Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Naujametinė kelionė į Australiją ir Naująją Zelandiją aplankant Tasmaniją  21.09.2018

Išvykimo uostas: Sidnėjus (Australija)

Laivas: Norwegian Jewel

Kelionės trukmė: 23 dienos

Kelionės data: 2018 12 16 - 2019 01 07

Ar norėtumėte sutikti 2019-uosius kitoje gaublio pusėje, kur žiemą būna vasara? Leiskitės į naujametinę kelionę kruizu! Šis kruizas - tai trys viename, nes jo metu atrasite Naujosios Zelandijos gamtos grožį, Tasmanijos salos unikalumą ir didžiųjų Australijos miestų Sidnėjaus ir Melburno didybę vienos kelionės metu. Norwegian Jewel kruizinis laivas žada nepamirštamas ir įsimintinas 3-ijų savaičių atostogas! Padovanokite sau ir artimiesiems nuotykį, vertą istorijos!

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

 

SKRYDŽIAI + 3 N. SIDNĖJUJE + 16 N. PRABANGIAME KRUIZINIAME LAIVE + PREMIUM ALL INCLUSIVE PILNAS MAITINIMAS IR GĖRIMAI LAIVE + IŠSKIRTINĖS PRAMOGOS + UNIKALUS MARŠRUTAS + ARBATPINIGIAI

Kelionės kaina asmeniui keliaujant dviese:
nuo 3890 € vidinėje kajutėje;
nuo 4590 € kajutėje su langu;
nuo 5290 € kajutėje su balkonu.

KRUIZO PROGRAMA:

 DIENA  MARŠRUTAS  PROGRAMA
 1 - 3 d.
Vilnius - Sidnėjus
Skrydis į Sidnėjų iš Vilniaus su persėdimais. Kelionė į Sidnėjų komfortiškomis avialinijomis neprailgs. Atvykus savarankiškas pervažiavimas į viešbutį, įsikūrimas ir laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.
 4 d. Sidnėjus, Australija

Diena Sidnėjuje.

Estravel kelionių ekspertai atvykus į Sidnėjų rekomenduoja leistis į pažintį  su miestu ir pamatyti didžiausias vertybes: Australijos simbolį - Sidnėjaus Operą, įspūdingą TV bokštą, kadaise buvusį ilgiausią Uosto tiltą, Karališkąjį Botanikos Sodą, Australijos muziejų bei Naujojo Pietų Velso meno galeriją. Aplankykite vieną populiariausių paplūdimių Sidnėjuje - Bondi Beach, kur renkasi banglenčių sporto megėjai ir aktyviai laiką leidžia Sidnėjaus gyventojai bei turistai. 

Nakvynė viešbutyje Sidnėjaus centre.

 5 d.
Sidnėjus, Australija

Registracija į laivą nuo 14:00. Išplaukimas 18:45 ir naktis bei pramogos laive.

 6 d. Edenas, Australija

08:00 atplaukimas.

Edenas yra vaizdingas pakrantės miestas įsikūręs nuostabioje Twofold Bay įlankoje. Atplaukę į uostą galėsite jaukiai pasivaikščioti šurmuliuojančia pakrante arba atsipalaiduoti aplinkiniuose paplūdimiuose. Leiskitės į ekskursijas į Ben Boyd nacionalinį parką, Eden Killer banginių muziejų ar pažintinius turus su laukine gamta.

16:00 išplaukimas.

 7 d. Burnie, Tasmanija

10:00 atplaukimas. 

Burnie yra Tasmanijos šiaurės vakarinėje pakrantėje esantis uostamiestis. Leiskitės į pažintinius turus po Tasmanijos salą, garsią ypatingais gamtos kūriniais, kurie šiandien saugomi parkuose ir rezervatuose. Aplankykite kalnų lopšyje įsikūrusio ežero St Clair nacionalinį parką bei Mount Field ir Freycinet nacionalinius parkus. Plaukdami Tasmanų jūra atkreipkite dėmesį į neįtikėtinų formų Pancakes uolas.

18:00 išplaukimas.

 8 d. Melburnas, Australija

09:00 atplaukimas. Diena Melburne.

Melburnas vadinamas Australijos kultūros miestu. Pagrindiniai lankomi objektai patogiai išsidėstę centrinėje Melburno dalyje, o juos lankyti galima naudojantis nemokamu miesto tramvajumi. Pasivaikščiokite Collins gatvėje su išlikusiais senoviniais pastatais, apsilankykite miesto kultūriniame centre - Federacijos aikštėje su moderniais statiniais, gotiškojoje Šv. Patriko Katedroje, Parlamento rūmuose, Rotušėje, pasivaikščiokite po Ficrojaus sodus, kur dar ir dabar stovi kapitono Jameso Cooko trobelė. 

Naktis kruiziniame laive. 

 9 d.  Melburnas, Australija

Diena Melburne.

Antroji diena mieste suteiks daugiau laiko aplankyti mažųjų kengūrų, koalų ir kitų laukinių gyvūnų parką. Apsilankykite seniausiame Chinatown ar Princesės ir Regento teatruose.

17:00 išplaukimas.

 10 d.  Plaukimas

Diena jūroje. Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.

 11 d.  Plaukimas

Diena jūroje. Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.

 12 d.   Plaukimas

Diena jūroje. Vaizdingas plaukimas jūra: patirsite krioklių vandens gaivą plaukiant šalia stačių uolų Milford Sound, Doubtful Sound, Dusky Sound fiordais, o atsiversiantys vaizdai paliks Jums neišdildomus įspūdžius.

Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.

 13 d.
Dunedinas, Naujoji Zelandija

09:00 atplaukimas.

Leiskitės į pažintinius turus ir pasigrožėkite veidrodiniais ežerais, paklajokite po ledynų kepurėmis pasipuošusius Pietų Alpių kalnus. Ekskursijos metu važiuokite palei pakrantę ir gėrėkitės vandenyno šėlsmu, išsimaudykite laukiniuose uolėtuose paplūdimiuose, stebėkite bangose dūkstančius delfinus ar tingiai ant akmenų drybsančius jūrų liūtus.

19:00 išplaukimas.

 14 d. Akaroa, Naujoji Zelandija

08:00 atplaukimas. 

Išsilaipinę Akaroa uoste stebėsite didžiausias pingvinų kolonijas žemyne. Jums šoks jūriniai delfinai, o panorėję galėsite leistis į vaizdingą turą kajakais.

17:00 išplaukimas.

 15 d. Velingtonas, Naujoji Zelandija

08:00 atplaukimas.

Modernusis Velingtonas su savo meno galerijomis, Nacionaliniu muziejumi ir senaisiais mediniais Vyriausybės rūmais taps kontrastu laukinei Naujosios Zelandijos gamtai. Užsukę į vėjuotą sostinę Velingtoną patyrinėkite egzotiškąją maorių kultūrą ar apsilankykite žinomiausiuose vyno ūkiuose.

17:00 išplaukimas.

 16 d.  Napieras, Naujoji Zelandija

07:00 atplaukimas.

Naujosios Zelandijos pakrantė nuostabi, tačiau tikrai verta aplankyti ir salos gilumą. Estravel ekspertai rekomenduoja leistis į ekskursiją link Tongariro nacionalinio parko, kurio kraštovaizdžio kompleksą sudaro užgesę ir snaudžiantys ugnikalniai, lavos upės ir šnypščiančios fumarolės, krateriniai ežerai ir sraunios upės, pievos ir miškai, reta augmenija ir gyvūnija.

14:00 išplaukimas.

 17 d. Tauranga, Naujoji Zelandija

06:00 atplaukimas.

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti Rotorua ežerų ir geizerių kraštą, kuris pasitinka specifiniu sieros kvapu. Derėtų nepraleisti progos aplankyti Wai O Tapu geoterminį parką, unikalius Vaitomo urvus, ant kurių sienų sutūpę švytintys vabalai sukuria nenusakomą vaizdą.

17:00 išplaukimas.

 18 d.
Oklandas, Naujoji Zelandija

07:00 atplaukimas.

Oklandas yra verslo ir pramonės centras, besididžiuojantis puikiai sutvarkytais parkais ir pilnu jachtų uostu. Miesto centre stūkso dangoraižiai ir televizijos bokštas, nuo kurio smagu pasižvalgyti į tolius. Oklandą supa didžiuliai priemiesčiai, apstatyti individualiais namais ir apie 50 miegančių ugnikalnių kraterių, kuriuos galite pasiekti užsisakę ekskursiją.

14:00 išplaukimas.

 19 d.
Plaukimas

Diena jūroje. Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.

 20 d.  Plaukimas

Diena jūroje. Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.

 21 d. Sidnėjus, Australija 
06:00 atplaukimas ir išsiregistravimas iš laivo. Savarankiškai pervažiuosite į viešbutį Sidnėjuje. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.
 22 - 23 d. Sidnėjus - Vilnius
Pervežimas į oro uostą ir skrydis iš Sidnėjaus į Vilnių su persėdimais.
 
APIE KRUIZINĮ LAIVĄ:
Norwegian Cruise Line - Majamyje, JAV 1966 metais įkurta kruizinė kompanija, kuri yra žinoma dėl laisvo stiliaus laive: jokio aprangos kodo ir griežtų taisykių - tik neįpareigojantis poilsis, pramogos ir begaliniai įspūdžiai. Vienas didžiausių kompanijos privalumų - Norwegian Cruise Line kruizuose įdiegta PREMIUM ALL INCLUSIVE maitinimo sistema. 

Premium All Inclusive tai:

 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir įvairūs užkandžiai;
 • alkoholiniai ir gaivieji gėrimai;
 • išskirtinės vakarienės;
 • keliautojų pamėgtos pasaulinio lygio šou programos;
 • aptarnavimo mokesčiai ir arbatpinigiai laivo personalui jau įskaičiuoti į kainą.

Norwegian Jewel

Norwegian Jewel kruizinis laivas yra tarsi prabangus kurortas. Per 17 kruizo dienų turėsite galimybę aplankyti per 16 skirtingų restoranų, gausybę barų, kavinių, ledainių. Šis laivas yra priblokškiantis! Laineryje įsikūrę naktiniai klubai, kazino, prabangus SPA, kubilai, sporto ir grožio centrai, baseinai, kino teatras. Vakarais Jūsų laukia pramoginiai šou, koncertai ir kitos veiklos, kurias galėsite rinktis aktyviam atostogų praleidimui kol laineris plaukia iš vieno kranto į kitą. Uostuose galėsite rinktis iš gausybės ekskursinių turų.

Kruizas į Naująją Zelandiją, Australiją ir Tasmaniją plaukia tik kartą metuose per Naujuosius metus, o naujametę naktį pasitiksite prie Naujosios Zelandijos krantų.

DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kokia temperatūra Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje gruodžio mėnesį?

Gruodžio - sausio mėnesiais Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje vasara. Tai pats geriausias laikas skristi į Australiją ar Naująją Zelandiją! Vidutinė oro temperatūra Naujojoje Zelandijoje svyruoja tarp 21 - 25 laipsnių šilumos. Gruodžio - sausio mėnesiais vidutinė temperatūra Sidnėjuje apie 24 - 26 laipsnius šilumos, todėl galėsite mėgautis palūdimio džiaugmais kol namuose spaus šaltukas.

Ką veikti Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje?

Atostogos Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje bus nepamirštamos jeigu leisitės į pažintinius turus Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Tasmanijoje su geriausiais gidais. Kruizo metu aplankykite didžiuosius Australijos miestus Sidnėjų ir Melburną, Edeną. Naujojoje Zelandijoje keliaukite į Oklando miestą ir kitus mažesnius, bet ne mažiau žavingus Dunediną, Akaroa, Velingtoną, Napierą, Taurangą, plaukite pro nuosabiuosius Dusky Sound, Doubtful Sound, Milford Sound Naujosios Zelandijos fiordus. Tasmanijoje išsilaipinkite Burnie uoste, kur turėsite galimybę įkvėpti švariausio Tasmanijos oro. Estravel kelionių ekspertas bus geriausias patarėjas renkantis įdomiausias ekskursijas Naujojoje Zelandijoje, Australijoje ir Tasmanijoje.

Kuo ypatingas Norwegian Jewel laivas?

Norwegian Jewel laineris suteikia Jums laisvę naudotis visais privalumais ir paslaugomis su Premium All Inclusive sistema. Tai pilnas maitinimas, alkoholiniai ir gaivieji gėrimai, išskirtinės vakarienės, pasaulinio lygio šou programos, aptarnavimo mokesčiai ir arbatpinigiai laivo personalui. Norwegian laineriai pasižymi dar vienu išskirtinumu - laive galioja laisvas aprangos stilius: jokio aprangos kodo ir griežtų taisyklių - tik neįpareigojantis poilsis, pramogos ir begaliniai įspūdžiai.

Kodėl verta atostogoms pasirinkti kruizą?

Plaukdami įspūdingu kruizo maršrutu sutaupysite daug laiko ir pinigų viešbučiams bei skrydžiams į Naująją Zelandiją ir Tasmaniją. Vieno kruizo metu aplankysite gausybę didžiausio dėmesio vertų objektų per sąlyginai trumpą laiką. Įsigiję kruizą iš anksto mokėsite labai gerą kainą, o Naujuosius 2019 metus sutiksite ten, kur vasara! Tai naujametinė kelionė su Premium All Inclusive sistema. Viskuo bus pasirūpinta, o Jums beliks išsirinkti pažintines ekskursijas. 

Kada geriausias laikas įsigyti kruizą po Australiją ir Naująją Zelandiją?

Kruizą Estravel ekspertai rekomenduoja užsakyti iš anksto. Kruizas po Naująją Zelandiją, Australiją ir Tasmaniją plaukia tik vieną kartą metuose, o geriausios kajutės išgraibstomos labai greit. Keliaukite į Australiją žiemą, o kelionę rezervuokite jau dabar. 

Ar reikalinga viza kelionei į Naująją Zelandiją ir Australiją?

Naujojoje Zelandijoje galioja bevizis režimas. Keliaujant į Naująją Zelandiją užtenka Lietuvos Respublikos piliečio paso, kurio galiojimas turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn nuo paskutinės kelionės dienos. Keliaujant į Australiją reikia elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį, kurį užsisakyti internetu padės Estravel konsultantas. Daugiau apie reikalingus dokumentus keliaujant į Australiją ir Naująją Zelandiją skaitykite paspaudę nuorodas.

Kokia valiuta Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje?

Oficiali valiuta Australijoje - Australijos doleris (AUD). AUD ir euro santykį galite pasitikrinti čia. Naujojoje Zelandijoje galioja Naujosios Zelandijos doleris (NZD). NZD ir euro santykį rasite čia. Kruiziniame laive užsakydami ekskursijas ir papildomas paslaugas galėsite atsiskaityti eurais (EUR).

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Australijoje prieš kruizą arba po jo. Ieškantiems kitų alternatyvų kruizinėms kelionėms rekomenduojame rinktis kruizą po Japoniją ir Korėją arba Maldyvų, Šri Lankos ir Indijos kruizą. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Rekomenduokite, ką paragauti Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje?

Naujojoje Zelandijoje populiari mėsa, ypač aviena, ir jūrų produktai - austrės ir midijos. Patiekalai ruošiami pagal Ramiojo vandenyno regiono šalių nacionalinių virtuvių ir anglų kulinarines tradicijas. Rekomenduojame keliaujant po Naująją Zelandiją paragauti nacionalinio vėžių patiekalo koura o desertui paskanaukite Pavlovos deserto su neįprastu guminukų ir vaisių įdaru. Australija didžiuojasi bene moderniausia virtuve pasaulyje. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja nuskridus į Australiją paragauti egzotiškos krokodilienos, kengūrienos ar ryklienos.  

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Naujosios Zelandijos ir Australijos?

Iš kelionės po Naująją Zelandiją parvežkite žaliąjį akmenį dar vadinamą pounamu su išskaptuotais maorių simboliais. Tikima, kad šis akmuo teikia stiprybės jį nešiojančiam. Artimiesiems lauktuvių iš Naujosios Zelandijos galite parvežti suvenyrų ar papuošalų su šiuo akmeniu ar pagamintų iš Naujojoje Zelandijoje randamų kriauklyčių paua. Iš atostogų Australijoje rekomenduojame parvežti australiškos kavos ar žolelių arbatos, vietinio vyno, eukaliptų aliejaus, bumerangų, aborigenų muzikos instrumentų, kokybiškų vilnos gaminių ir įvairių vietinių rankdarbių.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kruizą po Naująją Zelandiją, Australiją ir Tasmaniją?

"Sunku išskirti uostą, kuris paliko didžiausią įspūdį. Sidnėjaus Operos teatras ne šiaip sau yra laikomas šalies simboliu! Didysis barjerinis rifas sužavėjo žuvų kiekiu ir jų dydžiu! Kelionė iki Uluru ir Kata Tjuta buvo kažkas nepaprasto. Žaliojoje Tasmanijoje mėgavomės snieguotų kalnų viršūnių atspindžiais ir stebėjome garsiuosius Tasmanijos velnius. Naujojoje Zelandijoje buvo visko: nuo kalnų iki tobulo grožio paplūdimių, krištolo tyrumo šaltinių ir verdančio purvo baseinų. Buvo vietų, kurios tobulai iliustruoja rojų. Esu labai laiminga, gavusi galimybę taip išsamiai susipažinti su visomis trimis nepaprastomis šalimis!" - įspūdžiais dalinasi Marija. 

Kokie skiepai rekomenduojami skrendant į Australiją ir Naująją Zelandiją?

Keliaujantiems į Australiją ar Naująją Zelandiją nėra privalomų skiepų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą galte rasti paspaudę ant nuorodos.

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai ekonomine klase Vilnius - Sidnėjus, Sidnėjus - Vilnius su persėdimais ir oro uostų mokesčiais;
 • 3 n. 4* viešbutyje Sidnėjaus miesto centre su pusryčiais;
 • pervežimai oro uostas - viešbutis, viešbutis - oro uostas;
 • 16 n. kruiziniame Norwegian Jewel laive pasirinktos kategorijos kajutėje ir jūrų uostų mokesčiais;
 • Premium All Inclusive programa: pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienės ir įvairūs užkandžiai), alkoholiniai ir gaivieji gėrimai bei išskirtinės vakarienės;
 • pramogos laive: kazino, naktiniai klubai, išskirtinės šou programos, baseinai, sporto salė ir kt.;
 • aptarnavimo mokesčiai ir arbatpinigiai laivo personalui.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas; 
 • pervežimas viešbutis Sidnėjuje - jūrų uostas, jūrų uostas - viešbutis Sidnėjuje;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • paslaugos SPA centre ir individualios sporto treniruotės;
 • elektroninis leidimas - viza kelionei į Australiją;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius