Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 2019-2020 m. žiemos kelionių išankstiniai pardavimai   20.03.2019
Estravel kelionės
 

Skubame pasidalinti džiugia žinia: ką tik startavo išankstinis 2019-2020m. žiemos kelionių pardavimas! Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja rinktis atostogas iš TOP 4, tiesioginiais reisais pasiekiamų kelionių - poilsinių kelionių malonumus patirkite Tenerifėje, Hurgadoje ir Šarm El Šeiche, o pažintinės kelionės džiaugsmus patirkite leisdamiesi į kruizą Nilu! Dabar yra pats tinkamiausias metas ne tik planuoti žiemos atostogas, bet ir jas įsigyti!

Kodėl poilsinę kelionę verta įsigyti dabar?

  • pradinė poilsinės kelionės įmoka tik 50 €/asm.;

  • taikoma mažiausios kainos garantija;

  • turėsite auksinę galimybę keisti kelionę!​​​​​​​

Kodėl pažintinę žiemos kelionę verta įsigyti dabar?

  • pradinė įmoka –  tik 60 €/asm.;

  • taikomos nuolaidos iki 15%;

  • galimybė keisti kelionę (išvykimo datą ar maršrutą);

  • galimybė nemokamai pasirinkti sėdėjimo vietą autobuse ekskursijų metu.

Estravel kelionės

 

Įsigykite saulėtas žiemos atostogas už mažiausią kainą jau dabar, nes kainos tik didės. Rekomendacijų sąraše nėra Jūsų norimos kelionės?  Spauskite mygtuką ir mes su Jumis susisieksime!

 

 Estravel rekomenduoja:

Estravel kelionė į Tenerifę
Švelni Tenerifės saulė ir lengvas brizas pavers Jūsų poilsį nesibaigiančiu malonumu! Tenerifės pietvakarinėje dalyje įsikūrę populiariausi ir prestižiškiausi kurortai - Plaja de Las Americas bei Kosta Adechė yra būtent ta vieta, kur verta poilsiauti žiemą.
Estravel kelionė į Tenerifę

Didžiausias kurortas Egipte – Hurgada, siūlo daug pramogų bei įdomią pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marinoje įsiliesite į aktyvų Naujosios Hurgados gyvenimo ritmą!

Estravel kelionė į Šarm El Šeichą Sakoma, kad Šarm El Šeichas - vienas iš moderniausių ir dinamiškiausių, sparčiai besivystančių kurortų Sinajaus pusiasalyje. Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus: įspūdingi koraliniai rifai driekiasi beveik pagal visą kurorto pakrantę, tad pasimėgauti povandeniniais vaizdais galima net neišvykus iš viešbučio teritorijos!
Estravel kelionė Nilu Pažintinė kruizinė kelionė Nilu pakerės Jus jau nuo pirmųjų minučių: grožėkitės  senųjų civilizacijų palikimu – piramidėmis, sfinksu, šventyklomis ir faraonų kapais. Pasivaikščiokite po Aleksandrijos miesto gatves – senovėje jis varžėsi net su Roma!

  Norite įsigyti arba rezervuoti poilsinę arba pažintinę kelionę mažiausiomis kainomis? Atvykite į Estravel biurą adresu Konstitucijos pr. 26 arba susisiekite su mumis el. p. sales@estravel.lt bei tel. nr. +37052125805!

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius