Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Geriausi Europos pramogų parkai atostogoms su vaikais  20.02.2019

Šv. Velykos ir moksleivių atostogos – puiki proga daugiau laiko praleisti su šeima ir pasinerti į nepamirštamas atostogas geriausiuose Europos pramogų ir atrakcionų parkuose! Džiaugsmas ir puiki nuotaika lydės kiaurą parą, o linksmybėms nebus galo. Yra daugybė vietų, kur galima visą dieną praleisti su maudymosi kostiumėliu, kilti į aukščiausius linksmuosius kalnelius ir dalyvauti pramoginiuose renginiuose! Nereikia būti vaiku, kad galėtum leistis į tokį nuotykį! 

Atrinkome populiariausius pramogų parkus gražiausiuose Europos miestuose ir profesionaliai suplanavome  keliones: jų metu ne tik pramogausite su visa šeima, bet ir turėsite laiko pažinčiai su nuostabiais Europos miestais! 

Geriausios kainos kelionėms galioja tol, kol yra laisvų vietų!Heidės atrakcionų ir Serengečio laukinės gamtos
parkai Vokietijoje, 4 d. kelionė >>

Pasivaikščiojimas po užburiantį Bremeno muzikantų miestą, apsilankymas viename didžiausių pasaulyje pramogų ir atrakcionų parkų – Heidės parke, kuris yra tikras rojus greičio ir adrenalino mėgėjams bei nepamirštama pažintis su gyvūnais iš viso pasaulio Serengečio parke! 
Rixos
The Land of Legends parkas Turkijoje, 8d. kelionė >> 

Prabangus Rixos tinklo viešbutis bei linksmybės teminiame The Land of Legends vandens pramogų ir atrakcionų parke Antalijoje, kur bus smagu leisti laiką ne tik vaikams, bet ir suaugusiems!

 Disneilendo
parkas Prancūzijoje, 4 d. kelionė >>

Kelionė į Paryžių, kur užburianti miesto panorama atsiveria nuo Eifelio bokšto, o Eliziejaus laukų spindesys nepalieka abejingų. Kelionės atomazga – apsilankymas populiariausiame pasakų parke Disneilende. Stulbinanti pažintis su Volto Disnėjaus pasakų veikėjais, unikali galimybė pamatyti Disnėjaus pasakų herojų paradą bei šviesų ir fejerverkų šou! 

 

Waterworld
vandens parkas Kipre, 8 d. kelionė >>

 
Saulėti atostogų malonumai deivės Afroditės globojamoje Kipro saloje, kurioje puikius smėlio paplūdimius skalauja skaidrus Viduržemio jūros vanduo, o geriausios pramogos garantuotos graikiško stiliaus Waterworld vandens parke, atostogų ir linksmybių sostinėje Agia Napoje! Astrid Lindgren pasakų
parkas Švedijoje, 5 d. kelionė >>

Stokholmo karalių rūmai ir vienas įdomiausių Astrid Lindgren pasakų parkas, esantis pietų Švedijoje, Vimerbiu miestelyje. Čia laukia kelionė po Astridos Lindgren knygas ir pažintis, žaidimai ir svajonės kartu su pasakų herojais. 

 Estravel kelionės į Legolendą

Legolendo parkas Danijoje, 5 d. kelionė >>

Leiskite vaikams pasinerti į tikrą žaidimų bei linksmybių sūkurį milžiniškoje žaidimų aikštelėje su gausybe atrakcionų! Parke išvysite gausybę sumažintų pilių, oro uostų ir netgi miestų su žymių pasaulio statinių kopijomis – tikras rojus Lego gerbėjams. Tame pačiame mieste įsikūrusi ir Lego gamykla, nepraleiskite progos jos aplankyti! 

 

 Estravel kelionės į Gardalendą

Gardalendo pramogų parkas Italijoje, 5 d. kelionė >>

Romantiškasis meilės miestas Verona, garsusis Romeo ir Džiuljetos balkonas, jaukus Brešos miestas ir nuotykiai didžiausiame pramogų parke Italijoje! Pramogos parke paliks neišdildomą įspūdį įvairaus amžiaus vaikams ir netgi suaugusiems: parkas suskirstytas į temines zonas – fantazijos, nuotykių, adrenalino ir kitas.  

 

 Estravel kelionės į pramogų parkus  

PortAventura vandens ir atrakcionų parkas Ispanijoje, 8 d. kelionė >>
 

Įspūdinga Gaudi architektūra ir nenutylanti miesto arterija – La Rambla Barselonoje ir nuotykiai PortAventuros pramogų parke! 6 pasauliai, linksmieji kalneliai ir maudynės šiltoje jūroje – viskas, ko reikia puikioms šeimos atostogoms! 

Ieškote sau tinkamo kelionės pasiūlymo - susisiekite, padėsime rasti geriausią sprendimą!

Skambinkite: 8 5 212 5805 | Rašykite: sales[@]estravel.lt

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius