Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kelionė į Paryžių ir Disneilendą  26.07.2018

Kelionės datos:

2018 08 12 - 2018 08 15

Kelionės trukmė: 4 d. 

Galimos ir kitos datos - teiraukitės kelionių konsultanto.

Pasiūlymas galioja, kol yra laisvų vietų.

Kelionių konsultantas: 

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Išpildykite mažųjų keliautojų svajones! Jei pasaulyje yra vietų, kuriose suaugę žmonės akimirksniu suvaikėja, tai, be jokios abejonės, yra Disneilendo atrakcionų parkai. Magija, stebuklai, šypsenos, džiaugsmas, mylimi pasakų personažai ir graži aplinka – visa tai susuka galvą! Vasarą keliaukite į Paryžių ir aplankykite legendinius Disneilendo pramogų parkus, kuriame pabuvoti ir pamatyti pasakų veikėjus gyvai svajoja kiekvienas mažylis.
TIESIOGINIS SKRYDIS IŠ VILNIAUS +  3 N. SU PUSRYČIAIS + PERVEŽIMAI + BILIETAI Į DISNEILENDO PARKUS

Kelionės kaina:
nuo 690 € asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje 3* viešbutyje;
nuo 640 € vaikui iki 12 m, gyvenant standartiniame kambaryje su dviem tėvais 3* viešbutyje.

estravel savaitgalio keliones

KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena

Miestas

Maršrutas

1 d.

Vilnius - Paryžius Tiesioginis skrydis į Paryžių. Atvykus nuvykimas iki viešbučio, esančio miesto centre. Įsikūrimas viešbutyje ir pažintis su Paryžiumi. Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Santarvės aikštė, elegantiškiausia Paryžiaus gatvė – Eliziejaus laukai, Šarlio de Golio aikštė su Triumfo arka, Eifelio bokštas, Site sala – Paryžiaus Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai, Rotušė, Bobiuro rajone esantis Ž. Pompidu meno ir kultūros centras, Halių forumas, garsioji Rivoli gatvė. Tai puiki galimybė susipažinti su Paryžiumi, besivažinėjant ekskursiniu autobusu, kuris sustoja prie Jūsų norimų objektų arba juos pravažiuoja. Nakvynė viešbutyje.

 

 

2 d.

Paryžius - Disneilendas
Pusryčiai viešbutyje. Keliausite į Disneilendą. Visą dieną praleiskite džiaugsmo, šėlsmo ir svajonių pasaulyje. Keliaukite per Pasienio, Atradimų, Fantazijos ir Nuotykių šalis: skriskite tarpgalaktine raketa, plaukite kapitono Nemo laivu, lėkite Didžiojo griaustinio kalnais ir tarpekliais, linksminkitės Piterio Peno ir Pinokio atrakcionuose, plaukite pas Karibų jūros piratus. Dienos pabaigą vainikuos paradai, šou ir fejerverkai. Vakare grįžimas į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.
3 d.
Paryžius
Pusryčiai viešbutyje. Estravel ekspertai rekomenduoja apsilankyti didžiausiame pasaulyje meno muziejuje - Luvre, kuriame eksponuojamos neįkainojamos meno vertybės: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“, Graikijoje rasta „Milo Venera“. Po pietų siūlome pasivaikščioti po Monmartrą. Siauros, žavios gatvelės, maži, jaukūs skvereliai – tai buvęs bohemiškasis Paryžiaus rajonas. Teatro aikštė – Monmartro menininkų Meka. Kalvos viršūnėje iškilusi Šventosios Širdies bazilika. Kliši bulvaras. Mulen Ružas. Nakvynė viešbutyje.
4 d.
Paryžius - Vilnius
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Paryžiuje. Po pietų pervežimas iki oro uosto. Skrydis namo.

DAŽNIAUSIAI KELIONIŲ EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kada geriausia keliauti į Disneilendo pramogų parką?

Vasara - geriausias laikas atostogoms su vaikais aplankant pasaulinio garso pramogų parką. Paįvairinkite vaikų atostogas ir išpildykite svajonę pamatyti gyvus pasakų personažus vasarą kai klimatas pats palankiausias pramogoms ir poilsiui Europoje.

Ką veikti Disneilendo ir Walt Disney Studio pramogų parkuose?

Pramogaudami Disneilendo parkuose galėsite leistis per Pasienio, Atradimų, Fantazijos ir Nuotykių šalis: skristi tarpgalaktine raketa, plaukti kapitono Nemo laivu, lėkti Didžiojo griaustinio kalnais ir tarpekliais, linksmitis Piterio Peno ir Pinokio atrakcionuose, plaukti pas Karibų jūros piratus, pamatyti įspūdingus paradus, šou ir fejerverkus, pietauti teminiuose restoranuose ir smalyžiauti parko kavinių siūlomų desertų.

Ką verta pamatyti Paryžiuje atostogų Prancūzijoje metu?

Nuskridę į Paryžių aplankykite Bastilijos aikštę, Operą, Santarvės aikštę, Eliziejaus laukus, Šarlio de Golio aikštę ir Triumfo arką, Eifelio bokštą, Paryžiaus Dievo Motinos katedrą, Teisingumo rūmus, Rotušę, Rivoli gatvę, Luvrą, Monmartrą, Šventosios Širdies baziliką ir kitas Prancūzijos širdies lankytinas vietas. Daugiau informacijos apie Paryžių ir lankytinas vietas teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Prancūzijos puslapyje.

Kiek kainuoja bilietai į pramogų parkus?

Bilietai į pramogų parką jau įskaičiuoti į pasiūlymo kainą. Visą dieną galėsite pramogauti Walt Disney Studio ir Disneilendo parkuose. 

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Prancūziją?

Keliaujant į Prancūziją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi rekomenduojama turėsi pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 3 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Prancūzijoje? 
 
Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas Prancūzijoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Paryžiuje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti atostogas Prancūzijoje?
 
Taip, galite pratęsti atostogas Prancūzijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitais pramogų parkais: Heidės ir Serengečio parkai Vokietijoje, Astrid Lingren pasakų parkas Švedijoje, vandens atrakcionai Kipro Waterworld, Turkija ir Adventure parkas ar Barselonos PortAventura. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Paryžiuje?

Populiariausios lauktuvės iš atostogų Paryžiuje - miniatiūriniai Eifelio bokšteliai. Draugams galite parvežti ir prancūziškų macaroons sausainių, vyno ar sūrių, džiovintų levandų, parfumerijos ir kosmetikos gaminių, papuošalų keramikos ir kitų meno dirbinių. 

Ką rekomenduojate paragauti Paryžiuje?

Atostogos Paryžiuje atvers vartus į gurmanišką virtuvę - baltojo vyno padaže troškintos midijos, patiekiamos dideliame puode su gruzdintomis bulvytėmis,paragaukite prancūzų vertinamo foie gras, Kamambero sūrio ar prancūziškos svogūnų sriubos. Romantiškai vakarienei austrės ir meisriškai paruoštos sraigės su puikiu prancūzišku šampanu. Netoli Madeleine aikštės rasite daug nedidelių restoranėlių, siūlančių tipinius paryžietiškus patiekalus. Keliaudami po Paryžių nepamirškite stabtelti valandėlei ir pasimėgauti gardžia espreso kava ir dar šiltu prancūzišku kruasano rageliu ar gardžiu migdoliniu macaroons sausainiu.

Kaip patogiausia keliauti Prancūzijoje?
 
Keliauti po Paryžių galima viešuoju transportu, traukiniais ar išnuomotu automobiliu. Ilsėdamiesi Paryžiuje pamatyti visus lankytinus objektus galėsite patogiai įsitaisę Hop on Hop off autobuse. Jums pageidaujant Estravel ekspertai pasirūpins papildomomis pervežimo paslaugomis ir ekskursijomis kelionės metu. Apie ekskursijas ir ką verta pamatyti keliaujant į Paryžių Jums papasakos Estravel kelionių konsultantas.

Kokia valiuta Prancūzijoje?  

Oficiali valiuta Prancūzijoje euras (EUR), todėl keliaujant į Prancūziją nereikės rūpintis valiutos keitimu.

KELIONĖS NUOTAIKA:

 

ĮSKAIČIUOTA:  PAPILDOMAI: 
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius - Paryžius, Paryžius - Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 10 kg/asm;
 • pervežimai: oro uostas - viešbutis, viešbutis - oro uostas;
 • 3 n. 3* viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • visos dienos ekskursija į Disneilendo parkus iš Paryžiaus.
 • pageidaujantiems sveikatos ir kelionės draudimas;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • pietūs ir vakarienės;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

 
 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius