Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kruizas po Italijos ir Graikijos salas  12.04.2018

 

Išvykimo uostas: Roma, Italija

Laivas: Celebrity Reflection

Kruizo trukmė: 10 n.

Kruizo datos:

2018 06 29 - 2018 07 09
2018 10 12 - 2018 10 22

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

 

 

 

Atverkite širdį Graikijos salų didybei bei itališkos gamtos grožiui plaukdami Luxury klasės Celebrity Reflection kruizu. Pasinerkite į autentiškų salų gyvenimo ritmą, atraskite jaukias siauras gatveles ir grožėkitės gražiausių Europos salų nepakartojamais saulėlydžiais. Tai patogiausias būdas keliauti ir puiki proga pasinerti į kultūros ir meno lopšio istoriją aplankant žaviausias Graikijos ir Italijos salas: Malta, Mykonos, Rodos, Santorinis, Kapris ir dar daugiau!

UNIKALUS MARŠRUTAS +10 N. KRUIZAS + PILNAS MAITINIMAS + PROFESIONALIOS PRAMOGOS SUAUGUSIEMS IR VAIKAMS + ARBATPINIGIAI LAIVE

Kelionės kaina:

 • nuo  1799€ vidinėje kajutėje, asmeniui keliaujant dviese;
 • nuo  2439 € kajutėje su langu, asmeniui keliaujant dviese;
 • nuo  2539 € kajutėje su balkonu, asmeniui keliaujant dviese.

KELIONĖS PROGRAMA:

 Diena  Maršrutas  Programa
 1 d.
 Roma Registracija į laivą, 17:00 išplaukimas.
 2 d.
 Mesina, Sicilija

10:00 atplaukimas. Peloritani kalnų šlaituose įsikūrusęs Mesinos miestas garsėja įspūdinga antikos istorija. Turėsite galimybę aplankyti garsiąją Santa Marijos Alemanos bažnyčią, Duomo bei Normano katedras ir dar daugiau uostamiesčio objektų. 19:00 išplaukimas.

 3 d.
 Valeta, Malta
08:00 atplaukimas. Mažytės salos sostinė Valeta garsėja didingais viduramžių įtvirtinimais ir už jų sienų paslėptais istoriniais statiniais, jaukiomis gatvėmis bei žaliuojančiais parkais. Užkopę į barokinės Šv. Jono katedros bokštus suprasite koldėl šis mažas miestas uždirbo pasaulio paveldo statusą. Turėsite galimybę leistis į pažintinius turus iki natūralaus gamtos stebuklo Blue Grotto, aplankysite žydrųjų laivelių Marsaxlokk kaimelį, pasivaikščiosite užuriančiomis Mdinos tvirtovės akmeninėmis gatvelėmis ar pasimėgausite Popey miestelio pramogomis. 18:00 išplaukimas.
 4 d.
 Plaukimas Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.
 5 d.
 Mikonos, Graikija
07:00 atplaukimas. Mykonos yra žinomas dėl jaukių gatvelių apstatytų baltais namukais tarp žaliuojančių alėjų, apsuptų jūros ir dangaus žydryne. Mykonos saloje gyvenimas verda ir dieną, ir naktį. Čia vietą ras tiek tie, kurie nori praleisti dieną smėlėtame paplūdimyje, tiek tie, kuriems norisi pažinti salos kultūrą. 18:00 išplaukimas.
 6 d.
 Rodas, Graikija
07:30 atplaukimas. Dėl įvairių kraštovaizdžių su paplūdimiais, miškingomis vietovėmis ir senovės griuvėsiais Rodas yra viena gracingiausių Graikijos salų. Kruizas į Rodą nebus baigtas, jei neištyrinėsite vaizdingo senamiesčio su viduramžių gatvėmis ir bizantišku palikimu. Aplankykite Veneros šventyklą, Rodo vartus, Grand Masters rūmus, Hospital of the Knights įsikūrusį muziejų. Pasinerkite į reljefišką Lindos kalną ir užlipkite į senovės Akropolio griuvėsius, nuo kurių atsivers kvapą gniaužianti panorama. 18:00 išplaukimas.
 7 d.
 Santorini, Graikija
07:00 atplaukimas. Santorini sala - rojus akims ir atgaiva sielai. Ant kalnuoto reljefo išsidėstę klasikiniai graikiški nameliai baltomis sienomis papuošti dangaus žydrumo apvaliais stogais. Turėsite galimybę aplankyti Apollo šventovę, istorines graikiško stiliaus bažnyčias ir muziejus ar tiesiog praraskite laiko nuovoką užburiančiame Santorinio mieste. 18:00 išplaukimas.
 8 d.
 Atėnai, Graikija
06:00 atplaukimas. Atėnai pasauliui dovanojo dramą, istoriją, poeziją ir filosofiją. Leiskitės pažinti vieno seniausių Europoje antikinio miesto - susipažinkite su Dzeuso šventykla, antikiniu Dioniso teatru po atviru dangumi, Esklepiono griuvėsiais, Propilėja, Atėnų Nikės šventykla, Erektionu, įkopkite į Akropolio uolas, ant kurių stūkso legendinė Partenono šventykla - tai tikras lobis archeologijos mėgėjams. 18:00 išplaukimas.
 9 d.
 Plaukimas Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.
 10 d.
 Neapolis, Italija
07:00 atplaukimas. Miestas, įrėminęs Vezuvijaus kalno papėdę, yra pilnas istorinių vietų, bažnyčių ir muziejų. Leiskitės į pažintį su Neapoliu aplankydami legendinį Pompėjos miestą, dingusį po išsiveržusio ugnikalnio pelenais, pamatykite turtingą Salerno miesto istoriją ar tiesiog pasivaikščiokite po itališką senamiestį, pilną autentiškų bažnyčių, muziejų, parkų ir kavinių, kur būtina paragauti neapolietiškos picos. 18:30 išplaukimas.
 11 d.
 Roma, Italija
05:00 atplaukimas į uostą, išsiregistravimas iš laivo.

APIE LAIVĄ: Celebrity Reflection

Celebrity Reflection priklauso Celebrity luxury klasės kruizinių laivų tinklui. Tai vienas moderniausių laivų, per 14 laivo denių talpinantis 3030 keleivių. Prabangų poilsį galėsite derinti su pramogomis laive, kol šis plauks iš vieno uosto į kitą. Kruizo metu mėgaukitės geriausių restoranų šefų maistu skirtinguose rstoranuose, kavinėse ir baruose, išbandykite SPA naujoves, atsipalaiduokite baseinų ir pirčių zonose, hamame, saunoje, pajuskite gamtos alsavimą per 80 kvadratinių metrų dydžio Persian Garden sode,  leiskitės į kino po žvaigždėmis malonumus stogo terasos kino teatre, Lawn Club Grill patirkite lauko žaidimų džiaugsmą ant žalios vejos ar apsipirkite naujausiose Tiffany ir Swiss Watch parduotuvėse. Nesvarbu, ar norėtumėte pasimėgauti maistu, atsipalaiduoti, sportuoti ar mokytis, kiekvienas Celebrity laivo keleivis ras savo veiklą.

Iškeiskite keliones lėktuvais, traukiniais ir automobiliais į ypatingą kruizą, kurio metu nereikės rūpintis viešbučių užsakymu ir maršruto pasirinkimu. Bendradarbiadami su vietiniais ekspertais visame pasaulyje, ekskursinių turų organizatoriai pristatys programą, kuri atskleis gražiausius ir įdomiausius  kiekvienos aplankomos šalies kampelius, todėl galite būti tikri, kad grįšite kupini įspūdžių.

DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kodėl verta keliauti kruizu?
Didžiausias kruizo privalumas yra laiko taupymas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų ir viešbučių, todėl sutaupoma daug laiko ir pinigų. kad Jūs ilsitės ar pramogaujate prabangiame "kurorte ant vandens", kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas.
     
Kas įskaičiuota į kruizo kainą?

Į kruizo kainą įskaičiuota 10 n. pasirinktos kategorijos kajutėje, jūrų uostų ir miestų mokesčiai, pilnas maitinimas, arbatpinigiai laivo personalui bei pramoginė ir sportinė veikla laive.

Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?
Geriausi  kruizų  pasiūlymai  išperkami  greičiausiai, todėl  verta  bilietus rezervuoti ir atostogas planuoti iš anskto.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Kruiziniai laivai - lyg moderniausi miestai ant vandens, galintys patenkinti pačių išradingiausių poreikius. Kiekvieną dieną pažintis su skirtingais pasaulio kampeliais, vakarienė puikiuose laivo restoranuose, SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės, miuziklai, koncertai, bėgimo takai, laipiojimas dirbtinių uolų sienomis, baseinai ir bangų simuliatoriai, barai, klubai ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų. O kur dar nemokami gražiausi saulėlydžiai laivo denyje. Kelionės metu Jūsų laukia įvairios programos, koncertai ir kiti užsiėmimai.

Ar patogu paukti kruizu su vaikais?
Kruizinių laivų kompanijos gali pasiūlyti gausybę paslaugų vaikams: žaidimų aikštelės, baseinai, žaidimų kambariai, užsiėmimai su animatoriais ir t.t. Tėvai patys renkasi, ar leisti laiką kartu su atžalomis, ar palikus vaikus profesionalioje priežiūroje pusdienį skirti sau. 

Ar yra kitų kelionės datų?
Taip, kruizas plaukia ir kitomis datomis. Norintys keliauti kitu laiku gali teirautis Estravel kelionių konsultato papildomų vietų į kitus plaukimus.

KELIONĖS NUOTAIKA:

 

ĮSKAIČIUOTA:
 • 10 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • jūrų uostų ir miestų mokesčiai;
 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės, įvairūs užkandžiai;
 • arbatpinigiai laivo personalui;
 • pramoginė ir sportinė veikla laive;
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu.
PAPILDOMAI:
 • pageidaujantiems sveikatos ir kelionės draudimas;
 • skrydis iki išvykimo miesto;
 • nuvykimas nuo oro uosto iki uosto;
 • gėrimai;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • paslaugos SPA centre ir individualios sporto treniruotės;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius