Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kelionė į JAV - vakarinė pakrantė automobiliu  08.05.2019

Kelionės datos:                                      

2019 09 05 - 2019 09 20
2019 11 07 - 2019 11 22
2020 02 02 - 2020 02 18

Trukmė: 14 n./16 d.               

Vietų skaičius ribotas.

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

+370 5 212 5805 

Leiskitės į 16 d. nuotykį po vakarinę JAV pakrantę. Estravel ekspertai paruošė fantastišką maršrutą pažinčiai su JAV! Į pasiūlymo kainą įtraukėme patogius skrydžius, automobilio nuomą bei apgyvendinimą viešbučiuose. Jūsų laukia mistiškas, laukinis ir kartu prabangus kelias nuo San Francisko iki Los Andželo, svaiginanti Kalifornija, Palm Springso dykuma, Mirties slėnis ir Didysis kanjonas savarankiškos kelionės automobiliu metu.

SKRYDIS IŠ VILNIAUS + 14 NAKVYNIŲ 2*-4* VIEŠBUČIUOSE + AUTOMOBILIO NUOMA VISAM KELIONĖS PERIODUI + AUTORINIS ESTRAVEL KELIONĖS MARŠRUTAS PO JAV VAKARINĘ PAKRANTĘ

Kaina: nuo 1999 €  asmeniui už apgyvendinimą 2*-4* viešbučiuose, standartiniuose dviviečiuose kambariuose, keliaujant dviese.

 
  
 
KELIONĖS AUTOMOBILIU MARŠRUTAS: 
Kelionė į Ameriką | Estravel 
Diena Maršrutas Programa
1 diena Vilnius – Los Andželas Atvyksite į Los Andželą, pasiimsite automobilį ir įsikursite viešbutyje.
2 diena Los Andželas Šį rytą mėgausitės išsamiu Los Andželo miesto pažintiniu turu, įskaitant šauniąją Santa Moniką, spalvingąjį Holivudą ir prabangųjį Beverli Hilsą. Turėsite galimybę sustoti prie istorinio kelio „Route 66“ pabaigos, pamatyti Kalifornijos gelbėjimo stoties bokštelį, išgarsintą serialo „Baywatch“, pasivaikščioti žvaigždžių alėja ir nufotografuoti žymųjį Hollywood ženklą. Popiet – laisvas laikas toliau tyrinėti miestą arba prisijungti prie ekskursijos į Universal Studios (už papildomą mokestį), kur bus atskleista filmų gamybos virtuvė. Nakvynė viešbutyje.
3 diena Los Andželas – Palm Springsas Vyksite į Palm Springsą, žinomą kaip šou verslo žvaigždžių žaidimų aikštelę. Čia gausu golfo aikščių, palmių, prabangių namų. Mėgausitės dykumos saulėlydžiu prie Jūsų viešbučio baseino. Nakvynė viešbutyje.
4 diena Palm Springsas Pasimėgaukite rytiniu apsipirkimu išskirtinėse parduotuvėse. Finiksas yra vienas greičiausiai augančių JAV miestų. Tai sąlygoja sausas klimatas ir daug saulėtų dienų. Nakvynė viešbutyje.
5 diena Sedonas Skirtike dieną pasidairyti po senovines uolų buveines, kur pamatysite Montezumos pilį. Vėliau keliausite į Sedoną – miestą, įsikūrusį prie raudonojo smiltainio plokščiakalnio. Nakvynė viešbutyje.
6 diena Oak Creek kanjonas – Flagstaff – Didysis kanjonas Jūsų laukia kelionė iki Oak Creek kanjono ir Flagstaff miestelio, kuris gali atrodyti matytas, nes jame buvo filmuojami garsūs vesternai. Tada vykstate į kvapą gniaužiančiais vaizdais viliojantį Didįjį kanjoną. Visą dieną galite skirti pasivaikščiojimui South Rim ir grožėtis kerinčia gamta su į 2 km aukštį pasiremiančiomis kanjono viršūnėmis ir galingąja Kolorado upe apačioje. Nakvynė viešbutyje.
7 diena Huverio užtvanka – Las Vegasas Maršrutas Jus ves per Williams ir Kingman prie vieno didingiausių žmogaus statinių – Huverio užtvankos, kuri žymi Arizonos ir Nevados valstijų ribas. Vėliau vyksite į Las Vegasą – spindinčią kazino ir pramogų pasaulio sostinę, kur 24 val. per parą galėsite linksmintis ir žaisti azartinius žaidimus. Nakvynė viešbutyje.
8 diena Las Vegasas Laisvas laikas Las Vegase. Pasimegaukite apsipirkimu, azartiniais žaidimais ir kitomis pramogomis dėl kurių Las Vegasas vadinamas niekada nemiegančiu miestu. Nakvynė viešbutyje.
9 diena Amargosa dykuma – Mirties Slėnis Ryte atgaukite jėgas. Popiet išvyksite Amargosa dykuma į Mirties Slėnio nacionalinį parką. Zabrikie Point galėsite pasigėrėti šio bekraščio slėnio panoraminiais vaizdais. Nakvynė viešbutyje.
10 - 11 diena Siera Nevada kalnai - Tioga perėja - Yosemite parkas Vyksite į Siera Nevada kalnus, kur Tioga perėja (uždaryta nuo lapkričio iki birželio mėn) ir Yosemite parkas užburia savo peizažais – pušų žaluma ir spindinčiomis Yosemite Bridalveil sidabrinėmis vandens kaskadomis. Kitą dieną tęsite kelionę link San Francisko. Nakvynė San Franciske.
12 diena San Franciskas Diena skirta San Francisko apžvalgai. Lankomiausios vietos Union square - pagrindinė miesto aikštė, Prestidio rajonas. Garsusis „The Golden Gate Bridge“ arba „Aukso vartų tiltas“, jungiantis San Franciską su Merino apygarda, žvejų prieplauka. Iš čia galima vykti į kelionę laivu į Alkatraso salos kalėjimą. Nakvynė viešbutyje.
13 diena San Franciskas – Monterey Keliausite per Castroville į Monterey, aplankysite Cannery Row ir žavų Carmel miestelį ir gerėsitės pribloškiančiais raižytos pakrantės ir Ramiojo vandenyno vaizdais. Vakare atvyksite į Monterey. Nakvynė viešbutyje.
14 diena Monterey – Los Andželas Ši diena skirta kelionei Ramiojo vandenyno pakrantės greitkeliu, aplankant San Simeon ir Morro Bay kol pasieksite TV serialo išgarsintą Santa Barbaros miestelį. Kelionę tęsite į kosmopolitiškąjį Los Andželą. Nakvynė viešbutyje.
15 diena Los Andželas – Vilnius Išvykimas iš Los Andželo, automobilio grąžinimas oro uoste. Skrydis namo.

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI: 

Ar reikalinga viza skrendant į JAV?

Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos piliečiai prieš vykstant į JAV privalo gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Įsitikinkite, kad Jūsų pasas galioja ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu po Ameriką?

Laisvė keliauti automobiliu Amerikoje yra didžiausias privalumas. Savarankiška kelionė nuomotu automobiliu po Ameriką – tai puikus sprendimas pažinti visą ar dalį šalies pagal profesionalų sudarytą maršrutą ir iš anksto suplanuotus sustojimus moteliuose. Nepraleisite nei vieno svarbaus lankytino objekto keliaudami, nes ekspertai atrinko populiariausius ir didžiausio dėmesio vertus objektus. Keliaudami nuomotu automobiliu puikiais JAV keliais galėsite sustoti ten, kur Jums norisi ir lankytinuose objektuose praleisti laiko tiek, kiek Jums reikia. Įsigiję kelionę į Ameriką dabar galėsite pasinaudoti akcija skrydžiams į JAV.

Kokie privalumai renkantis kelionę po JAV kemperiu?

Jei rinksitės kelionę kemperiu – ir automobilis, ir miegamasis bus vienoje vietoje! Aukštesnės klasės kemperiai turi ir virtuvėlę, ir mini svetainę. Vertėtų žinoti, jog keliaujant kemperiu nakvoti turite specialiai tam skirtuose kempinguose. JAV rasite patogiais atstumais išdėliotas kemperių stovėjimo aikšteles, todėl taip keliauti bus ne tik patogu, bet ir pigiau nei keičiant viešbučius.

Kokias lankytinas Amerikos vietas aplankysime savarankiškos kelionės automobiliu metu?

Savarankiškoje kelionėje nuomotu automobiliu po JAV vakarinę pakrantę aplankysite didžiausius Amerikos miestus: Los Andželą, Palm Springsą, Las Vegasą, San Franciską ir Monterėjų. Pabuvosite Siera Nevada kalnuose, Tioga perėjoje, Yosemite parke, Huverio užtvankoje, Oak Creek kanjone, Amargosa dykumoje, Mirties Slėnio nacionaliniame parke ir kitose žymiose Vakarinės pakrantės vietose.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas Amerikoje? Kiek kainuoja ekskursijos? 

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Amerikoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečius įkainius teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę po Ameriką?

Taip, galite pratęsti atostogas Amerikoje. Norintiems pratęsti kelionę rekomenduojame savarankišką kelionę po rytinę JAV pakrantę arba skrydį ir pažintinę programą su Niujorku. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant po Ameriką?

Viešėdami JAV turėsite galimybę paragauti viso pasaulio virtuvių. Norintiems atrasti amerikiečiams būdingą skonį Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti burgerių, šonkauliukų, amerikietiškų cezario salotų – patiekalų, kuriuos rasite bet kurios kavinės meniu. Norėdami pajusti tikrą amerikietišką dvasią išbandykite brunch arba vėlyvuosius pusryčius. Bruchas Amerikoje labai populiarus, o jo metu galėsite paragauti visko, ko širdis geidžia – saldžių blynelių, obuolių pyrago, vaflių, kiaušinienės, Benedikto kiaušinių ar mėsainių.

Ką parvežti lauktuvių iš JAV?

Amerika garsėja prekybos centrų ir išparduotuvių gausa. Parvežkite lauktuvių kosmetikos, kvepalų ar kitų populiarių dizainerių gaminių. Jeigu ieškote pigesnių dovanų – draugus pamalonins smulkūs suvenyrai su amerikietiškomis ikonomis.

Kur ieškoti daugau informacijos apie kelionę į Ameriką?

Daugiau apie geriausias kainas ir skrydžius į Ameriką bei kaip keliauti JAV suteiks Estravel kelionių ekspertai. Savarankiškai informaciją galite rasti oficialioje svetaineje.

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA: PAPILDOMAI:
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • patogūs skrydžiai Vilnius – Los Andželas, Los Andželas – Vilnius
  su persėdimu Europoje;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruojamas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • apgyvendinimas 2* - 4* viešbučiuose;
 • automobilio nuoma visam periodui;
 • ekspertų parengtas detalus kelionės maršrutas.
 • bilietai į lankytinus objektus;
 • degalai automobiliui;
 • parkavimo išlaidos;
 • papildomas automobilio draudimas;
 • ESTA (elektroninis leidimas);
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • asmeninės išlaidos.

 


 
 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius