Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 AKCIJA: Viduržemio jūros kruizas naujuoju MSC Meraviglia laivu  09.02.2018

 

Kelionės datos:

 

2018 03 09 - 03 16

2018 03 30 - 04 07 

2018 04 06 - 04 13

  Susisiekti su kelionių konsultantu:

8 5 2125805

 

Kruizo programa: Barselona - Marselis - Genuja - Neapolis - Mesina - Valeta - Barselona
Išvykimo uostas: Barselona (Ispanija);
Trukmė: 8 dienos.    

Vietų skaičius labai ribotas                                                     

 

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Kelionė, kuri pakerės Jus jau nuo pirmųjų minučių. Pamatykite gražiausias Viduržemio jūros pakrantės vietas Ispanijoje, Italijoje, Maltoje bei Prancūzijoje!
Unikalūs kraštovaizdžiai ir autentiškas kultūrinis palikimas, romantiškos pakrantės ir jaukūs miesteliai - tuo gali pasigirti gražiausi Viduržemio jūros uostai. Kiekvienas iš jų yra savaip patrauklus, tačiau visus juos vienija turistų, poilsiautojų ir keliautojų dėmesys.

estravel keliones

8 DIENŲ KELIONĖ KRUIZINIU LAIVU + PRAMOGOS KRUIZINIAME LAIVE + NUOSTABŪS EUROPOS VAIZDAI

Kelionės kaina asmeniui keliaujant dviese:

nuo 669 € vidinėje kajutėje;
nuo 849 € kajutėje su langu;
nuo 949 € kajutėje
su balkonu.

AKCIJA: Įsigijusiems kelionę iki vasario 18 d. - visi gėrimai pagrindinių maitinimų metu nemokamai!

 APIE LAIVĄ MSC MERAVIGLIA: 

naujas laivas

 • MSC MERAVIGLIA - pirmas iš dviejų laivų-dvynių, pastytas 2017 metų gegužės mėn. STX laivų statykloje Prancūzijoje. MSC Meraviglia - didžiausias ir novatoriškiausias kruizinis laivas, kurį pastatė Europos kruizinė kompanija. 315 metrų ilgio laive vienu metu gali keliauti net 5700 keleivių. Šis inžinerijos stebuklas pavergia kiekvieno keliaujančiojo širdį. MSC Meraviglia - aukštųjų technologijų laivas, kuriame ideigta daug inovatyvių sprendimų. Tarp didžiausių naujovių - tai trumpojo nuotolio belaidis internetas, mobilios programėlės ir galimybės naudotis smart prietaisais laivo aplinkoje. Šios naujos paslaugos keliautojams leidžia patogiai tarpusavy bendrauti, užsisakyti papildomas paslaugas ir ekskursijas, suplanuoti savo poilsį ilsintis kajutėje ar gurkšnojant vyną restorane . Išamaniojo įrenginio pagalba keliaujantieji gali apmokėti sąskaitas, atsirakinti kajutę, stebėti savo vaikų buvimo vietą laive bei susirasti draugus.
 • Kita laivo įdomi inovacija - promenados lubos lyg didžiulis 480 kvadratinių metrų LED ekranas. Sukurtas skaitmeninis dangus transliuoja skirtingus koncertus ir renginius, kuria unikalią atmosferą ir dieną, ir naktį.
 • Atsižvelgiant į keleivių pageidavimus, kruizinė kompanija pristato visiškai naujas kajučių kategorijas. Laive įrengtos Family, Super Family bei Duplex kajutės. Prabangos oazė - MSC Yacht klubas - dar erdvesnis, tai ir  privatus solariumas, spa salonas ir restoranas. Laive yra pasirūpinta viskuo, kad kruizinė kelionė būtų tobula bet kuriuo metų laiku ir plaukiant bet kuria kryptimi: didelė restoranų įvairovė lepina kiekvieno skonį, platus pramoginių renginių pasirinkimas tiek suaugusiems, tiek vaikams, erdvus teatras ir panoraminės erdvės, įspūdingas atrakcionų parkas, sujungtas su atviru vandens atrakcionų parku bei uždara promenada net trijuose deniuose.
 • Visą diena laive vyksta įvairios pramoginės programos - gyva muzika, net 10 disco salių, žaidimai ir kiti užsiėmimai. Renginiai šeimoms su vaikais organizuojami kartu su žinomomis firmomis Lego ir Chicco. Laive net 7 skirtingi vaikų klubai.
 • Siekdama būti iškirtine kruizine komapnija, MSC sukūrė ilgalaikį projektą su „Cirque du Soleil" - tai unikalus pramoginis iškirtinumas, sukuriantis kruiziniams keleiviams patirti viską kas įdomiausia cirke . MSC Meraviglia turi specialią erdvę, kurioje vyksta net 2 specialiai MSC sukurti Cirque de Soleil pasirodymai. Kiekvieną savaitę keliautojai matys net 12 skirtingų Cirque de Soleil šou.
 • Kiekvieno MSC kruizo pasididžiavimas - įvairių skonių virtuvė. 12 skirtingų restoranų bei 20 barų dirba tik Jums ir leidžia Jums mėgautis įvairiausių šalių skoniais.
estrvavel keliones

 

KELIONĖS PROGRAMA:

Diena  Maršrutas Programa
1 d. Barselona (Ispanija)
Registracija į laivą. 18:00 išplaukimas.
2 d.
Marselis (Prancūzija) 
09:00 atplaukimas.  17:00 išplaukimas.
3 d.
Genuja (Italija) 08:00 atplaukimas.  17:00 išplaukimas
4 d.
Neapolis (Italija) 13:00 atplaukimas. 19:00 išplaukimas. 
5 d.
Mesina (Italija – Sicilija)
08:00 atplaukimas. 18:00 išplaukimas.
6 d.
Valeta (Malta) 08:00 atplaukimas. 18:00 išplaukimas.
7 d.
Plaukimas Diena jūroje. Pramogos laive. 
8 d.
Barselona (Ispanija)
09:00 atplaukimas į Barselonos uostą.

KELIONĖS PROGRAMA:
 • Kruizas - tai nepaprasta kelionė įspūdžių ištroškusiam keliautojui. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių - jis viską turi laive, telieka tik mėgautis atostogomis.
 • Kasdien vis naujo miesto pažinimas vaikštinėjant gatvelėmis, lankantis žymiausiuose muziejuose, gurkšnuojant vietinės gamybos gėrimus jaukiuose restoranėliuose ar vainėjantus dviračiais turistų pamėgtais maršrutais. O vakaras ir naktis - laikas kruiziniame laive, kur mėgausites puikiu sviežiai paruoštu maistu, plaukiosite baseine ar tiesiog klausysitės vandens ošimo denyje.
 • Kruizas tai ne tik komfortiškas viešbutis. Čia rasite galybę restoranų, baseinų, kazino, sporto salių, netgi teatrą ir daugybę kitų pramogų suaugusiems ir vaikams. Jūs visada turėsite pasirinkimą: likti laive ir mėgautis aukšto lygio paslaugomis, ar vykti į ekskursijas ir pažinti įvairių šalių kultūrą, architektūros šedevrus ar tiesiog nuostabią gamta.
 • Plaukiant siūlomos įvairios pramogos: šokių pamokos, konkursai, sportiniai turnyrai, vandens pramogų kalneliai, sportinės rungtys.
KELIONĖS NUOTAIKA:
poilsine kelione
ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • 7 nakvynės kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • pusryčiai, pietūs, vakarienės;
 • AKCIJA: gėrimai pagrindinio maitinimo metu užsisakius kelionę iki 2018.02.18 d.
 • skrydis Vilnius - Barselona - Vilnius;
 • nuvykimas iki jūrų uosto ir atgal;
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • arbatpinigiai laivo personalui;
 • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu (išskyrus vandenį, kavą ir arbatą).

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius