Tapkime draugais! Sekite karščiausias pasaulio ir kelionių naujienas!
Iki liepos 31 d. geriausios sąlygos žiemos sezono kelionėms.

Lėktuvų bilietai
Kelionių idėjos
Kruizinės kelionės
Kitos paslaugos
Apie mus
2018-2019 m. žiemos sezono kelionės
Verslui
Aktualijos

Norite gauti specialius pasiūlymus pirmieji? Užsiregistruokite ir informaciją apie naujas ir specialias keliones atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 

Norite pirmieji sužinoti turizmo verslo naujienas? Užsiregistruokite, ir naujienlaiškį atsiųsime Jums elektroniniu paštu!
 Kruizas po Naująją Zelandiją ir Australiją  21.09.2018

 

Išvykimo uostas: Sidnėjus (Australija)

Laivas: Norwegian Jewel

Kelionės trukmė: 19 dienų 

Kelionės datos:

2018 11 27 - 2018 12 16

2019 01 14 - 2019 02 01 

Jeigu esate matę filmą "Žiedų valdovas" ir vis galvojote iš kur tie įstabaus grožio kraštovaizdžiai - kelionė į Naująją Zelandiją kai tik Jums! Leiskitės į pažintinę kelionę po Naująją Zelandiją ir Australiją prabangiu Norwegian Jade kruiziniu laivu. Sidnėjus pakerės baltomis įspūdingo Operos teatro burėmis, o Naujoji Zelandija atskleis užburiančios gamtos ir unikalios Maorių kultūros paslaptis.

Kelionių konsultantas:

+370 5 212 5805

sales@estravel.lt+370 5 212 5805

 

SKRYDŽIAI + 3 N. SIDNĖJUJE + 12 N. PRABANGIAME KRUIZINIAME LAIVE + PREMIUM ALL INCLUSIVE PILNAS MAITINIMAS IR GĖRIMAI LAIVE + IŠSKIRTINĖS PRAMOGOS + UNIKALUS MARŠRUTAS + ARBATPINIGIAI

Kelionės kaina asmeniui keliaujant dviese:
nuo 3490 € vidinėje kajutėje;
nuo 3790 € kajutėje su langu;
nuo 4190 € kajutėje su balkonu.

KRUIZO PROGRAMA:

 DIENA  MARŠRUTAS  PROGRAMA
 1 - 3 d.
Vilnius - Sidnėjus
Skrydis į Sidnėjų iš Vilniaus su persėdimais. Kelionė į Sidnėjų komfortiškomis avialinijomis neprailgs. Atvykus savarankiškas pervažiavimas į viešbutį, įsikūrimas ir laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.
 4 d. Sidnėjus, Australija

Diena Sidnėjuje.

Estravel kelionių ekspertai atvykus į Sidnėjų rekomenduoja leistis į pažintį  su miestu ir pamatyti didžiausias vertybes: Australijos simbolį - Sidnėjaus Operą, įspūdingą TV bokštą, kadaise buvusį ilgiausią Uosto tiltą, Karališkąjį Botanikos Sodą, Australijos muziejų bei Naujojo Pietų Velso meno galeriją. Aplankykite vieną populiariausių paplūdimių Sidnėjuje - Bondi Beach, kur renkasi banglenčių sporto megėjai ir aktyviai laiką leidžia Sidnėjaus gyventojai bei turistai.        

Nakvynė viešbutyje Sidnėjaus centre.

 5 d.
Sidnėjus, Australija

Lankydamiesi didžiausiame Australijos mieste skirkite dieną susipažinti su Sidnėjaus senamiesčiu ir užsukite į garsųjį uostą, kur stovi didingas miesto simbolis - Operos rūmai.

Registracija į laivą nuo 14:00. Išplaukimas 18:30 ir naktis bei pramogos laive.

 6 d. Plaukimas

Diena jūroje. Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.

 7 d. Plaukimas

Diena jūroje. Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.

 8 d. Oklandas, Naujoji Zelandija

12:00 atplaukimas.

Oklandas yra verslo ir pramonės centras, besididžiuojantis puikiai sutvarkytais parkais ir pilnu jachtų uostu. Miesto centre stūkso dangoraižiai ir televizijos bokštas, nuo kurio smagu pasižvalgyti į tolius. Oklandą supa didžiuliai priemiesčiai, apstatyti individualiais namais ir apie 50 miegančių ugnikalnių kraterių, kuriuos galite pasiekti užsisakę ekskursiją.

09:00 išplaukimas.

 9 d. Tauranga, Naujoji Zelandija

07:30 atplaukimas.

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti Rotorua ežerų ir geizerių kraštą, kuris pasitinka specifiniu sieros kvapu. Derėtų nepraleisti progos aplankyti Wai O Tapu geoterminį parką, unikalius Vaitomo urvus, ant kurių sienų sutūpę švytintys vabalai sukuria nenusakomą vaizdą.

18:30 išplaukimas.

 10 d. Napieras, Naujoji Zelandija

10:30 atplaukimas.

Naujosios Zelandijos pakrantė nuostabi, tačiau tikrai verta aplankyti ir salos gilumą. Estravel ekspertai rekomenduoja leistis į ekskursiją link Tongariro nacionalinio parko, kurio kraštovaizdžio kompleksą sudaro užgesę ir snaudžiantys ugnikalniai, lavos upės ir šnypščiančios fumarolės, krateriniai ežerai ir sraunios upės, pievos ir miškai, reta augmenija ir gyvūnija.

18:00 išplaukimas.

 11 d. Velingtonas, Naujoji Zelandija

08:00 atplaukimas.

Modernusis Velingtonas su savo meno galerijomis, Nacionaliniu muziejumi ir senaisiais mediniais Vyriausybės rūmais taps kontrastu laukinei Naujosios Zelandijos gamtai. Užsukę į vėjuotą sostinę Velingtoną patyrinėkite egzotiškąją maorių kultūrą ar apsilankykite žinomiausiuose vyno ūkiuose.

17:00 išplaukimas.

 12 d. Akaroa, Naujoji Zelandija

08:00 atplaukimas. 

Išsilaipinę Akaroa uoste stebėsite didžiausias pingvinų kolonijas žemyne. Jums šoks jūriniai delfinai, o panorėję galėsite leistis į vaizdingą turą kajakais.

18:00 išplaukimas.

 13 d.
Dunedinas, Naujoji Zelandija

08:00 atplaukimas.

Leiskitės į pažintinius turus ir pasigrožėkite veidrodiniais ežerais, paklajokite po ledynų kepurėmis pasipuošusius Pietų Alpių kalnus. Ekskursijos metu važiuokite palei pakrantę ir gėrėkitės vandenyno šėlsmu, išsimaudykite laukiniuose uolėtuose paplūdimiuose, stebėkite bangose dūkstančius delfinus ar tingiai ant akmenų drybsančius jūrų liūtus.

16:00 išplaukimas.

 14 d. Plaukimas

Diena jūroje. Vaizdingas plaukimas jūra: patirsite krioklių vandens gaivą plaukiant šalia stačių uolų Milford Sound, Doubtful Sound, Dusky Sound fiordais, o atsiversiantys vaizdai paliks Jums neišdildomus įspūdžius.

Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.

 15 d. Plaukimas Diena jūroje. Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.
 16 d. Plaukimas Diena jūroje. Pramogos ir Premium All Inclusive maitinimas laive.
 17 d. Sidnėjus, Australija 
07:00 atplaukimas ir išsiregistravimas iš laivo. Savarankiškai pervažiuosite į viešbutį Sidnėjuje. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.
 18 - 19 d. Sidnėjus - Vilnius
Pervežimas į oro uostą ir skrydis iš Sidnėjaus į Vilnių su persėdimais.
 
APIE KRUIZINĮ LAIVĄ:
Norwegian Cruise Line - Majamyje, JAV 1966 metais įkurta kruizinė kompanija, kuri yra žinoma dėl laisvo stiliaus laive: jokio aprangos kodo ir griežtų taisykių - tik neįpareigojantis poilsis, pramogos ir begaliniai įspūdžiai. Vienas didžiausių kompanijos privalumų - Norwegian Cruise Line kruizuose įdiegta PREMIUM ALL INCLUSIVE maitinimo sistema. 

Premium All Inclusive tai:

 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir įvairūs užkandžiai;
 • alkoholiniai ir gaivieji gėrimai;
 • išskirtinės vakarienės;
 • keliautojų pamėgtos pasaulinio lygio šou programos;
 • aptarnavimo mokesčiai ir arbatpinigiai laivo personalui jau įskaičiuoti į kainą.

Norwegian Jewel

Norwegian Jewel kruizinis laivas yra tarsi prabangus kurortas. Per 17 kruizo dienų turėsite galimybę aplankyti per 16 skirtingų restoranų, gausybę barų, kavinių, ledainių. Šis laivas yra priblokškiantis! Laineryje įsikūrę naktiniai klubai, kazino, prabangus SPA, kubilai, sporto ir grožio centrai, baseinai, kino teatras. Vakarais Jūsų laukia pramoginiai šou, koncertai ir kitos veiklos, kurias galėsite rinktis aktyviam atostogų praleidimui kol laineris plaukia iš vieno kranto į kitą. Uostuose galėsite rinktis iš gausybės ekskursinių turų.

DAŽNIAUSIAI EKSPERTUI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kokia temperatūra Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje gruodžio mėnesį?

Gruodžio - sausio mėnesiais Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje vasara. Tai pats geriausias laikas skristi į Australiją ar Naująją Zelandiją! Vidutinė oro temperatūra Naujojoje Zelandijoje svyruoja tarp 21 - 25 laipsnių šilumos. Gruodžio - sausio mėnesiais vidutinė temperatūra Sidnėjuje apie 24 - 26 laipsnius šilumos, todėl galėsite mėgautis palūdimio džiaugmais kol namuose spaus šaltukas.

Ką veikti Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje?

Atostogos Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje bus nepamirštamos jeigu leisitės į pažintinius turus Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje su geriausiais gidais. Kruizo metu aplankykite didžiuosius Australijos miestus Sidnėjų, Melburną ir Edeną. Naujojoje Zelandijoje keliaukite į Oklando miestą ir kitus mažesnius, bet ne mažiau žavingus Dunediną, Akaroa, Velingtoną, Napierą, Taurangą, plaukite pro nuosabiuosius Dusky Sound, Doubtful Sound, Milford Sound Naujosios Zelandijos fiordus. Estravel kelionių ekspertas bus geriausias patarėjas renkantis įdomiausias ekskursijas Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje.

Kuo ypatingas Norwegian Jewel laivas?

Norwegian Jewel laineris suteikia Jums laisvę naudotis visais privalumais ir paslaugomis su Premium All Inclusive sistema. Tai pilnas maitinimas, alkoholiniai ir gaivieji gėrimai, išskirtinės vakarienės, pasaulinio lygio šou programos, aptarnavimo mokesčiai ir arbatpinigiai laivo personalui. Norwegian laineriai pasižymi dar vienu išskirtinumu - laive galioja laisvas aprangos stilius: jokio aprangos kodo ir griežtų taisyklių - tik neįpareigojantis poilsis, pramogos ir begaliniai įspūdžiai.

Kodėl verta atostogoms pasirinkti kruizą?

Plaukdami įspūdingu kruizo maršrutu sutaupysite daug laiko ir pinigų viešbučiams bei skrydžiams į Naująją Zelandiją. Vieno kruizo metu aplankysite gausybę didžiausio dėmesio vertų objektų per sąlyginai trumpą laiką. Įsigiję kruizą iš anksto mokėsite labai gerą kainą. Su Premium All Inclusive sistema viskuo bus pasirūpinta, o Jums beliks išsirinkti pažintines ekskursijas. 

Kada geriausias laikas įsigyti kruizą po Australiją ir Naująją Zelandiją?

Kruizą po Naująją Zelandiją ir Australiją Estravel ekspertai rekomenduoja užsakyti iš anksto, nes geriausios kajutės išgraibstomos labai greit. Keliaukite į Australiją žiemą, o kelionę rezervuokite jau dabar. 

Ar reikalinga viza kelionei į Naująją Zelandiją ir Australiją?

Naujojoje Zelandijoje galioja bevizis režimas. Keliaujant į Naująją Zelandiją užtenka Lietuvos Respublikos piliečio paso, kurio galiojimas turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn nuo paskutinės kelionės dienos. Keliaujant į Australiją reikia elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį, kurį užsisakyti internetu padės Estravel konsultantas. Daugiau apie reikalingus dokumentus keliaujant į Australiją ir Naująją Zelandiją skaitykite paspaudę nuorodas.

Kokia valiuta Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje?

Oficiali valiuta Australijoje - Australijos doleris (AUD). AUD ir euro santykį galite pasitikrinti čia. Naujojoje Zelandijoje galioja Naujosios Zelandijos doleris (NZD). NZD ir euro santykį rasite čia. Kruiziniame laive užsakydami ekskursijas ir papildomas paslaugas galėsite atsiskaityti eurais (EUR).

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Australijoje prieš kruizą arba po jo. Ieškantiems kitų alternatyvų kruizinėms kelionėms rekomenduojame rinktis kruizą po Japoniją ir Korėją arba Maldyvų, Šri Lankos ir Indijos kruizą. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Rekomenduokite, ką paragauti Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje?

Naujojoje Zelandijoje populiari mėsa, ypač aviena, ir jūrų produktai - austrės ir midijos. Patiekalai ruošiami pagal Ramiojo vandenyno regiono šalių nacionalinių virtuvių ir anglų kulinarines tradicijas. Rekomenduojame keliaujant po Naująją Zelandiją paragauti nacionalinio vėžių patiekalo koura o desertui paskanaukite Pavlovos deserto su neįprastu guminukų ir vaisių įdaru. Australija didžiuojasi bene moderniausia virtuve pasaulyje. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja nuskridus į Australiją paragauti egzotiškos krokodilienos, kengūrienos ar ryklienos.  

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Naujosios Zelandijos ir Australijos?

Iš kelionės po Naująją Zelandiją parvežkite žaliąjį akmenį dar vadinamą pounamu su išskaptuotais maorių simboliais. Tikima, kad šis akmuo teikia stiprybės jį nešiojančiam. Artimiesiems lauktuvių iš Naujosios Zelandijos galite parvežti suvenyrų ar papuošalų su šiuo akmeniu ar pagamintų iš Naujojoje Zelandijoje randamų kriauklyčių paua. Iš atostogų Australijoje rekomenduojame parvežti australiškos kavos ar žolelių arbatos, vietinio vyno, eukaliptų aliejaus, bumerangų, aborigenų muzikos instrumentų, kokybiškų vilnos gaminių ir įvairių vietinių rankdarbių.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kruizą po Naująją Zelandiją, Australiją?

"Kelionė į Naująją Zelandiją buvo gyvenimo svajonė. Ilgai laukta, atdėliota, bet galiausiai įgyvendinta. Susipažinti su maorių kultūra ir savoakimis pamatyti fenomenalius gamtos reiškinius buvo pagrindinis kelionės į Naująją Zelandiją tikslas. Turiu pasakyti, kad kelionė pranoko lūkesčius. Gavau dar daugiau nei tikėjausi. Noriu pasidalinti ką pamatyti Naujojoje Zelandijoje su kitais keliautojais. Labai rekomenduoju aplankyti į 20 m aukštį ištrykštantį Ledi Noks geizerį, burbuliuojantį Šampano baseiną, Verdančio purvo baseinus ir ryškiaspalvę Velnio vonią. Neaplenkite Roturua miesto, paskendusio geizeriuose. Šis miestas itin traukia keliautojus, kadangi čia yra populiariausi šalies lankytini objektai: Fakarevareva geizerių sritis, Taraveros ugnikalnis, Rotorua ežeras ir kiti vulkaniniai dariniai Rotorua kalderoje. Ekskursijų pasirinkimas kruize didžiulis, bet šie objektai negali būti aplenkti!Džiaugiuosi ir dėkoju Estravel už puikiai suplanuotą kelionę į Naująją Zelandiją ir pasiūlymą pratęsti atostogas Sidnėjuje. Pats nebūčiau pagalvojęs skirti laiko atsigauti po įspūdžių kupino kruizo, o daugiau laiko tikrai reikėjo!" - įspūdžiais dalinasi Andrius. 

Kokie skiepai rekomenduojami skrendant į Australiją ir Naująją Zelandiją?

Keliaujantiems į Australiją ar Naująją Zelandiją nėra privalomų skiepų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą galte rasti paspaudę ant nuorodos.

KELIONĖS NUOTAIKA:

ĮSKAIČIUOTA:
PAPILDOMAI:
 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai ekonomine klase Vilnius - Sidnėjus, Sidnėjus - Vilnius su persėdimais ir oro uostų mokesčiais;
 • 3 n. 4* viešbutyje Sidnėjaus miesto centre su pusryčiais;
 • pervežimai oro uostas - viešbutis, viešbutis - oro uostas;
 • 12 n. kruiziniame Norwegian Jewel laive pasirinktos kategorijos kajutėje ir jūrų uostų mokesčiais;
 • Premium All Inclusive programa: pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienės ir įvairūs užkandžiai), alkoholiniai ir gaivieji gėrimai bei išskirtinės vakarienės;
 • pramogos laive: kazino, naktiniai klubai, išskirtinės šou programos, baseinai, sporto salė ir kt.;
 • aptarnavimo mokesčiai ir arbatpinigiai laivo personalui.
 • pageidaujantiems kelionės ir sveikatos draudimas; 
 • pervežimas viešbutis Sidnėjuje - jūrų uostas, jūrų uostas - viešbutis Sidnėjuje;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • paslaugos SPA centre ir individualios sporto treniruotės;
 • elektroninis leidimas - viza kelionei į Australiją;
 • asmeninės išlaidos.

 

 

PRIEŠ KELIONĘ

Parasyk kelioniu konsultantui

Aplankyk kelioniu biura

Paslaugos ir privalumai

Kelioniu draudimas

Valiutu kurso skaiciuokle

Pasitikrink skrydzio statusa

Vizos

Parašyk kelionių konsultantui

Aplankyk kelionių biurą

Paslaugos ir privalumai

Kelionių draudimas

Valiutų kurso skaičiuoklė

Pasitikrink skrydžio statusą

Vizos

                                                                                                               

  kontaktai
Skambinkite 8 5 212 5805   |   Rašykite sales@estravel.lt   |   Užeikite į Konstitucijos pr. 26, Vilnius