Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Savaitgalinės pavasario kelionės  06.05.2018

Kelionės mums būtinos kaip oras ar vanduo, o pavasaris nuostabus metas keliauti po Europą. Estravel turi Jums paruošę išskirtinai gerus kelionių pasiūlymus gegužės savaitgaliams, kurie atneš daug džiaugsmo ne tik Jums bet ir Jūsų artimiesiems.

Nustebinkite išskirtine dovana savo brangiausią mamą, mylimąjį ar mylimąją padovanodami nepamirštamas akimirkas drauge nuotaikingoje savaitgalinėje kelionėje už puikią kainą. Praleiskite įsimintiną savaitgalį su brangiausiais žmonėmis Maltoje, Stambule, Stokholme, Vienoje, Paryžiuje ar Kijeve!

  
  Nuotaikinga kelionė į Maltą
 
Mėgaukitės šiltais orais ir paplūdimio poilsiu žymiuose Maltos kurortuose, skanaukite maltietiškus patiekalus ir apsistokite viešbutyje su įskaičiuotais pusryčiais. Maltoje gausu lankytinų objektų: nuo įspūdingų gamtos stebuklų iki architektūros kūrinių. Kelionė į Maltą padovanos begalę įspūdžių, pasisemti naujų jėgų ir tiesiog puikiai praleisti laiką su šeima. Skaitykite daugiau»

 

 

Kelionė į rytais alsuojantį Stambulą

Pažinkite gražiausias Rytais alsuojančio Stambulo spalvas! Aplankykite žinomiausias miesto vietas: Topkapi rūmus, Mėlynąją mečetę, Sofijos soborą ir kitus kvapą gniaužiančius objektus. Į pasiūlymą įtraukėme ir vaizdingą kruizą Bosforo sąsiauriu. Pažintinė kelionė į Stambulą puikiai tiks tiems, kurie nori kitaip praleisti savaitgalį!Skaitykite daugiau»

Intriguojantis kruizas nuo Rygos iki Stokholmo
 
Leiskitės į 3-ijų dienų kruizą po Baltijos jūrą plaukdami laivu nuo Rygos iki Stokholmo. Jūsų laukia pažintinės ekskursijos, nuotykiai krante bei puikūs įspūdžiai ir gausybė pramogų laive. Kruizas puikus sprendimas pailsėti ir aplankyti Stokholmą su mama ar visa šeima.  Skaitykite daugiau»

Pažintinė kėlionė į svajingąjį Paryžių ir Luaros slėnio pilis
 
Keliaukite į didingąjį Paryžių ir apsistokite viešbutyje, iš kurio lengvai pasieksite visas miesto lankytinas vietas. Kelionei paįvairinti ir Prancūzijai pažinti leisitės į dienos ekskursiją po didingąsias Prancūzijos pilis bei vaizdingąjį Luaros upės slėnį.  Skaitykite daugiau»

Muzikinė kelionė į Skambiąją Vieną
 
Skriskite į kultūros ir pramogų sostinę Vieną pajusti žydinčių parkų didybės! Apsistoję viešbutyje aplankykite miesto senamiestį su stulbinančiomis ir akį traukiančiomis įžymybėmis ir apsilankykite Mocarto ir Štrauso koncerte!Skaitykite daugiau»

 

 

Žavinga kelionė į proziškąjį Kijevą
 
Kijevas - nuostabios gamtos miestas - muziejus, išskirtinės architektūros ir labai šiltų žmonių kraštas. Keliaukite į Kijevą ir apsistokite puikiai įvertintame viešbutyje, o miesto dvasią pajuskite pažintiniame ture po žavingą senamiestį. Skaitykite daugiau» 


 

Kelionė – geriausia investicija!

Ieškote sau tinkamo kelionės pasiūlymo - susisiekite, padėsime rasti geriausią sprendimą!

Skambinkite: 8 5 212 5805 | Rašykite: sales[@]estravel.lt


 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius