Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 FLY&DRIVE COLLECTION: PAŽINK KANADĄ  05.01.2018

 

KELIONĖS PERIODAS: 2018 10 07 - 2018 10 20 Kelionės trukmė: 12 d.
Dėl konkrečių datų teirautis kelionių konsultanto.

 Susisiekti su kelionių konsultantu:

8 5 2125805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Supama nuostabios gamtos, šiuolaikiška ir draugiška - taip galima pristatyti Kanadą, daugelio vadinama svajonių šalimi, antrąją pagal dydį pasaulio valstybę. Kelionė į Kanadą tai nepamirštamas nuotykis, į kurį kviečiame pasinerti jau šią vasarą. Daugiakultūrėje galiūnėje aplankysite žymiausius Šiaurės Amerikos miestus: Torontą, Otavą ir Monrealį.

Išsaugojusioje didingą praeities kartų palikimą Kanadoje keliausite senovės pėdsakais ir išvysite kerinčius kraštovaizdžius, kasmet pritraukiančius gausybę keliautojų iš viso pasaulio. O didingi Niagaros kriokliai - reginys, kurį prisiminsite visą gyvenimą!

PATOGUS SKRYDIS + 10 NAKVYNIŲ VIEŠBUČIUOSE + MAŠINOS NUOMA + ĮDOMI SAVARANKIŠKO PAŽINIMO PROGRAMA 

KELIONĖS KAINA:
nuo 1790 eur/asmeniui, keliaujant dviese-keturiese

KELIONĖS PROGRAMA:

Data

Miestas

Vieta

1 d.

Vilnius - Torontas

Skrydis Vilnius - Torontas su tarpiniu persėdimu. Atvyksite į Toronto Pearson International oro uostą. Nuomotu automobiliu  važiuosite į Toronto centrą, kur apsistosite viešbutyje.

2 d.

Torontas

Šią dieną skirsite savarankiškai pažinčiai su garsiausiu Kanados miestu - Torontu. Turėsite galimybę pakilti į tikrą inžinerijos stebuklą - "CN Tower" televizijos bokštą. Šis milžinas yra vienas aukščiausių pastatų pasaulyje, kurio aukštis siekia net 553 m. Dieną galėsite pakilti į bokšto viršūnę ir grožėtis miesto panorama, o vakare išvysite įspūdingai jį apšviestą. Rekomenduojame pasiplaukioti upės kruizu, kuriu metu pamatysite kvapą gniaužiančius vaizdus, svarbiausius Toronto miesto simbolius, jo salas. Po kruizo nepraleiskite progos apsilankyti kultūriniame miesto skvere bei ten įsikūrusiose meno galerijose, pavakarieniauti prabangiuose restoranuose bei užsukti į boutique stiliaus  parduotuvėles. Nakvynė viešbutyje.

3 d.

Torontas - Niagaros kriokliai - Torontas

Šiandien vaizdingu maršrutu keliausite prie Niagaros krioklių. Niagaros krioklys yra toks didingas ir užburiantis, kad yra vienas žymiausių pasaulyje. Nuostabios gamtos apsuptyje  stebėsite iš 54 metrų aukščio galinga srove krentančius trys krioklius: Amerikos, Nuotakos šydo ir Pasagos. Pastarasis yra Kanados pusėje, jis yra pats galingiausias, juo prateka net 90% vandens. Rekomenduojame užsisakyti Hornblower kruizą, kuriuo metu turėsite galimybę iš arti pasigrožeti Niagaros kriokliais, arba skrydį sraigtasparniu atveriantį unikalų vaizdą iš  aukštai. Vėliau važiuodami per Ontario vaisių ir vyno regioną, pateksite į Niagara On The Lake miestą. Tai buvusi pirmoji aukštutinės Kanados sostinė ir vienas geriausiai išlikusių 19 a. šiaurės Amerikos miestų. Nakvynė viešbutyje.

4 d.

Torontas - Brukvailas

Vyksite į rytinį Tūkstančio salų kraštą - Brukvailą. Šio istorinio miesto pavadinimas susijęs su 19 a. britų ir Kanados karo lyderiu Isaac Brock`u, kurio paminklas stovi Niagaros parke. Brukvailas, dar vadinamas Kanados Venecija, žymus savo išsiraizgiusiomis upėmis bei pakrantėmis, todėl kasmet pritraukia daugybę lankytojų. Užsukite į Brukvailo malūne įsikūrusį restoraną, kur paskanausite vienų geriausių vietinių patiekalų bei pasimėgausite romantiška atmosfera. Nakvynė viešbutyje.

5 d.

Brukvailas - Monrealis

Atsisveikinkite su Brukvailu ir pasiruoškite kelionei į kitą žavų miestą - Monrealį, kuris pasitinka lankytojus malonia atmosfera ir  linksmu žmonių gyvenimo būdu. Šis miestas vadinamas festivalių, meno bei naktinio gyvenimo sostine. Monrealis garsėja savo kavinukėmis ir barais: čia atrasite  prancūziškas kepykleles, angliškus ir hipsteriškus barus bei daugybe nuostabių kavinukių. Monrealis pamėgtas muzikantų, rašytojų ir kitų meno atstovų, todėl vadinamas menininkų meka. Birželio mėnesį mieste vyksta vienas didžiausių džiazo festivalių „International de Jazz de Montréal", į kurį suvažiuoja virš 2mln. lankytojų iš viso pasaulio. Nakvynė viešbutyje.

6 d.

Monrealis - Otava

Ryte iš Monrealio vyksite į moderniąją Kanados sostinę Otavą. Turėsite galimybę pamatyti savo dydžiu pribloškiančius gotikinius Parlamento rūmus ir pasivaikščioti po modernius Otavos rajonus, išsidėsčiusius aplink ilgąjį, net 202 km nusidriekusį Rideau kanalą ir jungiantį net kelis Kanados miestus. Rekomenduojame apsilankyti pasaulinio lygio muziejuose, tokiuose kaip Kanados nacionalinje galerijoje, Gamtos muziejuje bei Aviacijos ir kosmoso muziejuje. Rekomenduojame įsigyti suvenyrų bei kvapnių prieskonių prekybos centre „ByWard Market Square", o numalšinti alkį galėsite lankytojų pamėgtuose restoranuose: Beckta Dining and Wine Bar arba Atelier. Nakvynė viešbutyje.

7 d.

Otava

Ši diena skirta atrasti dar nematytas Otavos vietas. Pradėkite nuo Kanados karo muziejaus, pasaulyje žinomo dėl savo unikalios architektūros. Muziejaus labirintuose pažinsite karo istoriją, išgirsite autentiškus pasakojimus bei išvysite provokuojančius eksponatus. Apsilankykite žymiojoje Royal Canadian Mint monetų kalykloje, kuri savo išvaizda primena The Tower of London, bei nuvykite pasigrožėti 19 amžiuje pastatyta prancūziška Otavos Notre-Dame Cathedral bazilika. Nakvynė viešbutyje.

8 d.

Otava - Hanstvilis

Vyksite į Hantsvilio miestą, įsikūrusį tarp ežerų ir pušynų. Aplankysite kotedžų rojumi vadinamą Muskoką bei jame esantį autentiško kaimo ir istorinį traukinių muziejų Muskoka Heritage Place. Įdomūs pasakojimai, autentiškos gyvenvietės, pažintiniai takai, gyvūnų ferma bei įvairūs užsiėmimai šeimoms - visa tai Jūsų lauks šiame muziejuje po atviru dangumi. Nakvynė viešbutyje.

9 d.

Hantsvilis - Algonkino nacionalinis parkas - Hantsvilis

Šiandien lankysitės seniausiame Kanados nacionaliniame Algonkino parke. Tai saugoma gamtos teritorija rytinėje Ontarijo provincijoje, kuri yra visai netoli didžiųjų Kanados miestų, todėl susilaukia daugybės lankytojų. Algonkino miškai, parkai ir upės - tai didinga gamta bei tikras atokvėpis norintiems pailsėti nuo miesto šurmulio. Alginkino nacionaliniame parke rekomenduojame ne tik pasigrožėti laukine gamta, pasivaikščiuoti apžvalgos takais bei ir sudalyvauti informacinėse programose apie parko istoriją, gamtos paveldą bei retus laukinius gyvūnus, išlikusius šiame nacionaliniame parke. Nakvynė viešbutyje.

10 d.

Hantsvilis - Torontas

Iš Hantsvilio grįžtate į Torontą, kur grąžinsite išnuomotą automobilį.  Nakvynė viešbutyje

11-12 d.

Torontas - Vilnius

Skrydis Torontas - Vilnius su tarpiniu persėdimu. 

ĮSKAIČIUOTA:
 • skrydžiai: Vilnius - Torontas - Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas (iki 8 kg asmeniui);
 • registruojamas bagažas (iki 23 kg asmeniui);
 • apgyvendinimas 3*-4* viešbučiuose pagal programą;
 • automobilio nuoma visam periodui su neribotu kilometražu visoje Kanadoje, civiliniu draudimu ir papildomu vairuotoju;
 • detalus kelionės maršruto planas.
PAPILDOMAI:
 • bilietai į lankytinus objektus;
 • degalai automobiliui;
 • kelių mokestis, jei toks būtų taikomas;
 • GPS sistema;
 • papildomas mokestis vairuotojams nuo 20 iki 24 metų (25 CAD dienai);
 • maitinimas kelionės metu;
 • kelionės ir sveikatos draudimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • galimybė sustoti ir pažinti Stambulą;
 • prieš vykstant į Kanadą yra privaloma užsiregistruoti internetinėje sistemoje eTA;
EKSPERTO KOMENTARAS:
 • Rytinėje Kanados dalyje būdingas švelnus jūrinis klimatas, juntamas nedidelis temperatūrų skirtumas dieną ir naktį. Vasarą vidutinė temperatūra siekia + 22-25 C.
 • Klevo lapas - Kanados nacionalinis simbolis, todėl klevų sirupas ir kita atributika su šiuo simboliu yra populiariausia dovana lauktuvėms. Aborigenų rankų darbo suvenyrai, žaisliniai briedžiai ir lokiai bei Kanadietiškas viskis, dar kitaip vadinamas rugių vynu, visada sukels nostalgiškus prisiminimus apie Kanadą.
 • Kanadoje vyksta garsūs festivaliai, žinomi visame pasaulyje. Vienas tokių - Kanados tulpių festivalis, vykstantis gegužės mėnesį, kuriame išvysite daugiau kaip 200 rūšių tulpių. Festivalių metu išvysite įvairius paradus, automobilių lenktynes, koncertus ir daug kitų pramogų. Taip pat rugsėjo mėnesį vyksta ir vienas įtakingiausių renginių - Toronto filmų festivalis. Dešimt dienų trunkančiame renginyje yra pristatomos naujų filmų premjeros, pritraukiančios daugiau nei 400 tūkst. filmų mėgėjų ir kino įžymybių iš viso pasaulio.

Kelionės nuotaika:

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius