Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 8 žydinčios dienos Olandijoje ir Belgijoje  22.02.2018

 

Išvykimo uostas: Amsterdamas
Laivas: AmaLea / AmaKristina
Kelionės trukmė: 8 dienos/ 7 nakvynės
Kelionės datos:
2018 03 26 - 2018 04 02 - Velykos
2018 04 02 - 2018 04 09
2018 04 09 - 2018 04 16

2018 04 16 - 2018 04 23 - Gėlių paradas
2018 04 23 - 2018 04 30

Kelionių konsultantas:

+370 5 2125805

 

+370 5 212 5805

 

NAUJIENA - prabangūs kruizai upėmis su AmaWaterways!

AmaWaterways tai nepriekaištingai suplanuoti upių kruizai, kurių metu Jūs aplankysite gerai pažįstamus regionus ir naujus miestus, susipažinsite su jų kultūra, tradicijomis, gamta, istorija, kulinariniu paveldu bei atmosfera iš arčiau. Laivai sustoja upių uostuose, kurie dažniausiai būna miesto centruose, tad turėsite daugiau laiko pažinčiai su lankomais miestais ir jų apylinkėmis.

AmaWaterways kruizinė kompanija, siūlanti Luxury servisą keliaujantiems upių laivais. Tai lyg ištaigus viešbutis ant vandens. AmaWaterways laivai talpina iki 164 keleivių ir iki 100 žmonių aptarnaujančio personalo, tad personalizuotas dėmesys skiriamas kiekvienam keliautojui. Mėgaukitės išskirtiniu dėmesiu bei pažinkite nuostabius kraštus.

Pavasarį, kai žydi tulpės, Olandija tampa bene spalvingiausia vieta pasaulyje. Gamtos žydėjimo grožiu geriausia grožėtis plaukiant prabangiu kruiziniu laivu Deluxe kajutėje, klasikiniame restorane ar net SPA salone. Tai ypač romantiška ir prabangi kelionė, kurios metu aplankysite nuostabaus grožio miestus Olandijoje ir Belgijoje.

8 D. KELIONĖ UPĖMIS LUXURY KLASĖS KRUIZINIU LAIVU + ĮDOMI PAŽINTINĖ PROGRAMA + GOURMET MAITINIMAS IR GĖRIMAI + IŠSKIRTINIS DĖMESYS KIEKVIENAM

Kelionės kaina asmeniui keliaujant dviese:
nuo 2133 € kajutėje su langu;
nuo 2612 € kajutėje su mažu prancūzišku balkonu;
nuo 3252 € kajutėje su dideliu balkonu;
nuo 4772 € suite tipo kajutėje su dideliu balkonu

Kelionės programa:

 Dienos

Maršrutas

Programa

1

Amsterdamas

Registracija į laivą. Pažintis su Amsterdamu. Šventiška vakarienė laive

2

Amsterdamas - Hoornas

Po pusryčių paplaukiosite Amsterdamo kanalais bei susipažinsite su miestu. Miesto "širdis" - Dam aikštė, Karalių rūmai - viena iš rezidencijų, priklausanti karališkajai šeimai, Naujoji bažnyčia, Singel kanalo gėlių turgelis. Grįžę po šio turo pietaudami keliausite į Horną, kur aplankysite tulpių auginimo plantacijas  arba senovinį  laivą „De Halve Maen". Vakarienė laive.

3

Arnhemas - Nujmegenas

Ryte atvyksite į Arnhemą, kur galėsite susipažinti su II Pasaulinio karo istorijos dalimi arba paviešėti vienuose įspūdingiausių Nyderlanduose Het Loo rūmuose. Toliau vyksite į seniausią Nyderlandų miestą Nujmegeną. Po pažintinės ekskursijos vyksite Belgijos link.

4

Antverpenas (Belgija)

Pirmoje dienos pusėje Jūsų laukia pažintis su vienu didžiausiu Europos uostu Antverpenu, kuris garsėja savo įspūdinga architektūra. Po pietų turite galimybę padegustuoti belgiškus vaflius ir šokoladą arba su dviračiu aplankyti Antverpeno apylinkes. Po vakarienės laivas išplaukia Gento link.

5

Gentas

Po pusryčių Jūsų laukia pažintinis turas pėsčiomis po Gentą. Popiet papildomai galite nuvykti į Briugę - vieną iš geriausiai išsilaikiusių viduramžių miestų.

6

Roterdamas - Kinderijkas - Shoonhovenas

Šią dieną aplankysite Roterdamą. Pažintis su moderniosios architektūros pastatais ir senojo miesto fragmentais: Kijk Kubus - kubo formos namai, pastatyti ant betoninių pakylų, Gebouw Delftse Poort - vienas aukščiausių biuro pastatų visoje Olandijoje, 185m Euromast bokštas - pats aukščiausias šalies pastatas, miesto aikštė, bronzinė Erasmuso Roterdamiečio skulptūra, sukurta XVII amžiuje. Toliau vyksite į žavų 400 metų senumo Vilemstadtą. Popiet aplankysite UNESCO Pasaulio paveldui priklausantį Kinderdijk miestelį, kuris garsėja senoviniais vėjo malūnais (visi statyti apie 1500-uosius metus).

7

Amsterdamas - Keukenhofas - Amsterdamas

Šiandien lankysitės Keukenhof soduose, kur galėsite grožėtis milijonais tulpių ir kitų žydinčių augalų žiedais. Vėliau grįšite į Amsterdamą, kur galėsite praleisti likusią dienos dalį.

8

Amsterdamas

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš laivo. Kelionė namo.   

 Įskaičiuota:  Papildomai:
 • 7 nakvynės kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • uostų ir miestų mokesčiai;
 • Gourmet maitinimas laive: pusryčiai, pietūs ir vakarienės; užkandžiai, kava, arbata, rūšinis vynas, alus ir gaivieji gėrimai pietų ir vakarienių laive metu, putuojantis vynas ir šviežiai spaustos sultys pusryčių laive metu.
 • WiFi ir prieiga prie interneto laive;
 • Kasdien vis nauja pramoginė programa laive ir sporto užsiėmimai;
 • Ekskursinė programa kiekviename uoste: standartiniai turai, teminės ekskursijos, aktyvi veikla uostuose;
 • Dviračiai lankomuose miestuose, jei norite patys susipažinti su lankomu miestu arba turai dviračiais su gidu.
 • skrydis iki Amsterdamo ir atgal;
 • nuvykimas iki uosto ir atgal;
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • ekskursijos Amsterdame ir jo apylinkėse prieš arba po kruizo.Apie laivą AmaCerto:
 
 
AmaWaterways kruizinė kompanija, siūlanti Luxury servisą keliaujantiems upių laivais. Tai lyg ištaigus viešbutis ant vandens. AmaWaterways laivai talpina iki 164 keleivių, tad personalizuotas dėmesys skiriamas kiekvienam keliautojui. Ama kruizo personalas ne tik greitai išmoks jūsų vardą, bet ir įsidėmės ką mėgstate ir kam teikiate pirmenybę, kokios ekskursijos yra Jūsų mėgiamiausios ir kokias veiklas renkatės kiekviename mieste. Kiekviename uoste Jūsų laukia ekskursija su profesionaliu gidu. O jūs patys galite pasirinkti, kokio tempo ekskursijos pageidaujate: intensyvios, lėtos arba aktyvios. Visos kajutės yra su langais, WiFi internetu, palydovine televizija bei mini baru. Ama laivai turi gourmet restoranus, kuriuose pristatomi kiekvieno regiono patiekalai, būtinus paragauti. Ama gali Jums pasiūlyti išskirtinę vynų kolekciją, kurią Jums pristatys vynų ekspertas - someljė. Išbandykite Spa programos paketus, kurie padės Jums atgauti jėgas po įtemptos dienos. Propaguojantiems aktyvų gyvenimo būdą, Ama kviečia pasinaudoti dviračiais ir pažinti miestus ir apylinkes važiuojant dviračiu arba užsukti į sporto salę arba išmėginti viršutiniame laivo denyje esantį bėgimo taką, nuo kurio atsiveria įspūdinga panorama. Dienos pabaigoje Ama Jus kviečia atsipalaiduoti gyvos muzikos koncertuose.

Techniniai duomenys: pastatytas - 2016 m. Olandijoje, keleivių skaičius - 164, personalo skaičius: 100, kajučių skaičius - 81. Ilgis - 181 ft, plotis - 38 ft.

Kelionės nuotaika:

Eksperto komentaras:

• Jei jūros kruizai yra tarsi "Akropolis", kuriuo plaukia 2000 keleivių ir tiek pat aptarnaujančio personalo, tai čia būtų kaip senamiesčio boutique´as.
• Europoje upių kruizai skirti pasiturintiems keleiviams, kurie nori ilsėtis lėtai, neskubant ir vertina kokybę, prabangą, asmeninį dėmesį.
• Upių kruizai - geriausias būdas senosios Europos atradimui, nes upės - tai senieji greitkeliai, pro laivų langus, terasas ir denius atsiveria pilių, miestelių vaizdai.
• Žydinčių tulpių kilimai Keukenhof soduose, Kinderdijk kraštovaizdis su vėjo malūnais, Amsterdamo architektūra ir naktinis gyvenimas, viduramžių didieji miestai - deimantų sostinė Antverpenas ir didingas Gentas.
• Olandai ir flemai Jūsų svetingai laukia!

 

 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius