Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018 vasaros sezonas
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Užburianti pažintinė kelionė į Islandiją  22.11.2017

Kelionės periodas: 

2018 m sausio 16 - 20 d.
2018 m. vasario 13 - 17 d.
2018 m. kovo 27 - 31 d.

Pardavimas, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas:
+370 5 212 5805
 
Islandija - kontrastų bei legendų žemė ir labiausiai keliautojų lankoma šalis 2017 metais. Dauguma grįžusių iš Islandijos tvirtina, kad tai, ką patyrė ir pamatė žodžiais sunku apsakyti. Ši kelionė - tai ne tik gamtos stebuklai, bet ir jausmas, tarsi būtum apsilankęs mėnulyje. Jūsų laukia kvapą gniaužiantys įspūdžiai, daugybė puikių patirčių, ir stulbinanti oro kaitą kas 15 minučių...
 
Islandija, nors ir nedidelį plotą užimanti šalis, pasižymi vienu labiausiai besikeičiančiu reljefu pasaulyje. Čia rasite šiltąsias versmes, sveikatą gerinančias maudynių vietas, veikiančius ugnikalnius, tirpstančius ledynus, ošiančius krioklius  ir dar daugiau… Mitais ir legendomis apipinta Islandija išsaugojusi unkalią savo šalies savastį, istoriją ir kultūrą. Apie 900-uosius metus į Islandiją kėlėsi žmonės iš Švedijos, Norvegijos bei Airijos. Savo istorinį paveldą islandams padėjo išsaugoti kalba ir garsiosios islandų sagos, užrašytos XIII amžiuje -  vis dar skaitomos ir vertinamos dėl savo unikalumo.

SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 4 NAKVYNĖS 4* VIEŠBUTYJE CENTRE SU PUSRYČIAIS + 4 EKSKURSIJOS + PERVEŽIMAI

Kelionės kaina: nuo 1090 € asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. 

KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena: Vilnius – Reikjavikas

Skrydis Vilnius – Reikjavikas.  Atvykimas į Reikjaviko oro uostą. Pervežimas į 4* viešbutį miesto centre.

Reikjavikas – išvertus “krantas dūmuose”. Taip Pietuose esančią vietovę pavadino pirmieji gyventojai, atsikėlę čia iš Norvegijos. Tokį įspūdį jiems padarė iš karštųjų šaltinių kylantys garai. Nepaisant pavadinimo, Reikjavikas labai švarus miestas, nes visi namai čia šildomi geoterminiu vandeniu. Reikjavikas svarbus Islandijos centras. Čia įsikūrusios mokslo ir švietimo įstaigos, informacijos centrai, viešbučiai. Tai pats svarbiausias žvejybos uostas. Sostinės puošmena – unikali katalikų bažnyčia miesto centre. Rytinė miesto dalis - Breidholdas, išsidėstęs ant kalvos, nuo kurios gerai matomas miestas. Galite aplankyti muziejų Irbejarsafną ar šalies aukščiausiąją bažnyčią Hallgrimskirkją centre, bei žvejybos uostą.

Islandijos sostinėje Reikjavike - gausu kavinių, barų ir restoranų. Didelis gydomųjų baseinų kompleksas skirtas Jūsų poilsiui ir sveikatinimui. Čia kiekvienas ką nors atranda sau! Puiki galimybė pasirūpinti suvenyrais ir  islandiškais delikatesais: pagal unikalų receptą rūkyta lašiša, ėriuko kumpiu ir džiovinta žuvimi arba dirbiniais iš vilnos.

2 diena: 8 valandų ekskursija Islandijos “Auksinis Ratas” („Golden Circle“).   

08.30 val. ekskursija “Auksinis ratas: Gulfosas - Geizeris”. Šios išvykos metu apsilankote žymiausiose Islandijos vietose. Važiuojate į Hverageršio kaimą, kuriame geotermine energija šildomuose šiltnamiuose auginami vaisiai ir daržovės. Iš ten vykstate prie ugnikalnio kraterio Kerido ir į senąją tradicinę vyskupiją Skalholtą. Keliaujate prie gražiausių šalies krioklių Gulfoso ir karštųjų versmių, esančių prie geizerio, kuriame versmė Strokuras kas 5 minutės iššauna vandens kaskadą aukštyn į dangų. Važiuojate pro ežerą Laugarvatną į nacionalinį parką Tingvelyrą, kuriame kiekvieną vasarą rinkdavosi islandų Altingas (Parlamentas) leisti įstatymų ir spręsti ginčytinų bylų. Ši vieta – Islandijos kultūros lopšys ir įspūdingas gamtos reiškinys: šalis dalinasi į du kontinentus, ir tai galima matyti! Čia taip pat lankomos šios žymiosios vietos: Įstatymų uola – Lögbergas, Skandinimų vieta ir krioklys Öxarirfossas.

3 diena: 6 valandų  ekskursija „Sostų žaidimai“ („The Game of Thrones”) pagal garsų TV serialą.

Pasitelkę savo vaizduotę ir savo jausmus keliausite garsaus serialo vietovėmis: įspūdingas Thingveillir tarpeklis, Jokulsarlon lagūna, Skaftafelio nacionalinis parkas, kur nufilmuotos Džono Snou ir Igritės meilės scenos bei laukinių genčių pasalos scenos.

Vakare 21:00 - ekskursija Šiaurės Pašvaistės stebėjimas ("Northern Lights Mystery"). 

4 diena: 4 valandų ekskursija laivu „Banginių stebėjimas“ („Whale Watching Safari“). Turo metu turėsite galimybę pamatyti netoliese kranto plaukiojančius banginius, baltuosius delfinus, orkas, kormoranus, kirus, Arkties žuvėdras, mormonus, šiaurinius smigikus ir kt.

5 diena: Laivas laikas iki pietų. Arba siūlome užsukti ir atsipalaiduoti Žydrojoje Lagūnoje* prieš skrydį namo. Pervežimas į oro uostą, skrydis namo.

KELIONĖS NUOTAIKA:

EKSPERTO KOMENTARAS:

Kas traukia keliautojus į šia salą? Visų pirma tai įspūdinga gamta. Tokios man neteko matyti niekur kitur. Spalvotos kalvos, geizeriai, kriokliai, ledo urvai, vulkaninės kilmės upės ir ežerai. Tai tikrai unikali patirtis tiek suaugusiems keliautojams, tiek vaikams. Islandijoje greitai pasijunti nepriklausomas – tarsi klajoklis. Įdomu pamatyti seniausią salos bažnyčią, ji pastatyta iš medienos ir durpių.

ĮSKAIČIUOTA:
 • skrydžiai: Vilnius-Reikjavikas-Vilnius;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas;
 • 4 nakvynės 4* viešbutyje, su pusryčiais;
 • 4 ekskursijos anglų kalba;
 • Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas.
PAPILDOMAI:
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • registruojamas bagažas (iki 20kg/asmeniui);
 • papildomos ekskursijos*;
 • asmeninės išlaidos;
 • maitinimas.

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius