Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018 vasaros sezonas
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Egzotiškoji Kosta Rika  05.01.2018

KELIONĖ Į EGZOTIŠKĄJĄ KOSTĄ RIKĄ

Kelionės data: 2018 03 14 - 2018 03 27
                                
Kelionės trukmė: 11 nakvynių

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805
Kelionė į Kostą Riką kiekvieno gamtos mylėtojo svajonė. Čia galite pamatyti dar veikiančius ugnikalnius, apsilankyti įspūdinguose nacionaliniuose parkuose, stebėti egzotinę florą bei fauną, ragauti egzotinius vaisius, mėgautis aromatinga kava ir tiesiog džiaugtis gyvenimu nuostabioje aplinkoje. Šalies krantus skalauja Karibų jūra ir Ramusis vandenynas, o pakrantės pasižymi balto smėlio paplūdimiais. Pažintinė kelionė į Kostą Riką puikiai tiks tiems, kurie ieško gilių įspūdžių ir nori pamatyti bei paliesti kiekvieną žemės lopinėlį.
sales@estravel.lt+370 5 212 5805

SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 11 NAKVYNIŲ VIEŠBUČIUOSE SU PILNU MAITINIMU + VISI PERVEŽIMAI + EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS + GIDO PASLAUGOS

KELIONĖS KAINA:

2599 € asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje  

KELIONĖS PROGRAMA:

1-2 dienos

VILNIUS-KOSTA RIKA

Skrydis Vilnius - San Chosė. Atvykę į Kosta Rikos sostinę San Chosė, pervežimas į viešbutį. Trumpas poilsis. Šią dieną pažintį su šalimi pradėsite aplankydami Poas Vulkano Nacionalinį parką, kuriame iš arti stebėsite vis dar veikiantį ugnikalnį. 

Kosta Rika garsėja savo kava, todėl toliau ekskursijos metu užsuksite į vieną seniausių kavinių šalyje Doka Costa Rica, kur galėsite paragauti tikros kostarikietiškos kavos ir sužinoti apie jos gaminimą bei vartojimo kultūrą šiose apylinkėse. 

Taip pat aplankysite La Paz krioklių sodą, kur galėsite pasigrožėti penkiais kriokliais bei plytinčiais atogrąžų miškais bei patyrinėti egzotišką Kostą Rikos gyvūnijos pasaulį: egzotinius paukščius, bezdžiones, margaspalvius drugius ir dar daugiau.

Nakvynė Palma Real viešbutyje.

3 diena SAN CHOSĖ - TORTUGUERO NACIONALINIS PARKAS
Dieną pradėsite nuo apsilankymo Tortuguero nacionaliniame parke. Pakeliui į Tortuguero parką grožėsitės nuostabia Braulio Carrillo nacionalinio parko gamta, tropinių džiunglių ir kalnų kraštovaizdžiais. Pusryčių sustosite El Ceibo restorane, kuriame galėsite paragauti tradicinių Kosta Rikos patiekalų ir gėrimų. Papusryčiavę vyksite į La Pavoną prieplauką, iš kurios specialiu laivu plauksite į Aninga viešbutį, esantį Tortuguere.

Atvykimas į viešbutį. Pietūs. Po pietų vyksite į vaizdingą Tortuguero kaimelį, kuriame aplankysite jūrų vėžlių rezervuarą. Lankytojai gali prisidėti prie vėžlių išsaugojimo ir stebėti kaip maži vėžliukai išvysta šį pasaulį.

Nakvynė Aninga Lodge viešbutyje.

4 diena

TORTUGUERO NACIONALINIS PARKAS
Pusryčiai viešbutyje, po to laisvas laikas, kurio metu galėsite mėgautis viešbučio teikiamomis paslaugomis, pavyzdžiui, kajakais (pramoga įtraukta į kelionės kainą), o jeigu norėsite pailsėti, galėsite mėgautis ramybe ir maudynėmis baseine.

Po pietų vyksite į turą valtimi po Tortuguero nacionalinio parko kanalą, kuriame žadą atims pasakiška augmenija bei gyvūnija. Čia galėsite pamatyti trijų rūšių beždžiones, margaspalvius drugelius, aligatorius, iguanas, vėžlius ir dar daugiau.

Nakvynė Aninga Lodge.

5 diena

TORTUGUERO NACIONALINIS PARKAS - LA FORTUNA, ARENALIS
Po pusryčių laivu vyksite iki La Pavona miestelio. Pasiekus La Pavoną, galėsite truputį atsikvėpti ir papietauti. Po to autobusu keliausite į La Fortuną miestelį, įsikūrusį netoli Arenalio ugnikalnio. Laisvas laikas, kuriuo metu galėsite grožėtis nuostabiais kraštovaizdžiais, vietinėse kavinukėse paragauti kostarikietiškų patiekalų bei įsigyti amatininkų dirbinių suvenyrų parduotuvėlėse.

Nakvynė Arenal Country Inn viešbutyje.

6 diena

LA FORTUNA, ARENALIS
Rytą pradėsite nuo pusryčių viešbutyje. Po pusryčių vyksite pasivaikščioti prie Arenalio ugnikalnio. Tai pats aktyviausias Kosta Rikos ugnikalnis, kurio išsiveržimai yra dažni, bet nestiprūs, todėl šis ugnikalnis sulaukia didelio turistų susidomėjimo. Pasibaigus žygiui, stebėsite saulėlydį ir turėsite galimybę pamatyti bei išgirsti iš ugnikalnio kylančius lavos pliūpsnius. 

Toliau vyksite į Tabacon hot springs terminius mineralinius šaltinius. Šie šaltiniai yra netoli Arenalio ugnikalnio ir nacionalinio parko, todėl būdami Tabacon galėsite jaustis lyg rojuje, apsuptame nuostabios, egzotiškos gamtos. Vakarienė nacionaliniame restorane. 

Nakvynė Arenal Country Inn viešbutyje.

7 diena

LA FORTUNA, ARENALIS 
Šiandien dieną pradėsite anksti keliaudami po La Fortuna apylinkes. Keliausite kabančiais tiltais, kurių ilgis siekia net 3,1 km. Vaikštant šiais tiltais galėsite stebėti miškus bei jų florą ir fauną iš viršaus. Kelionę tęsite aplankydami La Fortunos krioklius, kuriuose galėsite maudytis ar tiesiog grožėtis jų didingumu. Pietūs. Po pietų laisvas laikas.

Nakvynė Arenal Country Inn viešbutyje.

8 diena

LA FORTUNA, ARENALIS -TAMARINDAS

Po pusryčių vyksite į Tamarindo balto smėlio paplūdimį, esantį Ramiojo vandenyno pakrantėje. Laisvas laikas poilsiui.

Nakvynė Occidental Tamarindo viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimo tipu. 

9-11 dienos

TAMARINDAS

Laisvas laikas, kurio metu galėsite mėgautis viešbučio teikiamais malonumais ir poilsiu paplūdimyje: paplaukioti viešbučio baseine, dalyvauti aktyviose viešbučio pramogose,  apsilankyti SPA ir ramiai atsipalaiduoti, ar pakaituoti paplūdimyje. 

Nakvynė Occidental Tamarindo viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu tipu. 

12 diena

TAMARINDAS - SAN CHOSĖ

Iki pietų - laivas laikas. Pietūs. Po pietų kelionė į San Chosė.

Nakvynė Palma Real viešbutyje.

13 - 14 dienos

SAN CHOSĖ - VILNIUS
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis namo. 


ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • skrydžiai: Vilnius - San Chosė - Vilnius su tarpiniu persėdimu;
 • registruotas bagažas 1 vnt iki 20 kg ir 1 vnt rankinio bagažo iki 5 kg;
 • 11 nakvynių nurodytuose viešbučiuose standartiniuose dviviečiuose kambariuose;
 • pusryčiai, pietūs ir vakarienės - pažintinio turo metu ir viskas įskaičiuota maitinimas - poilsio metu;
 • visi pervežimai nurodyti programoje;
 • anglakalbio vietinio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus, įvardintus programoje.
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • išvykimo mokestis oro uoste (apie 29 USD/asmeniui)
 • arbatpinigiai;
 • papildomi žygiai, pramogos ir ekskursijos
  (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos;
 • aukštesnės kategorijos viešbučiai kelionės metu
  (teirautis kelionių konsultanto).

EKSPERTO KOMENTARAS:

 • Kosta Rikos virtuvė susideda iš europietiškų, afrikietiškų, azijietiškų bei indėnų kulinarijos tradicijų. Pagrindiniai kostarikiečių virtuvėje naudojami produktai yra ryžiai, pupos ir kukurūzai, o garnyrams dažnai naudojami kepti bananai. Lankydamiesi šalyje būtinai paragaukite tradicinio Kosta Rikos patiekalo, vadinamo gaijo pinto. Tai prieskoniais pagardintas ryžių, juodųjų pupelių, svogūnų, česnakų ir raudonosios paprikos mišinys.
 • Planuojantiems namo parsivežti lauktuvių, kurios primintų įdomią kelionę po Kostą Riką, rekomenduojame įsigyti gardžiosios kostarikietiškos kavos arba vietinių gaminamo kavos likierio Yum. Kosta Rika ir kava yra neatsiejami dalykai. Vietiniai ją geria ištisą dieną, tačiau kava kostarikiečių gyvenime yra kur kas daugiau, nei tik gėrimas. Tai pagrindinė eksporto prekė, suvaidinusi svarbų vaidmenį šalies ekonomikoje. Kosta Rikoje veikiantis Kavos institutas griežtai kontroliuoja kavos auginimą, todėl būtent čia galima paraugauti aukščiausios rūšies aromatingos arabicos kavos, o apsilankius plantacijose sužinoti daugiau apie jos gaminimą ir vartojimo kultūrą.
 • Kosta Rikos turgeliuose taip pat galėsite surasti daug originalių, simbolinių rankų darbo gaminių. Vienas tokių yra spalvota skulptūrėlė "carreta", vaizduojantį vėžimą. Tai vienas populiariausių Kosta Rikos suvenyrų. Šis vėžimas laikomas šalies simboliu. Jis atliko svarbų vaidmenį Kosta Rikos istorijoje, nes 20 amžiaus pradžioje tai buvo vienintelė priemonė gabenti kavą iš kalnų į pakrantę.
 • Kosta Rikos klimatą galima skirstyti į sausąjį periodą: gruodžio-balandžio mėnesiais ir drėgnąjį: gegužės-lapkričio mėnesiais. Kosta Rikos orai ištisus metus lepina lankytojus malonia šiluma: žiemos laikotarpiu vid. temperatūra 19 oC, o pavasario ir vasaros mėnesiais - 23 oC.

KELIAUTOJOS - KELIONIŲ EKSPERTĖS DIANOS ĮSPŪDŽIAI APIE KOSTA RIKĄ:
Kosta Rika - tai ekologija ir gamta. Didelę pagarbą gamtos turtams čia puoselėja ne tik gyventojai, bet ir mokslas, nes Kosta Rikoje - vienas iš geriausių pasaulyje universitetų ruošiantis tropinių miškų ekologus bei okeanologijos specialistus. Jeigu ir jūs mylite gamtą, tai Kosta Rika jus sutiks labai svetingai. Nors Kosta Rika maža šalis, bet gamtos įvairovė plati: nuo tropinių miškų iki vulkanų kraterių.

Puiki galimybė pajusti ir paragauti tik tropiniame klimate augančių ir ką tik nuskintų vaisių: papajų, avokadų, bananų bei išgerti tikro skonio ekologiškos kavos. Kostarikiečiai laužo visas troškulio malšinimo taisykles ir net karščiausią vasaros dieną gaivinasi vietine kokybiška kava. Nors kava puiki, bet atsispirti pakelėje pardavinėjamoms kvapnioms, skanioms ir šviežioms ananasų ar kokosų sultims yra neįmanoma. Keliaujant link Karibų pakrantės, būtinai sustokite ir paragaukite vietinių  namuose gamintą "Gallo pinto" (juodųjų pupelių, vištienos bei ryžių patiekalą). Patikėkite, užgerti jį "Pina Colada" yra tiesiog nerealu.

Kosta Rikoje būtina sužinoti ilgaamžiškumo paslaptį, nes tik čia gyvena didžiausias skaičius ilgaamžių gyventojų. Jų išminties vaisių lengva įsigyti natūralios medicinos centruose. Turbūt, tai ir sąlygoja, kad laimingiausia šalis mūsų planetoje yra Kosta Rika ("New economics foundation" tyrimas). Kiek pasakojo vietiniai, didžiausios investicijos šalyje yra į žmonių sveikatinimą ir mokslą. Įdomu ir tai, kad savo armijos jie neturi.

Turbūt, jau šių faktų pakanka, kad kelionei į Kosta Rikai pasakytumėte "taip".

KELIONĖS NUOTAIKA:


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius