Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Pažinkite tikrąją Graikiją - skrisk ir važiuok kolekcija  31.07.2018

KELIONĖS PERIODAS:

2018 08 01 - 2018 10 31 

Kelionės trukmė: 13 d.

Dėl konkrečių datų ir kitų trukmių teirautis kelionių konsultanto.  

  Kelionių konsultantas: 

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

Graikija - šalis su be galo dideliu istoriniu palikimu. Tai kryptis, privaloma kiekvienam keliautojui ir istorijos mylėtojui, kur vystėsi mūsų civilizacijos pamatai, kur gimė demokratija, filosofija, menai ir Olimpinės žaidynės. Jei planuojate aplankyti Graikiją, kelionės maršrutas neabejotinai jus ves ir į šios šalies sostinę. Atėnai yra vienas seniausių miestų pasaulyje, kuriame Estravel ekspertai rekomenduoja pradėti pažintį su žemynine Graikija. Aplankysite profesionalų atrinktus populiariausius ir įstabiausius miestus: Atėnai - Korintas - Mikėnai - Epidaurai - Olimpija - Delfai - Kalambaka - Salonikai - Chalkidikė. Estravel ekspertai sudarė kelionės programą, kurios dėka pajusite vakarų civilizacijos lopšiu vadintos antikos dvasią. Tai kelionė per didingą Graikijos istoriją ir kultūrą su galimybe savarankiškai planuoti laiką. Pasistengėme, kad atostogoms einant į pabaigą turėtumėte galimybę atsipūsti ir pailsėti jaukiame viešbutyje prie geriausių Graikijos paplūdimių, kurie vilioja turistus iš visos Europos.

SKRYDIS + 11 N. VIEŠBUČIUOSE SU PUSRYČIAIS + AUTOMOBILIO NUOMA + ESTRAVEL AUTORINIS KELIONĖS MARŠRUTAS

Kelionės kaina: nuo 1080  €/asmeniui, keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais  3 - 4* viešbučiuose. 

KELIONĖS PROGRAMA:

  Data

 Maršrutas

 Programa

1 -2 d.
 Vilnius - Atėnai

Skrydis Vilnius - Atėnai, išnuomotu automobiliiu vyksite iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė ir pusryčiai Atėnuose. Kitą rytą keliausite pažinti vieno seniausių Europoje antikinio miesto. Kelionę pradėsite Dzeuso šventykloje. Vartai į miestą - Adrianos arka atvers kelią į Dionyso Areopaghito gatvę, kuri ves link antikinio Dioniso teatro po atviru dangumi. Lankysite Esklepiono griuvėsius, Eumenės kolonadą, užsukite į Herodo Alticus odeoną ir kitus objektus. Dienos kelionę vanikuos Akropolio uolos, ant kurių stūkso legendinė Partenono šventykla. Ten rasite pačius svarbiausius pasaulyje architektūros ir meno statinius: Propilėja, Atėnų Nikės šventykla ir Erektionas. Pavakaroti galėsite niekada nemiegančioje Plakos aikštėje. Nakvynė Atėnuose.

3 d.
 Atėnai - Argolidė - Tolo Pusryčiai viešbutyje. Pajudėsite link Peloponeso pusiasalio. Kelionės tikslas - istorinis Argolidės regionas. Pažintis su vietove prasidės istoriniame Korinto mieste prie įspūdingo Korinto kanalo, kuris jungia Egėjo ir Jonijos jūras. Toliau - Homero aprašytieji Mikėnai, garsūs kilmingųjų kapavietėmis. Aplankysite karališkas kapavietes, kurių įėjimą saugo legendiniai Liūtų vartai, gynybines Kiklopo sienas. Vėliau patrauksite link Asklepiono šventyklos ir garsaus unikalia akustika teatro Epidaurus miestelyje. Vakarop suksite link Tolo miesto, kur jūsų lauks nakvynė viešbutyje.
4 d.   Tolo - Olimpija

Pusryčiai viešbutyje. Keliausite į pirmųjų olimpinių žaidynių miestą - Olimpiją. Čia užtruksite visą dieną: aplankysite senovės Olimpijos miesto ir šventyklos griuvėsius, ieškosite sportinės dvasios senoviniame Olimpinių žaidynių stadione, iš kurio iki šių dienų kiekvienų olimpinių žaidynių uždegti deglai pradeda kelionę link žaidynių šalies organizatorės. Nakvynė viešbutyje Olimpijoje.

5 d.  Olimpija - Delfai Pusryčiai viešbutyje. Keliausite pro vaizdingus uostamiesčius Patrus ir Nafpaktus link senovės graikų pasaulio centru laikytų Delfų. Miestas, garsėjęs kaip pati svarbiausia šalies kultūrinė ir religinė vietovė turės kuo nustebinti: šventasis kelias, vedantis į Apolono šventyklą, vienas geriausiai išsilaikiusių antikinių teatrų Graikijoje, 7000 žiūrovų talpinantis teatras, Delfų muziejus, Atėniečių lobynas, Sibilės ola, Marmarijos teritorija, Kastalijos šaltiniai ir kiti objektai. Po turiningos dienos Delfuose jūsų laukia nakvynė viešbutyje.
6 d. Delfai - Termopylai - Kalambaka Pusryčiai viešbutyje. Baigę tyrinėti Delfus galėsite užsukti į Arachova kalnų miestelį, pastatytą ant šiaurinės Parnaso kalno papėdės, garsėjantį vietinių gyventojų rankų darbo kilimais ir jaukiomis tavernomis. Dienos tikslas - Kalambaka. Keliausite pro Termopilus, garsius „karštųjų vartų" perėja, kur vyko žymusis Termopilų ir kiti mūšiai. Vietovės pavadinimas kilęs nuo karštųjų šaltinių, trykštančių iš kalnų papėdės, kuriuos rekomenduojame aplankyti stabtelėjus Termopiluose. Vakarop pasieksite Kalambaka miestelį, įsikūrusį neįprastų Meteoro akmenų apsuptame slėnyje. Nakvynė Kalambakoje.
7 d.
 Kalambaka Pusryčiai viešbutyje. Diena skirta Kalambakos regione įsikūrusių vienuolynų lankymui. Gėrėsitės įstabiais vaizdais nuo Meteorų kalnų uolų: Didžiojo Meteoro vienuolynas, Varlaam, Rusano, Šv. Stepono, Šventosios trejybės ir Šv. Nikolajaus vienuolynai. Jeigu dar liks laiko, galėsite tyrinėti Meteoro uolas, lankyti bažnyčias, archeologinius statinius ir muziejus ar tiesiog grožėtis gamtos suformuotais upeliais, ežerais ir kalnais. Nakvynė Kalambakoje.
8 d.  Kalambaka - Salonikai - Chalkidikė Pusryčiai viešbutyje. Išvyksite į Makedonijos sostinę ir antrajį pagal dydį Graikijos miestą. Salonikuose būtina pabuvoti istorijos ir senovės meno mėgėjams. Pamatysite šlovingą praeitį saugantį miesto simbolį Baltajį bokštą, Demetrijaus, Sofijos bazilikas, Dvylikos apaštalų bažnyčią, imperatoriaus Galerijaus triumfo arką, aplankysite Salonikų archeologijos ir Bizantijos kultūros muziejus ir kitus istorinius ir kultūrinius objektus. Vakarop patrauksite link Chalkidikės, kur apsistosite viešbutyje. 
9 - 11 d.  Chalkidikė Likusias dienas ilsėsitės gražiausių ir geriausių paplūdimių titulą pelniusiame Chalkidikės pusiasalyje. Ilsintis Calkidikėje gyensite jaukiame viešbutyje su įskaičiuotais gardžiais pusryčiais prie pat žydros jūros ir auksinių paplūdimių. Laiką Chalkidikėje galėsite išnaudoti savarankiškai keliaudami po regioną arba ilsėdamiesi ir pramogaudami viešbutyje.
12-13 d.  Chalkidikė - Salonikai - Vilnius Nuvykimas iš Chalkidikės į Salonikus. Nuomuoto automobilio grąžinimas oro uoste. Skrydžiai Salonikai - Vilnius su persėdimu.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI EKSPERTUI:

Kada geriausia keliauti į žemyninę Graikiją?

Geriausias laikas pažinti žemyninę Graikiją yra rugsėjo - spalio mėnesiai. Vasaros pabaigoje -rudenį žemyne vyrauja šiltas viduržemio klimatas, puikiai tinkantis keliauti automobiliu.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Graikiją?

Keliaujant į Graikiją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi rekomenduojama turėsi pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 3 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu?

Savarankiška kelionė automobiliu puikus sprendimas per 11 dienų pažinti visą žemyninę Graikiją pagal profesionalų sudarytą maršrutą. Nepraleisite nei vieno istoriškai svarbaus objekto keliaudami, o maršruto pabaigoje Estravel ekspertai rekomenduoja atsipūsti ir pasidžiaugti Graikijos teikiamais malonumais: tobulais balto smėlio paplūdimiais, gardžia graikiška virtuve ir vietine kultūra bei Sirtakio šokiais. 

Ką galima paragauti Graikijoje?
 
Estravel kelionių ekspertai pataria paragauti ne vieną tūkstantmetį skaičiuojančios graikų virtuvės tradicijų: Tzatziki - tradicinio agurkų ir jogurto padažo, baklažanų ir mėsos apkepo Musaka, vietinių balandėlių Dolmades įsuktų į vynuogės lapą, o be Graikiškų salotų su Fetos sūriu pietūs išvis neįsivaizduojami. Jeigu norite išragauti visko - užsisakykite žuvies arba mėsos patiekalų Meze rinkinį.

Ką pamatysime savarankiškos kelionės automobiliu metu?
 
Savarankiškos kelionės automobiliu metu pamatysite profesionalų atrinktus popliariausius ir įstabiausius lankytinus žemyninės Graikijos objektus: civilizacijos lopšiu vadintus Atėnus, Argolidės regione esančius Korinto, Mikėnų ir Epidaurus miestus, Olimpinių žaidynių gimtinę Olimpiją, mislinguosius Delfus, Termopilus, Meteorų kalnų apsuktą Kalambaką ir jos vienuolynus, Makedonijos sostinę Salonikus ir gražiausiais paplūdimiais garsėjančią Chalkidikę.

Ar galima kelionės metu užakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas lankytinose Graikijos vietose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Graikijoje?

Kelionių ekpertai pataria parvežti natūralaus alyvuogių aliejaus - tai graikiškasis auksas, iš kurio gaminamas ne tik aliejus, bet ir įvairūs kosmetikos gaminiai, kurie taip pat gali būti vertinga dovana.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Graikijoje? 

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas Graikijoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Graikijoje suteiks konsultantas. 

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?
 
Taip, galite pratęsti atostogas Graikijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitomis savarankiškomis kelionėmis: skriskite ir važiuokite į Portugaliją ar Italiją. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Kokia valiuta Graikijoje? 

Oficiali valiuta Graikijoje euras (EUR), todėl skrendant į Graikiją nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:

 • Estravel ekspertų pagalba ir konsultacijos kelionės metu;
 • prie kelionės programos puikiai priderinti skrydžiai ekonomine klase: Vilnius - Atėnai; Salonikai - Vilnius;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • 11 n. 3 - 4* viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • profesionaliai suplanuota kelionės programa ir kruopščiai atrinktas maršrutas;
 • B kategorijos automobilio nuoma visam laikotarpiui.
  PAPILDOMAI:
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas;
 • registruotas bagažas (jeigu bus reikalingas);
 • pageidaujantiems aukštesnės kategorijos viešbučiai;
 • pageidaujantiems aukštesnės klasės automobilio nuoma;
 • parkavimo išlaidos;
 • kuro išlaidos;
 • maitinimas: pietūs ir vakarienės;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius