Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018 vasaros sezonas
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Klasikinė Portugalija - skrisk ir važiuok!  08.01.2018

Kelionės periodas: 2018 04 15 - 2018 10 31  

Pardavimas, kol yra laisvų vietų.   

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

 

Nuo bangų daužomų skardžių, uolų ir jų arkų bei ramių paplūdimių į Atlanto tolius žvelgianti Portugalija dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis, piligrimystės dvasią ir jūros teikiamus malonumus. Per 9 dienas savarankiškai apkeliaujate patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves nuo Porto iki Lisabonos. Savarankiška kelionė po Portugaliją - tai nauji, saulės nugairinti įspūdžiai ir nevaržoma laisvė.

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Kelionės kaina nuo 980 Eur asmeniui

SKRYDŽIAI  + AUTOMOBILIO NUOMA + 8 NAKVYNĖS SU PUSRYČIAIS + ĮDOMI PAŽINTINĖ PROGRAMA

KELIONĖS PROGRAMA:

Data

Maršrutas Programa
1 d.

Vilnius-Portas

Skrydis į Portą. Pasiimate automobilį Porto oro uoste. Laisva diena pažinčiai su vienu žavingiausiu Portugalijos miestu ir jo apylinkėmis. 
2 d. Koimbra Važiuojate į seną Portugalijos universitetų miestą - Koimbrą. Aplankote nuostabų Beira Litoralo regioną, garsėjantį terminio vandens šaltiniais ir pirtimis.
3 d. Tomaras-Fatima Viešite Tomare - paskutiniame tamplierių mieste. Vykstate į Fatimą - piligrimų miestelį vidurio Portugalijoje. Pasakojama, kad piligrimai čia išsigydo sunkias ligas.
4 d. Kastelo De Vide Per kalnų regioną vykstate link Kastelo De Vide (Castelo De Vide) miestelio, apstatyto senovės žydų kvartalais ir baltų plytų namais. Pakeliui galite aplankyti Marvao pilį.
5 d. Estremosas
Keliaujate į Estremosą - miestą pietryčių Portugalijoje, Evoros srityje. Jis garsėja baltojo marmuro gavyba. Čia stūkso nuostabi pilis ir yra nuostabus marmurinis senamiestis.
6 d. Lisabona
Šiandien atvykstate į Portugalijos sostinę - Lisaboną. Susipažinkite su svarbiausiu šalies uostu ir valdžios būstine. Vienas iš čia esančių universitetų - seniausias Europoje. Paklajokite istorinėmis Lisabonos gatvelėmis.
7-8 d. Estorilis Vykstate į Estorilio kurortą. Laisvas laikas ir poilsis.
9 d. Estorilis-Portas - Vilnius Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Portą. Skrydis namo.

EKSPERTO KOMENTARAS: 

 • Porto centras saugomas UNESCO paveldo. Žinomiausias Porto miesto produktas, kuris yra eksportuojamas, yra Porto vynas. Šį Porto vyną galima nusipirkti ar paragauti bet kurioje šalyje, tačiau Porte jis autentiškas. Palei Rio Douro upę  driekiasi vynuogynai, kuriuose auginamos tik Porto vyno gamybai naudojama vynuogių rūšis. Porto gyventojai, kaip ir visi portugaliečiai valgo daug žuvies, bet labai mėgsta ir mėsos patiekalus. Porto apylinkėse ir jautienos kepsnys "bife a Portuguesa" ruošiamas su Porto vyno padažu.
 • Koimbra yra senas Portugalijos universitetinis miestas. Šiose vietovėse,  romėnai palikę didingus savo buvusio miesto Conimbriga griuvėsius, menančius apie romėnų valdymo laikotarpį. Vėliau, Conimbrigos griuvėsiai su giliomis istorinėmis šaknimis tapo geru pavadinimu universitetiniam miesteliui Coimbra - Koimbra.
 • Fatima (portug. Fátima) - piligriminis miestelis vidurio Portugalijoje. Kaimas pavadintas XII amžiaus maurų princesės vardu ir nuo 1917 metų tapo viena didžiausių piligrimystės vietų pasaulyje, kaip Marijos šventoji žemė. 1928 metais buvo pradėta statyti bazilika, kuri baigta 1953 m. Jos bokštas yra 65 m aukščio. Greta šventovės yra ligoninės ir poilsio nameliai, didelė aikštė su maža Apsireiškimo kapela. Teigiama, kad Fatimoje yra pasveikę nemažai žmonių.
 • Portugalijos sostinė - Lisabona, traukia lankytojus iš viso pasaulio.  Čia rasite svarbiausią šalies uostą, valdžios būstinę ir vieną seniausių universitetu Europoje su ekonomikos mokslų akademija bei didžiausiu kultūros centru Portugalijoje. Lisabona - vienas iš didžiųjų istorinių miestų pasaulyje, galintis nustebinti įdomiomis ir nuostabą keliančiomis lankytinomis vietomis bei kultūros vertybėmis.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAS APIE ŠIĄ KELIONĘ:

Mantas (2016 m.): "Labai smagi kelionė lėktuvu, o po to nuomota mašina po Portugaliją. Galima jausti, jog kelionių agentūra rimtai bei nuoširdžiai padirbėjo tiek sudarant maršrutą, tiek parenkant viešbučius - ne tik kainos/kokybės santykio bet ir teigiamų emocijų prasme. Nepersitempiant ir neskubant pavyko visai neblogai pajusti Portugalijos dvasią bei apžiūrėti nemažą dalį jos įdomybių. Labai patiko senas universitetinis miestelis Quimbra, Porto sudarė smagaus bei "atsipūtusio" miesto įspūdį, Lisabonoje krantinė, nuo kurios anuomet galingas portugalų laivynas plaukdavo užkariauti naujų žemių, kėlė mintis apie sąsajas su Lietuva - abi šalys (priešinguose) Europos civilizacijos pakraščiuose, abi kadaise buvo galingos valstybės.

Maistas geras, aptarnavimas taip pat, tik gal kiek per įkyriai restoranuose bei užeigose siūlomi mokami papildomi užkandžiai - kai kurie iš jų išties skanūs, bet tenka nemažai atsisakinėti. Beje, „Europcar" nuoma bei techninė pagalba automagistralėje (ypač sekmadienio popietę) dirba toli gražu ne taip kaip Vokietijoje, bet nesklandumus pavyko išspręsti. Apskritai trumpu pabuvimu Portugalijoje likome labai patenkinti." 

KELIONĖS NUOTAIKA:
Kelionė į Portugaliją | Estravel Kelionės į Portugaliją | Estravel Kelionė į Portugaliją, Porto | Estravel
Kelionė į Portugaliją, Lisaboną | Estravel Kelionė į Portugaliją automobiliu | Estravel Kelionės į Portugaliją nuotaika | Estravel
Kelionės į Portugaliją vaizdai | Estravel Kelionės į Portugaliją maršrutas ir pramogos | Estravel Pažintinė kelionė į Portugaliją | Estravel

 

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • lėktuvo bilietai, prie kelionės programos puikiai priderinti skrydžiai, oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 7 kg;
 • 8 nakvynės 3-4* viešbučiuose su pusryčiais;
 • B klasės automobilio nuoma viso turo metu;
 • profesionaliai suplanuota kelionės progama ir kruopščiai atrinktas kelionių maršrutas.
 • kuras kelionės metu;
 • registruojamo bagažo mokesčiai;
 • maitinimas kelionės metu;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius