Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Pažintinė kelionė ir kruizas po Aliaską   25.01.2019

Kelionės datos:

2019 05 20 - 2019 05 31 - mažiausia kaina
2019 06 03 - 2019 06 14
2019 06 17 - 2019 06 28
2019 07 01 - 2019 07 12
2019 07 15 - 2019 07 26
2019 07 29 - 2019 08 09
2019 08 12 - 2019 08 23
2019 08 26 - 2019 09 06

 
Kruizinės kelionės pradžia: Ankoridžas, Aliaska, JAV
Kelionės pabaiga: Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada
Kelionės trukmė: 11 naktų / 12 dienų iš jų kruizas 7 naktų/8 dienų
Laivas: Royal Caribbean Radiance of the Seas

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Miškai, lediniai tyro vandens ežerai ir laukinė gamta - štai su kuo pirmiausiai asocijuojasi Aliaska. Pažintinė kelionė po Aliaską kartu su kruizu yra vienas geriausių būdų pažinti šį kraštą per ganėtinai trumpą laiką. Susipažinsite su didžiausiu Aliaskos miestu Ankoridžu, trečiu pagal dydį JAV nacionaliniu Denalio parku bei aplankysite senovinį Talkeetna miestelį. Keliaujant kruizu po Aliaskos pakrantes atviroje jūroje galėsite mėgautis įstabiais gamtos bei miestų peizažais, stovėdami ant laivo denio palydėsite besileidžiančią saulę, o jei pasiseks, galbūt pamatysite įlankoje plaukiojančius banginius.

Aplankykite amžino sniego žemę Aliaską, pajauskite laukinės gamtos didybę ir tuo pačiu mėgaukitės pramogomis elegantiškame Royal Caribbean kruiziniame laive Radiance of the Seas.

11 N. PAŽINTINĖ KELIONĖ PLAUKIANT PREMIUM KLASĖS KRUIZINIU LAIVU + PILNAS MAITINIMAS + PRAMOGOS KRUIZINIAME LAIVE + UŽBURIANTI EKSKURSINĖ PROGRAMA

Kelionės kaina keliaujant dviese:

 • nuo 2390 1990 € asmeniui vidinėje kajutėje;
 • nuo 2540 2290 € asmeniui išorinėje kajutėje su langu;
 • nuo 3180 2990 asmeniui išorinėje kajutėje su balkonu.

KELIONĖS PROGRAMA:

Data:

Miestas:

Maršrutas:

1 d.

Vilnius - Ankoridžas

Skrydis: Vilnius - Ankoridžas su tarpiniu persėdimu. Atvyksite į Ankoridžą - didžiausią Aliaskos valstijos miestą. Oro uoste Jus pasitiks vairuotojas ir nuveš į viešbutį, kuriame Jūsų jau laukia kelionės vadovas. Įsikūrę  turėsite laisvo laiko pradėti pažintį su miestu. Rekomenduojame paragauti  eklektiškos virtuvės patiekalų, vietinio alaus, aplankyti Aliaskos kultūros paveldo centrą ar pasimėgauti nuostabiu saulėlydžiu vaikštant 11 mylių besidriekiančioje Ankoridžo pakrantėje.  Nakvynė viešbutyje.

2 d.

Ankoridžas - Denalio nacionalinis parkas


Ryte Wilderness Express® traukiniu keliaujate į Aliaskos širdyje esantį Denalio nacionalinį parką. Panoraminiai traukinio langai leis nevaržomai grožėtis atsiveriančiais kraštovaizdžiais. Denalio Nacionalinis parkas tai daugiau nei 24 tūkstančių km teritorija, kurioje saugoma laukinė Aliaskos gyvūnija ir augalija.  Šiose apylinkėse gausu įvairiausių rūšių gyvūnų: šiaurės elnių, kalnų avių, vilkų, didelių grizlių bei lokių. Parkas garsėja aukščiausia viršukalne Šiaurės Amerikoje - Makinlio kalnu (6196m.) ir  kasmet sulaukia daugybės lankytojų, kurie atvyksta pabūti laukinės gamtos apsuptyje. Rekomenduojame aplankyti parke esantį muzieju arba užsisakyti papildomų ekskursijų: plaukimą plaustu Nenana upe ar džipų safarį laukinėje gamtoje. Nakvynė viešbutyje.

3 d.

Denalio nacionalinis parkas - Talkeetna

Šią dieną pradėsite pažintiniu turu po Denalio nacionalinį parką, kurio metu aplankysite gražiausias šių apylinkių vietas, sužinosite daugiau apie parko gamtą ir istoriją. Pasibaigus ekskursijai patogiu deluxe autobusu keliausite į mažą istorinį Talkeetną miestelį. Atvykę apsistosite jaukiame Talkeetna Alaskan Lodge kalnų viešbutyje, įsikūrusiame Denalio ir Aliaskos slėnių apsuptyje. Galėsite pasivaikščioti netoliese esančiomis trasomis arba užsisakyti ekskursiją mažu lėktuvu, kurios metu pamatysite kalnus ir ledynus iš paukščio skrydžio. Norintiems pažintį su laukine gamta paįvairinti ir iš arti pamatyti parko gyventojus, rekomenduojame už papildomą mokestį užsisakyti pažintinį turą: "Tundra Wilderness Tour".  Nakvynė viešbutyje.

4 d.

Talkeetna -   Alyeska


Šiandien autobusu išvyksite į Alyeska.   Atvykus į Girdwood‘e esantį „Alyeska" viešbutį galėsite skirti laiko savarankiškai pažinčiai su apylinkėmis: pasivaikščioti  Crow Pass Trail rajone, pakilti į Alyeska kalnus ir pasigrožėti nuostabiais Chugach slėniais, pasimėgauti kurorto teikiamais patogumais arba  užsisakyti papildomas ekskursijas į  netoliese esančius ledynus.  Nakvynė viešbutyje.

5 d.

Alyeska - Sevardas - Kruizo pradžia

Iš ryto vyksite į Aliaskos laukinės gamtos rezervatą Alyeska miestelyje, kuriame yra siekama išsaugoti šių apylinkių unikalumą, rūpinamasi ir teikiama pagalba laukiniams gyvūnams, puoselėjama laukinė flora.  Prieš įlipdami į laivą,  užsukę į Sevardą - istorinio uosto miestelį, aplankysite Aliaskos jūros akvariumą, kur galėsite stebėti jūros gyvūnus. Sevardas yra pietinėje Kenai pusiasalio dalyje, kuri dėl ilgalaikio ledynų poveikio pasižymi unikaliu kraštovaizdžiu:  čia susijungia ledynai,  kalnai, upių vandenys ir kerinti  "Prisikėlimo" įlankos pakrantė.

Sveiki atvykę į Radiance of the Seas laivą. Registracija į laivą, apgyvendinimas pasirinktoje kajutėje. Stovėdami laivo denyje galėsite mėgautis nuostabiais reginiais, o jei pasiseks -  išvysti plaukiojančias orkas, kuprotuosius banginius,  jūrų liūtus ar ūdras.  Nakvynė laive.

6 d.

Hubard ledynas

Šią dieną praleisite laive grožėdamiesi įspūdingais Ledynų įlankos, dar kitaip vadinamos „krentančio ledo simfonijos", gamtos stebuklais.  Plaukdami stebėsite susiformavusius fiordus, kurių pakrantėse veši miškai, stebėsite, kaip didžiuliai  ledo luitai krenta į įlankos vandenį  (šį unikalų gamtos reiškinį Tlingit genties žmonės vadina ,,baltuoju griaustiniu" ) ir mėgausitės harmoninga vietinės gamtos didybe. Nakvynė laive.

7 d.

Džunas

Keliausite į Aliaskos sostinę - Džuną (angl. Juneau). Įdomus faktas apie šį miestą - čia nėra jokių sausumos kelių, jį galima pasiekti tik oru arba vandeniu.  Tai buvęs aukso kasybos ir prekybos centras, kur dar ir dabar galima rasti aukso. Visgi didžiausiu šio miesto lobiu laikoma gamta. Džunas yra apsuptas fiordais, miškais ir snieguotais kalnais, kurie  šiam  miestui suteikia ypatingo žavesio. Nors miestelis ir mažas, tačiau keliautojams siūlo daug įdomių veiklų: žygiai po kalnus, plaukimas pripučiamais plaustais, pasivažinėjimas šunų kinkiniais, banginių stebėjimas ar žvejyba. Nakvynė laive.

8  d.

Skagvai

Kelionė į Skagvai- sparčiai augantį miestą pasienyje, kuris buvo įkurtas aukso karštligės metu ir todėl vadinamas   „vartais į aukso laukus". Susipažinsite su istoriniu Jukono kelio geležinkeliu ir stotimi. Važiuojant senoviniu traukiniu stebėsite gražią aplinką, pažinsite įdomų ir iššūkių reikalaujantį likimo ieškotojų maršrutą, kuriuo kadaise jie keliavo pėsčiomis.  Čia rasite ir nemažai dėmesio vertų lankytinų objektų: Baltosios perėjos, seniausias Skagvai pastatas - atradėjo namas bei Arkties brolybės salė.  Nakvynė laive.

9d.

Šiaurės sąsiaurio taškas

Ši diena skirta pažinčiai su Čičiagovo sala, kur keliautojai susipažins su turtinga vietinių kultūra ir  papročiais  bei turės galimybę pasivaikščioti ledynų takais. Čia galima pamatyti ant ledkalnių žaidžiančius ruonių jauniklius ar lašišas žvejojančius lokius. Nakvynė laive.  

10 d.

Ketčikanas

Aplankysite Ketčikano miestelį, įsikūrusį Tongass įlankoje, kurią kaip ir Aliaskos sostinę, galima pasiekti tik lėktuvu arba laivu. Seniau čia buvo Tinglit genties tautos žvejų kaimelis, kuris pradėjo klestėti, kai airis Mikas Martinas įkūrė žuvies perdirbimo fabriką. Dabar miestelis vadinamas „pasaulio lašišos sostine" ir laikomas pagrindiniu žuvininkystės uostu Aliaskoje. Išlipus į krantą būtinai užsukite į senąją Creek gatvę, kurioje galėsite pamatyti indėniškų toteminių stulpų kolekciją, Tongass istorinį muziejų arba užsukite į vietinį žuvies restoraną, kur paragausite šviežios žuvies patiekalų.  Nakvynė laive.

11 d.

Vidinė Aliaskos protaka

Vidinė Aliaskos protaka - tai pakrantės maršrutas, kuriuo plaukdami patirsite kokia nuostabi yra  Aliaskos gamta, mėgausitės tyru grynu oru bei papildysite savo nuotraukų albumą įspūdingo grožio kraštovaizdžiais:  rūke paskendusiais miškais bei  didingais fiordais. Nakvynė laive. 

12 d.

Vankuveris - kruizo pabaiga

Kruizinės kelionės pabaiga. Šią dieną praleisite Vankuveryje. Tai stilingas daugiakultūrinis metropolis, iš trijų pusių apsuptas vandenų ir  sniegu padengtų kalnų.  Rekomenduojame aplankyti  istorinį miesto kvartalą Gastauną, kuriame galima pamatyti seną garų laikrodį bei kitas miesto įžymybes. Užsukite į kinų kvartalą, kuriame savaitgaliais galima stebėti įvairius teatralizuotus renginius. Dienos įspūdžius aptarkite ragaudami vietinius patiekalus  jaukioje kavinukėje.  Nuvykimas į oro uostą. Skrydis namo.

APIE LAIVĄ:
Kuo ypatingas kruizinis laivas Radiance of the Seas?
Radiance klasės laivai išsiskiria savo elegantiškumu, puikiu dizainu ir rafinuota europietiška atmosfera. Šis laivas - tai ramybės ir poilsio oaze. Po įspūdžių kupinos dienos galėsite pasilepinti atpalaiduojančiomis SPA, procedūromis, masažais ir akupunktūra, o norintiems palaikyti gerą formą ir aktyviai leisti laiką rekomenduojame apsilankyti sporto klube, kuriame vyksta jogos ir net tai - chi pamokos. Laive yra 3 plaukiojimui skirti  bei 3 sūkuriniai baseinai, veikia soliariumas, uolų kopimo siena, krepšinio ir mini golfo aikštelės, bėgimo takeliai ir net 8 išskirtiniai restoranai, kuriuose galėsite mėgautis vietiniais, meksikiečių, italų, japonų ir net brazilų virtuvės patiekalais. Laivas nors ir nėra didelis, bet turi 16 skirtingos tematikos barų ir klubų.

Techniniai duomenys: ilgis - 264 m., greitis - 24 mazgai, svoris - 78 000 tonų. Laive yra 11 denių, talpinančių 2 435 keleivius, kuriuos aptarnauja 800 žmonių komanda.

ĮSKAIČIUOTA:
 • Pažintis turas prieš kruizą;
 • Gidas anglų kalba (pažintinio turo metu);
 • Visi pervežimai (pažintinės turo metu);
 • Apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose;
 • kelionė Wilderness Express traukiniu;
 • 6 valandų ekskursija po Denalio nacionalinį parką;
 • 7 nakvynės kruiziniame laive pasirinktoje kajutėje;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • maitinimas kruize: pusryčiai, pietūs, vakarienės;vakaro šou programos laive;
 • arbatpinigiai laivo personalui.
PAPILDOMAI:
 • skrydis: Vilnius - Ankoridžas ir Vankuveris - Vilnius (kainos nuo 1500,00 eur);
 • sveikatos ir kelionės draudimas;
 • papildomos ekskursijos (teirautis Estravel kelionių konsultanto);
 • įėjimai į mokamus objektus ir papildomos pramogos;
 • nuvykimas iš Vankuverio jūrų uosto iki oro uosto;
 • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu (išskyrus vandenį, kavą ir arbatą);
 • privalomas elektroninis leidimas keliauti į JAV ESTA (apie 15 EUR).

EKSPERTO KOMENTARAS:

 • Kadangi Aliaskoje vyrauja subarktinis klimatas norėdami užtikrinti jūsų kelionės patogumą rekomenduojame pasirūpinti tinkama apranga. Drabužiai turi būti šilti, neperšlampantys, kvėpuojantys ir komfortiški, o avalynė - patogi. Rekomenduojame keliauti birželio - rugsėjo mėnesiais, kai yra optimali oro temperatūra (12-18 °C) keliavimui.
 • Aliaska - gurmanų rojus. Nuo rūkytos lašišos, pasakiško skonio mažosios angliažuvės marinuotos sojų padaže, tradicinio Aliaskos patiekalo „Muktuk" iki nuostabių ledų, pagamintų iš miško uogų: spanguolių, aviečių, mėlynių ar juodųjų varnauogių.
 • Vasaros metu Aliaskoje saule šviečia net 20 val. per dieną, todėl kelionės metu patariame į kuprinę įsidėti kepurę ir akinius nuo saulės bei apsauginius kremus. Lankytinų objektų Aliaskoje tikrai labai daug, todėl rekomenduojame kreiptis į Estravel kelionių ekspertus, kurie ne tik kruopščiai suplanuos maršrutą bet ir  patars kuriuos gamtinius objektus geriausia aplankyti ir kokias pramogas išbandyti.
 • Kelionėje po Aliaską galima sutikti nuostabių, niekur nematytų gyvūnų. Sutikus gyvūną Aliaskoje yra draudžiama jam trūkdyti ar kitaip jį gąsdinti, negalima jo vaikyti, turite eiti kita kelio puse arba palaukti kada jis nueis ir tik tuomet tęsti savo kelionę.

KELIONĖS NUOTAIKA:

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius