Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Egzotiškoji Kosta Rika  22.03.2018

PAŽINTINĖ KELIONĖ Į EGZOTIŠKĄJĄ KOSTA RIKĄ

Kelionės datos:

2018 05 30 - 2018 06 12

2018 09 05 - 2018 09 18

2018 09 26 - 2018 10 09

Kelionės trukmė: 11 n.

Dėl kitų datų kreiptis į kelionių konsultantą

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Kelionė į Kosta Riką kiekvieno gamtos mylėtojo svajonė ir viena populiariausių atostogų krypčių Centrinėje Amerikoje. Čia galite pamatyti dar veikiančius ugnikalnius, apsilankyti įspūdinguose nacionaliniuose parkuose, stebėti spalvingą egzotinę florą bei fauną, ragauti atogrąžų vaisius, mėgautis aromatinga kava ir tiesiog džiaugtis gyvenimu nuostabioje aplinkoje. Šalies krantus skalauja Karibų jūra ir Ramusis vandenynas, o pakrantės pasižymi balto smėlio paplūdimiais. Pažintinė kelionė į Kostą Riką puikiai tiks tiems, kurie ieško gilių įspūdžių ir nori pamatyti bei paliesti kiekvieną Kosta Rikos žemės lopinėlį.
 
SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 11 N. VIEŠBUČIUOSE SU PILNU MAITINIMU + PERVEŽIMAI + EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS + GIDO PASLAUGOS

KELIONĖS KAINA: nuo 2599 € asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje

KELIONĖS PROGRAMA:

1 - 2 d.

Vilnius - Kosta Rika. Skrydis Vilnius - San Chosė su persėdimais. Atvykę į Kosta Rikos sostinę San Chosė, pervežimas į viešbutį. Trumpas poilsis. Šią dieną pažintį su šalimi pradėsite aplankydami Poas Vulkano Nacionalinį parką, kuriame iš arti stebėsite vis dar veikiantį ugnikalnį. Kosta Rika garsėja savo kava, todėl toliau ekskursijos metu aplankysite kavos plantaciją Doka Costa Rica, kur galėsite paragauti tikros kostarikietiškos kavos ir sužinoti apie jos gaminimą bei vartojimo kultūrą šiose apylinkėse. Taip pat aplankysite La Paz krioklių sodą, kur galėsite pasigrožėti penkiais kriokliais bei plytinčiais atogrąžų miškais bei patyrinėti egzotišką Kostą Rikos gyvūnijos pasaulį: egzotinius paukščius, bezdžiones, margaspalvius drugius ir dar daugiau. Nakvynė Palma Real viešbutyje.

3 d. San Chosė - Tortuguero Nacionalinis parkas. Dieną pradėsite nuo apsilankymo Tortuguero nacionaliniame parke. Pakeliui grožėsitės nuostabia Braulio Carrillo nacionalinio parko gamta, tropinių džiunglių ir kalnų kraštovaizdžiais. Pusryčių sustosite El Ceibo restorane, kuriame galėsite paragauti tradicinių Kosta Rikos patiekalų ir gėrimų. Papusryčiavę vyksite į La Pavoną prieplauką, iš kurios specialiu laivu plauksite į Aninga viešbutį, esantį Tortuguere. Atvykimas į viešbutį. Pietūs. Po pietų vyksite į vaizdingą Tortuguero kaimelį, kuriame aplankysite jūrų vėžlių rezervuarą. Lankytojai gali prisidėti prie vėžlių išsaugojimo ir stebėti kaip maži vėžliukai išvysta šį pasaulį. Nakvynė Aninga Lodge viešbutyje.
4 d.

Tortuguero Nacionalinis parkas. Pusryčiai viešbutyje, po to laisvas laikas, kurio metu galėsite mėgautis viešbučio teikiamomis paslaugomis, pavyzdžiui, kajakais (pramoga įtraukta į kelionės kainą), o jeigu norėsite pailsėti, galėsite mėgautis ramybe ir maudynėmis baseine. Po pietų vyksite į turą valtimi po Tortuguero nacionalinio parko kanalą, kuriame žadą atims pasakiška augmenija bei gyvūnija. Čia galėsite pamatyti trijų rūšių beždžiones, margaspalvius drugelius, aligatorius, iguanas, vėžlius ir dar daugiau. Nakvynė Aninga Lodge

5 d.

Tortuguero Nacionalinis parkas - La Fortuna, Arenalis. Po pusryčių laivu vyksite iki La Pavona miestelio. Pasiekus La Pavoną, galėsite truputį atsikvėpti ir papietauti. Po to autobusu keliausite į La Fortuna miestelį, įsikūrusį netoli Arenalio ugnikalnio. Laisvas laikas, kuriuo metu galėsite grožėtis nuostabiais kraštovaizdžiais, vietinėse kavinukėse paragauti kostarikietiškų patiekalų bei įsigyti amatininkų dirbinių suvenyrų parduotuvėlėse. Nakvynė Arenal Country Inn viešbutyje.

6 d.

La Fortuna, Arenalis. Rytą pradėsite nuo pusryčių viešbutyje. Po pusryčių vyksite pasivaikščioti prie Arenalio ugnikalnio. Tai pats aktyviausias Kosta Rikos ugnikalnis, kurio išsiveržimai yra dažni, bet nestiprūs, todėl šis ugnikalnis sulaukia didelio turistų susidomėjimo. Pasibaigus žygiui, stebėsite saulėlydį ir turėsite galimybę pamatyti bei išgirsti iš ugnikalnio kylančius lavos pliūpsnius. Toliau vyksite į Tabacon hot springs terminius mineralinius šaltinius. Šie šaltiniai yra netoli Arenalio ugnikalnio ir nacionalinio parko, todėl būdami Tabacon galėsite jaustis lyg rojuje, apsuptame nuostabios, egzotiškos gamtos. Vakarienė nacionaliniame restorane. Nakvynė Arenal Country Inn viešbutyje. 

7 d.

La Fortuna, Arenalis. Šiandien dieną pradėsite anksti keliaudami po La Fortuna apylinkes. Keliausite kabančiais tiltais, kurių ilgis siekia net 3,1 km. Vaikštant šiais tiltais galėsite stebėti miškus bei jų florą ir fauną iš viršaus. Kelionę tęsite aplankydami La Fortunos krioklius, kuriuose galėsite maudytis ar tiesiog grožėtis jų didingumu. Pietūs. Po pietų laisvas laikas. Nakvynė Arenal Country Inn viešbutyje. 

8 d.

La Fortuna, Arenalis - Tamarindas. Po pusryčių vyksite į Tamarindo balto smėlio paplūdimį, esantį Ramiojo vandenyno pakrantėje. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė Occidental Tamarindo viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimo tipu. 

9 - 11 d.

Tamarindas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite mėgautis viešbučio teikiamais malonumais ir poilsiu paplūdimyje: paplaukioti viešbučio baseine, dalyvauti aktyviose viešbučio pramogose,  apsilankyti SPA ir ramiai atsipalaiduoti, ar pakaituoti paplūdimyje. Nakvynė Occidental Tamarindo viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu tipu. 

12 d.

Tamarindas - San Chosė. Iki pietų - laivas laikas. Pietūs. Po pietų kelionė į San Chosė. Nakvynė Palma Real viešbutyje.

13 - 14 d.

San Chosė - Vilnius. Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis San Chosė - Vilnius su persėdimais. DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI EKSPERTUI:

Kuo garsi Kosta Rika?

Nuskridę į Kosta Riką suprasite, kad šalis didžiuojasi kokybiškos ir aromatingos arabikos tradicijomis. Kosta Rika - viena išskirtiniausių ir unikaliausių kavos augintojų pasaulyje. Tai šalis, kurioje kavai teikiamas ypatingas dėmesys, o kavos pupelei netgi pastatytas paminklas. Kosta Rikoje auginti galima tik labai kokybišką arabika kavą, o robustos auginimas yra uždraustas įstatymu. Kostarikiečiai sako, kad būtent kavos plantacijų dėka jų šalis netapo „bananų respublika", kaip kai kurios kaimyninės šalys.  

Ką paragauti nuskridus į Kosta Riką? 

Kosta Rikos virtuvė susideda iš europietiškų, afrikietiškų, azijietiškų bei indėnų kulinarijos tradicijų. Pagrindiniai kostarikiečių virtuvėje naudojami produktai yra ryžiai, pupos ir kukurūzai, o garnyrams dažnai naudojami kepti bananai. Lankydamiesi šalyje būtinai paragaukite tradicinio Kosta Rikos patiekalo, vadinamo Gaijo Pinto. Tai prieskoniais pagardintas ryžių, juodųjų pupelių, svogūnų, česnakų ir raudonosios paprikos mišinys. 

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Kosta Rikoje?

Planuojantiems namo parsivežti lauktuvių, kurios primintų įdomią kelionę po Kosta Riką, Estravel ekspertai rekomenduoja įsigyti gardžiosios kostarikietiškos kavos arba vietinių gaminamo kavos likierio Yum. Kosta Rikos turgeliuose taip pat galėsite surasti daug originalių, simbolinių rankų darbo gaminių. Vienas tokių yra spalvota skulptūrėlė Carreta, vaizduojantį vėžimą - vienas populiariausių Kosta Rikos suvenyrų. Vežimas kadaise atliko svarbų vaidmenį Kosta Rikos istorijoje, nes 20 amžiaus pradžioje tai buvo vienintelė priemonė gabenti kavą iš kalnų į pakrantę.

Koks klimatas Kosta Rikoje?

Kosta Rikos klimatą galima skirstyti į sausąjį periodą: gruodžio - balandžio mėnesiais ir drėgnąjį: gegužės - lapkričio mėnesiais. Kosta Rikos orai ištisus metus lepina lankytojus malonia šiluma: žiemos laikotarpiu vid. temperatūra 19 laipsnių, o pavasario ir vasaros mėnesiais - 23 laipsnių.

Ką veikti Kosta Rikoje?

Atostogų Kosta Rikoje metu kavos plantacijose ragausite tikrosios kostarikietiškos kavos, lankydami tropinį Rūko mišką bei kabančius tiltus pasinersite į nepamirštamus nuotykius ir mėgausitės maydynėmis La Fortuna kriokliuose, pamatysite garsųjį Arenalio ugnikalnį, stebėsite jo veiklą bei atgausite jėgas karštųjų versmių baseinuose, lankysitės Tortuguero ir Braulio Carrillo nacionaliniuose parkuose ir mėgausitės tropinių džiunglių ir kalnų kraštovaizdžiais. Poilsio metu lepinsitės kaitria saule, balto smėlio paplūdimiais, SPA procedūromis ir mėgausitės aktyviomis vandens pramogomis.

Ar ilgai trunka kelionė į Kosta Riką?

Tiesioginių skrydžių į Kosta Riką iš Vilniaus nėra, tačiau Estravel ekspertai pasirūpins, kad kelionė neprailgtų, o persėdimai būtų kuo trumpesni ir patogesni.  

KELIONĖS NUOTAIKA:


ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI: 
 • skrydžiai: Vilnius - San Chosė - Vilnius su tarpiniu persėdimu; 
 • registruotas bagažas 1 vnt iki 20 kg ir 1 vnt rankinio bagažo iki 8 kg;
 • 11 nakvynių nurodytuose viešbučiuose standartiniuose dviviečiuose kambariuose;
 • pusryčiai, pietūs ir vakarienės - pažintinio turo metu ir viskas įskaičiuota maitinimas - poilsio metu;
 • visi pervežimai nurodyti programoje; 
 • anglakalbio vietinio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus, įvardintus programoje;
 • pagalba ir konsultacijos kelionės metu.
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • papildomi žygiai, pramogos ir ekskursijos
  (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos;
 • aukštesnės kategorijos viešbučiai kelionės metu
  (teirautis kelionių konsultanto).
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius