Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Gražiausios Europos Kalėdinės mugės plaukiant upiu kruizu  11.11.2017

 

Išvykimo uostas: Budapeštas
Atvykimo uostas
: Niurnbergas
Laivas:
AmaStella / AmaCerto
Kelionės trukmė:
8 dienos/ 7 nakvynės
Kelionės datos:

2017 11 22 - 2017 11 29 - geriausia kaina
2017 11 29 - 2017 12 06
2017 12 11 - 2017 12 18
2017 12 20 - 2017 12 27


Kelionių konsultantas:

+370 5 2125805

 

+370 5 212 5805

 

NAUJIENA - prabangūs kruizai upėmis su AmaWaterways!

AmaWaterways tai nepriekaištingai suplanuoti upių kruizai, kurių metu Jūs aplankysite Europoje gerai pažįstamus regionus ir neatrastus miestus, susipažinsite su jų kultūra, tradicijomis, gamta, istorija, kulinariniu paveldu iš arčiau. Laivai sustoja upių uostuose, kurie dažniausiai būna miesto centruose, tad turėsite daugiau laiko pažinčiai su lankomais miestais ir jų apylinkėmis.

AmaWaterways kruizinė kompanija, siūlanti Luxury servisą keliaujantiems upių laivais. Tai prabangus viešbutis ant vandens. AmaWaterways kruiziniuose upių laivuose keliauja tik 164 keleiviai, tad personalizuotas dėmesys skiriamas kiekvienam keliautojui. Mėgaukitės išskirtiniu dėmesiu bei pažinkite nuostabius kraštus.

Kalėdų laikotarpio nuotaika - viena žaviausių visoje Europoje. Austrijoje ir Vokietijoje kone kiekvienas net ir nedidelis miestas turi savo Kalėdinę mugę ir ja labai didžiuojasi. Kalėdinės mugės Jūsų laukia nuo lapkričio pabaigos iki pačių Kūčių. Miesto aikštėse Kalėdų žiburiais papuošti prekystaliai su begale kalėdinių suvenyrų traukia tiek vietinius, tiek turistus. Nuostabus laikas su meile pasirūpinti Kaldėdinėmis dovanomis. Smagu tiesiog vaikščioti gatvėmis, uosti imbierinių sausainių kvapą, gerti tradicinį karštą vyną ir mėgautis ore tvyrančia užburiančia šventine nuotaika. Kviečiame keliauti kruiziniu laivu Dunojaus upe, pajusti kalėdinę dvasią iš arčiau ir vienos kelionės metu apsilankyti vienose gražiausių Europos Kalėdų mugėse!

8 D. KELIONĖ UPĖMIS LUXURY KLASĖS KRUIZINIU LAIVU + ĮDOMI PAŽINTINĖ PROGRAMA + PILNAS GOURMET MAITINIMAS IR GĖRIMAI + IŠSKIRTINIS DĖMESYS KIEKVIENAM

Kelionės kaina asmeniui keliaujant dviese:
nuo 2373 € kajutėje su langu;
nuo 3092 € kajutėje su mažu prancūzišku balkonu;
nuo 3492€ kajutėje su dideliu balkonu;
nuo 4932€ suite tipo kajutėje su dideliu balkonu

Kelionės programa:

 Dienos

Maršrutas

Programa

1

Budapeštas (Vengrija)

Registracija į laivą. Pažintis su Budapeštu. Šventiška vakarienė laive

2

Budapeštas- Estergonas (Vengrija)

Po pusryčių ekskursija po Budą ir Peštą: Budos pilies ansamblis, Karaliaus rūmai, Šv.Trejybės aikštė, Šv.Matiaso bažnyčia, senamiestis, pasivaikščiojimas po neužmirštamą Peštą, Dunojaus pakrantę. Apsilankysite nuotsabioje Kalėdinėje mugėje, nusipirksite vengriškų suvenyrų. Autobusu vyksite į Estergoną, kuriame yra didžiausia katalikų bažnyčia bei  bažnytinių relikvijų kolekcija Vengrijoje. Iš Estergono toliau laivu vyksite į Vieną.

3

Viena (Austrija)

Po pusryčių pažintis su Šv. Stepono Katedra, Vienos opera,  Hofburgo rūmais, Rotušės aikšte, paminklais J.Štrausui ir V.A.Mocartui, Austrijos parlamentu, Šv. Karolio bažnyčia, Jugendo stiliaus pastatais, garsiausiais Vienos kavos namais ir restoranais. Aplankysite Hofburgo arba Belvederio rūmus, Mozarto muziejų arba Muzikos namus. Tarp apsilankymų muziejuose siūlome prisėsti vietinėje kavinukėje ir paskanauti skanios kavos su žymioju austrišku štrudeliu. Vakare apsilankysite vienoje gražiausių tradicinėje mugėje Vienos senamiestyje. Išvykimas link Melko.

4

Melkas (Austrija)

Kelionė romantiškuoju Dunojųmi, besigrožint upės pakrantėje išsibarsčiusiomis mažomis gyvenvietėmis. Atvykimas į Melką - kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Didingo Melko benediktinų vienuolyno lankymas. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų visame pasaulyje, garsus savo biblioteka, kurioje saugoma daugiau nei 130 000 vertingų leidinių. Išvykimas link Pasau.

5

Pasau (Vokietija)

Šią dieną Jūsų laukia net trys ekskursijos, kurią pasirinkti priklausys tik nuo Jūsų norų.

Pirmoji ekskursija - pažintis su Pasau miestu, kur susijungia trys upės: Dunojus, Inas ir Ilcas. Prie pat Austrijos sienos esantis Pasau nuo senų laikų buvo itin mylimas menininkų. To įrodymas - iki šiol klestinčios dirbtuvės, galerijos bei amatininkų krautuvėlės. Aplankysite miesto pilį ir muziejų, Šv.Stepono katedrą, žymųjį stiko muziejų. Vakare aplankysite miesto Kalėdinę mugę.

Norintiems aktyviai leisti dieną, siūloma ekskursija dviračiu po Pasau apylinkes nuo Pasau iki Erlau.

Trečioji alternatyva - visos dienos ekskursija į Zalcburgą, V.A.Mocarto tėvynę. Pažintis su muzikos miestu: Mirabelės sodai, Rezidencijos aikštė, didinga Zalcburgo katedra, Šv. Petro vienuolynas ir kapinaitės. Po pietų aplankysite Kalėdinę mugę Hellbruno rūmuose, garsėjančią vienais geriausių ranko darbo suvenyrų Austrijoje.

6

Rėgensburgas (Vokietija)

Šią dieną skirsite pažinčiai su imperatorių ir karalių miestu: Rėgensburgu, kuriame kad ir kur pažvelgtum, visur juntama fantastiška daugiau kaip 2000 metų miesto istorija. Rėgensburge yra daugiau kaip 200 pastatų, įtrauktų į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Akmeninis tiltas, Katedra ir Krauterermarkt aikštė, taip pat Šv. Jono vienuolyno bažnyčia, Katedros lobyno muziejus priskiriami prie svarbiausių Rėgensburgo architektūros paminklų, tačiau jie tesudaro nedidelę puikių lankytinų vietų dalį.

Vakare aplankysite „karališkąją" Kalėdinę mugę kunigaikščių Turnų ir Taksių rūmuose, garsėjančią amatininkų dirbinias.

7

Niurnbergas (Vokietija)

Šią dieną skirsite pažinčiai su Niurnbergu - muziejumi po atviru dangumi, kuriame pasigrožėsitės viduramžių architektūra, susipažinsite su įdomia miesto istorija bei kultūra. Kultūros paveldo lobyną sudaro centrinė aikštė su miesto Rotuše, Dievo Motinos bažnyčia, gtikinio stiliaus Gražusis šulinys, Imperatoriškoji pilis. Pamatysite Niurnbergo senamiestį, spindintį  tūkstančių šviesų ir viliojantį karšto vyno, keptų dešrelių ir meduolių kvapais. Per daugiau kaip 400 metų kalėdinė mugė neprarado nė trupučio savo kone magiško žavesio ir kviečia aplankyti ir didelį, ir mažą.

8

Niurnbergas (Vokietija)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš laivo. Kelionė namo.   

 

 

 Įskaičiuota:  Papildomai:
  •  7 nakvynės kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
  • uostų ir miestų mokesčiai;
  • Gourmet maitinimas laive: pusryčiai, pietūs ir vakarienės; užkandžiai, kava, arbata, rūšinis vynas, alus ir gaivieji gėrimai pietų ir vakarienių laive metu, putuojantis vynas ir šviežiai spaustos sultys pusryčių laive metu.
  • WiFi ir prieiga prie intereto laive;
  • Kasdien vis nauja pramoginė programa laive ir sporto užsiėmimai;
  • Ekskursinė programa kiekviename uoste: standartiniai turai, teminės ekskursijos, aktyvi veikla uostuose;
  • Dviračiai lankomuose miestuose, jei norite patys susipažinti su lankomu miestu arba turai dviračiais su gidu.
  • skrydis iki Budapešto ir atgal iš Niurnbergo;
  • nuvykimas iki uosto ir atgal;
  • sveikatos ir kelions draudimas

 

 

 

 

 

Apie laivą AmaStella:

AmaWaterways kruizinė kompanija, siūlanti Luxury servisą keliaujantiems upių laivais. Tai lyg ištaigus viešbutis ant vandens. AmaWaterways laivai talpina iki 164 keleivių, tad personalizuotas dėmesys skiriamas kiekvienam keliautojui. Ama kruizo personalas ne tik greitai išmoks jūsų vardą, bet ir įsidėmės ką mėgstate ir kam teikiate pirmenybę, kokios ekskursijos yra Jūsų mėgiamiausios ir kokias veiklas renkates kiekviename mieste. Kiekviename uoste Jūsų laukia ekskursija su profesionaliu gidu. O jūs patys galite pasirinkti kokio tempo ekskursijos pageidaujate: intensyvios, lėtos arba aktyvios. Visos kajutės yra su langais, WiFi internetu, palydovine televizija bei mini baru. Ama laivai turi gourmet restoranus, kuriuose pristatomi kiekvieno regiono patiekalai, būtinus paragauti. Ama gali Jums pasiūlyti išskirtinę vynų kolekciją, kurią Jums pristatys vynų ekspertas - someljė. Išbandykite Spa programos paketus, kurie padės Jums atgauti jėgas po įtemptos dienos. Propaguojantiems aktyvų gyvenimo būdą, Ama kviečia pasinaudoti dviračiais ir pažinti miestus ir apylinkes važiuojant dviračiu arba užsukti į sporto salę arba išmėginti viršutiniame laivo denyje esantį bėgimo taką, nuo kurio atsiveria įspūdinga panorama. Dienos pabaigoje Ama Jus kviečia atsipalaiduoti gyvos muzikos koncertuose.

Techniniai duomenys: pastatytas - 2016 m. Olandijoje, keleivių skaičius - 164, personalo skaičius: 50, kajučių skaičius - 81. Ilgis - 181 ft, plotis - 38 ft.

Eksperto komentaras:

 • Jei jūros kruizai yra tarsi "Akropolis", kruiuo plaukia apie 2000 keleivių ir tiek pat aptarnaujančio personalo, tai čia būtų kaip senamiesčio boutique´as.
• Europoje upių kruizai skirti pasiturintiems keleiviams, kurie nori ilsėtis lėtai, neskubant ir vertina kokybę, prabangą, asmeninį dėmesį.
• Upių kruizai - geriausias būdas senosios Europos atradimui, nes upės - tai senieji greitkeliai, pro laivų langus, trasas ir denius atsiveria pilių, miestelių vaizdai.

Kelionės nuotaika:

 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius