Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 FLY&DRIVE kolekcija: savarankiška kelionė po Aliaską  25.01.2019

 

KELIONĖS DATOS:

2019 05 21 - 2019 05 29

2019 06 03 - 2019 06 12

2019 09 03 - 2019 09 10

Kelionės trukmė: 8 d.


Dėl kitų datų teirautis.

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Ar įsivaizduojate tokią vietą Žemėje, kur saulė šviečia vidurnaktį, aplinkui, kiek tik akys aprėpia, banguojantis vandenynas, milžiniški ledynai, įspūdingi fiordai ir laukinė gamta. Atostogos Aliaskoje padovanos Jums neįkainojamus įspūdžius, kuriuos prisiminsite visą likusį gyvenimą. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems pabėgti nuo civilizacijos, pabūti su savimi, gamta bei patirti gilius įspūdžius.

Jei mėgstate laisvą keliavimo stilių rekomenduojame rinktis savarankišką 8 dienų kelionę o Aliaską. Tai geras kainos ir kokybės santykis bei optimalus laikas susipažinti su šalimi keliaujant nuomotu automobiliu pagal profesionaliai suplanuotą maršrutą.

SKRYDIS + 7 NAKVYNĖS VIEŠBUČIUOSE + AUTOMOBILIO NUOMA + ĮDOMI SAVARANKIŠKO PAŽINIMO PROGRAMA

KELIONĖS KAINA:

nuo 2690 2590 €/asmeniui, keliaujant dviese
nuo 2530 2430 €/asmeniui, keliaujant keturiese

KELIONĖS PROGRAMA:

Data:

Miestai:

Maršrutas:

1 d.

Vilnius - Ankoridžas

Skrydis Vilnius - Ankoridžas su tarpiniu persėdimu. Išnuomotu automobiliu važiuosite į Ankoridžo centrą, kur apsistosite viešbutyje. Ankoridžas yra didžiausias Aliaskos valstijos miestas, įkurtas 1915 metais tiesiant Aliaskos geležinkelį. Šią dieną, jei atvyksite iki pietų, pasinaudokite galimybę pasivaikščioti po miesto parką, pasivažinėti dviračių taku palei pakrantę, apsilankyti Aliaskos muziejuose: aviacijos, istorijos, meno, Arkties indėnų ir eskimų bei  pasimėgauti vakariene viename iš miesto restoranų. Nakvynė viešbutyje.

2 d.

Ankoridžas - Sevardas

Šiandien keliausite iš Ankoridžo į Sevardo miestą vaizdinguoju greitkeliu aplink Turnagain Arm įlanką. Už kiekvieno posūkio jūsų laukia  įspūdingi gamtos vaizdai, baltos kalnų viršūnės bei alpinės pievos. Būtinai sustokite greitkelyje įkurtoje apžvalgos aikštelėje Beluga point, iš čia galėsite stebėti  į įlanką atplaukiančius ir bangose nardančius banginius. Toliau keliausite link gražiausio  miesto Aliaskoje - Sevardo. Jis įsikūręs vaizdingame Kenai pusiasalyje. Atvykus laisvas laikas susipažinti su miestu bei apsilankyti vietinių restoranėliuose. Nakvynė viešbutyje.

3 d.

Sevardas - Kenai

Keliausite į Kenai nacionalinį parką, iš kurio  atsiveria vartai į žavingus Aliaskos gamtos peizažus: fiordus, ežerus, ledynus. Turėsite galimybę aplankyti vieną iš lengviausiai pasiekiamų ledynų Aliaskoje - "Išėjimo" Exit ledyną, kurį  kasmet aplanko 100 tūkstančių keliautojų.  Leiskitės į įspūdingą 2,5 km žygį po Kenai nacionalinį parką vingiuojančiu taku arba užsisakykite populiariausią Aliaskoje laukinės gamtos ir ledynų kruizą po Kenai fiordų nacionalinį parką. Parke atsiveria vieni gražiausių gamtos vaizdų: Kenai kalnai, Hardingo ledynai, fiordai ir ežerai. Nakvynė viešbutyje.

4 d.

Sevardas - Talkeetna

Šią dieną keliausite link Talkeetna miestelio, įsikūrusio gražiame slėnyje, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į aukščiausią Šiaurės Amerikos viršūnę - Denalio kalną (dar vadinamą  Makilnio kalnu).  Senąją Aliaskos gyventojų dvasią išsaugojusiame Talkitnos miestelyje leisitės į įdomią pažintį su Aliaskos istorija ir papročiais.  Išbandysite savo jėgas čia įrengtuose nuotykių parkuose arba leisitės į kruizą kalnų upe, kuriuo metu gėrėsitės Denalio kalno viršukalnėmis ir Aliaskos kalnų grandinės panorama.  Toliau kelionę tęsite  ilgiausiu Šiaurės Amerikos tuneliu - Anton Anderson Memorial Tunnel, besitęsiančiu daugiau nei 4000 metrų.

5 d.

Talkeetna - Denalis

Ryte, esant palankioms oro sąlygoms, rekomenduojame išbandyti skrydį lėktuvu virš didingojo Aliaskos kalnagūbrio - nepaprasta gamta ir jos peizažai įkvėps Jūsų vaizduotę. Nutūpus ant vieno iš ledynų, būsite apsupti neaprėpiamų aukštumų, o meilė kalnams gims nė nepasiekus aukščiausios Denalio viršukalnės. Toliau kelionę tęsite į trečią pagal dydį JAV nacionalinį  Denalio parką - draustinį. Nakvynė viešbutyje.

6 d.

Denalis

Skirkite visą dieną pažinčiai su Denalio nacionaliu parku, įsikūrusiu pačioje Aliaskos kalnų grandinės širdyje. Tai daugiau nei  20 tūkst. kvadratinių kilometrų teritorija, skirta laukinei gyvūnijai ir tundros gamtai saugoti. Čia gausu meškų, grizlių, šiaurės elnių, briedžių, vilkų bei kitų laukinių gyvūnų. Kuo daugiau laiko skirsite šiam parkui, tuo didesnė tikimybė pamatyti kuo daugiau unikalių vaizdų. Palikite mašiną ir leiskitės į dienos ekskursiją autobusu po įdomiausias ir gražiausias draustinio vietas su gidu, kuris atskleis šio parko unikalumą.  Nakvynė viešbutyje.

7 d.

Denalis - Ankoridžas

Prieš išvykstant iš Denalio, rekomenduojame pasiplaukioti sraunia Nenanos upe - ekstremalių pojūčių mėgėjai galės išbandyti plaukimą plaustais, o mėgstantys ramų poilsį, galės ramiai pasiplaukioti kruiziniu upės laivu ir mėgautis gamtos peizažais bei stebėti laukinę gamtą aplinkui. Po pietų grįšite į Ankoridžą. Užsukite  į žuvies restoraną ir paragaukite skaniausių šviežios žuvies patiekalų - būtų nuodėmė to nepadaryti Aliaskoje, garsėjančioje puikia žuvimi. Nakvynė viešbutyje.

8 - 9  d.

Ankoridžas - Vilnius

Vykite į oro uostą, kur paliksite išsinuomotą automobilį. Skrydis: Ankoridžas - Vilnius su tarpiniu persėdimu.

 ĮSKAIČIUOTA:
 • skrydžiai: Vilnius - Ankoridžas - Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 •  rankinis bagažas (iki 8 kg asmeniui);
 • registruojamas bagažas (iki 23 kg asmeniui);
 • apgyvendinimas 3*-4* viešbučiuose pagal programą;
 • automobilio nuoma Standard klasės visam periodui su neribotu kilometražu pagal programą, civiliniu draudimu;
 • kelionės maršruto detalus planas.
PAPILDOMAI:
 • bilietai į lankytinus objektus;
 • degalai automobiliui ir GPS sistema;
 • kelių mokestis, jei toks būtų taikomas;
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma;
 • papildomas mokestis vairuotojams nuo 20 iki 24 metų;
 • maitinimas kelionės metu;
 • kelionės ir sveikatos draudimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • prieš vykstant į JAV yra privaloma gauti ESTA elektroninį leidimą.
EKSPERTO KOMENTARAS:
 • Kadangi Aliaskoje vyrauja subarktinis klimatas norėdami užtikrinti jūsų kelionės patogumą rekomenduojame pasirūpinti tinkama apranga. Drabužiai turi būti šilti, neperšlampantys, kvėpuojantys ir komfortiški, o avalynė - patogi. Rekomenduojame keliauti birželio - rugsėjo mėnesiais, kai yra optimali oro temperatūra (12-18 °C) keliavimui.
 • Aliaska - gurmanų rojus. Nuo rūkytos lašišos, pasakiško skonio mažosios angliažuvės marinuotos sojų padaže, tradicinio Aliaskos patiekalo „Muktuk" iki nuostabių ledų, pagamintų iš miško uogų: spanguolių, aviečių, mėlynių ar juodųjų varnauogių.
 • Vasaros metu Aliaskoje saule šviečia net 20 val. per dieną, todėl kelionės metu patariame į kuprinę įsidėti kepurę ir akinius nuo saulės bei apsauginius kremus. Lankytinų objektų Aliaskoje tikrai labai daug, todėl rekomenduojame kreiptis į Estravel kelionių ekspertus, kurie ne tik kruopščiai suplanuos maršrutą bet ir  patars kuriuos gamtinius objektus geriausia aplankyti ir kokias pramogas išbandyti.
 • Kelionėje po Aliaską galima sutikti nuostabių, niekur nematytų gyvūnų. Sutikus gyvūną Aliaskoje yra draudžiama jam trūkdyti ar kitaip jį gąsdinti, negalima jo vaikyti, turite eiti kita kelio puse arba palaukti kada jis nueis ir tik tuomet tęsti savo kelionę.

KELIONĖS NUOTAIKA:

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius