Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Heidės ir Serengečio parkai Vokietijoje  26.07.2018

Kelionės periodas: 

2018 09 01 - 2018 10 28 

Kelionės trukmė: 4 d.

Išvykimas: kiekvieną sekmadienį 

Dėl konkrečių datų teiraukitės kelionių konsultanto.

Kelionių konsultantas: +370 5 212 5805

Du pramogų parkai vienos kelionės metu – kas gali būti smagiau? Adrenalino ir pojūčių mėgėjams Heidės parkas ir aukščiausi linksmieji kalneliai, o gyvūnų mylėtojams - Serengečio parko džiunglės. Leiskitės į nepamirštamą potyrių kelionę visai šeimai!

sales@estravel.lt+370 5 212 5805
TIESIOGINIS SKRYDIS IŠ VILNIAUS +  3 N. 4* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS + AUTOMOBILIO NUOMA + BILIETAI Į HEIDĖS IR SERENGEČIO PARKUS

Kelionės kainos:
nuo 510 € asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje (su pusryčiais);
nuo 415 € vaikui iki 12 m., gyvenant kambaryje su dviem suaugusiais (su pusryčiais).

kelione seimai
KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena

Miestas

Maršrutas

1 d.

Vilnius - Bremenas Tiesioginis skrydis į Bremeną. Atvykę keliausite nuomotu automobiliu iki  viešbučio, esančio miesto centre. Įsikūrimas viešbutyje ir pažintis su Bremenu. Rekomenduojame aplankyti nedideliais XV-XVIII a. namais garsėjantį Šnūro kvartalą,  Šv. Jono gotikinę bažnyčią, žaislų muziejų, pagrindinėje Marktplatz aikštėje esančią Bremeno  rotušę, St. Petri romaninę katedrą, Bremeno muzikantų skulptūrą, Kunsthalle muziejų. Nakvynė viešbutyje.

2 d.

Bremenas - Heide Parkas Pusryčiai viešbutyje. Iš Bremeno nuvyksite iki Soltau ir skirsite visą dieną pramogoms Heidės parke. Tai didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas - tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams. Amerikietiški kalneliai, Limitas, Skrajojantis pianinas, aukštai virš medžių kylančios sūpuoklės! Vandens pramogų mėgėjų laukia dvi vandens trasos su 20 m aukščio kriokliais bei kruizas sraunia kalnų upe. Romantikams rekomenduojame apsilankyti pirmykščių žmonių pasaulyje, vokiečių pasakų karalystėje su šokančiomis ir kalbančiomis lėlėmis, pasivažinėti senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingomis traukinukų trasomis. O kur dar delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou, elektroninis paukščių teatras. Atrakcionų topu laikomas čia esantis didžiausias Europoje medinis geležinkelis: Milžinas. Naujausias atrakcionas - pašėlęs ir beprotiškas Dykumų ralis. Čia pat veikia kavinės ir suvenyrų parduotuvės. Po parką galima pasižvalgyti važiuojant nuotaikingu traukinuku. Vakare grįšite į Bremeną. Nakvynė viešbutyje.
3 d.
Serengečio parkas - Bremenas Pusryčiai viešbutyje. Pasinersite į laukinės gamtos pasaulį ir pažinsite visų kontinentų gyvūnus Serengečio  parke. Šioje žvėrių šalyje laisvai klajoja daugiau nei 1000 laukinių gyvūnų. Automobiliu leisitės į safarį: per langus drąsiai landžios beždžionės, ilgus kaklus ties žirafos, prie atvirų durų nerangiai atpėdins raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti parko gyventojus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai uždaromi. Linksmiausia bus Beždžionių šalyje - beždžionių čia pilna visur. Galima užeiti į jų narvus, iš arti stebėti mažylius, tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės gyvena užtvertoje teritorijoje. Galėsite išmėginti visų labai mėgstamą Džiunglių safarį džipais, kurio metu kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais ir kitais laukinės gamtos gyventojais bei pasisemsite adrenalino visiems metams. Traukinuku važiuosite į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai, daug spalvingų karuselių ir egzotiškas Kongo kaimelis. Vakare grįšite į Bremeną. Nakvynė viešbutyje.
4 d.
Bremenas - Vilnius Nuvykimas į oro uostą ir skrydis namo.

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kada geriausia keliauti į Heidės ir Serengečio pramogų parkus?

Vasara - geriausias laikas atostogoms su vaikais aplankant pasaulinio garso pramogų parką. Paįvairinkite vaikų atostogas ir išpildykite svajonę leistis aukščiausiais linksmaisiais kalneliais vasarą kai klimatas pats palankiausias pramogoms ir poilsiui Europoje.

Ką veikti Heidės ir Serengečio pramogų parkuose?

Pramogaudami Heidės pramogų parke pajusite greičio ir stiprių pojūčių amerikietiški kalneliuose, Limito, Skrajojančio pianino, aukštai virš medžių kylančių sūpuoklių irkituose atrakcionuose! Galėsite leistis vandens trasomis su 20 m aukščio kriokliais bei kruizu sraunia kalnų upe, pasivažinėsite senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingomis traukinukų trasomis. Gamtos mėgėjai galės stebėti delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou. Viešėdami Serengečio parke pasinersite į laukinės gamtos pasaulį ir pažinsite visų kontinentų gyvūnus, automobiliu leisitės į safarį džipais, traukinuku važiuosite į Vandenų šalį.

Ką verta pamatyti Bremene atostogų metu?

Nuskridę į Bremeną aplankykite garsų Šnūro kvartalą, Šv. Jono gotikinę bažnyčią, žaislų muziejų, pagrindinę Marktplatz aikštę ir Bremeno rotušę, St. Petri romaninę katedrą, Bremeno muzikantų skulptūrą, Kunsthalle muziejų ir kitus žymius objektus.

Kiek kainuoja bilietai į pramogų parkus?

Bilietai į pramogų parką jau įskaičiuoti į pasiūlymo kainą. Vieną dieną galėsite pramogauti Heidės ir vieną dieną Serengečio parke.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Vokietiją?

Keliaujant į Vokietiją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi rekomenduojama turėsi pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 3 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Vokietijoje? 
 
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas Vokietijoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Vokietijoje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?
 
Taip, galite pratęsti atostogas Vokietijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitais pramogų parkais: Disneilendas Paryžiuje, Astrid Lingren pasakų parkas Švedijoje, vandens atrakcionai Kipro Waterworld, Turkija ir Adventure parkas ar Barselonos PortAventura. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Vokietijoje?

Iš atostogų Vokietijoje rekomenduojame parsivežti dešros ar kumpių, įvairių rūšių alaus ar riestainių. Atsiminimui įsigykite Bavarijos alaus bokalą, Meiseno porceliano, Harco kalnų medžio dirbinių, Švarcvaldo laikrodžių su gegute. Turistų lankomose vietose galima įsigyti įvairių su vietinėmis tradicijomis susijusių suvenyrų.

Ką rekomenduojate paragauti Vokietijoje?

Šalyje dominuoja pakankamai soti ir maistinga virtuvė, mat čia daugybė gardžių pieno produktų, mėsos, daržovių ir grūdinių kultūrų. Nuskridę į Vokieitją paragaukite kiaulės kojos su troškintais raugintais kopūstais, žirnių tyrės su virtomis bulvėmis, marinuotos silkės su prieskoniais, paršiuko su krienais ir kitų nacionalinių patieklalų. Desertui - pudingai, sausainiai, tortai, kremai.

Kaip patogiausia keliauti Vokietijoje?
 
Vokietijoje išvystytas vietinių skrydžių, autobusų, traukinių susisiekimas, taip pat galima keliauti privačiu ar išnuomotu automobiliu, miestuose ir regionuose - dviračiu, pėstute, viešuoju transportu. Apie tai, ką verta pamatyti keliaujant į Vokietiją Jums papasakos Estravel kelionių konsultantas.

Kokia valiuta Vokietijoje?  

Oficiali valiuta Vokietijoje euras (EUR), todėl keliaujant į Vokietiją nereikės rūpintis valiutos keitimu.

KELIONĖS NUOTAIKA:

estravel poilsis

ĮSKAIČIUOTA: 

PAPILDOMAI: 
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai ekonomine klase: Vilnius - Bremenas, Bremenas - Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 10 kg/asm.;
 • B kategorijos automobilio nuoma visam laikotarpiui;
 • 3 n. 4* viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • vienos dienos bilietas į Heides parką;
 • vienos dienos bilietas į Serengečio parką.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • pietūs ir vakarienės;
 • kuro išlaidos;
 • asmeninės išlaidos.
 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius