Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kelionė į Laplandiją   31.08.2018

 

Kelionės periodas:

2019 vasario 1 d. – balandžio 17 d. 

Kelionės trukmė: 6 d.  

Dėl konkrečių datų teirautis kelionių konsultanto.

Kelionių konsultantas: 
+370 5 212 5805 
 

Nors pavasaris jau beldžiasi į langą - slidinėjimo sezonas dar nesibaigia! Tik ne tada, kai Estravel kelionių ekspertai paruošė kelionę Velykoms į Laplandiją, kur sniegas dar netirpsta, o žiemišką šaltį ir speigą keičia lengvas minusas ir saulėtos dienos.
 

SKRYDIS + 5 NAKVYNĖS 4* VIEŠBUTYJE + PUSRYČIAI

Kelionės kaina: nuo 715 € asmeniui, keliaujant dviese.
Diena: 
 Maršrutas: Programa:
 1 Vilnius - Helsinkis - Ivalo
Skrydis iš Vilniaus į Ivalo. Atvykus nuvykimas į viešbutį, esantį Sariselka miestelyje. Rekomenduojame paragauti tracicinės suomių virtuvės patiekalų viešbučio restorane. Nakvynė viešbutyje.
 2-5

Saariselka


Pasinerkite į žiemos pramogų rojų ir išbandykite unikalias Laplandijos pramogas: slidinėjimas slidinėjimas ir dar kartą slidinėjimas - slidėmis, snieglentėmis, sniego automobiliais, greitosiomis rogutėmis, pasivažinėjimas haskių ar elnių kinkiniais, „Action" parkas, iglu pirtis, pašvaistės stebėjimas, naktiniai žygiai ir kita.
 6

Ivalo - Helsinkis - Vilnius


Nuvykimas iš viešbučio iki oro uosto. Skrydis iš Ivalo į Vilnių su tarpiniu persėdimu Helsinkyje.

Ką veikti Laplandijoje?

Slidinėjimas ir kitos aktyvios pramogos. Atvykę į Laplandiją pasijausite tarsi žiemos olimpiniame miestelyje. Kodėl? Žmonės čia tarsi gimę su slidėmis, todėl nejučiomis tapsite vienu iš jų. Slidės ar snieglentė toli gražu nėra vienintelis būdas leistis nuo kalnų. Greičio mėgėjai galės išbandyti savo jėgas ant sniegomobilio, nemažiau smagu čiuožti greitosiomis rogutėmis ilgiausia Suomijoje rogučių trasa ar bristi per pusnis su sniego batais. Estravel kelionių ekspertai atskleis paslaptį, kaip patirti nepamirštamų įspūdžių tiek dieną, tiek sutemus su kokia įranga besileistumėt nuo Laplandijos kalnų, nes trasos temstant nušvinta lempų šviesa, kuri per pavasario atostogas leis išsikrauti iki vidurnakčio.
Pavasaris - puikus metas keliauti į Laplandiją su vaikais! Tuo metu ten vyrauja švelnus klimatas, dienos būna daug ilgesnės ir tai nuostabiausias laikas slidinėti plačiose trasose su natūraliu sniegu ir daug saulės.
Ne paslaptis, kad slidinėjimas Laplandijoje veikla Nr. 1: vyrauja ideali temperatūra slidinėjimo malonumui, 15 skirtingų trasų tiek entuziastams, tiek pradedantiesiems pažinti kalnų ir lygumų slidinėjimo ypatumus, aukščiausia 180 m viršukalnė ir ilgiausia trasa besitęsianti net 2000 m., tačiau aktyvių sporto pramogų mėgėjams patiks tuzino Aliaskos haskių ar elnių tempiamų kinkinių safaris. Vakarais eisite „medžioti" pašvaistės, žygiuosite užšąlusiais ežerais, ir dar daug kitų adrenaliną teikiančių žiemos pramogų. Štai pavyzdžiui auto sporto fanatikai galės čiuožti sniegu ant keturių ratų. Tikrai taip - automobiliai ir kartingai ne ką prasčiau čiuožia užšąlusiu ežeru.
Apšąlusiais ežerais pasivaikščioti galėsite ir kitais tikslais - poledinė žūklė vienas iš jų. Kas gali būti smagiau už galimybę pačiam pagauti laisvėje augančią lašišą ir ją išsikepti čia pat sukurtame lauže kai aplinkui girgžda sniegas ir iš pusnų keterų galima pamatyti liuoksinčius laukinius žvėris.
Į Laplandiją taip pat verta keliauti dėl įspūdingiausio pasaulyje šviesų šou kitaip dar vadinamo Šiaurės pašvaiste. Geriau vienąkart pamatyti savo akimis, nei dešimt kartų papasakoti.
Daug pramogų ir slidinėjimo atostogos gerai, bet po jų reikia ir poilsio tiek kūnui, tiek sielai. Vietiniai Saariselka gyventojai be galo draugiški ir svetingi, todėl būkite pasiruošę ragauti tradicinių lapių patiekalų, kurių vienas gardesių elnienos „Poronkäristys", stebėti šamanų ritualus ir kaitintis tradicinėse iglu pirtyse, o čiabuviai būtinai pasiūlys pabandyti lapių vietinių šildančių kaulus ir smegenis gėrimų - vienas jų tradicinis "Laponijos" šotas.

Ir tai dar ne visos pramogos, kurios jūsų laukia pasirinkus kelionę į žiemos šalį Laplandiją.

Kur gyventi Laplandijoje?
Jaukus kalnuotame Saariselka miestelyje įsikūręs 4* slidinėtojų pamiltas viešbutis "Holiday Club" svetingai priims aktyvių žiemos pramogų entuziastus. Viešbutyje gausite sočius pusryčius, kurie įkraus linksmybėms ant kalno, o vakare galėsite pailsinti raumenis tikroje suomiškoje saunoje, spa ir baseine.

Taigi žiema dar nesibaigia! Balandis - geriausias mėnuo slidinėti, žvejoti, grožėtis gamta ir mėgautis visais žiemos teikiamais malonumais Laplandijoje!
EKSPERTO KOMENTARAS:
 • Laplandija nuostabi šalis, kuri žavi lankytojus savo žiemos pramogų gausa ir įvairove. Tikrai daug įspūdžių paliks maudynės ledlaužio prabudintoje jūroje bei sniegomobilių safaris.
 • Laplandija - unikali atostogų šalis ir geriausia kelionė balandžio mėnesį dėl ilgų dienų ir malonaus oro, kurią bent kartą gyvenime reikia patirti.
 • Rekomenduojame atostogas užsakyti iš anksto, nes vėliau vietų viešbučiuose paprasčiausiai neliks.
Dažniausiai užduodami klausimai kelionių ekspertui.
Kiek kainuoja ski pasas ir įrangos nuoma?
Ski pasas kainuoja 115 eur trims dienoms, kurį galite išnaudoti per 5 dienas, o įrangos nuomos kaina komplektui - 81 eur 3 dienoms. Daugiau informacijos rasite čia.

Kokias trasas siūlo Suomijos kurortas?
Saariselka slidinėjimo kurortas siūlo 15 skirtingų trasų, iš kurių 7 apšviečiamos sutemus. Trasos puikiai pritaikytos tiek pradedantiesiems, tiek tikriems slidinėjimo entuziastams. Galėsite pasidžiaugti ir kalnų slidinėjimu, ir slidinėjimu lygumomis. Igiausia trasa tęsiasi 2000 m, o aukščiausia viršukalnė iškilusi 180 m virš jūros lygio.

Ar yra transportas, kursuojantis tarp viešbučio ir slidinėjimo trasų?
Taip, nuolat kursuoja autobusas, kuris viešbučio svečius nuveža iki slidinėjimo trasų ir parveža atgal už 5 eur.

Kiek trunka skrydis iki Laplandijos?
Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, tačiau mūsų ekpertai suorganizuos patogią kelionę su persėdimu.

Ką dar galima veikti Laplandijoje?
Jeigu turėsite daugiau laiko tarp aktyvių pramogų, galėsime suorganizuoti maudynes ledlaužio prabudintoje jūroje arba kelionę pas patį tikriausią Santa Klausą. Kelionei reiktų skirti visą dieną, nes šios pramogos yra nutolę apie 300 km nuo Saariselka miestelio.

Kiek kainuoja ekskursijos?
Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel konsultanto. Visomis aktyviomis pramogomis mielai už jus pasirūpins kelionių ekspertas.

Ar galiu keliauti su vaikais?
Taip, kelionė į Laplandiją paliks įspūdį ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Saariselka gausu trasų pritaikytų ir mažiesiems, Estravel ekspertų parinktas viešbutis draugiškas vaikams, o pasinaudodami proga galite skirti dieną nuvykti pas patį Kalėdų senelį.

ĮSKAIČIUOTA:
 • skrydžiai: Vilnius-Ivalo-Vilnius su persėdimu;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas (iki 8kg/asmeniui);
 • registruotas bagažas - 23 kg/asmeniui arba 1 slidinėjimo komplektas;
 • 5 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais.
PAPILDOMAI:
 • kelionės draudimas;
 • slidinėjimo pasas ir įrangos nuoma;
 • pervežimas iš/į oro uostą;
 • visos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.
KELIONĖS NUOTAIKA:
 

 

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius