Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
DĖMESIO! Mus rasite NAUJU ADRESU - Konstitucijos pr. 26 (4 aukšte), Vilniuje (Forum Palace)

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 JAV vakarinė pakrantė automobiliu  05.02.2018

Kelionės periodas:                                      

PARDAVIMO DATOS:

2018 02 06 - 02 09

2018 04 10 - 2018 06 15                        

2018 08 15 - 2018 12 01

Vietų skaičius labai ribotas.

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

+370 5 212 5805 

 
Tavęs laukia net 15 dienų  nuotykiai ir išskirtiniai vaizdai kelionėje po Jungtinių Amerikos Valstijų vakarinę pakrantę. Didžiojo kanjono peizažai, raižytos krantinės, garsieji Los Andželo paplūdimiai, Holivudo bulvaras ir kiti žymieji miestai įsuks į vieną įsimintiniausių atostogų scenarijų. Keliaudamas automobiliu nuo Los Andželo iki Las Vegaso mėgausies sava kompanija ir laisve sustoti, kur pageidausit. O kur dar garsiosios Las Vegaso pramogos! Juk „What happens in Vegas, stays in Vegas!"


AKCIJA iki 2018 02 06 d.!

SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 14 NAKVYNIŲ 2*-4* VIEŠBUČIUOSE + AUTOMOBILIO NUOMA VISAM KELIONĖS PERIODUI + AUTORINIS ESTRAVEL KELIONĖS MARŠRUTAS PO JAV VAKARINĘ PAKRANTĘ

nuo 1899 €

 

asmeniui už apgyvendinimą 2*-4* viešbučiuose, standartiniuose dviviečiuose kambariuose, keliaujant dviese.
     
  
 
KELIONĖS AUTOMOBILIU MARŠRUTAS:
 
Kelionė į Ameriką | Estravel 
Diena Maršrutas Programa
1 Vilnius – Los Andželas Atvykstate į Los Andželą, pasiimate automobilį ir įsikuriate viešbutyje.
2 Los Andželas Šį rytą mėgaujatės išsamiu Los Andželo miesto pažintiniu turu, įskaitant šauniąją Santa Moniką, spalvingąjį Holivudą ir prabangųjį Beverli Hilsą. Turite ir galimybę sustoti prie istorinio kelio "Route 66" pabaigos, pamatyti Kalifornijos gelbėjimo stoties bokštelį, išgarsintą serialo "Baywatch", pasivaikščioti žvaigždžių alėja ir nufotografuoti žymųjį Hollywood ženklą. Popiet - laisvas laikas toliau tyrinėti miestą arba prisijungti prie ekskursijos į Universal Studios (už papildomą mokestį), kur bus atskleista filmų gamybos virtuvė.
3 Los Andželas – Palm Springsas Šiandien vykstate į Palm Springs'ą, žinomą kaip šou verslo žvaigždžių žaidimų aikštelę. Čia gausu golfo aikščių, palmių, prabangių namų. Mėgaujatės dykumos saulėlydžiu prie Jūsų viešbučio baseino.
4 Palm Springsas Prieš išvykstant į Finiksą pasimėgaukite rytiniu apsipirkimu išskirtinėse parduotuvėse. Finiksas yra vienas greičiausiai augančių JAV miestų. Tai sąlygoja sausas klimatas ir daug saulėtų dienų.
5 Sedonas Šiandien marios laiko pasidairyti po senovines uolų buveines, kur pamatysite  Montezumos pilį. Vėliau keliaujate į Sedoną, miestą įsikūrusį prie raudonojo smiltainio plokščiakalnio.
6 Oak Creek kanjonas – Flagstaff – Didysis kanjonas Šį rytą Jūsų laukia trumpas kelias iki Oak Creek kanjono ir Flagstaff miestelio, kuris gali atrodyti matytas, nes jame buvo filmuojami garsūs vesternai. Tada vykstate į kvapą gniaužiančiais vaizdais viliojantį Didįjį kanjoną. Visa diena galite skirti pasivaikščiojimui South Rim ir grožėtis kerinčia gamta su į 2 km aukštį pasiremiančiomis kanjono viršūnėmis ir galingaja Kolorado upe apačioje.
7 Huverio užtvanka – Las Vegasas Šiandienos maršrutas veda per Williams ir Kingman - prie vieno didingiausių žmogaus statinių - Huverio užtvankos, kuri žymi Arizonos ir Nevados valstijų ribas. Toliau vykstate į Las Vegasą - spindinčią kazino ir pramogų pasaulio sostinę, kur 24 val. per parą galėsite linksmintis ir žaisti azartinius žaidimus.
8 Las Vegasas Laisvas laikas Las Vegase. Pasimegaukite apsipirkimu, azartiniais žaidimais ir kitomis pramogomis dėl kurių Las Vegasas vadinamas niekada nemiegančiu miestu.
9 Amargosa dykuma – Mirties Slėnis Ryte atgaukite jėgas. Popiet išvykstate Amargosa dykuma į Mirties Slėnio nacionalinį parką. Zabrikie Point galėsite pasigėrėti šio bekraščio slėnio panoraminiais vaizdais.
10-11 Siera Nevada kalnai - Tioga perėja - Yosemite parkas Ši diena siūlo visiškai priešingą kraštovaizdį nei diena prieš - Mirties Slėnyje. Vykstate į Siera Nevada kalnus, kur Tioga perėja (uždaryta nuo lapkričio iki birželio mėn) ir Yosemite parkas užburia savo peizažais - pušų žaluma ir spindinčiomis Yosemite Bridalveil sidabrinėmis vandens kaskadomis. Kitą dieną tęsite kelionę link San Francisko. Nakvynė San Franciske.
12 San Franciskas Diena skirta San Francisko apžvalgai. Lankomiausios vietos Union square - pagrindinė miesto aikštė, Prestidio rajonas. Garsusis "The Golden Gate Bridge" arba "Aukso vartų tiltas", jungiantis San Franciską su Merino apygarda, žvejų prieplauka. Iš čia galima vykti į kelionę laivu į Alkatraso salos kalėjimą.
13 San Franciskas – Monterey Pradedate savo kelionę ryte vykdami per Castroville į Monterey. Aplankysite Cannery Row ir žavų Carmel miestelį ir gerėsitės pribloškiančiais raižytos pakrantės ir Ramiojo vandenyno vaizdais. Vakare atvyksite į Monterey.
14 Monterey – Los Andželas Ši diena skirta kelionei Ramiojo vandenyno pakrantės greitkeliu, aplankant San Simeon ir Morro Bay kol pasieksite TV serialo išgarsintą Santa Barbaros miestelį.Toliau tęsiate kelionę į kosmopolitiškąjį Los Andželą - Angelų Miestą.
15 Los Andželas – Vilnius Išvykimas iš Los Andželo, automobilio grąžinimas oro uoste. Skrydis namo.

EKSPERTO KOMENTARAS, KODĖL VERTA RINKTIS KELIONĘ PO JAV AUTOMOBILIU:
 • Jungtinės Amerikos Valstijos - didžiulė ir įvairiaspalvė šalis, kuriai pamatyti neužtenka savaitės ar net mėnesio. Vienus domina šios šalies nacionaliniai parkai, kitus - kvapą gniaužiantys dangoraižiai milijoniniuose metropoliuose. Dar kiti, norėdami „paragauti" amerikietiškosios svajonės leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę automobiliu. Keliauti automobiliu po JAV labai patogu - puikūs keliai, nebrangūs pakelės moteliai ir gerai išvystyta restoranų grandinė.
 • Jei rinksitės kelionę kemperiu, tai dėl nakvynės sukti galvos neprireiks, nes viskas bus vienoje vietoje - virtuvėlė, miegamasis ir svetainė! JAV rasite patogiais atstumais išdėliotas kemperių stovėjimo aikšteles, todėl taip keliauti bus ne tik patogu, bet ir pigu!

ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
 • patogūs skrydžiai: Vilnius–Los Andželas–Vilnius
  (su persėdimu Europoje);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas (iki 8 kg asmeniui);
 • registruojamas bagažas (iki 23 kg asmeniui);
 • apgyvendinimas 2*-4* viešbučiuose;
 • automobilio nuoma visam periodui;
 • detalus kelionės maršruto planas.
 • bilietai į lankytinus objektus;
 • degalai automobiliui;
 • papildomas automobilio draudimas;
 • ESTA (elektroninis leidimas);
 • kelionės ir sveikatos draudimas;
 • asmeninės išlaidos.

 

 
 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius