Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 KRUIZAS: Norvegijos fiordai ir Islandija, aplankant Airiją, Angliją, Olandiją ir Belgiją  12.04.2019

 kruizas po islandija ir norvegijos fiordus

Išvykimo uostas: Sautamptonas (Londonas)

Laivas: Norwegian Spirit

Kruizo trukmė: 14 n./15 d.

Kruizo datos:

2019 05 31 - 2019 06 14 - mažiausia kaina

2019 07 07 - 2019 07 21*

2019 09 27 - 2019 10 11*

*pažymėtomis datomis kelionės maršrutas gali nežymiai keistis. Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.


 

 

 

Estravel ekspertai kviečia atrasti unikalų šiaurietiškos egzotikos ir vakarietiškos Europos grožį dviejų savaičių kruizinėje kelionėje po Norvegijos fiordus, Islandiją, Airiją, Angliją, Olandiją ir Belgiją. Tai patogiausias būdas pažinti tiek daug kraštų ir vietovių per dvi savaites! Atverkite širdį naujiems įspūdžiams ir gamtos didybei. Išvyskite įspūdingiausius fiordus, tapybiškas Islandijos ledynų panoramas ir geizerius, tyrinėkite ne tik gamta, bet ir istorija turtingus Airijos, Anglijos miestus, paragaukite šokolado Belgijoje ir pasivaikščiokite garsiajame Amsterdame Olandijoje. Pamatykite viską vienos, nepamirštamos 14 n. kruizinės  kelionės metu, mėgaudamiesi ne tik įspūdingu maršrutu, bet ir ƒišskirtinėmis paslaugomis „Norwegian Spirit” laive.

14 N. UNIKALUS MARŠRUTAS + PLATUS MAITINIMO PASIRINKIMAS + PROFESIONALIOS PRAMOGOS KIEKVIENO SKONIUI TIEK SUAUGUSIEMS, TIEK VAIKAMS + PLATI EKSKURSINĖ PROGRAMA 

Kelionės kaina:

 • nuo 2149 1369 € vidinėje kajutėje, asmeniui keliaujant dviese;
 • nuo 2859 1639 € kajutėje su langu, asmeniui keliaujant dviese;
 • nuo 3969 2029€ kajutėje su balkonu, asmeniui keliaujant dviese.

Kruizas po Norvegijos fiordus

KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena  Maršrutas  Programa
 1 d.
Sautamptonas (Londonas), Didžioji Britanija

Sautamptonas - šis uostas yra vienas pagrindinių visoje Jungtinėje Karalystėje. Ar žinote, kad iš šio uosto išplaukė legendinis Titanikas? Atvykus į Soutamptoną būtinai aplankykite akmenines miestą juosiančias sienas ir Bargate vartus, apsilankykite išskirtinio dizaino Tiudorų namų muziejų - pirmąjį muziejų visoje Anglijoje ir šio muziejaus sodą, kuriame išvysite augalų, kuriuos žmonės augindavo Tiudorų laikais dar XV amžiuje. Rekomenduojame leistis į ekskursiją pamatyti garsiojo Stonhedžo ir viduramžių laikų Britanijos katedros. 

Registracija į laivą 16:00. 

 2 d.
Korkas, Airija 13:00 atplaukimas. 21:00 išplaukimas.

Korkas - trečias pagal dydį Airijos miestas šalia Lee upės, kuris sutvertas magiškiems pasivaikščiojimams. Jis pilnas istorinio paveldo ir nuostabios architektūros. Aplankykite prancūziškos gotikos Finn Barre katedrą ir nuvykite į The Old Gaol XIV amžiaus kalėjimą, kurio sienos papasakos Jums neįtikėtinų istorijų.


 3 d.

Liverpulis, Didžioji Britanija

11:00 atplaukimas.  20:00 išplaukimas.

Liverpulis - dar vienas Anglijos uostas, kuris žavi savo XIII amžiaus palikimu, vandens kanalais ir juose besiglaudžiančiais laiveliais. Liverpulis patiks ir muzikos, ir sporto gerbėjams. Futbolo fanai neabejotinai išvys net dviejų garsių futbolo komandų, o melomanai The Beatles grupės simbolikos. Norintiems geriau pažinti Liverpulį, rekomenduojame laisvą laiką išnaudoti leidžiantis į ekskursijas - aplankyti Conwy pilį ar leistis į kelionę The Beatles grupės pramintomis gatvėmis.

 4 d.
Belfastas, Airija
07:00 atplaukimas. 17:00 išplaukimas.

Belfastas - ir miestietiškos kultūros, ir gamtos entuziastų rojus. Tai miestas kupinas modernių restoranų, kavinių, naktinio gyvenimo, istorinių rajonų. Norintiems susipažinti su miestu, rekomenduojame leistis į ekskursijas Belfaste ir aplankyti gražiausias Šiaurės Airijos vietas, keliauti Glenso ir Antrimo pakrante, nuo kurios atsiveria įstabi kalnų panorama, išvysti Ardų regioną, kuriame šalia vandenyno stūkso nepaprastos žaluojančios uolos. 

 5 d.
Plaukimas Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.
 6 d.
Reikjavikas, Islandija

12:00 atplaukimas.

Reikjavikas - kontrastingosios Islandijos sostinė. Taip, būtent šį kraštą atvykę žmonės jaučiasi it būtų patekę į kitą planetą. Nuostabioji Islandija, vadinama ugnies ir ledo žeme, lankytojus pritraukia ir džiugina gamtos įvairove bei atveria plačias galimybes mėgautis jos teikiamais malonumais. Čia galėsite išsimaudyti Žydrojoje Lagūnoje, kurioje, manoma, vandenys gydantys, stebėti banginius, slenkančių ledynų liežuvius, pamatyti kaip iš žemės gelmių trykšta geizeriai. Nakvynė laive Reikjavike.

 7 d.
Reikjavikas, Islandija

Išnaudokite laiką iki pietų leisdamiesi tyrinėti dar daugiau Islandijos grožybių: įspūdingi vaizdai Jus lydės jei apsilankysite šalia Gulfo krioklių, Tingvelirio uolų gamtos parke  parke ar šalia ugnies žiedo, prie vis dar aktyvaus vulkano.

12:00 išplaukimas.

 8 d.
Akureiris, Islandija

08:00 atplaukimas. 16:00 išplaukimas.

Akureiris - žvejybos ir prekybos uostas, dar vadinamas šiaurės Islandijos sostine. Plaukiant laivu Jus lydės pasakiški peizažai, kalnai snieguotomis viršūnėmis. Aplankysite žymiausius miesto objektus: Akureirio bažnyčią ir meno muziejų, botanikos sodą.

 9 d.
Plaukimas Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.
 10 d.
Geirangeris, Norvegija

08:00 atplaukimas. 17:00 išplaukimas.

Legendomis apipintas, almančiais kriokliais pasidabinęs ir stačių uolų įrėmintas Geirangerio fiordas tituluojamas gražiausiu Norvegijoje. Fiordo ilgis - 15 km, o gylis siekia iki 600 metrų. Fiordu grožėtės plaukiant kruiziniu laivu tarp Geirangerio ir Helesylto miestelių. Jei norite išvysti vieną įspūdingiausių Geirengerio fiordų iš viršaus - leiskitės į ekskursinį turą į Dalsnibos kalną, nuo kurio atsivers kvapą gniaužiantys fiordo vaizai. 

 11 d.
Flamas, Norvegija

07:00 atplaukimas. 17:00 išplaukimas.

Falmas garsus ne tik dėl savo fiordų, bet ir dėl žymiosios Flamo geležinkelių linijos. Maršrutas šia geležinkelio linija laikomas vienu įspūdingiausiu pasaulyje, o pats geležinkelis įvardinamas kaip inžinerinis stebuklas.  maršrutas laikomas vienu įspūdingiausiu pasaulyje. Jeigu norite nužvelgti Flamo fiordus ne tik iš kruizinio laivo,  leiskitės į ekskursiją kajakais ar keliaukite išvysti nuostabaus baltais vandens purslais apsipylusio krioklio.

 12 d.
Plaukimas Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.
 13 d. Amsterdamas, Olandija

07:00 atplaukimas. 19:00 išplaukimas.

Apsilankykite didžiausiame VondelPark parke, Karališkuosiuose rūmuose, Westerkerk bažnyčioje, išvyskite Rembrandt, Vermeer ir kitų kūrėjų darbus Rijks muziejuje, užeikite į Van Gogh ir kitus muziejus, apžiūrėkite Anne Frank namus, Amsterdamo Hermitage. Po pietų romantiškai pasiplaukiokite Amsterdamo kanalais, o drąsesniems keliautojams rekomenduojame pasivaikščiojimą po Raudonųjų žibintų kvartalą ar užsukti į Sex Museum Venustempel.

 14 d.
Briugė (Briuselis), Belgija
07:00 atplaukimas.  17:00 išplaukimas.

Briugė - romantiškas, Belgijos miestelis, kuris dar vadinamas “Šiaurės Venecija”. Tai gražiausių pilių, daugybės vandens kanalų ir lyg iš atvirukų atgijusių tiltelių apsuptas ir šokoladu kvepiantis miestas. Verta miestą nužvelgti iš Belforto apžvalgos bokšto, kuriame reikia įveikti net 366 laiptelius!  Žinoma, Belgijoje būtina paragauti tikro belgiško šokolado ir alaus. Norintiems pažinti Briugę išsamiau, rekomenduojame leistis į ekskursiją šokolado keliais ar pamatyti miesto grožį plaukiant kanalų kruizu.
 15 d.
Sautamptonas (Londonas), Didžioji Britanija
05:00 atplaukimas, išsiregistravimas iš laivo.
 
APIE LAIVĄ: Norwegian Spirit    

kruizas po norvegijos fiordus ir islandija

Norwegian Cruise Line - Majamyje, JAV 1966 metais įkurta kruizinė kompanija, kuri yra žinoma dėl  laisvo stiliaus laive: jokio aprangos kodo ir griežtų taisykių - tik neįpareigojantis poilsis, pramogos ir nepamirštami įspūdžiai.

Ši kompanija šiemet pristato naują modelį - nuo šiol laivo keleiviai už papildomą 199 eur/asm. mokestį galės rinktis net 2 papildomų paslaugų paketus, kurie taps puikiu priedu prie įspūdingo, šiaurietiškos egzotikos Europoje atskleidžiančio, kruizo. Atskirai paslaugų paketai yra labai brangūs, tad šis paslaugų modelis ne tik prisidės prie nuostabių įspūdžių, bet ir padės Jums sutaupyti! 

 

 

Ką gausite, pasirinkę šiuos paslaugų paketus? 

 • Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai laive. Mėgausitės neribotais gėrimais kurie neviršyja 15USD kainos už gėrimo taurę/puodelį/bokalą, restoranuose ir baruose, kurie jau įskaičiuoti į kelionės kainą. Neribotai galėsite mėgautis įvairių skonių sultimis, kava, arbata, mineraliniais vandenimis, vynais, alkoholiniais ir nealkoholiniais kokteilais bei alumi ir kitais tauriaisiais gėrimais. 
 • Internetas laive 250 min. Turėsite išskirtinę galimybę visos kelionės metu turėti prieigą prie interneto. Įprastai kruiziniuose laivuose interneto ryšio nėra, o net ir 5 minutėms prisijungti jis yra labai brangus. Turėdami internetą laive - įspūdžiais su artimaisiais ir draugais galėsite dalintis iš karto!
 • 5 gurmaniškos vakarienės. Jeigu norite mėgautis išskirtiniais virtuvės šefo gaminamais patiekalais ir leistis į gardžias gastronomines keliones - šis paslaugų paketas - Jums. Per 14 dienų kelionę prabangiomis gurmaniškomis vakarienėmis galėsite mėgautis net 5 vakarus.
 • Ekskursijos visuose uostuose. Pasirinkus šį paslaugų paketą, "Norwegian Cruise Line" kajutei suteikia po 50USD kreditą ekskursijoms kiekvienam kruizinės kelionės programoje numatytame uoste (išskyrus įlaipinimo ir išlaipinimo uostus). Tai puiki proga sutaupyti ir pamatyti daug daugiau, nei galite įsivaizduoti!
Norwegian Spirit  - 2017 m. naujai renovuotas kruizinis laivas, talpinantis apie 2000 svečių. Maitinimo paslaugomis mėgausitės net 6 baruose ir restoranuose. Į kulinarines keliones po Aziją leiskitės Shogun restorane, jei vidury nakties užsinorėsite gardžių naktipiečių - keliaukite į Blue lagoon gastrobarą, kur rasite gardžių užkandžių. Norintiems pasimėgauti šviežiai keptais omletais, makaronais ir salotomis rekomenduojame apsilankyti Raffles Court restorane, o pageidaujantiems 5-ių patiekalų vakarienės - The Garden Room restorane, su vaizdu į jūrą. Vaizais į jūrą galėsite pasimėgauti ir Windows Main Dining Room restorane, kuriame skanausite 3-jų patiekalų vakarienes. Smagiai praleisti laiką su draugų kompanija rekomenduojame Bier Garten bare, kuriame rasite vokiškos virtuvės užkandžių ir platų įvairių rūšių alaus pasirinkimą.  Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti dar kituose 8 laivo restoranuose ir baruose, kuriuose rekoenduojame paragauti sušių, amerikietiškų steikų, prancūziškos virtuvės patiekalų.
 
kruizas po norvegijos fiordus ir islandija
Dienos ar vakaro pramogoms Norwegian Spirit laive įrengtas Romėniškas grožio centras, kuriame kiekvienas laivo svečias už papildomą mokestį galės pasilepinti įvairiausiomis procedūromis - nuo paprastų masažų iki akupunktūros. Aktyvistams - sporto klubas ir denyje įrengtas bėgimo takelis, kur galėsite sportuoti gryname ore, o po sporto - atsipalaidavimas net 4 karštose voniose laivo denyje arba baseine.

Vakaro pramogoms Maharajah’s Kazino, Stardust Theatro erdvė, Video žaidimų aparata, pramoginiai muzikiniai šou, vandens, ugnies pasirodymai ir dar daugiau!

Techniniai duomenys. Įgulos skaičius: 1350. Denių skaičius: 10. Kajučių skaičius: 1009. Ilgis: 267.92 m. Plotis: 32.2 m. Tonažas: 75388 t. Renovuotas: 2017 m.Maksimalus greitis: 24 mazgai

kruizas po islandija ir norvegijos fiordus

DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kodėl verta keliauti kruizu?
Didžiausias kruizo privalumas yra laiko taupymas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų ir viešbučių, todėl sutaupoma daug laiko ir pinigų. kad Jūs ilsitės ar pramogaujate prabangiame "kurorte ant vandens", kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas.
     
Kas įskaičiuota į kruizo kainą?
Į kruizo po Norvegijos fiordus, Islandiją, Airiją, Angliją, Olandiją ir Belgiją kainą įskaičiuotos 14 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje, jūrų uostų ir miestų mokesčiai, pramoginė ir sportinė veikla laive.
 
Ar keliaujant į šią kelionę reikalinga viza? Kokie dokumentai būtini leidžiantis į šią kruizinę kelionę?
Ne, keliaujant į šį kruizą po Norvegijos fiordus, Islandiją, Jungtinę Karalystę, Olandiją ir Belgiją Lietuvos piliečiams vizos nereikia, pakanka su savimi turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą (pasas po grįžimo iš kelionės turėtų galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius) arba asmens tapatybės kortelę. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus sužinosite oficialiame URM puslapyje, paspaudę Jus dominančios šalies pavadinimą: Norvegija, Islandija, Airija, Anglija, Olandija, Belgija.

 
Ar rekomenduojate apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu?
Taip, keliaujant į šią kruizinę kelionę rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?
Geriausios kainos pasiūlymai į kruizines keliones visuomet išparduodami greičiausiai, o artėjant kelionės datai kruizinės kelionės kainos brangsta. Beje, tokio kruizo po Norvegijos fiordus, Islandiją, Angliją, Airiją, Olandiją ir Belgiją išplaukimo datos yra tik 3 per metus, o keliautojai, norintys išvysti gražiausias šiaurės Europos salas ir fiordus, traukia iš viso pasaulio. Rekomenduojame pasirūpinti savo vieta šiame kruize iš anksto, nes vietų skaičius keleiviams labai ribotas. 

Kokia valiuta yra Norvegijoje, Islandijoje, Airijoje, Anglijoje, Olandijoje ir Belgijoje?
Norvegijos valiuta - Norvegijos krona, Islandijoje - Islandijos krona, Anglijoje ir Airijoje - svaras, Olandijoje ir Belgijoje - eurai. Laive galima atsiskaityti kreditine kortele, bet rekomenduojame išsikeisti grynųjų. Tikslesnį šių valiutų kursą sužinosite paspaudę Jus dominančios šalies pavadinimą: Norvegija, Islandija, Airija ir Anglija.

Ar yra privalomų skiepų, keliaujant į šias kruizinėje kelionėje aplankomas šalis?
Privalomų skiepų keliautojams nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Jų sąrašą rasite paspaudę ant dominančios šalies pavadinimo: Norvegija, Islandija, Airija ir Anglija, Olandija, Belgija.

Ar yra kitų kelionės datų?
 Šis kruizas yra vykdomas tik 3 kartus metuose - rinkitės kruizą gegužės, liepos arba rugsėjo mėnesį.
 
Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?
Geriausi  kruizų  pasiūlymai  išperkami  greičiausiai, todėl  verta  bilietus rezervuoti ir atostogas planuoti iš anksto.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Kruiziniai laivai - lyg moderniausi miestai ant vandens, galintys patenkinti pačių išradingiausių poreikius. Kiekvieną dieną pažintis su skirtingais pasaulio kampeliais, vakarienė puikiuose laivo restoranuose, SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės, miuziklai, koncertai, bėgimo takai, laipiojimas dirbtinių uolų sienomis, baseinai ir bangų simuliatoriai, barai, klubai ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų. O kur dar nemokami gražiausi saulėlydžiai laivo denyje. Kelionės metu Jūsų laukia įvairios programos, koncertai ir kiti užsiėmimai.

Ar patogu paukti kruizu su vaikais?
Kruizinių laivų kompanijos gali pasiūlyti gausybę paslaugų vaikams: žaidimų aikštelės, baseinai, žaidimų kambariai, užsiėmimai su animatoriais ir t.t. Tėvai patys renkasi, ar leisti laiką kartu su atžalomis, ar palikus vaikus profesionalioje priežiūroje pusdienį skirti sau. 
 

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
 • 14 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • jūrų uostų ir miestų mokesčiai;
 • net 7 maitinimo variantai: pusryčiai, pietūs, vakarienės, įvairūs užkandžiai:
 • pramoginė ir sportinė veikla laive;
PAPILDOMAI:
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu - dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą;
 • skrydis Vilnius - Londonas - Vilnius (nuo 200 eur);
 • nuvykimas nuo oro uosto iki Sautamptono uosto ir atgal (nuo 60 eur į vieną pusę);
 • 1 n. Sautamptone (nuo 80 eur). Prieš kruizą rekomenduojame atvykti 1 n. anksčiau);
 • arbatpinigiai laivo personalui - 15 USD/už dieną asmeniui;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • paslaugos SPA centre ir individualios sporto treniruotės;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius