Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Pažintinė kelionė po Japoniją  02.06.2018

Kelionės periodas:  2018 06 01 - 2018 10 31           
                         
Pasiūlymas galioja kol yra vietų!

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

 
Pripažinta viena saugiausių keliautojams šalių - Japonija mandagiai atveria Jums duris. Svečias čia gerbiamas kaip senovės tradicijos ar romantiški sodai, o modernūs neoniniai didmiesčiai pribloškia keliautoją savo išvystytomis technologijomis. Kviečiame keliauti po Japoniją su tarptautine grupe iš viso pasaulio.

 Estravel ispudinga Japonijos kelione

SKRYDŽIAI IŠ VILNIAUS + 8 N. VIEŠBUČIUOSE + EKSKURSIJOS + ĮĖJIMO MOKESČIAI + GREITIEJI TRAUKINIAI + 4 PIETŪS

Kelionės kaina: nuo 2795 € asmeniui, keliaujant dviese

  Estravel pazintine Japonijos kelione


KELIONĖS PROGRAMA:

Diena

Maršrutas

Programa

 

1 - 2 d.

 

Vilnius - Tokijas

Skrydis į Tokiją iš Vilniaus su persėdimu. Estravel American Express TRS atstovai pasitiks Jus Naritos oro uoste praėjus muitinę (nemokama viza išduodama oro uoste). Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje.

3 d.

Niko

Leisitės į visos dienos eksursiją į Nikko - vieną gražiausių UNESCO paveldo regioną. Aplankysite garsiąją Nikko Toshogu šventyklą, Kegon krioklius, Chuzenji ežerą. Pietūs ekskursijos metu. Gryžimas į viešbutį ir nakvynė.

4 d.

Tokijas

Pusės dienos ekskursija Tokijuje. Pamatyite Tokijaus bokšto observatoriją, Ginzos rajoną, National Diet Building, Imperatoriaus rūmų aikštę, aplankysite Asakusa Kannon šventyklą,  Akihabara, Ueno ir Nakamise turgų. Vakaras poilsiui ir nakvynė viešbutyje.

5 d.

Tokijas - Fudži kalnas - Hakone

Leisitės į dienos ekskursiją link Fudži kalno. Apsilankysite 5-ojoje apžvalgos aikštelėje, esančioje daugiau nei 2400 m. aukštyje. Vėliau Jūsų lauks japoniško stiliaus pietūs. opiet leisitės link Togendai, paliksite Hakone keltuvu, iš kurio atsiskleis Owakudani slėnio grožis. Togendai kruizas Piratų laivu paliks neišdildomus įspūdžius. Aplanksyite Hakone-machi. Galiausiai iš Odavara stoties Nozomi greituoju traukiniu grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 6 d.

 Hakone - Takayama

Keliausite greituoju traukiniu iki Takayama. Ekskursijosmetu aplankysite Yatai Kalkan, Kusakabe muziejų ir Kami Sannomachi Town.Nakvynė viešbutyje.

 7 d.
 Takayama - Gokayama - Shirakawa go - Kanazawa Dienos ekskursija į Unesco paveldo sąrašui priklausantį Gokaya Ainokurą. Tradiciniame japoniškame Shirakawa go kaime Jūsų lauks pietūs. Vakarop atvyksite į Kanazawą - miestą tarp trijų kalvų. Nakvynė viešbutyje.
 8 d. Kanazawa - Kijotas

Įdomi pažintinė rograma su Higashi, Chaya rajonu, Tenku in šventykla. Aplankysite Nagamachi Samurajų rajoną, pasivaikščiosite žavingais Kenrokuen sodais. Kelionė traukiniu į Kijotą. Nakvynė viešbutyje.

 9 d. Nara

Nijo pilis, Golden Pavilion, Kioto Imperatoriaus rūmai, Kitano tenmangu šventykla - viskas vienos dienos Naroje metu. Gardūs japoniški pietūs. Dienos kulminacijai - Heian Jingu ir Sanjusangendo šventyklos. Nakvynė viešbutyje.

 10 d.
Osaka - Vilnius
Pervežimas į oro uostą, skrydis namo.

ESTRAVEL KELIONIŲ KONSULTANTĖS SOLVEIGOS KOMENTARAS APIE ŠIĄ KELIONĘ:

 • Pirmiausia noriu paneigti mitą, kad Japonija yra labai brangi šalis. Keliauti tekančios saulės šalyje gali būti pigiau nei JAV ar vakarų Europos šalyse. Pavyzdžiui, soti vakarienė dviems gali kainuoti vos 12 Eur (suši + alus)! Estravel American Express padės sutaupyti keliaujant Japonijoje.
 • Tai kitoks turas po Japoniją su grupe. Turai su grupe Japonijoje skiriasi nuo europietiškųjų - čia Jums bus skirta daug asmeninio dėmesio, o Jūsų įdomumui į turus keliausite kasdien su skirtingais gidais ir susipažinsite su naujais žmonėmis.
  Aš asmeniškai nesu kelionių su grupe mėgėja, bet šis pažintinė kelionė būtų  išimtis, nes per savaitę Japonijoje galima pamatyti tiek, kiek keliaujant individualiai porą savaičių ar net mėnesį.

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kada geriausia keliauti į Japoniją?
Klimatas Japonijoje labai įvairus: nuo karšto ir drėgno subtropinio iki sauso ir šalto. Pažintinei kelionei tinkamiausias metas yra nuo spalio iki kovo mėnesio, esant mažiausiai lietingam laikotarpiui. Keliaukite į Japoniją rudenį kuomet visa šalis nusidažo raudonuojančių klevų vaizdais.
 
Kokias vietas aplankysime kelionės metu?
Pažintinės kelionės po Japoniją metu aplankysite nuostabius Niko, Hakone, Takayama, Gokayama, Shirakawa go, Kanazawa, Kijotą, Narą ir Osaką, nemiegančią sostinę Tokiją, pasikelsite į Fudži kalną ir dar daugiau.
 
Ką parvežti lauktuvių iš Japonijos?
Estravel ekspertai iš kelionės į Japoniją rekomenduoja lauktuvių parvežti sėkmės simboliu laikomą Darumą lėlę - tai apvali, tuščiavidurė ir dažniausiai raudonais raštais dekoruota lėlė, kuri yra simbolizuoja sveikatą, sėkmę ir išmintį. Jos pagrindinis tikslas padėti žmogui išlaikyti sėkmę ir stabilumą gyvenime. Keliautojai lauktuvėms taip pat renkasi Budos statulėles, hieroglifais margintus pergamentus, vėduokles, tradicinės japonų valgymo lazdeles, Kendama žaidimus, tradicinius japonų apdarus - Yukata ar vietinius skanėstus.
 
Ką rekomenduojate paragauti Japonijoje?
Japonijoje itin mėgiami ryžių patiekalai, taip pat įvairūs produktai su tempura. Vietoje mėsos čia neretai naudojamas tofu. Tradiciniai japoniški Udon makaronai taip pat turi savitą skonį. Nepaisant to, japonai noriai mėgaujasi keptais mėsiniais patiekalais, įvairiais rytietiškais troškiniais bei marinuotomis daržovėmis. Neatsiejama japonų kultūros dalis yra arbata, kuri geriama specialių ceremonijų metu. 
 
Kokia valiuta Japonijoje?
Japonijoje galioja vitinė valiuta - jienos (YEN). Už 1 eur galite ėsigyti apie 128 YEN. 
 
Ar keliaujant į Japoniją reikalinga viza?
Kelionės sąlygos Lietuvos Respublikos piliečiams yra išties patogios - keliaujant būtina turėti tik Lietuvos Respublikos pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėnesiai nuo paskutinės kelionės dienos. Papildomų vizų įsigyti nereikia, jei planuojama ten išbūti ne ilgiau nei 90 dienų per 180 kalendorinių dienų laikotarpį.
 
Ką vertėtų žinoti skrendant į Japoniją?
Japonijoje palikdami arbatpinigių tik sutrikdysite padavėjus ar viešbučių patarnautojus. Eskalatoriuose viena pusė skirta stovėti, kita lipti, todėl apsidairykite, ar esate reikiamoje pusėje. Atkreipkite dėmesį, kad vienuose miestuose stovima kairėje pusėje, kituose - dešinėje pusėje. Vaikščiojant Japonijoje nepriimta valgyti ir užkandžiauti. Keliautojus iš viso pasaulio domina galimybė nuvykti į Fukušimos regioną, tačiau užsienio reikalų ministerija to daryti nerekomenduoja, vertėtų žinoti, kad teritorija patenka į uždraustų zonų sąrašą. Rekomenduojame visuomet su savimi turėti grynųjų pinigų, nes kai kuriosevietose atsiskaitymas kortelėmis gali tapti ilgu ir sudėtingu procesu.
 
Ar galima keliauti su vaikais?
Taip, kelionė kruiziniu laivu puikiai tinka plaukti su vaikais. 
 
KELIONĖS NUOTAIKA:
ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI: 
 • skrydžiai Vilniaus - Tokijas, Osaka - Vilnius su persėdimais;
 • oro uosto mokesčiai;
 • registruojamas bagažas iki 20kg/asm.;
 • pasitikimas ir išlydėjimas oro uostuose bei nuvežimas į/iš viešbutį;
 • 8 n. standartinės klasės viešbučiuose;
 • pervežimai ir ekskursijos, nurodytos programoje;
 • įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus pagal programą;
 • kelionės greituoju traukiniu bilietai;
 • angliškai kalbantis gidas visos kelionės metu;
 • maitinimas: 4 pietūs;
 • Estravel kelionių ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • kitas neįskaičiuotas maitinimas ir gėrimai;
 • kitos ekskursijos (teirautis konsultanto);  
 • priemoka už vienvietį kambarį 610 € (jeigu pageidausite);
 • asmeninės išlaidos;
 
 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius