Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Savaitgalinė kelionė į Stambulą!  09.11.2017

Kelionės datos:

2018 02 15 - 2018 02 18
2018 03 08 - 2018 03 11
2018 03 30 - 2018 04 02

Dėl kitų datų teirautis.

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Čia susijungia Europa ir Azija. Čia visi pojūčiai paaštrėja - kvapai, spalvos, garsai...

Pasinerk į savaitgalio nuotykius niekada nemiegančiame Stambule. Geriausias Europos miestų tradicijas puoselėjantis ir rytais alsuojantis Stambulas turi viską, ko reikia puikiai pažintinei-pramoginei kelionei. Per keturias dienas aplankysite žinomiausias miesto vietas (Sofijos Soborą, Topkapio ir Osmanų sultonų rūmus, įspūdingas šventyklas ir tradicinius žvejų kaimelius), plauksite nepakartojamu kruizu Bosforo sąsiauriu. Mėgausitės širdį saldinančiais turkiškais skanumynais baklava, chalva, šviežiai malta turkiška kava ir tik čia pagamintu turkišku sumuštiniu su kepta skumbre. Įsiliesite į legendomis garsėjantį Didįjį Stambulo turgų, kuriame suskaičiujama per 5 tūkstančius parduotuvėlių.

Tai unikalus miestas, kuris ilgam apsigyvena kiekvieno jį aplankusiojo širdyje. Įkvėpk rytietiško šurmulio savo kelionės metu!
SKRYDIS + 3 NAKVYNĖS 4-5* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS + EKSKURSIJA-KRUIZAS + PERVEŽIMAI

AKCIJA pratęsiama iki 2017 11 14 d.! Kelionės kainos:  

nuo 295 Eur asmeniui dviviečiame kambaryje 4*
viešbutyje su pusryčiais (priemoka už 5* viešbutį - nuo 60 Eur asmeniui)

Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.


KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena (Vilnius - Stambulas)
Skrydis Vilnius - Stambulas. Vakare pasinerkite į naktinį miesto gyvenimą. Naktinis Stambulo gyvenimas vienas gyviausių Europoje, o žmonės vieni stilingiausių ir labiausiai mėgstančių puoštis, beje, labai skoningai! Nakvynė viešbutyje.

2 diena (Stambulas)
3 val. ekskursija „Egiptietiškas turgus ir kruizas Bosforu". Ekskursiją pradėsite egiptietiškame prieskonių turguje, pilname mistiškų kvapų ir spalvingų parduotuvėlių, parduodančių prieskonius, vaisius, daržoves, gėles ir kt. Vėliau vyksite į laivą, kuriuo plauksite Bosforo sąsiauriu. Plaukdami turėsite galimybę pamatyti žavingas medines pakrančių vasaros vilas - Yalli (graikiškai reiškiančio „pakrantės namas"), Dolmabahce ir Beylerbeyi Osmanų sultonų rūmus, tolimesnius žvejų kaimelius, dabar virtusius priemiesčiais, mečetes. Nakvynė viešbutyje.

3 diena (Stambulas)
Laisvas laikas. Šią dieną skirkite senamiesčiui. Aplankykite muziejus, mečetes. Atsipūsti užsukite į turkišką pirtį. Jei mėgstate šviežią žuvį, vakarieniauti siūlau restoranuose įsikūrusiuose "po tiltu" Galata. Nakvynė viešbutyje.

4 diena (Stambulas - Vilnius)
Ryte pasivaikščiokite po bundantį miestą. Užsukite į didžiausią Stambulo turgų Grand Bazaar ir įsigykite turkiškų suvenyrų. Skrydis į Vilnių.

EKSPERTO KOMENTARAS:

 • Pažintinė kelionė į Stambulą puikiai tiks tiems, kurie nori kitaip praleisti šventinį savaitgalį! Patogus skrydis iš Vilniaus su geriausiomis oro linijomis Europoje „Turkish Airlines". Malonumai Stambule nesibaigs, nes į kelionės kainą įskaičiuota ir apžvalginė ekskursija po Bosforo sąsiaurį ir legendinio egiptietiško turgaus lankymas.
 • Lankytinų objektų Stambule tikrai labai daug, todėl nuoširdžiai rekomenduojame vykti gerai. suplanavus, kokius istorinius objektus ar turistines atrakcijas norėsite pamatyti. Kelionių konsultantas padės sudaryti optimaliausią programą, patars, kokias ekskursijas būtina užsisakyti iš anksto!
 • Neapsiribokite vien tik Topkapi rūmais, Mėlynąja mečete, Sofijos soboru ar Didžiuoju turgumi, nes Stambule naktinis gyvenimas ir vakariniai šou ne mažiau atraktyvūs nei istorinis palikimas.
 • Abejojate, ar Stambulas tinkamas lankytis su vaikais? Tikrai yra vietų, kur jūsų atžalos jausis puikiai: įspūdį padarys delfinariumas, kelionė po kitas planetas ar povandeniniu laivu Rahmi M. Koc muziejuje, judrieji žaidimai ir ypatingas istorinis galingosios Osmanų imperijos pažinimas Minaturk atrakcionų parke. Iškyla laivu Bosforo sąsiauriu patiks ir suaugusiems, ir mažiesiems!
 • Pastaruosius 5 metus Stambulas buvo ir yra viena populiariausių turizmo krypčių visus metus. Nepamirškite, kad 14 milijonų gyventojų turinčiame mieste, viešbučio vieta - vienas svarbiausių dalykų sėkmingoms atostogoms. Patarsime, kur palankiausias kainos ir kokybės santykis!

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydžiai: Vilnius - Stambulas - Vilnius;
 • oro uosto ir bagažo mokesčiai;
 • rankinis bagažas;
 • registruotas bagažas - 30 kg/asmeniui;
 • maitinimas lėktuve;
 • 3 nakvynės 4* arba 5* viešbutyje su pusryčiais;
 • pervežimai iš/į oro uostą;
 • 3-jų valandų ekskursija-kruizas.
 • kelionės draudimas;
 • asmeninės išlaidos.

 
 
  
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius