Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kelionė į klasikinę Portugaliją - skrisk ir važiuok!  18.08.2018

Kelionės periodas: 2018 08 15 - 2018 10 31  

Pardavimas, kol yra laisvų vietų.   

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Nuo bangų daužomų skardžių, uolų ir jų arkų bei ramių paplūdimių į Atlanto tolius žvelgianti Portugalija dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis, piligrimystės dvasią ir jūros teikiamus malonumus. Estravel ekspertai rekomenduoja leistis į savarankišką nuotykių kupiną kelionę po Portugalijos kalvotus kelius. Per 9 dienas apkeliausite patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves nuo Porto iki Lisabonos. Savarankiška kelionė po Portugaliją - tai nauji, saulės nugairinti įspūdžiai ir nevaržoma laisvė sustoti ir skirti lankomiems objektams tiek laiko, kiek patys norėsite.

Kelionės kaina nuo 1095 Eur asmeniui

SKRYDŽIAI  + AUTOMOBILIO NUOMA + 8 N. SU PUSRYČIAIS + ĮDOMI PAŽINTINĖ PROGRAMA

KELIONĖS PROGRAMA:

Data

Maršrutas Programa
1 d.

Vilnius - Portas

Skrydis į Portą. Oro uoste Jūsų lauks automobilis. Laisva diena pažinčiai su vienu žavingiausiu Portugalijos miestu ir jo apylinkėmis. Porto centras saugomas UNESCO paveldo. Aplakykite 78 m aukščio Clerigos bokštą, Porto katedrą, žymiąją Ribeirą su siauromis gatvelėmis, Doro upės deltą su puikiais paplūdimiais bei didingus tiltus. Žinomiausias produktas - autentiškas Porto vynas, kurio galima įsigyti ar paragauti palei Douro upę nusidriekusiose vyninėse. Estravel ekspertai rekomenduoja apsilankyti ir vynuogynuose čia pat šalia Douro upės, kuriuose auginama tik Porto vyno gamybai naudojama vynuogių rūšis. Nakvynė viešbutyje.

2 d. Koimbra

Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite į seną Portugalijos universitetų miestą - Koimbrą, joje įsikūręs seniausias šalies universitetas ir biblioteka. Aplankysite nuostabų Beira Litoralo regioną, garsėjantį terminio vandens šaltiniais ir pirtimis. Nakvynė viešbutyje.

3 d. Tomaras - Fatima

Pusryčiai viešbutyje. Viešėsite Tomare - paskutiniame tamplierių mieste. Vėliau vyksite į Fatimą - piligrimų miestelį vidurio Portugalijoje, kur aplankysite įspūdingą baziliką. Pasakojama, kad piligrimai čia išsigydo sunkias ligas. Nakvynė viešbutyje.

4 d. Kastelo De Vide

Pusryčiai viešbutyje. Per kalnų regioną vyksite link Kastelo De Vide miestelio, apstatyto senovės žydų kvartalais ir baltų plytų namais. Pakeliui rekomenduojame aplankyti Marvao pilį. Nakvynė viešbutyje.

5 d. Estremosas

Pusryčiai viešbutyje. Keliaujate į Estremosą - miestą pietryčių Portugalijoje, Evoros srityje. Jis garsėja baltojo marmuro gavyba. Čia stūkso galinga pilis ir yra nuostabus marmurinis senamiestis. Nakvynė viešbutyje.

6 d. Lisabona

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien atvykstate į Portugalijos sostinę - Lisaboną. Čia rasite svarbiausią šalies uostą, valdžios būstinę ir vieną seniausių universitetu Europoje su ekonomikos mokslų akademija bei didžiausiu kultūros centru Portugalijoje. Lisabona - vienas iš didžiųjų istorinių miestų pasaulyje, galintis nustebinti įdomiomis ir nuostabą keliančiomis lankytinomis vietomis bei kultūros vertybėmis. Paklajokite istorinėmis Lisabonos gatvelėmis, aplankykite tvirtovę, garsųjį Belemo kvartalą ir bokštą. Nakvynė viešbutyje.

7 - 8 d. Estorilis

Pusryčiai viešbutyje. Vyksite į Estorilio kurortą, kur jūsų lauks laisvas laikas ir poilsis. Nakvynė viešbutyje.

9 d. Estorilis-Lisabona - Vilnius

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Lisabonos oro uostą ir automobilio grąžinimas. Skrydis namo.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI KELIONIŲ EKSPERTUI:

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu?

Didžiausias savarankiškos kelionės pagal Estravel ekspertų sudarytą maršrutą tas, kad per 9 dienas apkeliaujate patraukliausias ir įspūdingiausias šalies vietoves nuo Porto iki Lisabonos. Savarankiška kelionė po Portugaliją dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis ir jūros teikiamus malonumus. Keliaudami savarankiškai patys galite nuspręsti kiek laiko kurioje vietoje norėsite praleisti. Estravel keliautojai paruošė patį geriausią maršrutą pažinčiai su Portugalija, todėl galite neabejoti, kad atostogos bus pačios įsimintiniausios.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Portugaliją?

Keliaujant į Portugaliją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi rekomenduojama turėti pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 3 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ką verta paragauti Portugalijoje?

Portugališka virtuvė itin spalvinga: turtingo skonio jūros gėrybės ir daržovės ant grilio. O kur dar nuostabūs desertai, priversiantys nusikalsti net besilaikančius griežčiausios dietos. Viešėdami Porte būtinai paragaukite garsiojo Potveino.

Ar kelionė tinkama keliauti su vaikais?

Kelionė puikiai tinka keliauti su vaikais. Važinėdami nuomotu automobiliu patys esate savo laiko šeimininkai, todėl tempą pasirinksite tokį, koks bus patogus Jums ir Jūsų šeimai. Portugalija turtinga istorija ir architektūra, todėl mažieji tikrai liks sužavėti.

Kada geriausia keliauti į Portugaliją?

Į Portugaliją skristi geriausia pavasarį arba rudenį, kai klimatas atvėsta iki 25-28 laipsnių šilumos. Tai puikus laikas keliauti po Portugaliją ir pažinti šį nuostabų kraštą. 

Ką pamatysime savarankiškos kelionės metu?

Estravel kelionių ekspertai pasirūpino pačia geriausia pažintine programa: aplankysite garsiausius šalies vienuolynus, įspūdingiausias bažnyčias, susipažinsite su didžiausiais šalies miestais Lisabona ir Portu, lankysite mažus jaukius istorinius miestus ir įspūdingai žalius šalies parkus.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Portugalijoje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas poilsio Portugalijoje dienomis. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Italijoje suteiks konsultantas. 

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?
 
Taip, galite pratęsti atostogas Italijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitomis savarankiškomis kelionėmis: skriskite ir važiuokite į Toskaną ar Graikiją. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Kokia valiuta Portugalijoje? 

Oficiali valiuta Portugalijoje euras (EUR), todėl skrendant į Portugaliją nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAS APIE ŠIĄ KELIONĘ:

Mantas (2016 m.): "Labai smagi kelionė lėktuvu, o po to nuomota mašina po Portugaliją. Galima jausti, jog kelionių agentūra rimtai bei nuoširdžiai padirbėjo tiek sudarant maršrutą, tiek parenkant viešbučius - ne tik kainos/kokybės santykio bet ir teigiamų emocijų prasme. Nepersitempiant ir neskubant pavyko visai neblogai pajusti Portugalijos dvasią bei apžiūrėti nemažą dalį jos įdomybių. Labai patiko senas universitetinis miestelis Quimbra, Porto sudarė smagaus bei "atsipūtusio" miesto įspūdį, Lisabonoje krantinė, nuo kurios anuomet galingas portugalų laivynas plaukdavo užkariauti naujų žemių, kėlė mintis apie sąsajas su Lietuva - abi šalys (priešinguose) Europos civilizacijos pakraščiuose, abi kadaise buvo galingos valstybės.

Maistas geras, aptarnavimas taip pat, tik gal kiek per įkyriai restoranuose bei užeigose siūlomi mokami papildomi užkandžiai - kai kurie iš jų išties skanūs, bet tenka nemažai atsisakinėti. Beje, „Europcar" nuoma bei techninė pagalba automagistralėje (ypač sekmadienio popietę) dirba toli gražu ne taip kaip Vokietijoje, bet nesklandumus pavyko išspręsti. Apskritai trumpu pabuvimu Portugalijoje likome labai patenkinti." 

KELIONĖS NUOTAIKA:
Kelionė į Portugaliją | Estravel Kelionės į Portugaliją | Estravel Kelionė į Portugaliją, Porto | Estravel
Kelionė į Portugaliją, Lisaboną | Estravel Kelionė į Portugaliją automobiliu | Estravel Kelionės į Portugaliją nuotaika | Estravel
Kelionės į Portugaliją vaizdai | Estravel Kelionės į Portugaliją maršrutas ir pramogos | Estravel Pažintinė kelionė į Portugaliją | Estravel

 

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • prie kelionės programos puikiai priderinti skrydžiai ekonomine klase: Vilnius - Porto, Porto - Vilnius su persėdimais;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 7 kg;
 • 8 n. 3 - 4* viešbučiuose su pusryčiais;
 • B klasės automobilio nuoma visos kelionės metu;
 • profesionaliai suplanuota kelionės progama ir kruopščiai atrinktas kelionių maršrutas.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • registruojamo bagažo mokesčiai (jeigu bus reikalinga);
 • kuras kelionės metu;
 • parkavimo išlaidos;
 • maitinimas kelionės metu;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius