Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2019-2020m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Žiemos pramogos Laplandijoje   08.12.2018

 

Kelionės datos:

2019 03 10 - 2019 03 15

2019 03 24 - 2019 03 29

2019 04 04 - 2019 04 09

Kelionės trukmė: 6 d.  

Dėl konkrečių datų teirautis kelionių konsultanto.

Kelionių konsultantas: 
+370 5 212 5805 
 

Jei mėgstate aktyvų poilsį - kviečiame išbandyti ir atrasti žiemos teikiamus džiaugsmus sniego karalystėje - Laplandijoje. Pasinerkite į žiemišką vaikystės pasaką, nuklotą baltu sniegu. Galėsite išbandyti save kalnų ir lyguminėse slidinėjimo trasose, stebėti šiaurės pašvaistę, vykti į haskių ir elnių safarius, patirti važiavimo sniegomobiliu jaudulį, o vakarais atsipalaiduoti prie židinio ar pasilepinti saunoje!
 

PATPGŪS SKRYDŽIAI + 5 NAKVYNĖS 3+* APARTAMENTINIAME VIEŠBUTYJE

Kelionės kaina:

nuo 690 € asmeniui, keliaujant keturiese.

nuo 950 € asmeniui, keliaujant dviese. 

Diena: 
 Maršrutas: Programa:
 1 Vilnius - Helsinkis - Ivalo
Skrydis iš Vilniaus į Ivalo. Atvykus pervežimas į viešbutį, esantį Sariselka miestelyje. Rekomenduojame paragauti tradicinės suomių virtuvės patiekalų viešbučio restorane. Nakvynė viešbutyje.
 2-5

Saariselka


Pasinerkite į žiemos pramogų rojų ir išbandykite unikalias Laplandijos pramogas: slidinėjimas slidinėjimas ir dar kartą slidinėjimas - slidėmis, snieglentėmis, sniegomobiliais, greitosiomis rogutėmis, pasivažinėjimas haskių ar elnių kinkiniais, „Action" parkas, iglu pirtis, pašvaistės stebėjimas, naktiniai žygiai ir kita!
 6

Ivalo - Helsinkis - Vilnius


Pervežimas iš viešbučio iki oro uosto. Skrydis iš Ivalo į Vilnių su tarpiniu persėdimu Helsinkyje.

Ką veikti Laplandijoje?

Slidinėjimas ir kitos aktyvios pramogos. Atvykę į Laplandiją pasijausite tarsi žiemos olimpiniame miestelyje. Kodėl? Žmonės čia tarsi gimę su slidėmis, tad ilgėliau čia pabuvę nejučiomis tapsite vienu iš jų. Slidės ar snieglentė nėra vienintelis būdas leistis nuo kalnų - greičio mėgėjai galės išbandyti savo jėgas ant sniegomobilio ar čiuožti greitosiomis rogutėmis ilgiausia Suomijoje rogučių trasa. Čia patirsite nepamirštamų įspūdžių tiek dieną, tiek sutemus, kuomet trasos nušvinta lempų šviesomis.

Pavasaris - puikus metas keliauti į Laplandiją su vaikais! Tuo metu ten vyrauja švelnus klimatas: saulėtos dienos ir malonus nedidelis šaltukas. Ne paslaptis, kad slidinėjimas Laplandijoje veikla Nr. 1: aukšta oro temperatūra užtikrina kokybiško slidinėjimo malonumus, o, 15 skirtingų kalnų ir lygumų trasų garantuos nepamirštamus pojūčius tiek entuziastams, tiek pradedantiesiems. Aukščiausia viršukalnė - 180 m., o ilgiausia trasa besitęsia net 2000 m. Smagių ir aktyvių pramogų mėgėjams nepamirštamų įspūdžių paliks Aliaskos haskių ar elnių tempiamų kinkinių safaris. Vakarais eisite „medžioti" pašvaistės, žygiuosite užšąlusiais ežerais ir išbandysite dar daug kitų žiemos pramogų.

Apšąlusiais ežerais pasivaikščioti galėsite ir kitais tikslais - poledinė žūklė vienas iš jų. Kas gali būti smagiau už galimybę pačiam pagauti lašišą ir ją išsikepti ant čia pat sukrauto degančio laužo! Į Laplandiją taip pat verta keliauti dėl įspūdingiausio pasaulyje gamtos šviesų šou, kitaip dar žinomo kaip Šiaurės pašvaistė, kurią bent kartą gyvenime privalo pamatyti kiekvienas!

Vietiniai Saariselka gyventojai be galo draugiški ir svetingi, todėl būkite pasiruošę ragauti tradicinių lapių patiekalų, kurių vienas gardesių - elnienos „Poronkäristys", stebėti šamanų ritualus ir kaitintis tradicinėse iglu pirtyse, ir išragauti vietinių gyventojų siūlomų šildančių gėrimų. Ir tai dar tikrai ne visos pramogos, kurias galėsite patirti Laplandijoje!

Kur gyventi Laplandijoje?
Apsistosite jaukiame kalnuotame Saariselka miestelyje, 3* Kuukkeli apartamentuose.
Iki Saariselka slidinėjimo trasų o nuo viešbučio - vos 2 km. Būsite svetingai priimti, aplink apartamentus žavėsitės magiškais žiemos peizažais ir galėsite mėgautis daugybe žiemos pramogų. Po aktyvaus poilsio  susišildysite saunoje ar prie židinio bei pasistiprinsite skaniausiais įvairiausiais patiekalais.

Estravel Laplandija

 

Taigi žiema dar nesibaigia! Kovas-balandis - geriausi mėnesiai slidinėti, žvejoti, grožėtis gamta ir mėgautis visais žiemos teikiamais malonumais Laplandijoje!
EKSPERTO KOMENTARAS:
 • Laplandija nuostabi šalis, kuri žavi lankytojus savo žiemos pramogų gausa ir įvairove. Tikrai daug įspūdžių paliks maudynės ledlaužio prabudintoje jūroje bei sniegomobilių safaris.
 • Laplandija - unikali atostogų šalis ir geriausia kelionė balandžio mėnesį dėl ilgų dienų ir malonaus oro, kurią bent kartą gyvenime reikia patirti.
 • Rekomenduojame atostogas užsakyti iš anksto, nes vėliau vietų viešbučiuose paprasčiausiai neliks.
Dažniausiai užduodami klausimai kelionių ekspertui.
Kiek kainuoja ski pasas ir įrangos nuoma?
Ski pasas kainuoja 115 eur trims dienoms, kurį galite išnaudoti per 5 dienas, o įrangos nuomos kaina komplektui - 81 eur 3 dienoms. Daugiau informacijos rasite čia.

Kokias trasas siūlo Suomijos kurortas?
Saariselka slidinėjimo kurortas siūlo 15 skirtingų trasų, iš kurių 7 apšviečiamos sutemus. Trasos puikiai pritaikytos tiek pradedantiesiems, tiek tikriems slidinėjimo entuziastams. Galėsite pasidžiaugti ir kalnų slidinėjimu, ir slidinėjimu lygumomis. Igiausia trasa tęsiasi 2000 m, o aukščiausia viršukalnė iškilusi 180 m virš jūros lygio.

Ar yra transportas, kursuojantis tarp viešbučio ir slidinėjimo trasų?
Taip, nuolat kursuoja autobusas, kuris viešbučio svečius nuveža iki slidinėjimo trasų ir parveža atgal.Kelionės kaina 5 eurai.

Kiek trunka skrydis iki Laplandijos?
Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, tačiau Estravel kelionių ekspertai pasirūpins skrydžiu su patogiu persėdimu.  

Ką dar galima veikti Laplandijoje?
Be visų aukščiau išvardintų pramogų, rekomenduojame pasimaudyti ledlaužio prabudintoje jūroje ar nukeliauti į Kalėdų Senelio miestelį! Kelionei reiktų skirti visą dieną, nes šios pramogos nutolusios apie 300 km. nuo Saariselka miestelio.

Kiek kainuoja ekskursijos?
Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel konsultanto. Pramogas ir ekskursijas Laplandijoje gali užsakyti Jūsų Estravel kelionių konsultantas.  

Ar galiu keliauti su vaikais?
Taip, kelionė į Laplandiją paliks įspūdį ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Saariselka gausu trasų pritaikytų ir mažiesiems, o haskių ir elnių kinkiniai paliks plačią šypseną veide! O ką jau kalbėti apie, turbūt, kiekvieno vaiko svajonę - aplankyti Kalėdų Senelio miestelį!

ĮSKAIČIUOTA:
 • skrydžiai: Vilnius-Ivalo-Vilnius su persėdimu;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas (iki 8kg/asmeniui);
 • registruotas bagažas - 23 kg/asmeniui arba 1 slidinėjimo komplektas;
 • 5 nakvynės 3+* viešbutyje.
PAPILDOMAI:
 • kelionės draudimas;
 • slidinėjimo pasas ir įrangos nuoma;
 • pervežimas iš/į oro uostą;
 • visos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.
  

 

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius