Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 KRUIZAS Norvegijos fiordai, Islandija, Šetlando ir Farerų salos   26.05.2018

 

Išvykimo uostas: Sautamptonas (Londonas) arba Hamburgas (Vokietija)

Laivas: Norwegian Jade

Kruizo trukmė: 14 n.

Kruizo datos:

2018 07 01 - 07 15 - išvykimas iš Hamburgo

2018 09 03 - 09 17 - išvykimas iš Sautamptono

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

 

 

 

Estravel ekspertai kviečia atrasti unikalų šiaurietiškos egzotikos grožį dviejų savaičių kruizinėje kelionėje po Šiaurės Europos kraštą. Tai patogiausias būdas pažinti gražiausias Šiaurės Europos salas. Atverkite širdį naujiems įspūdžiams ir gamtos didybei. Ženkite žmonių nepramintais Farerų salų takais, savo akimis pamatykite ledynų suformuotus kraštovaizdžius, garsiuosius Norvegijos fiordus, įspūdingas Škotijos Šetlando salas bei ugnies ir ledo žemę - Islandiją. Tai kruizas vertas istorijos!

UNIKALUS MARŠRUTAS + PREMIUM ALL INCLUSIVE MAITINIMO TIPAS, GAIVIEJI IR ALKOHOLINIAI GĖRIMAI + PROFESIONALIOS PRAMOGOS SUAUGUSIEMS IR VAIKAMS + ARBATPINIGIAI LAIVE

Kelionės kaina:

 • nuo 2539 € vidinėje kajutėje, asmeniui keliaujant dviese;
 • nuo 3359 € kajutėje su langu, asmeniui keliaujant dviese;
 • nuo 3799 € kajutėje su balkonu, asmeniui keliaujant dviese.

KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena  Maršrutas  Programa
 1 d.
 Sautamptonas arba Hamburgas Registracija į laivą, 17:00 išplaukimas.
 2 d.
 Plaukimas Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.
 3 d.
 Alesundas, Norvegija 08:00 atplaukimas. Alesundas - vienas gražiausių Norvegijos miestų, apsuptas fiordų ir įsikūręs keliose salose. Jame galėsite grožėtis nuostabia gamta, pasivaikščioti Trolių žemėje ar apsilankyti Atlanto jūros parke. 17:00 išplaukimas.
 4 d.
 Bergenas, Norvegija 08:00 atplaukimas. Bergenas - Norvegijos miestas tarp septynių kalnų. Tai vartai į fiordų karalystę. Jame pajausite skandinavišką ramumą, kitokią kultūrą ir  mėgausitės įspūdingais reginiais. Išvykų metu turėsite galimybę pamatyti Hardanger, Bjorne ar Sogne fjordus, susipažinti su viduramžių gyvensena Brygeno muziejuje ir dar daugiau.
19:00 išplaukimas.
 5 d.
 Lervikas, Šetlando salos, Škotija 08:00 atplaukimas. Nepraleiskite progos susipažinti su Šetlando poniais ar įsigyti nuostabių Šetlando nėrinių, kuriuos dėvėdavo net pati Didžiosios Britanijos ir Airijos karalienė Viktorija. 17:00 išplaukimas.
 6 d.
 Plaukimas Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.
 7 d.
 Reikjavikas, Islandija 08:00 atplaukimas, nakvynė laive Reikjavike.
 8 d.
 Reikjavikas, Islandija Diena Reikjavike. Reikjavikas - kontrastingosios Islandijos sostinė. Taip, būtent šį kraštą atvykę žmonės jaučiasi it būtų patekę į kitą planetą. Nuostabioji Islandija, vadinama ugnies ir ledo žeme, lankytojus pritraukia ir džiugina gamtos įvairove bei atveria plačias galimybes mėgautis jos teikiamais malonumais. Čia galėsite išsimaudyti Žydrojoje Lagūnoje, pajodinėti arkliais, stebėti banginius, slenkančių ledynų liežuvius, pamatyti kaip iš žemės gelmių trykšta geizeriai. 16:00 išplaukimas.
 9 d.
 Akureiris, Islandija 10:00 atplaukimas. Akureiris - žvejybos ir prekybos uostas, dar vadinamas šiaurės Islandijos sostine. Aplankysite žymiausius miesto objektus: Akureirio bažnyčią ir meno muziejų, botanikos sodą. 20:00 išplaukimas.
 10 d.
 Plaukimas Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.
 11 d.
 Torshavnas, Farerų salos, Danija 07:00 atplaukimas. Farerų salos - tai dar visai neatrastas ir žmonių beveik nepaliestas žemės lopinėlis. Žaliuojantys plotai, kalnuotos apylinkės, vikingų palikimas bei unikali vietinių virtuvė yra tikras rojus žygeiviams, ištroškusiems įspūdžių ir norintiems išjausti šiaurietiško krašto dvasią. 15:00 išplaukimas.
 12 d.
 Invernesas, Škotija 08:00 atplaukimas. Invernesas - šiaurės Škotijos miestas, įsikūręs prie Neso upės. Turėsite galimybę aplankyti legendomis apipintą Lochneso ežerą, sustosite apžiūrėti Skono ar Bleiro pilių, vyksite į viskio gamyklą Whisky Distillery. 17:00 išplaukimas.
 13 d.  Edinburgas, Škotija 08:00 atplaukimas. Edinburgas - vienas gražiausių Europos miestų. Jame aplankysite Edinburgo pilį ir nacionalinį karo muziejų, Karališkąją rezidenciją ir Karališkąjį Škotijos muziejų. Turėsite galimybę sudalyvauti ekskursijoje prie Lochneso ežero arba prie aukščiausios Didžiosios Britanijos viršukalnės Ben Nevis kalno. 18:00 išplaukimas.
 14 d.
 Plaukimas Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.
 15 d.
 Sautamptonas arba Hamburgas 08:00 atplaukimas, išsiregistravimas iš laivo.
 
APIE LAIVĄ: Norwegian Jade    

Norwegian Cruise Line - Majamyje, JAV 1966 metais įkurta kruizinė kompanija, kuri yra žinoma dėl  laisvo stiliaus laive: jokio aprangos kodo ir griežtų taisykių - tik neįpareigojantis poilsis, pramogos ir begaliniai įspūdžiai. O geriausia naujiena ta, kad nuo 2017 metų kovo mėnesio Norwegian Cruise Line kruizuose įdiegta PREMIUM ALL INCLUSIVE maitinimo sistema.

        Premium All Inclusive tai:

 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir įvairūs užkandžiai;
 • alkoholiniai ir gaivieji gėrimai;
 • išskirtinės vakarienės;
 • keliautojų pamėgtos pasaulinio lygio šou programos;
 • aptarnavimo mokesčiai ir arbatpinigiai laivo personalui.

Norwegian Jade kruizinis laivas talpina 2 000 svečių. Laive rasite 14 restoranų ir 10 barų gastronominėms kelionėms, prabangų SPA, sporto ir grožio centrą. Kruize taip pat yra romėnų grožio centras, sporto klubas, keli baseinai, bėgimo takelis atvirame denyje, kino teatras, šou arena bei šokių salės, todėl po dienos įspūdžių krante, galėsite pasinerti į atpalaiduojantį poilsį ir nerūpestingas pramogas laive.

DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kodėl verta keliauti kruizu?
Didžiausias kruizo privalumas yra laiko taupymas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų ir viešbučių, todėl sutaupoma daug laiko ir pinigų. kad Jūs ilsitės ar pramogaujate prabangiame "kurorte ant vandens", kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas.
     
Kas įskaičiuota į kruizo kainą?
Į kruizo po Norvegijos fiordus, Islandiją, Šetlando ir Farerų salas kainą įskaičiuotos 14 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje, jūrų uostų ir miestų mokesčiai, Premium All Inclusive maitinimas su gaiviaisiais ir alkoholiniais gėrimais, arbatpinigiai laivo personalui, pramoginė ir sportinė veikla laive.
 
Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?
Geriausi  kruizų  pasiūlymai  išperkami  greičiausiai, todėl  verta  bilietus rezervuoti ir atostogas planuoti iš anksto.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Kruiziniai laivai - lyg moderniausi miestai ant vandens, galintys patenkinti pačių išradingiausių poreikius. Kiekvieną dieną pažintis su skirtingais pasaulio kampeliais, vakarienė puikiuose laivo restoranuose, SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės, miuziklai, koncertai, bėgimo takai, laipiojimas dirbtinių uolų sienomis, baseinai ir bangų simuliatoriai, barai, klubai ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų. O kur dar nemokami gražiausi saulėlydžiai laivo denyje. Kelionės metu Jūsų laukia įvairios programos, koncertai ir kiti užsiėmimai.

Ar patogu paukti kruizu su vaikais?
Kruizinių laivų kompanijos gali pasiūlyti gausybę paslaugų vaikams: žaidimų aikštelės, baseinai, žaidimų kambariai, užsiėmimai su animatoriais ir t.t. Tėvai patys renkasi, ar leisti laiką kartu su atžalomis, ar palikus vaikus profesionalioje priežiūroje pusdienį skirti sau. 

 

Ar yra kitų kelionės datų?
Taip, kruizas plaukia ir kitomis datomis. Norinčius keliauti kitomis datomis kviečiame teirautis Estravel kelionių konsultato papildomų vietų į kitus plaukimus.

 

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
 • 14 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • jūrų uostų ir miestų mokesčiai;
 • Premium All Inclusive maitinimo tipas: pusryčiai, pietūs, vakarienės, įvairūs užkandžiai, gaivieji ir alkoholiniai gėrimai;
 • arbatpinigiai laivo personalui;
 • pramoginė ir sportinė veikla laive;
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
PAPILDOMAI:
 • pageidaujantiems sveikatos ir kelionės draudimas;
 • skrydis iki išvykimo miesto;
 • nuvykimas nuo oro uosto iki uosto;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • paslaugos SPA centre ir individualios sporto treniruotės;
 • asmeninės išlaidos.

 


 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius