čia vyksta trumpi vaidinimai (lėlių teatro, dramos, miuziklo), vaizduojantys scenas iš skirtingų A. Lindgren knygų. Nakvynė parko viešbutyje.
4 d.
Stokholmas - Ryga Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas parke iki pietų pasidžiaugti įdomiausiomis pramogomis. Savo automobiliu vykstate iki Stokhomo Tallink laivų terminalo. 16 val. prasideda registracija į laivą. 17:40 išplaukimas iš Stokholmo. Nakvynė išorinėje keturvietėje kajutėje su langu. Pramogos laive.
 5 d.
 Ryga - Vilnius
Pusryčiai laive. 10:30 atvykimas į Rygą. Rygoje siūlome Jums dar aplankyti žymųjį Rygos zoologijos sodą, atidarytą dar 1912 metais. Šiandien čia galite pamatyti tokius egzotinius gyvūnus, kaip tigrus, žirafas, kengūras, panteras. Čia taip pat yra Tropikų namas, kuriame susipažinsite su povandeninio pasaulio gyventojais. Tai puikus gamtos pažinimas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Pakeliui į Lietuvą, užsukite pamatyti Rundalės rūmų ansamblį, vieną žymiausių baroko stiliaus statinių šalyje, Latvijoje dar vadinamą mažuoju Versaliu. Jūsų akis džiugins rūmai ir parkas, kurio forma primena penkių spindulių saulę.

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kada geriausia keliauti į Astrid Lindgren pramogų parką?
Vasara - geriausias laikas atostogoms su vaikais aplankant pasaulinio garso pramogų parką. Paįvairinkite vaikų atostogas ir išpildykite svajonę pamatyti gyvus pasakų personažus vasarą kai klimatas pats palankiausias pramogoms ir poilsiui Europoje.

Ką veikti Astrid Lindgren pramogų parke?

Lankydamiesi parke susipažinsite su A. Lindgren knygų herojais, stebėsite pasirodymus ir trumpus vaidinimus. Apsilankysite Karlsono namelyje ant stogo, Pepės Ilgakojinės Viloje Vilaitėje, Plėšikų pilyje, atpažinsite tris kaimynų namelius iš „Padaužų kaimo vaikų", miestelį, kuriame gyvena Kalis Bliumkvistas ir jo draugai.

Ką verta pamatyti Stokholme atostogų metu?

Lankydamiesi Stokholme apsilankykite Karalių rūmuose, Parlamente, Karališkajame dramos teatre, Riterių bažnyčiose, miesto Rotušėje, Skanseno etnografiniame muziejuje po atviru dangumi, karališkojo laivo „Vaza" muziejuje ir kitose lankytinose vietose.

Kiek kainuoja bilietai į Astrid Lindgren pramogų parką?

Bilietai į pramogų parką jau įskaičiuoti į pasiūlymo kainą. 2 dienas galėsite pramogauti Astrid Lindgren parke.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Švediją?

Keliaujant į Švediją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi rekomenduojama turėsi pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 3 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Švedijoje? 
 
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas Švedijoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Švedijoje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?
 
Taip, galite pratęsti atostogas Švedijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitais pramogų parkais: Heidės ir Serengečio parkai Vokietijoje, Disneilendas Paryžiuje, vandens atrakcionai Kipro Waterworld, Turkija ir Adventure parkas ar Barselonos PortAventura. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Švedijoje?

Viešėdami Švedijoje lauktuvėms įsigykite rankų darbo amatų dirbinių, švediško stiklo, vieną nacionalinių šalies simbolių medinius Dala arkliukus, dar galite įsigyti pasaulyje garsios Absolut degtinės, kramtomojo tabako ir vietinių amatininkų pagamintų pypkių.

Ką rekomenduojate paragauti Švedijoje?

Tradicinė švedų virtuvė kaip ir kitų Skandinavijos šalių yra pakankamai riebi, nes dauguma patiekalų gaminami iš mėsos ir žuvies. Estravel ekspertai rekomenduoja pabandyti nacionalinių patiekalų: rūkyta lašiša su krapais gravad lax, grybų sriuba-piurė svampsoppa, bulviniai kukuliai su kiauliena kroppkakor, bulvinis apkepas Janssons frestelse, o desertui gardus medaus pyragas honungskaka ar švediškas keksas kladdkaka.

Kaip patogiausia keliauti Švedijoje?
 
Viešojo transporto sistema šalyje yra gerai išvystyta. Visur galima naudotis autobusais, tramvajais, o Stokholme - ir metro. Estravel ekspertai rekomenduoja keltis į Švediją keltu su nuosavu automobiliu. Tokia kelionė bus labai patogi ir leis sutaupyti laiko ir papidomų išlaidų automobilio nuomai Švedijoje. Apie ekskursijas ir ką verta pamatyti keliaujant į Švediją Jums papasakos Estravel kelionių konsultantas.

Kokia valiuta Švedijoje?  

Oficiali valiuta Švedijoje euras (EUR), todėl keliaujant į Švediją nereikės rūpintis valiutos keitimu.

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:  PAPILDOMAI: 
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • plaukimas kruiziniu keltu Ryga - Stokholmas, Stokholmas - Ryga;
 • B kategorijos automobilio transportavimas keltu;
 • 2 n. keturvietėje išorinėje kajutėje su langu;
 • pusryčiai kelte; 
 • pramogos kelte: gyva muzika, karaoke, diskoteka, naktinė šou programa, žaidimai;
 • įėjimo bilietai į Astrid Langren parką 2 d.;
 • apgyvendinimas 4-iečiame parko kambaryje su pusryčiais.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • kuras kelionės metu;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • saunos, restoranai, barai kelte;
 • pietūs ir vakarienės; 
 • asmeninės išlaidos.

 

 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius