Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 JAV rytų pakrantė automobiliu  01.01.2019
 

Kelionės periodas:                                   

Geriausia kaina taikoma šiam laikotarpiui

2019 11 01 - 2019 11 30

Dėl kitų datų teirautis kelionių konsultanto.

 

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

 

 

Praleiskite įsimintiniausias 10 d. rytinėje JAV pakrantėje! Estravel kelionių ekspertai pasirūpino patogiais skrydžiais, automobilio nuoma, apgyvendinimu ir išskirtiniu kelionės maršrutu. Aplankykite niekada nemiegantį Niujorką, atraskite Vašingtono didybę, Amerikos nepriklausomybės gimtinę, Bafalo kaubojų kraštą ir leiskitės į Niagaros krioklių lietų savarankiškoje kelionėje automobiliu!

SKRYDIS + IŠSKIRTINĖ 10 DIENŲ SAVARANKIŠKO PAŽINIMO PROGRAMA + APGYVENDINIMAS + AUTOMOBILIO NUOMA

Kaina: nuo 1599 1799 asm. keliaujant dviese vienu automobiliu.

KELIONĖS PROGRAMA: 

 Diena Maršrutas
Programa

1 d.

Vilnius - Niujorkas

Skrydis Vilnius – Niujorkas. Atskrisite į niekad nemiegantį miestą Niujorką, dar vadinamą „Didžiuoju obuoliu“. Pasiimsite mašiną ir įsikursite viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

2 d.

Niujorkas

Diena skirta pažinčiai su kosmopolitiškuoju Niujorku. Aplankysite Manhetene esančius Brodvėjų, bohemos miestelį Greenwich Village, garsiąją Penktąją Aveniu, italų rajoną Little Italy, kinų rajoną China Town, Times square aikštę ir Battery parką, iš kurio matosi Laisvės saloje stovinti garsioji Laisvės statulą. Po pietų siūlome plaukti link Laisvės salos, iš kurios atsiveria pritrenkantis miesto vaizdas. Arba pakilti į 86 „Empire State Building“ pastato aukštą, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Nakvynė viešbutyje.

3 d.

Niujorkas – Finger ežeras - Bafalas

Išvyksite iš Niujorko miesto ir keliaudami pro legendinius Ketskilo kalnus bei Fingerio ežerą atrasite nuostabų kitokio Niujorko gyvenimą. Pakeliui prie senovinio šiaurės Amerikos indėnų Senekos ežero sustosite vietinio vyno degustacijai. Toliau vyksite iki Bafalo, įsikūrusį netoli žymiosios Niagaros upės. Nakvynė viešbutyje.

4 d.

Niagaros kriokliai

Vaizdingu maršrutu keliausite prie Niagaros krioklio – vieno didžiausių gamtos stebuklų. Jį sudaro trys kriokliai: Amerikos krioklys, Nuotakos šydo krioklys ir Pasagos krioklys. Pastarasis krioklys yra Kanados pusėje, o nuo Amerikos krioklio jį skiria Ožkos sala. Rekomenduojame gaivinantį kruizą Maid of the mist”, kuris Jus nugabens prie pat Pasagos krioklių papėdės. Sutemus rekomenduojame atvykti į apžvalgines aikšteles ir pamatyti visa krioklių grožį, kuomet krentančius krioklius apšviečia specialiai įrengti galingi įvairiaspalviai žibintai. Nakvynė viešbutyje.

5 d.

Bafalas - Lankasteris

Ryte išvyksyte per kaimiškas šiaurinės Niujorko valstijos dalies vietoves. Keliaudami į pietus per Pensilvaniją grožėsitės gražiais kaimiškų vietovių vaizdais ir įvairiapusiška gamta. Kai pasieksite „Hershey`s“ šokolado fabriką, jus įsups nepakartojamas aromatas. Čia paragausite įvairių rūšių šokolado. Keliaudami gražomis vietomis susipažinsite su amišų kultūra. Nakvynė viešbutyje.  

6 d.

Getisbergas - Vašingtonas

Šią dieną keliausite per Apalačų kalnus palei vaizdingą Saskuehanos upę, ilgiausią upę Amerikos Rytų pakrantėje. Aplankysite istorinį Getisbergo pilietinio karo parką, kur vyko didžiausias kada nors Amerikoje buvęs karo mūšis, nacionalinį mūšio muziejų bei Devils Den nacionalį parką. Vakare atvykimas į Vašingtoną. Nakvynė viešbutyje.

7 d.

Vašingtonas

Ryte apžvalginė ekskursija pašvęsta žymioms šio miesto vietoms bei paminklams: pamatysite daugybę memorialų – A.Linkolno, Korėjos ir Vietnamo, pasigrožėsite Kapitolijumi ir Baltaisiais rūmais. Važiuodami Potomako upės pakrante pasieksite Nacionalinį Amerikos istrorijos muziejų. Toliau keliausite pro Arlingtono kapines į Smitsonos institutą ir Kosmoso muziejų, kuriame sukaupta didžiausia įvairių istorinių ir kosminių daiktų kolekcija. Nakvynė viešbutyje.

8 d.

Filadelfija

Keliausite šiaurės kryptimi į Filadelfiją – „broliškos meilės miestą“  bei Amerikos nepriklausomybės gimtinę. Pravažiuosite ir pamatysite Laisvės Varpą ir Nepriklausomybės aikštę, kur buvo pasirašyta nepriklausomybės deklaracija bei parašyta JAV konstitucija. Vakarienei rekomenduojame paskanauti tradicinio Filadelfijos sūrio kepsnio.  Nakvynė viešbutyje.

9-10 d.

Niujorkas - Vilnius

Grįžimas į Niujorką. Skrydis Niujorkas – Vilnius.

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI: 

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu po Ameriką?

Laisvė keliauti automobiliu Amerikoje yra didžiausias privalumas. Savarankiška kelionė nuomotu automobiliu po Ameriką - tai puikus sprendimas pažinti visą ar dalį šalies pagal profesionalų sudarytą maršrutą ir iš anksto suplanuotus sustojimus moteliuose. Nepraleisite nei vieno svarbaus lankytino objekto keliaudami, nes ekspertai atrinko populiariausius ir didžiausio dėmesio vertus objektus. Keliaudami nuomotu automobiliu puikiais JAV keliais galėsite sustoti ten, kur Jums norisi ir lankytinuose objektuose praleisti laiko tiek, kiek Jums reikia. Įsigiję kelionę į Ameriką dabar galėsite pasinaudoti akcija skrydžiams į JAV.

Ką pamatysime JAV rytinėje pakrantėje savarankiškos kelionės automobiliu metu?

Savarankiškos kelionės automobiliu po JAV rytinę pakrantę aplankysite niekada nemiegatį Niujorko didmiestį, Ketskilo kalnus, Fingerio ir Senekos ežerus, Bafalo regioną, įspūdinguosius Niagaros krioklius, Pensilvaniją, Lankasterį,keliausite per Apalačių kalnus link Getisbergo, aplankysite Devils Den nacionalinį parką, Vašingtono miestą bei Filadelfiją.

Kokie privalumai renkantis kelionę po JAV kemperiu?

Jei rinksitės kelionę kemperiu - tiek automobilis, tiek miegamasis bus vienoje vietoje! Aukštesnės klasės kemperiai turi ir virtuvėlę, ir mini svetainę. Vertėtų žinoti, jog keliaujant kemperiu nakvoti turite specialiai tam skirtuose kempinguose. JAV rasite patogiais atstumais išdėliotas kemperių stovėjimo aikšteles, todėl taip keliauti bus ne tik patogu, bet ir pigiau nei keičiant viešbučius.

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant po Ameriką?

Viešėdami JAV turėsite galimybę paragauti viso pasaulio virtuvių. Norintiems atrasti amerikiečiams būdingą skonį Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti burgerių, šonkauliukų, amerikietiškų cezario salotų - patiekalų, kuriuos rasite bet kurios kavinės meniu. Norėdami pajusti tikrą amerikietišką dvasią išbandykite brunch arba vėlyvuosius pusryčius. Bruchas Amerikoje labai populiarus, o jo metu galėsite paragauti visko, ko širdis geidžia - saldūs blyneliai, obuolių pyragas, vafliai, kiaušinienė, Benedikto kiaušiniai ar mėsainis.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę po Ameriką?

Taip, galite pratęsti atostogas Amerikoje. Norintiems pratęsti kelionę rekomenduojame savarankišką kelionę po vakarinę JAV pakrantę arba skrydį ir pažintinę programą su Niujorku. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas Amerikoje? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Amerikoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ką parvežti lauktuvių iš JAV?

Amerika garsėja prekybos centrų ir išparduotuvių gausa. Parvežkite lauktuvių kosmetikos, kvepalų ar kitų populiarių dizainerių gaminių. Jeigu ieškote pigesnių lauktuvių - draugus pamalonins smulkūs suvenyrai su amerikietiškomis ikonomis.

Ar reikalinga viza skrendant į JAV?

Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos piliečiai prieš vykstant į JAV privalo gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA - Electronic System Travel Authorization). Įsitikinkite, kad Jūsų pasas galioja ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos.

Kur ieškoti daugau informacijos apie kelionę į Ameriką?

Daugiau apie geriausias kainas ir skrydžius į Ameriką bei kaip keliauti JAV suteiks Estravel kelionių ekspertai. Savarankiškai informaciją galite rasti oficialioje svetaineje.

KELIONĖS NUOTAIKA: 

ĮSKAIČIUOTA:
 • skrydžiai Vilnius - Niujorkas, Niujorkas - Vilnius su tarpiniu persėdimu;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm;
 • registruojamas bagažas iki 23 kg/asm;
 • 10 d. pažintinės programos detalus maršrutas;
 • apgyvendinimas 2 - 4* viešbučiuose pagal maršrutą;
 • Compact klasės automobilio nuoma visam periodui;
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.

PAPILDOMAI:

 • bilietai į lankytinus objektus;
 • degalai automobiliui ir papildomas automobilio draudimas;
 • parkavimo išlaidos;
 • ESTA (elektroninis leidimas);
 • pagedaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma (jeigu pageidausite);
 • asmeninės išlaidos.

 

 

 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius